Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-01 09:18:19

LOGOUT.hu

Amit tilos:
- Több azonosítóval játszani (ha valaki ezzel próbálkozik, azonnal kizárjuk a játékból!)
- A fórumban másokat szándékosan félrevezetni, vagy épp egy kérdésre a választ megmondani.
- A rendszert, a házigazdákat és a játékosokat bármilyen módon akadályozni.
- Fals / nem élő e-mail cím használata – ilyen esetben az esetleges nyeremény átadása sem garantált.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) tixem válasza SUPREME7 (#1037) üzenetére


tixem
addikt

privát moderáció nincs, benne van a nevében. Csak rád és az illetőre tartozik, tőled függ mi lesz a vége. :K

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#1053) stracker06


stracker06
aktív tag

EZ hihetetlen! :D :((

SFm™

(#1054) Greentea


Greentea
senior tag

Ez a 6. kérdés.
Még mindig nincs meg.. :S
Pedig minden ami szóba jöhet megnéztem... :(
Marad a tippelés.

(#1055) tixem válasza Greentea (#1054) üzenetére


tixem
addikt

üdv a klubban :P

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#1056) batai15


batai15
félisten

Én csak a többség hozzáállásán szörnyedek el.
Meglátszik hogy magyarok vagyunk azt kell mondjam.
Miért? mert lenne superme 7 kollega is olyan jó hogy feldobjon valakit, és oké nem kell segíteni a másikon
de könyörgöm miért kell ennyire raplizni? meg kérdezte meg kérdezte.
Engem nem érdekel a nyeremény olyan szinten hogy ha nem nyerem meg nem bánkódom, de sokan azért is nehogy már a másiknak legyen esélye.
és pl az illetőnek akinek nem megy a kérdés jól jönne a nyeremény.
olyan nyerje meg aki nem újjgazdag iphone-al virít.
mielőtt belém kötne valaki, nekem sincs, és nincs jobb, csak egyszerűen így vagyok vele ha nem én nyerje más .

[ Szerkesztve ]

(#1058) Johnny194


Johnny194
aktív tag

megvan :DD

[ Módosította: Bocha ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#1059) DGery


DGery
aktív tag

Nah most kezdem keresni a 6osra a választ, kíváncsi vagyok mennyi idő telik el addig, amíg kiírhatom, hogy megvan :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#1060) viralmind


viralmind
aktív tag

miert nem tudok hozzaszolast irni?nem jelenik meg :Y

Akkor valami atmeneti hiba volt sry.

Na szoval amugy egy ilyen statisztikai oldalon baromira nem mindegy hogy a http://mobilarena.hu vagy www.mobilarena.hu vagy a http://www.mobilarena.hu statisztikajara vagyok kivancsi.

[ Szerkesztve ]

(#1061) Greentea válasza viralmind (#1060) üzenetére


Greentea
senior tag

megjelent a hozzászólásod. :D

(#1062) Siera válasza viralmind (#1060) üzenetére


Siera
senior tag

Szerintem törölte valamelyik Admin.

(#1063) jihadjoe


jihadjoe
csendes tag

Hölgyeim/Uraim meg lehet ezt találni. Kitartás! :K

Azt hiszed éber vagy, de altatnak.

(#1064) barnade95 válasza jihadjoe (#1063) üzenetére


barnade95
tag

6os megvan. :) Tudni kell hol keresd ;)
(bocsi nem válasz akart lenni, csak félreböktem :-) )

[ Szerkesztve ]

(#1065) ADAM1337 válasza jihadjoe (#1063) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Fú mire megtaláltam, nem kis szenvedés volt.
Ez kihívás volt, grat aki ilyenre még emlékszik. :K

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#1066) Joci93


Joci93
senior tag

Ez a hatos kérdés lehetetlen... :U Már kétszer találtam olyan cikket, amiben reménykedtem, hogy ott lesz a válasz ,de semmi.... :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#1067) w333


w333
félisten

Nagyon sok szenvedés után végre megvan :DDD

szerk:

Bocha-nak igaza volt ennél a kérdésnél szerintem is nagyon sokan kiestek :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1068) SUPREME7 válasza Tonyk (#1050) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igazad van. Még én vagyok a sz@rh*zi, mert tisztességesen játszok. Szánalmas. Akkor se lehetne egy szavad se ha névvel együtt írtam volna ki. De kb l*sz@r*m a véleményed egyébként, mert nekem tiszta a lelkiismeretem. Aki nem játszik tisztességesen, és jogtalan előnyhöz akar jutni azokkal szemben akik vért izzadnak, hogy megtalálják a válaszokat, az HULLJON KI! Ennyi részemről.

