Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez jó hír azoknak, akik erre várnak. :)

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy x7 designu wp7 telot sZivesen megneznek.
V azokat amik voltak regebb a hirekben, na azok is nagyon tutin neztek ki :D

De ez az n9 vonal nem jon be :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) SentryGun


SentryGun
aktív tag

És még mindig egy nyeszlett készüléket nem sikerült bemutatni...

(#4) Misály


Misály
addikt

"Stephen Elop megerősítette, hogy továbbra is házon belül készülnek majd a szolgáltatások, valamint a szoftver jelentős része is, illetve olyan megoldással is készülnek, mely segítségével a Symbian-alapú mobilokról könnyen át lehet majd helyezni a személyes adatokat a Microsoft platformja köré épülő készülékekre." - ez azert megnyugtato es le a kalappal...

(#5) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Jó lenne már valami épkézláb infót is csorgatni a telefonokról, mert ez így egyelőre kevés. Képek, esetleg specifikációk.
Remélem, hogy az N8/N9 külsejével hoznak ki egy fémházas telót. Offline, hangalapú navival, N8-ból kölcsönzött kamerával. Kész is lenne az álom teló :)

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#6) Sofian


Sofian
őstag

Én úgy tudom, hogy idén csak USA-ban lesz Mango-s Nokia ... esetleg nyugat EU...

De volt pletyka ennek a teljesen ellenkezőjéről is... :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Harti válasza Valentino K. (#5) üzenetére


Harti
senior tag

Pontosan ez az amire én is várok. :)

(#8) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Így van, és még mindig csak hírek vannak arról, hogy lesz! Már 2 hónapja piacon kellene lenniük, és akkor talán nem lennének elkésve.

Minden esetre én nagyon várom ezeket a termékeket, de venni nem fogok, az biztos.

(#9) Saccco


Saccco
nagyúr

Elég lassan dolgoznak.... :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10) Fancy-boy válasza imisomogyi (#8) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Akkor miért várod őket? :DDD

(#11) Gl4diator


Gl4diator
tag

nekem mindegy mikor jönnek, minimum 2 évig elleszek még az N8-al :)

(#12) Valentino K. válasza Harti (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Ja, s a WP7 hardware követelményei miatt végre elfelejthetik az nHD felbontást, muhaha :C :DDD

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) 64b0r


64b0r
aktív tag

"illetve olyan megoldással is készülnek, mely segítségével a Symbian-alapú mobilokról könnyen át lehet majd helyezni a személyes adatokat a Microsoft platformja köré épülő készülékekre"
Ha nem sietnek, nem marad symbiant használó ember, és akkor kár volt tökölni a migrálós program megírásával. :(
Hurry up, Nokia!

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#14) Integra


Integra
titán

nekem picit kijelző parám van, mit lehet tudni arról, hogy ki gyártja majd és milyen teknológia lesz?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) Brutális eb válasza Misály (#4) üzenetére


Brutális eb
addikt

Azért ez a dolog inkább természetes mintsem egetverő nagy dolog.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#16) sh4d0w válasza Saccco (#9) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Jó munkához idő kell...

...rosszhoz meg még több.

https://www.coreinfinity.tech

(#17) debrejo


debrejo
senior tag

Ha még idén megjelenik a hazai szolgáltatóknál, karácsony tájékán legkésőbb akkor benevezek egyre. Ha nem, akkor marad a droid.

(#18) Integra válasza sh4d0w (#16) üzenetére


Integra
titán

rosszhoz egy perc se kell :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) NoMagix


NoMagix
addikt

Még idén piacra kerülnek?
December 30.- 31. tájékán? :)

(#20) Misály válasza Brutális eb (#15) üzenetére


Misály
addikt

Nekem symbian felhasznalonak fontos, es tegyuk hozza ket kulon gyarto ket kulon os-e kozotti kommunikaciojarol van szo, nem gmail syncrol:)

(#21) Saccco válasza Integra (#18) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezzel vitatkoznék. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22) kpal


kpal
veterán

N8 azért csak a tuti.

(#23) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nokiát baszogatjátok mikor hozza már elő a készüléket bezzeg az Apple.... az még ha 5 hónapot csúszna mindenki csöpögő szájjal rendelné elő 300 000 ft-ért...

(#24) h-yle válasza b4zsi- (#23) üzenetére


h-yle
addikt

Amikor a nokia volt hasonló piaci pozicióban mint az Apple most, ők is megtehették. De most nem ez a helyzet...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#25) kpal válasza b4zsi- (#23) üzenetére


kpal
veterán

azt is csak a neve adja el de sok hülya van aki kiperkál annyit . :U

(#26) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az a baj, hogy az utolsó negyedéves jó eredményekre ezzel a Nokia keresztet is vethet, mivel csak pár országban jelenik meg első körben... A konkurencia meg kíméletlenül mutatja be sorban a csúcstelókat. :(

(#27) adrianv


adrianv
tag

Valami mangós nokia (feltéve ha normális az ár/érték arány) szívesen látnék majd a fa alatt.

Sorry for party rocking!!!

(#28) Saccco válasza =Mentor= (#26) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nokia Mango Forever (DNF) :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29) Aprósólyom válasza kolosanyi (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Hát a guglinak biztosan nem jó hír. ;] Akik meg telefont akarnak használni és nem tenyérPC-t azoknak kifejezetten jó lesz ez a windows telefon. Nyomkodtam már windows-os és androidos készüléket is. Sokkal megnyerőbb és egyszerűbb a windowsos mobil. Az andoidnak meg a fele funkciója sem kell, amitől csak nehézkes a használata, a windows meg egyszerű de nagyszerű. Erre szokták mondani, hogy a kevesebb néha több. Erre az esetre pont érvényes lesz, csak erős legyen a marketing és a készülékkínálat.

