Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Watchdog


Watchdog
aktív tag

A nagy durranást követően remélem nincsenek egyéb kísérő jelenségek... :DDD

(#2) Zolee11


Zolee11
senior tag

Ezazz, végre egy újabb gépágyús, töltényes csodaalaplap, mely igazán megéri az árát. Birka egy világban élünk, van színvonal az biztos.

no brain, no problem

(#3) orbano


orbano
félisten

biztos nagyon hatékony ez a hűtőborda-forma, szuperszámítógéppel kísérletezték ki, a bizonyos dolgokhoz való hasonlósága csak a véletlen műve...
giccses szar, biztos nem adnék ki pénzt ilyenre, még ha egyébként jó, akkor sem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Tudásban kétségtelen odavágós a lap, de mondjuk én sem értem az ilyen glock ,meg tár formájú hűtőbordákat. Majd jön az új generáció, és jönnek a mylittlepony, meg a hellokitty bordák. Egy pá régebbi gyártótól(amelyek meg rég nem is léteznek), kinézném ezt. Ilyen pl a soltek :D

Mit is kéne ide írni?

(#5) Criton


Criton
veterán

már csak gránát kinézetű processzor kéne.... szánalmas.... :U

(#6) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Na, már ezek is kezdik. Remélem legalább az Asrock normális marad.

(#7) fanti


fanti
addikt

"szép" alaplap......

mint valami idióta gagyi kínai gyerekjáték......persze nem az árára gondolok itt!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#8) #21346560 válasza Watchdog (#1) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azt hittem az égő giga lap után ez tényleg durran :DDD

(#9) zazahoho


zazahoho
őstag

Gigától átszerződött a katonai babérokra hajazó tervező ;]

Runo: várd ki a végét ;]

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#10) #16939776


#16939776
törölt tag

Látom nem akarnak gigától lemaradni, lehet hogy a tervező csapatot is megszerezték.

Itt is lesz majd csereakció? :DDD

viccet félretéve:
a fizikálisan kikapcsolható "sáv osztók" az nem volt rossz ötlet. :K
viszont, ronda mint a bűn :)

(#11) Silentfrog válasza #16939776 (#10) üzenetére


Silentfrog
veterán

Engem egy alaplap kinézete sosem érdekelt.Inkább a funcionitás a fontos.

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Az X79-hez lassan szabvány lesz a betárazott zsírkréta... :W

(#13) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

"egy speciális jumper is helyet kapott, mely kényszeríti az alaplapot a bootolásra, még nagyon alacsony hőmérséklet mellett is." Mondjuk azt nem értem, miért kellett azt a jumpert ~1 cm-re rakni a procifoglalattól... Már így is jó szűk helyen van, de ha pl. ráküldöm a nitrót, és utána jut eszmebe, hogy b+ elfelejtettem lezárni... :))
Ezektől a borzalma hűtőbordáktól meg első körben megszabadulnék (az más kérdés, hogy úgy sem lesz ilyen deszkám... :DD ).

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#14) Móci


Móci
addikt

Most akkor ezt az óvodába szánják, vagy rendes használatra? Én ki nem adnék ennyi pénzt egy ilyen bucsus szarért.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) dime27


dime27
őstag

Hát ez tényleg ocsmány lap lett és lesz vagy 120k....pfffff :(

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#16) #16939776 válasza Silentfrog (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

Gondolod hogy ez a hűtés rajta annyira optimális a hosszútávú használatra? A táp -talán soha be nem következő- túlmelegedése nem csökkenti a funkcionalitást/használhatóságot?

(#17) mghltm


mghltm
addikt

az usb/e-sata kombo hianyat meg tulelem, na de hol a floppy csatlakozo?! :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#18) tomic


tomic
addikt

Ez valami új divat? :F Először a giga aztán ezek.

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

Komolytalanok a hűtőbordák - különösen egy ilyen csúcslapon... :U

(#20) orbano válasza #16939776 (#16) üzenetére


orbano
félisten

azt csökkentheti, de a funcionitást nem ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) jerry311 válasza KisTopi95 (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

A glock-ot hol latod?

(#22) G.I.JOE válasza Silentfrog (#11) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Na ja, csak ezt a designt is meg fogod fizetni és mivel úgysem érdekel a külcsíny, simán le is maradhatna, olcsóbb is lehetne és ugyanazt tudná, talán még a hűtés hatékonyabb is lenne!