[ Szerkesztve ]

(#1069) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tudtam én, csak ki kellett szellőztetni a fejem a KSH adatlapokból, hazaérnem és 20 perc alatt meg is lett. Gratulálok, jól feladtátok a leckét, de úgy érzem ez még csak a Kékes volt és messze a Csomolungma ;]

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#1070) Abysmal válasza Joci93 (#1066) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Ohh, én is mennyit találtam mire meglett a válasz :D Mindig ott volt a "Na akkor most!" aztán kiderült, hogy nem :DDD Egy csomó olyan MA-s dolgot is találtam közben amiről azt se tudtam, hogy van :))

Bocha: Elárulod, hogy így estére hány helyes válasz lett a 6-osnál?

[ Szerkesztve ]

(#1071) tixem


tixem
addikt

hűha egyszerre ennyien megtalálták :D asszem nekem harangoztak, bezzeg az előző 5-re csuklóból vágtam a válaszokat :W

pedig meggyőződésem, hogy egy bizonyos rovatban (vagy egy másik hasonlóban) van de nem találom az istennek se

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#1072) Johnny194 válasza Johnny194 (#1058) üzenetére


Johnny194
aktív tag

bocsi, ha valami rosszat írtam :B

nekem is kellett pár óra, de egy ötlet után végre meglett :)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#1073) kenny123 válasza w333 (#1067) üzenetére


kenny123
addikt

Amennyiben a sok veszteni nem tudo másokat zaklat privatban, addig ne legyél benn olyan biztos.

yo

(#1074) kentucky válasza SUPREME7 (#1068) üzenetére


kentucky
őstag

azért kicsit szebben, tudod keep calm

egyébként, én is szenvedek mint többi társam :D

[ Szerkesztve ]

(#1075) SUPREME7 válasza kentucky (#1074) üzenetére


SUPREME7
őstag

Picit finomítottam. Csak felszaladt a pumpa. :(((

(#1076) raziel01 válasza SUPREME7 (#1068) üzenetére


raziel01
veterán

Ne legyetek már ilyen rosszindulatúak. Én is megszenvedtem a válasszal több órát de nem jelenteném fel egy társamat csak azért, mert kérdez. Mond neki, hogy nem akarsz segíteni aztán kész.

(#1077) draco31


draco31
veterán

Csak kerüljek gép elé, meg lesz nekem is. Vagy nem. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1078) HUNPSP válasza raziel01 (#1076) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Sajnos idáig nem jutnak el az emberek. Természetesen nem supreme-re értem (sőt!), hanem az átlag hozzáállásra/gondolkodásra.

Pedig ez lenne a legegyszerűbb, amit mondtál...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#1079) stracker06


stracker06
aktív tag

az hogy lehet, hogy végre találok valamit, de már nem hiszek a szememnek, ráfrissítek az oldalra és a frissítés után már rohadtul más számok vannak ott ahol ugyanannak kellene lennie ami kb fél perce volt ott????

úgy érzem, hogy már mindenhol csak azt a dátumot látom, még ott is, ahová nem is az van írva. :DD

de, most komolyan, vagy én hülyültem meg, vagy valaki más, de ilyet még életemben nem láttam! :N

szerk.: oh, most valahogy visszavarázsoltam, de hogy hogyan, az én sem tudom, viszont ez azért már nagyon durva :D

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#1080) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

5 perce küldtem egy emailt a gyk-soknak a linkkel, indokkal, korrektül. Mostanra már nincs meg a kérdés... na! :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#1081) BiP válasza batai15 (#1056) üzenetére


BiP
nagyúr

Tudom, nagyon off, de egyszerűen már nem bírom: (Nem személyes, csak ez a 2 típushiba szinte MINDEN fórumon és rendszeresen előfordul, főleg fiataloktól.)
meg van =/= megvan
(pl. Megvan a megfejtés! Meg van olyan kérdés is, aminél nincs meg.)
iphone-al => iphone-nal. (lásd -val, -vel)

(#1082) domi007 válasza HUNPSP (#1080) üzenetére


domi007
őstag

jaja, elszublimált a cucc hamar :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#1083) DS39


DS39
nagyúr

én asszem a szerencsére bízom ezt a kérdést, konkrét választ nem találtam, maradt a 25%-os tippelési esély.

(#1084) SUPREME7 válasza HUNPSP (#1078) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen ez lenne a legegyszerűbb. Csakhogy vannak ilyen emberek mint én, akit baromira zavar ha az igazságérzete csorbul. Tedd a szívedre a kezed. Ha ez az ember megnyeri azt a nyereménycsomagot amit te szeretnél mondjuk, és utána mondom meg, hogy egyébként ő csalás útján lehetett egyáltalán a kalapban, mert megmondtam neki hol keresse, akkor mit szólnál? Akkor is ilyen megértő lennél, és empatikus? Hát persze ...

[ Szerkesztve ]

(#1085) Tonyk válasza SUPREME7 (#1068) üzenetére


Tonyk
veterán

"Szélesebb a vállnál az arc!"

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#1086) KaiotEch válasza Hennet (#1048) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Még a portálon belül sem találom :D

(#1085) Tonyk: Amit simán megsebez a kvarc? :)

[ Szerkesztve ]

(#1087) SUPREME7 válasza Tonyk (#1085) üzenetére


SUPREME7
őstag

Így van. Látom érveid is vannak. Ez a lényeg.

