Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) bLaCkDoGoNe válasza uki (#24) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Annyi volt, 1995-ben egy nyarat dolgoztam végig, hogy augusztusban meg tudjam venni. Emlékszem, hogy valahol az Opera környékén volt a bolt ahol vettem (talán a Pixel?), és az egész Andrássy fel volt túrva a Kisföldalatti felújítása miatt, elég kalandos volt a boltig elevickélni a 30 fokban.

Hazafelé pedig alig fértem fel a hévre a Margit-hídnál, mert akkor volt a Sziget és nagyon erős volt a hering-effekt, ráadásul a nagy melegben izzadt a kezem és alig tudtam fogni a friss szerzemény celofánnal borított hatalmas dobozát, mert folyton ki akart csúszni. Csak azért nem ejtettem le, mert olyan szorosan préselődtek egymásnak az emberek. :)

A mai napig megvan otthon a komplett csomag dobozzal, lemezekkel, ajándék Chuck Yeager's Air Combat játékkal, szóróanyagokkal, mindennel. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.