Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaveJr


DaveJr
őstag

Hasonlóval már a Dell is próbálkozott. Csak ott körbe keretes volt a kijelző.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ez a RAID-0 izgalmasan hangzik, gondolom 2db 2,5" meghajtó nem fér bele, akkor 2db msata/M.2 vagy hogy?

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3) Ruuwa válasza DaveJr (#1) üzenetére


Ruuwa
tag

És már az is nagyon tetszett, ha nem atommal szerelik simán vettem volna. Ha ebből az i5 verzió megfizethető lesz, benevezek egyre.

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#4) janos1988


janos1988
addikt

El bírom képzelni, amint 5 marketinges körül üli a gépet és elkezdi kitalálni és elnevezni a felhasználási módokat... :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az kevesebb mint 2,5cm vastagság nem hangzik túl biztatóan. A cikkben nem találtam, de a neve alapján gondolom, hogy 13 inches, ami tabletnek már túl nagy, arról nem beszélve, hogy gondolom nem szedhető ketté a gép. Nekem ez a gép már túl vastag és nagy méretű, hogy ezt válasszam. Nálam a mobilitás már más szintet jelent. Amúgy a zsanér megoldása tetszik, de pár évet késett szerintem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Chrys_ válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Chrys_
addikt

Igazából nem is baj, ha nem szétszedhető. És az a képernyő beállítási lehetőség, amikor előre jön az egész (talán ez az EZEL mód) a legjobb dolog. Van tabletem, amin utazáskor vonaton többek között filmeket is nézek. Hát nagyon megbántam, laptop kellett volna, mert szarul pozícionálható, ha billentyűzetet is használok hozzá.
Az akkuidő sem mérvadó már, mert első osztályon van 230V is. Ez a gép tetszik, de ha 13" és full HD, akkor sajnos nem jó, max. 1600x1900-zal képzelném el.

(#7) oraihunter válasza DaveJr (#1) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Nekem tetszik. :C Ha az ára is jó lesz benevezek egyre.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#8) Tsebacsi válasza oraihunter (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Elég sok alternatíva is van, pl. Dell XPS vagy a Lenovo Yoga 2 13" vagy Pro.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) oraihunter válasza Tsebacsi (#8) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Tudom, de az ár lesz a döntő, úgy is. :K És az ACER abban azért olcsóbb szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#10) Tsebacsi válasza oraihunter (#9) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én is emiatt vettem Lenovo Yoga 2 13-at, 280k körül FullHD-s hibrid vinyós tabletté alakítható tapis i5-ös gép egyszerűen nem volt más a piacon :( Kíváncsi leszek, azért az anyagminőség is legyen döntő!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#11) zdanee


zdanee
őstag

Jól látom, hogy a billentyűzetkiosztás egy picit foghíjas lett? Pedig hely az lenne bőven...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) kakuk.tamas válasza Tsebacsi (#10) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az első generációs R7-tel mi volt a baj? :o

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) Tsebacsi válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Semmi csak egyszerűen nem tetszett a zsanéros megoldása, és igazából acer szóba se került.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#14) moli.hu


moli.hu
őstag

1) """az alkalmazott palm rejection technológia által minimális erőkifejtés kell a vastagabb-vékonyabb vonalak megrajzolásához, nem kell külső nagyobb nyomás a használathoz, így sem az ujjak, sem a képernyő nincs kitéve terhelésnek."""

gyanus -a neve alapjan-, hogy a palm-rejection nem ezt jelenti. hanem hogy irhatsz a stylusszal, mikozben letamasztod a kezed.

2) jol latom, hogy az egesz cikkben sehol nem szerepel a keszulek legfontosabb/elsodleges jellemzoje: a kepatlo? elkepzelheto, hogy a neve alapjan ki lehet talalni, de ez egy kviz-weboldal vagy hir-weboldal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.