Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Az igen! Ügyesek. Hajrá! :C

(#2) icemad válasza cinemazealot (#1) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is egész jól összehozták. Ha csak a trailert nézem, akkor már majdnem Hollywood-i minőség. És ezt kb hobbiból, mert támogatást nem sokat kaptak. Elég megnézni az indie gogo kampányt is. Alig valaki ad ilyesmire pénzt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Elképesztő, ha nem írod hogy Magyarok azt hiszem, hogy egy sima folytatás. Elképesztő teljesítmény. Nobel díjat nekik. Na az ilyeneket kéne az Országban támogatni.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) Somatom


Somatom
veterán

Ez teljesen hiteles. Zseniális! :C

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) Gargouille


Gargouille
őstag

Ahány kalapom csak van, azokat mind megemelem a készítők előtt! :R

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#6) ergoGnomik válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


ergoGnomik
tag

Nobel díjat?! Azt hogyan? Inkább erről a listáról válassz valamit! ;)

(#7) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Örülök neki, hogy sok embernek tetszik. :)
Aki teheti, ossza meg valamelyik közösségi média oldalon, hátha minél több emberhez eljut. Talán valamelyik pénzesebb befektető lát benne potenciált.

Itt egy rövid bemutatkozó videó Slemmer Ádámtól: [link]
A videó második felében már Jack Sparrow szerepében láthatjuk. Szerintem remekül hozza a figurát. :D

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8) Samus


Samus
addikt

Először gondolkodtam, hogy hogy lehet ennyire hasonló a hangja a magyar színészeknek, aztán a leírásban olvastam, hogy az eredeti szinkronszínészek adják a hangot. Értitek. Magyar szereplőket magyar szinkronszínészek szólaltatnak meg :D

Komolyra fordítva a szót. Ha ez elkészül, és eljut a mozikba, tuti beülök rá. Az utóbbi részeknél nagyon leesett a színvonal, ezt a trailert látva, ha nem tudtam volna, hogy fanmade, azt hittem, új rész készül, valami hihetetlen részletességűek a karakterek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) icemad válasza Samus (#8) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Így sokkal jobb szerintem. Ráadásul ez nem új dolog, több filmben/sorozatban használtak hasonló megoldást. Pl. Angyalbőrben.

Egyébként Kevin McNally megvan valakinek? Ő játszotta Mr. Gibbs-t. Na ő is beszállt a project népszerűsítésébe, közös (Tiktok) videót posztolt a magyar készítőkkel: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10) ergoGnomik válasza icemad (#9) üzenetére


ergoGnomik
tag

Az alapján, amit a Paramount művelt* néhány éve a Star Trek rajongók által finanszírozott és gyártott, emlékeim szerint nem kereskedelmi célból készült filmmel, én nem sok reményt látok ennek a megvalósulására. A stúdiók nem nagyon kedvelik amikor szellemi tulajdonaikat kívülállók babrálgatják.

* Már egészen szépen haladt a dolog, amikor jött a Paramount és közölte találkozunk a bíróságon, visszük a gatyáitokat meg még ezt-azt. Utána írtak a rajongói felhasználáshoz olyan feltételeket, hogy mindenkinek elmenjen a kedve ST témájú fanfilmet készíteni.

(#11) icemad válasza ergoGnomik (#10) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez elég kétélű fegyver.
Egyrészt a stúdió (is) örül az ingyen reklámnak, másrészt meg ők sem szeretik a "konkurenciát". És 6 évvel ezelőtt is beleállhattak volna ebbe a csapatba, mert ugye nem ez az első rajongói videójuk. Csak akkor még "gyerekek" játszottak az erdőben kalózosat. Az a videó 6 éve elérhető: [link] Semmilyen jogi lépést nem tett a stúdió, úgy tudom.
Másik dolog meg, hogy Johnny Depp kerek perec megmondta, hogy Disney filmben soha többé nem szerepel. Nyilván van az a pénz, amiért korpásodik az ember hüvelygombája, de jelenleg ez a helyzet. Ha Depp kiesik, akkor viszont ez a csapat teljesen jó lenne egy előzményfilmhez. Akár ezzel a történettel is, akár úgy, hogy a Disney is ad bele egy kis pénzt, meg az engedélyeket. Tudom, bilibe lóg a kezem, de hátha összejön... :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.