Jevons paradox

(#30) Pantal


Pantal
senior tag

Hajrá, hajrá, régebben azt modntam, hogy soha nem veszek Nokiát, egyszerűen nem volt szimpatikus az okostelefon vonaluk, de WP7-hez ha tudnak hozzátenni, akkor ki tudja.. :)

(#31) kolosanyi válasza Aprósólyom (#29) üzenetére


kolosanyi
veterán

Valahogy nem féltem én őket marketing terén. Van elég erőforrás és tapasztalat ott. :)

(#32) Aprósólyom válasza Pantal (#30) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Sokan attól félnek, hogy nagy seggelés lehet belőle. Én meg nem félek. A Nokia elég tapasztalt, a WP7 jó lett. Ha tényleg megdobják még jó pár plusz szolgáltatással, akkor nagyot alkothatnak. Én már várom nagyon. Eddig kihúztam okos teló nélkül, akkor már kivárom míg ki nem adják a sajátjuk. Régen pedig nagyon Nokia ellenes voltam, most mint egy gyerek a karácsonyt alig várom a Nokia WP7-et. :DDD

Jevons paradox

(#33) Integra válasza Aprósólyom (#32) üzenetére


Integra
titán

azok félnek vagy dől belőlük 24/7 a szkepticizmus, akik nem látják az egészet át:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) Sofian válasza Aprósólyom (#32) üzenetére


Sofian
őstag

"A Nokia elég tapasztalt" ...volt

Egyébként én is várom... merő kíváncsiságból..

(#35) Aprósólyom válasza Sofian (#34) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Abban hiszel, hogy a saját múltjukat elfeledték és hogy semmit sem tanultak belőle? Lehet rossz döntést tudnak esetleg hozni, de a tapasztalat nem veszik el. Az, hogy nincsen droidos telefonjuk és a symbiannal már nem tudják felvenni a versenyt, nem azt jelenti, hogy csak volt elég tapasztalatuk. Ezt nagyon rosszul látod. Azért mert a google marketing cége, majdnem korlátlan pénzt bele tud dőlni abba, hogy kifejlesszenek egy szofvert a mobil piacra és azt adják el olcsó pénzt, azzal versenyezzen valaki? Könnyű így okosnak lenni. A google-nak semmi köze nem volt még pár éve a mobil szoftverpiac, most meg ők lennének a császár? Csak azért tűnik így, mert ők a pénzt nem a mobil piacról szedik. Ők csak befektetik a hatalmas pénzüket. Pont ezért is bízom abban, hogy ha két tapasztalt cég (Microsoft és Nokia) összefog, akkor meg tudják mutatni, hogy azért kisujjukban van a szakma.

A Google szerinted miért akar megvenni bagóért egy szenvedő Motorolát? Mert neki még nincsen hardvere. Lesz hardvere, lesz szoftvere akkor a legjobb befektetést fogja nyélbe ütni. A többieknek drágán adja majd a szoftvert, miközben ő olcsón adja majd a telefonokat is. A samsung szerinted miért kezdi el erőlteti a saját OS-ét? Mert nem lenne jó a droid? Nem, mert már érzi, hogy kieshet a körből...
Csak egy-két hírmorzsát kapok el, de bőven elég ahhoz, hogy át lehessen látni itt az elkövetkező 1-3 évet történését. Hatalmas piac a mobiltechnológia piaca. Miközben növekszik ez a terület a PC csökken. Az AMD is tervezgeti az ARM és hasonló teljesítményű és fogyasztású egységek fejlesztést. Mindenki ebből a tortából akar részesedni. Ezért is vette meg annó az AMD az ATI-t. Ők sem a zsebpénzüket akarták költeni. Emlékszem még, hogy a hírekben is írták, nagyrészt hitelből vették meg az ATI-t. Tulajdonképpen egy ígéretes fúzióra (szó szerint és cégegyesülésként is értelmezve :DD ) tettek fel minden. Ladies and gentleman: AMD is all in. :U
Na most majdnem ugyanígy van a nokia és a wp7-el, szóval mindent el fog követni, hogy bejöjjön. Ha kell, gondolom egy darabig veszteségesen adja el a telefonokat, csak hogy felpörgesse a piacát. De ez már csak spekuláció... Logoutolok... :DDD

Jevons paradox

(#36) Sofian válasza Aprósólyom (#35) üzenetére


Sofian
őstag

Lehet, hogy félreérthető voltam, tapasztalat alatt nem a technológiai tudást értettem, hanem a megváltozott erősen versengő piaci szituációban (felkavarták az állóvizet amiben a Nokia volt a nagyhal) történő működést...

A Nokia ott áll rengeteg létrehozott tudással és nem tudja hatékonyan kiaknázni, mert az aktuális piacon eladható újítások egyre kevésbé vágnak bele az ő eddigi fejlesztéseibe... (Pl elég nehéz konkurálni a Samsung-gal aki magának fejleszti és gyártja a CPU-it..)

[ Szerkesztve ]

(#37) Aprósólyom válasza Sofian (#36) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Aham, értem, de kicsit úgy éreztem, hogy már élve temetted őket. Szerintem nem kell. Lehet későn reagáltak, ezt aláírom. A droid is szerintem csak az olcsó szoftverével nyer, illetve azzal, hogy szándékosan iPhone klón kinézete van, így legalább mindenki elhiszi magának, hogy van egy Budget iPhone-ja. ;] De kíváncsi vagyok, hogy valaha az iPhone meg fogja-e támadni a felhasználói felületet. Azon nagyot mosolyognék.

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.