(#23) mghltm válasza jerry311 (#21) üzenetére


mghltm
addikt

a giga alkotta meg a vizipisztolyt, glock-nak nem lehet nevezni... ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24) orbano válasza jerry311 (#21) üzenetére


orbano
félisten

szerintem a gatlingra gondolt, csak nem vágja az elnevezéseket

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) Bundyta


Bundyta
tag

Ideje volt már nemcsak az Apple termékeiben használható FireWire 800-at elérhetővé tenni más számára is.
Majdnem vettem olyan külső HDD-t, mely USB2.0-n és FW800 csatlakozós volt, de nem vettem meg valamiért...

Most meg már nem is kéne. Egyébként ha ilyen alaplap Rudi úr kezébe kerül, legyen kedves kerítsen már ilyen külső vinyót, mérje le a sebességét FW800-on a CPU terheléssel együtt és ugyan így USB2.0 / 3.0-n is. Kívácsi vagyok. :C

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#26) Lenry


Lenry
félisten

plusz 6 pines áram a SATA vezérlőnek? hooly sh!t

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) jerry311 válasza orbano (#24) üzenetére


jerry311
nagyúr

Musthave! :DDD

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Úgy tűnik ez a Hydra, úgy fog meghalni, hogy igazából meg sem született. :U

Akár jó is lehetett volna, de érezni lehetett, hogy ez lesz a vége.

(#29) banhammer


banhammer
veterán

Ez a militarista dizajn egyszeruen borzaszto.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) Silentfrog válasza G.I.JOE (#22) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én bizony nem fogom megfizetni,mert ilyet tuti nem veszek. :)

(#31) bambano


bambano
titán

"a processzorfoglalat mellett egy speciális jumper is helyet kapott, mely kényszeríti az alaplapot a bootolásra, még nagyon alacsony hőmérséklet mellett is": ez mi a bánat? eltekintve attól, hogy nem magyarul van.
mit kell egy alaplapon kényszeríteni?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32) Munyos


Munyos
csendes tag

Ezt mégis ki fogja megvenni ??

(#33) jerry311 válasza bambano (#31) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ezt en sem ertem, hogy mi a banatnak kell, de azert jol le van irva magyarul.
Ha rajta a jumper, akkor olyan minusz ezer fokosan is elindul, ami egyebkent mart tiltva lenne a BIOS-ban vagy hardverben.

(#34) darkarthur


darkarthur
senior tag

Igazi bucsus kinézete van ezekkel a hűtőkkel. :S Vehetnék kicsit komolyabbra a figurát.

Samsung S23 Ultra 5G

(#35) Srodney válasza G.I.JOE (#6) üzenetére


Srodney
senior tag

remélem!!!!habár ha nyerészkedni akarnak akkor lehetne egy két bloddsteve3 edition de akkor jelöljék :)

(#36) waithEard


waithEard
őstag

Hála Istennek, látom itt a PH-n azért még van ízlése a népeknek. Mármint, hogy mindenki kikészül ezektől a dizájnoktól. :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#37) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ahogy így olvasom a kommenteket, eszembe jutott, milyen jó ötlet lenne egy minimalista alaplapot gyártani... ;]
-szálcsiszolt alumínium borítás
-minden felirat nélkül
-itt-ott fehér lakk kiegészítők (bordák pl.)
stb...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#38) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez a sárga, lengyel piacos dizájnú hűtő"borda" milyen megfontolásból került oda? Látták hogy a Giga is hasonlóan gagyi szekrénytár szart nyomat, és muszáj volt utánozni? Ott is gagyi, itt is.

(#40) 04ahgy válasza Dr. Akula (#38) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Pontosan, elég gáz. Kár volt majmolni a Gigabyte-ot, a korábbi Big Bangek méltóságteljes kinézetét az utód teljesen hazavágta.

(#39) Enszuke: nagyon sok macerával jár, és csak kikapcsolt állapotban használható. Ha valaki meg épp bekapcsolt gépnél kap kedvet egy kis játékhoz, akkor előbb ki kell a gépét kapcsolni.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#42) leonejoci2


leonejoci2
tag

A lapka biztosan jó nagyon, de ahogy kinéz az valami borzalom.Kicsit olyan Búcsú feeling nekem a tár meg a csövek.
Elfogadnám azért az biztos.Mennyi lesz az ára vajon?

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#43) Misy


Misy
tag

azt a sárga izét leszámítva nekem bejön ez a lap

140 mm Slim ventit keresek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.