Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Lehet kinézek, ha már végre szombaton lesz.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2) Ocarina


Ocarina
aktív tag

BGS'10 nagyon tetszett, a tavalyi PlayIT nem annyira, de azért lehet, hogy elmegyek.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#3) Jeanne d'Arc

Elmennék, de a belépőt tuti nem vásárolom le, így 1000 ft-ot kidobni az ablakon...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) Apika


Apika
Közösségépítő

Egész kellemes hétvégi családi programnak ígérkezik. Legfeljebb a belépők árából veszünk egy LEGO-t, így nem vész kárba...

[ Szerkesztve ]

(#5) wikings2


wikings2
őstag

Tavalyi nem ütötte meg a szintemet. Valahogy nagyon el volt csépelve. Azt se tudtam kb hogy mit keresek ott. Környezetemben én vagyok a nagy kocka gyerek aki napi több órát játszik... hát ott voltak alakok az biztos... :U :U :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6) james001


james001
veterán

Megint lesz anime találka mint tavaly? De jó... :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Helmoras


Helmoras
őstag

Gyenge volt az előző, én kihagyom...

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Na itt az átverés: a jegy levásároltható... Igen... ha 10k feletti játékot veszel... Az őszi play it is mocsok sz*r volt, semmi leárazás vagy normális ajándék, gs-esek dobáltak vagy papír tasakos konzolgamet vagy old of republic 2napos trial versiot... Ritka nagy csalódás volt.... ÉS nem vágom hogy a Pcguru miért nem szerepelt színpadon, szvsz Miquel Bate és többiek nagyobb arcok mitn a GS szerkesztők.... És a rednezvény is oylan röhejes volt, zárás előtt 5perccel már oszlatták a népet...

wikings2: +1

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) GeryFlash


GeryFlash
veterán

És nem nevezném a BGS utódjának, egyrész a színvonal miatt, másrészt a BGS ingyenes rendezvény volt, egész más ideológiával....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.