Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Már csak ezzel tudnak villantani. :D

Nincs új a nap alatt.És itt arra gondolok hogy ha valakinek van egy bevált jó hőcsövese,nem érdemes változtatni rajta.Az elmúlt évek alatt sokat buktam a cserékkel és nem mindig lett jobb,sőt néha rosszabb. :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) hommeros válasza Televan74 (#1) üzenetére


hommeros
őstag

Mert nem is nagyon akarnak szerintem fejleszteni. Ott van az EVGA réz AIO, veri a mezőnyt, mégsem veszi át a megoldást a többi gyártó.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) dabadab válasza hommeros (#2) üzenetére


dabadab
titán

Azért a vizet ne keverjük ide, én tökre megértem, ha valaki nem akar azt (én se).

DRM is theft

(#4) proci985 válasza dabadab (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

viz el tud romolni, ehhez kepest csaladban a 10 eves hocsoves Thermalrightok jol tartjak magukat.

nagyon igazabol nem lehet mit varialni a bordakkal, a hocsovekkel, a talppal es a kialakitassal. mondjuk 200Whoz kepest eleg kompakt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) fanti válasza proci985 (#4) üzenetére


fanti
addikt

én nem is bíznék rá 200 wattot....

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#6) hommeros válasza dabadab (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Ez már egyéni preferencia szerintem. Nekem például soha semmi bajom nem volt a kompakt vízzel. 5-6 év után most kezdett el vacakolni az olcsó enermax is, nem bír már el a 9900k-val. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Azért a megadott paramétereket elnézve megnézném egy tesztben, hogy miként bánik el 200W-tal, elég érdekes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.