Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nincs mit bejelenteni :)
Koncentráljanak csak a kiadásra váró címekre :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ASTON117


ASTON117
tag

Józan döntés. Ritka manapság

(#3) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Dolgozzanak is.A Diablo III-al idén szeretnék játszani.Addig szarakodnak vele, míg a 6950 vga-m is kevés lesz hozzá :)Persze ez erős túlzás volt ;)

(#4) Sirandrish válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha esetleg kevés lenne akkor mondok egy címet, hova küldheted..nekem elég lesz LOW-on is :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) K21_overlord


K21_overlord
tag

Volt valaki kint ezen a rendezvényükön? Milyen a hangulat kint?

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#6) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Hát szerintem meg pusztán spórolásról van szó. Nehogy már elhigyétek a a szervezők fejlesztik a játékokat vagy a fejlesztők szervezik a rendezvényt. A játékfejlesztők max azon a pár napon fognak kiesni a munkából amikor jelen lennének a rendezvényen, az a pár nap meg nem hiszem hogy csúsztatná bármelyik játék megjelenését hónapokkal.

(#7) Apika válasza Ateszzero (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Szerintem is! Az a pár nap nem jelentett volna sokat...

(#8) Chapel válasza Ateszzero (#6) üzenetére


Chapel
addikt

Egyértelmű. Spórolás, budgetcut van mindenhol.
El ne higgye senki hogy az a pár nap (amin maguk a fejlesztők felváltva kint vannak 1-1 napot) olyan sokat számítana :))
Főleg, hogy nem december 31.-e a megjelenés dátum, így aztán főleg ne mondják, hogy ezek miatt csúszik a dolog jövőre.Ezek a rendezvények presztízsből vannak, valag pénzbe kerülnek, érthető ha ezekben az időkben megspórolják ezt.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) Apika válasza Chapel (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

De ügyesen tálalták. Viszont, ha netán mégis csúszni fognak vele, akkor mire fogják majd?

(#10) Chapel válasza Apika (#9) üzenetére


Chapel
addikt

Akkor jön a Náluk már bevált "standard" szöveg, k*jóra akarjuk csinálni, így még 1 év ;] :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nem akarják hogy megdobálják oket az emberek :D

(#12) Wolverine válasza K21_overlord (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Remek, és ezzel nem mondtam semmit.

#6: a 2010-es BlizzConon nem volt új bejelentés, és ezért a hangulat sem volt tökéletes. Sőt, pl. 2006-ban sem volt BlizzCon.
A dolog úgy áll, hogy ez a rendezvény szervezési szinten is rengeteget igényel, és a fejlesztőktől sem csak azt a két napot veszi el, amikor tartják; erre ugyanis fel is kell készülni. Gyakorlatilag minden fejlesztőgárda kapni szokott minimum egy órányi előadásidőt, amit ki kell tölteni értelmesen; ez a felkészülés kb. egy hetet biztosan igényelne...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) TESCO-Zsömle válasza ProEvoFan (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Integrált GPU-n is futni fog, szóval ne csípjen a pisi. Blizzardnak nem érdeke, hogy erős gépet vagy konzolt vegyél. Az ilyen 5-10 éves életciklusú játékoknál egyik gyártó se tudna annyi pénzt adni, hogy megérje nekik lefeküdni. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) ProEvoFan válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja, nem csíp a pisi.Tisztában vagyok a helyzettel!Azért van ott a kacsintás is.Csak egy kis irónia a szokásos Blizzard munka tempónak ;)

(#15) WayneGace válasza Chapel (#8) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez szerintem butaság. Ezek a rendezvények valóban sok pénzbe kerülnek, viszont nem olcsó a jegy, van virtuális jegy is, az is hoz némi pénzt. De ennél jóval fontosabb, hogy minden pc játékkal foglalkozó oldal, de még az only konzolosok is írnak róla, jönnek a videók mindenről: játékról, a rendezvényről, a beöltözős versenyről, fejlesztőkkel való beszélgetésről, koncertről, stb.. Ez akkora reklámértékkel bír, ami bőven megéri a kiadást. Bármi is az oka, hogy nem lesz idén, valószínű nem a spórolás, a fentebb soroltak miatt.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16) Wolverine válasza WayneGace (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel együtt mindegyik eddigi BlizzCon veszteséges volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Chapel válasza WayneGace (#15) üzenetére


Chapel
addikt

Nem hasra ütve mondom ,ezt rengeteg nagy rendezvényen jelen vagyok a munkahelyem révén és azért úgy kb. tudom hogy mennek ezek a dolgok. De tény, azt egyikünk sem tudja hogy mennyi folyik be ebből az egészből, plusz a marketing oldala, ja.

Arra akartam célozni mindössze hogy minden nagy cég akivel kapcsolatban állunk (tényleg nagyok) idén már egytől egyig szarik a minőségre csak egy a lényeg a terméknél: OLCSÓ legyen és vagdossák meg a költségeket erősen, ezt a gondolkodás módot alapul véve feltételezem hogy itt is erről lehet szó.

A Blizzard elég ha elköhinti magát és az 5 percen belül ott van minden oldalon, szóval megvannak ők e nélkül is igen jól én úgy gondolom. Továbbra is állítom hogy ez főleg a presztizsről szól és ezeket a nem feltétlen kézzel fogható költségeket most ahol lehet megvágják amennyire tudják. Ismétlem, lehet hogy tévedek és egy Blizzcon szintű dolgot totál nem érint a ez, hiszen én itteni fejjel gondolkozom róla ;)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) maszi99 válasza Wolverine (#12) üzenetére


maszi99
őstag

Aki csak kicsit is tisztában van 1 rendezvényszervezéssel az tuja, hogy mint említed min 1 hét, de jelen esetben biztosan több lenne (mert nem 1 játékról van szó).
Nem csak a megszervezése, de főleg a felkészülés ami leginkább nem mind1, hogy mivel is rukkolnak elő, és ezt hogyan teszik.
Helyükben én se tennék máshogy jelen helyzetükben, az meg teljesen más tészta, hogy mennyire hasznos illetve mennyire gazdaságos 1 ilyen rendezvény.
Mindezt nem önzőségből gondolom így, hogy előbb jöjjön a Diabló3, hanem pusztán megértem a logikájukat.
Most több hetet nem engedhetnek meg maguknak, mert addig is csak állnának a fejlesztések.
Tetszenek a gazdaság hsz-ek, elhihetik, hogy nem a spórolás az elsődleges céljuk a cégnek ezzel.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#19) Fecniii


Fecniii
tag

Egyszerűen nem lenne mit előadniuk, szerintem ennyi az egész. Mind a 3 címük amin dolgoznak vagy megjelenik addigra vagy minimum beta fázisban lesz, a Titan meg meg valószínűleg nincs olyan stádiumban hogy bejelentsék. Egyszerűen fölösleges lenne megtartani mert nem hozna semmi újat a rajongóknak. Jövőre viszont remélhetőleg bejelentik a Titan-t meg egy újabb WoW kieget, sőtt a D3 első kiegjét és a SC2 második kiegjét is.

(#20) nemethati


nemethati
senior tag

Az idei BlizzCon érdeklődés hiányában elmarad ;]

(#21) Wolverine válasza nemethati (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Az érdeklődés hiányától nem tartanék. Eddig minden egyes alkalommal 30 másodperc alatt fogytak el a jegyek :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.