Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Áhh emlékek :D Visszasírom néha a PS1-es időszakot... Tekken 3,Crash 3,Tomb Raider 4,Soul Reaver,stb. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Sirandrish válasza james001 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az FF VII???? Naaaaah :C

Egyébként ilyenkor kezdem vén sz*rnak érezni magam :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) james001 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


james001
veterán

Final Fantasy soha nem volt a kedvencem :) De pl. PS1-re a Jade Cocoon favorit volt,pedig az is ilyen JRPG szerű játék volt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) Sirandrish válasza james001 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah és a Castlevania - Symphony of the Night ?
Nekem TOP5be az is benne van :K

Mármint PS1es TOP5be :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) oriic válasza james001 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, pedig FF sorozat mekkora volt régen...

Live-Die-Respawn

(#6) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ééééés a GRAN TOURISMO????? :DD Az smafu??? :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) james001 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


james001
veterán

Nem rossz az se,de annyira nem tetszett hogy az is kedvenc legyen (inkább az újabb Castlevania-k tetszenek). Nekem a Top 5-ben azok vannak amit írtam 1. hsz-ben,plusz még az Oddworld Abe's Exoddus :K

(#5) orichalcos: A FF VII-el játszottam amúgy régen,de annyira nem kötött le. De úgy egyébként a legtöbb JRPG se tetszik,kivéve ahogy írtam a Jade Cocoon,de abból is talán a helyszínek,a zenék meg a látvány tetszik a legjobban.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jah mekkora..az FF 7 és 3 lemezes volt :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Bőven voltak monumentális pillanatok a playstation kezdete óta.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#10) Simba86


Simba86
senior tag

ha Playstation (konzolfajta), akkor God of War sorozat... Annál hangulatosabb játék véleményem szerint nem készült soha... zene, történet, brutalitás, mitológia, grafika. stb... mai napig sajnálom, hogy nincs PS3 otthon, mert csak a GOW3-ért megérné nekem...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#11) Sirandrish válasza Simba86 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is most vettem nem rég PS3at többek között a goW 3ért és már be is szereztem és végig is vittem...éééés megérte :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Én a Sega Mega Drive-ot sepertem egy mozdulattal arrébb
mikor megkaptam a PS1-et anno mikor megjelent... :DDD

A.

(#13) james001 válasza Simba86 (#10) üzenetére


james001
veterán

Hát igen PS2-n a GoW 2 elég epikus volt. Ha választanom kéne akkor őt mondanám a legjobb GoW résznek,mert hiába szebb a 3-ik,a 2 valahogy mégis jobban tetszett számomra.
PS2-n még a Black,God Hand,Devil May Cry 1-2-3,Tekken 5,TimeSplitters Future Perfect és stb. pörgött mindig nálam. Ejj kicsordul könnyem mennyi szép emlék :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Top 5 ps1!! :R :R

1: Metal Gear Solid
2: Final Fantasy VII
3: Gran Turismo 2
4. Tombi 2
5: Hogs of War

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#15) leslieke


leslieke
Jómunkásember

HB2Y!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) dunc válasza Sirandrish (#8) üzenetére


dunc
nagyúr

A nyolc meg négy! ;)

(#17) Sirandrish válasza dunc (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert az már még mekkorább :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy már 20 éves. 2000-ben kaptam egy Playstationt (a sima, legelső fajtát). azthittem, hogy most max 14-15 éves :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.