Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

kár, hogy csak low profile-os VGA-t lehet beletenni.

(#2) Fred23 válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, de valamit valamiért. Nagyon szép kis ház lett szerintem.
Én azt a 70 mm magas prochűtőnek való helyet keveslem kicsit, de itt is tartom, hogy persze, lehetett volna szélesebb, de annak is lenne ára.

Nem zárom ki, hogy esetleg jövőre erre váltok a Metis Plus-ról, de perpill nem férnék el benne.

[ Szerkesztve ]

(#3) AxBattler válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

kár, hogy csak 1 slot-os, low profile-os VGA-t lehet beletenni, az alsó venti kilövésével!
Így pontos. :D

Egyébként én először csak a hibáit láttam a háznak, de ahogy egyre többet nézegetem, annál jobban tetszik. :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Piftuka válasza AxBattler (#3) üzenetére


Piftuka
veterán

Költői kérdés, nem csak a Rajintek számítógép háza, hanem sok-sok más termék kapcsán...

Van még, akinek számít, ha ráírja a gyártó a termékre, hogy "Designed in USA/Australia/Europe/Germany/etc.", ha a termék úgyis Kínában készült?

"Aquila non captat muscas."

(#5) pip válasza AxBattler (#3) üzenetére


pip
aktív tag

Nekem meg nagyon úgy tűnik, hogy sok SFX táp meg a jobb felső ventit is kilövi, pl ez: [link]

(#6) AxBattler válasza Piftuka (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem tutira nem számít, csak európai legyen a gari.

(#5) pip
Ezt hogy érted?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) pip válasza AxBattler (#6) üzenetére


pip
aktív tag

nagyon úgy látom, hogy ha a táp ventillátora feléd néz, akkor a hálózati tápkábel csatlakozója jobbra kell kerüljön, különben ütközik az egyik fenti ventivel. Az általam linkelt tápnak meg épp balról van a csatklakozója.

(#8) AxBattler válasza pip (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Attól függ, milyen a tápkábel csatlakozója, ami a hátsó panelhez vezeti a kakaót.
Lehet lapos kialakítású is, pl. mint a Metis esetében... aztán majd a tényleges tesztekben meglátjuk. Már én is kíváncsi vagyok.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) mad823 válasza AxBattler (#8) üzenetére


mad823
őstag

A videón 1:20-nál látszik, hogy az adott táp csatija fentre kerül, valamint a betáp csatlakozója is látszik. Ebben a felállásban elfére a két fenti venti.

(#10) MeszesKPT válasza Piftuka (#4) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Az átlag amerikainak számít, a többiekről nem tudok nyilatkozni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.