(#1088) Hennet válasza KaiotEch (#1086) üzenetére


Hennet
aktív tag

nyugi en se :DDD

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#1089) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Ebbe beletörik a bicskám sajnos. Halvány elképzelésem sincs, merre keressem már.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1090) HUNPSP válasza SUPREME7 (#1084) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Látom közben szerkesztetted a hsz-ed. Kár, hogy félreértettél... nem nekem kellene ezt címezned, hanem azoknak akik 'megszóltak' emiatt. ;)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#1091) mrszitya


mrszitya
senior tag

Izzasztó kérdés volt az utolsó, ennél a törölt kérdés sokkal könnyebb volt, még ha a rinyálás közfelkiáltás hatására hibásnak minősítettétek is... :D

Respect a játékért és kérdésekért :R

(#1092) BiP válasza SUPREME7 (#1084) üzenetére


BiP
nagyúr

Biztosan nem tetszene. De merem feltételezni, hogy a többség mégis inkább Rád haragudna, aki megadta a választ, nem arra, aki sunyi módon megkérdezte.

Ezért (is) kell nyomatékosítani, tudatosítani az emberekben, hogy szép dolog egymás segítése a világban, de egy ilyen nyereményjátékban a saját, és egyben a többiek esélyeit rontja, ha egy privát megkeresésnél vagy akár a fórumban egyértelműen segít a másiknak.
Mivel maga a megkeresés nem sért szabályt (bár nem is túl etikus), szépen finoman vissza kell utasítítani a segítséget, és kész. (ill. másokat is erre kell buzdítani, ha nem lenne neki egyértelmű)

[ Szerkesztve ]

(#1093) Tonyk válasza SUPREME7 (#1087) üzenetére


Tonyk
veterán

Az érv megvolt. Óvodás. Nem felnőtt emberhez méltó. Baromi egyszerűen lerendezhetted volna. Figyelmen kívül hagyod, nem segítesz. Ennyi.
Évek óta nézem döbbenten a ph-n, hogy mi megy itt. Olyan érzésem van néha a moderátorokkal és jó néhány árulkodóval, hogy mintha itt akarnának a moderálással/jelentgetéssel kompenzálni valamit, amiből kevés adatott. Ott az a pici hatalom, meg a sugdolózásért járó virtuális buksisimogatás. Ki lehet húzni magunkat. Ma is powerkedtünk egy kicsit.
Én még hiszek az önszabályozásban! Igaz, felnőtt ember vagyok. ;)

Peace.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#1094) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

ez de komoly kérdés volt :W :W
déltöl kerestem idáig...ebéd közben kezdtem,most vacsorázok :DD :DD

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#1095) Greentea


Greentea
senior tag

Lehet rájöttem. :)
Csak annyi a probléma hogy nem egyezik a szám az itt leírtakkal. :D :(

[ Szerkesztve ]

(#1096) Greentea


Greentea
senior tag

Meglehet esetleg tudni, hogy ami a kérdésben szerepel oldal, az naponta rakta sorrendbe az oldalakat, vagy pedig évente, havonta?

[ Szerkesztve ]

(#1097) Švejk


Švejk
őstag

Most valószínűleg nagyon sokan utálnak titeket. Ez a kérdés, hihetetlen... :(((
Igen, Bocha megmondta, sírni fogunk, legyintettem rá, na persze, mi lehet ennyire nehéz. Hát, tévedtem. Vagy isteni sugallat, vagy tipp következik. :))

(#1098) SUPREME7 válasza Tonyk (#1093) üzenetére


SUPREME7
őstag

Tudod ez addig oké, amíg nem élnek vissza vele az emberek. Sok mindent figyelmen kívül lehet hagyni, csak annak az a vége, hogy nincs visszatartó erő. Ha nem moderálna itt a fórumon senki, mert baromi megértőek vagyunk és elnézünk mindent, akkor káosz lenne. Igaz? Ha én most elmondom neki, és nem küldöm el a fenébe, akkor nincs mi visszatartsa attól, hogy legközelebb is csaljon, mert ez könnyebb mint megdolgozni érte. Szerinted nem lett volna egyszerűbb, ha akarom, hogy élből Bocha-nak dobok egy privátot? Sokkal jobb volt ez így abból a szempontból, hogy a kedves "kolléga" látta, hogy ezt éri el azzal ha csalni próbál.

Na de mindegy. Nekem ennyi elég volt, nem kívánok többet foglalkozni ezzel. Hajrá mindenkinek.

/OFF

(#1099) batai15 válasza SUPREME7 (#1098) üzenetére


batai15
félisten

spicli lennél akkor.
Privátban is eltudod küldeni a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#1100) Joci93


Joci93
senior tag

Keresgélés közben tök érdekes cikkeket találok :C

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.