Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Teljesen indokolt. Az ő népszerűségük szerintem simán túl tud mutatni egy E3-on. Én jó ötletnek tartom, hogy ha saját Show-t csinálnak. És remélem, hogy az MS is inkább az XO rendezvényeken fogja bemutatni a saját dolgait, az E3 pedig legyen csak a játékoké.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) oriic válasza l.skywalker (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pont nem így gondolom. Ok, hogy különcködnek, de egy E3 az állítólagos "hanyatlása" ellenére is még mindig jóval több embert mozgat meg, több ember figyelmét vonzza, mint egy saját show.

A helyes megoldás szerintem az lenne, hogy februárban PS5 leleplezés, némi játék ízelítővel, aztán E3-on jöhet a többi trailer, meg mondjuk némi plusz a PlayStation 5-ről. (Árak, pontos dátum, vagy némi technikai infó a Teraflops huszároknak :D )

Live-Die-Respawn

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A lényeg, hogy minél hamarabb mutassák meg milyenek lesznek a nextgen játékok és az új ps külseje. Ne kelljen már júniusig várnom! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) joey04


joey04
titán

Ennek az eseménynek már csak múltja van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) mike1334 válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


mike1334
veterán

Jobb látni januárban, hogy mit nem vehetsz meg novemberig/decemberig, mint júniusban?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) l.skywalker válasza oriic (#2) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az MS is ugyan még az E3-on, de majdhogynem a "vásártól" függetlenül saját helyen - csak a város ugyanaz. Ugyanakkor nekik ez "hazai" terep. De már az EA is félig elhagyta, szerintem ez jó jelzése annak, hogy jelen formájában az E3 nem működik jól. A fizikai helyszín már nem indokolt a 21. században.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintem az E3 már messze nem jelent annyit mint korábban. Ettől még több millió embert vonz, így a reklámértéke vitathatatlan...
De gondolom a Sony tudja mit csinál...legalábbis az eredmények őket igazolják..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Szerintem még idén kimennek a ps5-tel, de lehet utoljára
Amilyen infók jöttek (celebek/influenzások felvonultatása) lehet nekem is az utolsó :D elég lesz a trailereket utólag megnézni

Life, Uh, Finds A Way

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És lehetséges, hogy már ma bejelentik hivatalosan:

[link]

Live-Die-Respawn

(#10) l.skywalker válasza oriic (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez az E3 kritikája

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ki.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Döbbenet. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) Sirandrish válasza oriic (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már hivatalos..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) l.skywalker válasza Sirandrish (#13) üzenetére


l.skywalker
félisten

oriic csak azért akarta, hogy ne kelljen még egy éjjel fent maradnia :D

selfish :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) oriic válasza l.skywalker (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

E3 idejere szabadsagra megyek mindig szoval ez nem para. De hja jo lesz h tudok majd aludni. :D

Live-Die-Respawn

(#16) l.skywalker válasza oriic (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na, de a Sony nem az E3-on lesz, hanem máskor, fent kell maradnod majd még egyszer szabadság nélkül :D ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) Sirandrish válasza oriic (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Micsoda nyaralás lesz ott kérem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) GodGamer5 válasza mike1334 (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jobb, sőt tavaly még jobb lett volna látni. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.