Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

Ez miben is újdonság?
A 7.1-ben, vagy a Blue-Rayben? Nem sikerült rájönnöm...
Amúgy valaki mondja már meg nekem ha próbálta már, hogy tényleg jobb-e a 7.1 az 5.1-hez képest?

(#2) Vikthor válasza lujó55 (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jobbnak jobb, nem sokkal mondjuk szvsz, csak viszonylag kevés még a forrásanyag hozzá.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) szp1


szp1
addikt

Hál'Istennek megint egy soundbar.....természetesen az igényes hangzás jegyében. Erre világosan következtetni lehet az ájpod-ájfon dokkoló meglétéből.
Hová süllyedtünk a Technics cuccoktól...... :((
De akkor már legalább mkv-t is lejátszana USB-ről, mint a "gagyi" LG lejátszók.
Szerencse, hogy a Pana TV-k jók.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#4) krystman


krystman
őstag

Hát ezt én sem értem igazából! Főleg, hogy ez a párbeszéd kiemelés már a 3évvel ezelőtti Panasonic DVD lejátszómon is benne van. Ez nagy át törést nem hozott szerintem.

(#5) Ijk


Ijk
nagyúr

"a beszédhangokat pedig külön hozza létre a Clear-Mode Dialog üzemmód, melynek révén a párbeszédek úgy szólalnak meg, mintha tényleg a képernyő közepéről érkeznének."

Egy jól belőtt sztereó rendszerre is igaz, és ugye a házimoziknál sem véletlen van center sugárzó. Még jó hogy a marketingesek feltalálták a spanyolviaszt, és egy olyan funkciót reklámoznak amire tulajdonképpen egy mono szokolrádió is képes.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6) szp1 válasza Ijk (#5) üzenetére


szp1
addikt

"egy olyan funkciót reklámoznak amire tulajdonképpen egy mono szokolrádió is képes."

Meg a tv saját hangszórói.....vajon hány órát brénsztormingolhattak mire ezt kiötölték?

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#7) lujó55 válasza Ijk (#5) üzenetére


lujó55
őstag

Na pont ezért kérdeztem az elején, hogy most akkor hanyatt kell esni? Kétszer is elolvastam a cikket, hogy mi a nagy durranás.

(#8) Sicilian válasza lujó55 (#7) üzenetére


Sicilian
addikt

Jó dumával mindent el lehet adni, még akkor is ha nincs újdonság benne..

nothing is true everything is permitted..

(#9) Ijk válasza lujó55 (#7) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mióta a Pioneer kilépett, a Panasonic gyártja a legjobb tv-ket. Persze mint az összes többi gyártó, ők is próbálkoznak mindenfélével. Vannak más cégek, amelyektől érdemes házimozi szettet, ill. hangrendszert vásárolni. Ez meg jól lesz dizájnelemnek a pana prospektusban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10) #09634560 válasza lujó55 (#1) üzenetére


#09634560
törölt tag

Jobb a 7.1 persze jól beállitott hangfalak esetén.
Nemhogy semmi újdonságot de még csak alapvető adatot se irnak.

(#11) kpal


kpal
veterán

Ez si csak a pénzeseknek való ..

(#12) #09634560 válasza kpal (#11) üzenetére


#09634560
törölt tag

Még sztem azoknak se...

(#13) Gabboo válasza szp1 (#6) üzenetére


Gabboo
tag

De lehet, hogy ennek másképp állították be az equalizer-ét... Egyébként tökéletesen felesleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.