Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VS461


VS461
tag

Azannya! :Y Bátor formavilág. Az biztos, hogy a hűtéssel nem lesz gond. Egy "modernebb" irodában, nappaliban meg akár jól is nézhet ki. Ki lehetne hozni belőle akár dupla HDD-s racket is, de 2.5-ösökkel többet is.

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A tervezők az előlapot kiegészítették egy színes LED-del is, amely a meghajtó 50°C-os hőmérséklete esetén kéken, fölötte pirosan világít...
Inkább 50ig kéne kéken világítania (gyanítom, hogy így van...), vagy inkább 45 vagy alacsonyabb, ha már tényleg hővédelemből van ott a venti..

Bejövős!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Végre nem egy 2 cm-es sivító kis venti van ott ami egyre hangosabb lesz az idő múlásával.

[ Szerkesztve ]

(#4) Nyugdíjas válasza FlekkeN (#3) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Minek bele venti egyáltalán... melyik az a HDD ami önmagától egy dobozban túlmelegszik?:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Szék meg ló, de ez így eléggé otromba...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) Borisz76


Borisz76
veterán

Nem vagyunk egyformák....nekem ha gépről van szó ( vagy más műszaki cuccról ) MINDIG is a praktikussága érdekelt és NEM a dizájn.

Ez pedig remek példa erre.
- Gyors csatik
- Jó hűtés

Összességében remek darab.
2 db 3,5"-os HDD esetében pedig már lehet visszaállni a "klasszikus" doboz formára.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#7) FlekkeN válasza Nyugdíjas (#4) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Tudom én, csak engem mindíg valahogy idegesített, hogy belepakolnak némelyikbe ilyen kis vackokat. Láttam már azt hiszem olyat ahol több vincsi volt és egy vagy két kis ventivel volt megpakolva.
Egyébként nekem nincs külső tárolóm és ezt is csak úgy venném ha azt a ventit az arcomba fordíthatnám most nyárra.
Nem látom sok értelmét vincsi hordozásnak. Én inkább nagy pendrive+házi ftp szerver híve vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kov1024 válasza ledgeri (#2) üzenetére


Kov1024
tag

Igen, 50 fokIG akart az lenni, köszi az észrevételt, javítottam :R

(#9) ggg666 válasza FlekkeN (#7) üzenetére


ggg666
őstag

Azért vigyél a haverhoz 2-3 BD50-es filmet pendrivon.
Főleg usb2-n.
Vagy az árán vegyél egy mobil winyót.
Még most is jobban megéri.

(#10) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hogy néz ez ki? :D A formavilág nem segíti a hordozhatóságot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) ledgeri válasza Kov1024 (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK, de azt is el tudnám képzelni, hogy úgy van alapól...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Kíváncsi lennék, hogy ez a venti elhelyezés jár-e komolyabb hűtési előnnyel az eddigi hasonló méretű, de az oldallapra szerelt megoldásokhoz képest, azok praktikusabbnak tűnnek

(#13) wolfman


wolfman
veterán

Az a gond hogy a "halk venti" kifejezés nagyon relatív! Sokszor amit itt a PH tesztekben halk, az nekem még bőven hangos, ami néma az viszont halk még csak, de hallható!

Egy kicsikét leszabályzott Arctic Cooling F12 Pro néma is és kellő levegőt is szállít!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) lujó55


lujó55
őstag

túl széles lett a venti miatt.

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Ötletes.
Egy baj van vele, hogy a forma miatt elég macerás cuccolni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) Croissant


Croissant
aktív tag

Én azt nem értem, hogy külső vinyó=portable mindenkinek?
Nekem is van egy külső vinyóm, abból az egyszerű okból, hogy a gépben se több rögzítőhely, se több satacsati nincs, de még sose vittem sehova.

Nekem tetszik a design is, elnézegetném szívesen az asztalon, ahol mindig is lenne.

(#17) Prof


Prof
addikt

Afrikában jól fog fogyni.
Hát hardveren rég nem hökkentem meg ennyire, mint amikor ezt megláttam :D

(#18) arn


arn
félisten

szerintem inkabb erdekesen ronda - a praktikussagi oldalrol, hanem keresztben "nyelne le", akkor lehet kisebb lenne a merete :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) Alex91 válasza Nyugdíjas (#4) üzenetére


Alex91
félisten

Teljesen jogos, nalam most mar mind passziv hutesu uzemel. A My Book-ok jol birjak, de van egy Seagate kulsom is... :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20) #16939776


#16939776
törölt tag

Tetszik, a formája de egyéni érdekből nem engednék egy 3,5"-ost zajongani a gép mellett, pláne nem két végén nyitott "dobozban".

+ a venti cserélhetőnek látszik

- otromba nagy hogy hordozható legyen. Egy ilyen ventivel két hdd-is kiszolgálható, alig nagyobb dobozban

(#21) Nyugdíjas válasza Alex91 (#19) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Konkrétan a MyBookokra gondoltam énis, amikből vagy 4-5 biztos üzemel a környezetemben, és a legtöbb évek óta.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#22) Apika


Apika
Közösségépítő

Egészen jól néz ki! És ebben a nagy melegben kimondottan jól jön ez a hatékony hűtés... :K

(#23) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez jó randa előről, de lehet hogy jól hűt.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24) freemanone


freemanone
őstag

jó ez a kütyü, de számomra eléggé megkésett darab..... már csak a NAS-ban van 3,5-es vinyó, de azokat is cserélném le 2,5-ösre. Nálam minden szempontból jobbak adattárolásra, mint a nagy tesóik. Hűvös passzívan is, alíg fogyaszt és csendesebb is.
Ha még mindig kéne 3.5-es rack akkor tuti, hogy ezt vagy egy hasonló megoldást választanék, főleg ha sokat van igénybevéve a vinyó.
A design meg relatív, nekem bejön hogy ilyen turbina szerűség! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.