Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kleinguru


kleinguru
addikt

Tudom, hogy ki lehet keresni, de jó lett volna egy funkció táblázat/összehasonlítás(esetleg a régebbi típusokkal is):R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Jók a Canon nyomtatók, csak a tenta költséges hozzá... Arról is lehetne írni, h hány Ft/lap adott fedésnél a költség.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) kleinguru válasza ViZion (#2) üzenetére


kleinguru
addikt

Mármint a gyári :B

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4) ViZion válasza kleinguru (#3) üzenetére


ViZion
félisten

Az utángyártottal vagy a töltögetőssel meg el lehet felejteni a foto minőséget... ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) tiszavirág válasza ViZion (#2) üzenetére


tiszavirág
tag

Én ff multifunkciós lézernyomtatót használok, de kb. 2,5Ft-ba van egy A4-es oldal átlagosan és ha minden szökőévben egyszer színes fényképet akarok, akkor azt ismerős fotószalonjában ócsón megoldom. :D

[ Szerkesztve ]

Tudtam, csak nem sejtettem.

(#6) sing1ep1ayer válasza tiszavirág (#5) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Dettó. (Egyébként Kyocera FS.1920-at nyúzok. Ebbe 7.500 forint körül van a 15.000 oldalas toner.) Nemrég épp azért ajándékoztam el egy régebbi Pixmát, mert olcsón vettem, szépen nyomtatott, de patront venni bele abszolút nem éri meg. Talán nem véletlen erőltetik most a multifunkciós vonalat; mert így nem dobja ki az ember olyan könnyen a gépet, hanem inkább utántölti, amin bejön végre a Canon haszna.

(#7) ViZion válasza tiszavirág (#5) üzenetére


ViZion
félisten

Jó Neked... én meg nyomdára (is) dolgozok. Néha ha nem is proof minőségben de egy színes nyomat jól jönne instant. Helyette mi is így csináljuk, ahogy írtad, mert ez olcsóbb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

CISS. :)

(#9) Peti66 válasza adriankoooo (#8) üzenetére


Peti66
senior tag

Nekem mp 550 van,úgy látom benyakalta a magentát.Tegnap előtt olvastatnék be vele,oszt meg se nyikkant
Majdnem szétb@sz.tt az ideg :(( :O A chip küldene valami tiltó jelet :U

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#10) danikollar válasza Peti66 (#9) üzenetére


danikollar
őstag

Nem lett tintás a chip? Attól csinálhat ilyet.

(#11) Peti66 válasza danikollar (#10) üzenetére


Peti66
senior tag

Háát nem tudom,de szétrámolom még ma :R :)

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#12) Cefet


Cefet
aktív tag

Nekem még "ősi" IP3000 van. CD-t is lehet festeni vele, nem kér csipetnyi csippet se, és 300Ft egy patron.
Na ki a király? ;)

(#13) sing1ep1ayer válasza Cefet (#12) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Te vagy az, ha belinkeled a 300 forintos patront bizonyítékként. ;)

(#14) ViZion válasza sing1ep1ayer (#13) üzenetére


ViZion
félisten

...lehet, h van, pár pikoliter festékkel :)
Esetleg a kamionról pottyant le? :F Szal durva lenne, utángyártottak is jóóóval többe vannak.
Vagy lemaradt egy nulla a végéről. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) Archer válasza ViZion (#14) üzenetére


Archer
őstag

Nekem IP1500-van, ahhoz is lehet kapni 1000 Ft alatt utángyártott patront de elég ratyi a minőségük. Két félét próbáltam aztán visszatértem a gyárihoz.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) apaszka válasza Cefet (#12) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem i455 öm van mit használok 1000 éve,és És 150 forint a patron bele ! IGEN. De van egy MP190 ami már egy hulladék! Más szkennelni sem akar mert tölteni,és után gyártott patront nem kedveli! Az új nyomtatói a Canonnak ilyen vackok. Olcsóbb újat venni mint patront bele! :W
Resetelni nem lehet. Csak duma!

(#13) sing1ep1ayer Nagyon olcsó bele a patron,nekem i455 öm van de ugyan az kell bele ! Ha meghal a fej azt veszek bele! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17) Laszlon302


Laszlon302
csendes tag

Sziasztok! Páromnak most vásároltam egy Canon Pixma MG3051 típusú nyomtatót.
Az volna a kérdésem,hogy mennyiért és viszonylag olcsón színes ill. fekete-fehér patronokat venni bele?Valamint mennyi lapot lehet átlagosan nyomtatni vele?

Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.