Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jander


Jander
senior tag

Zseniális a játék mindenkinek csak ajánlani tudom. Szerda óta játsszuk cimbivel ketten live-on keresztül és valami eszméletlen! Nagyon hangulatos, nehéz, van benne kihívás, jó a sztori is... tényleg minden klappol!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#2) kenwood3 válasza Jander (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

És , hogy tudjátok játszani mikor Európába ma jelent meg :U ?Szerdán csak az Usa-ba jelent meg !
A játék topicja itt [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Jó kis elf csajszi! :D

Romani ite domum.

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Aki már játszott vele:
Nem sokkal az után, hogy beértem Dyfedbe, és kiszabadítottam az első foglyot, elmegyek egy szoba mellett, ahol valami különleges fegyverek vannak. Oda be lehet jutni valahogy?

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Def26 válasza kenwood3 (#2) üzenetére


Def26
félisten

Szerinted? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

már megint a Nők... a kíváncsiságuk, az okozta a bajt ;]

kipróbálandónak érzem:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) kenwood3 válasza Def26 (#5) üzenetére


kenwood3
őstag

Gondolom én is :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#8) blackydan


blackydan
senior tag

Egy próbát megér a játék :D

(#9) Maestro85


Maestro85
tag

Whááááá, rögtön az elején: Brian Fargo :DD Ő a Wasteland-hez is hathatós segítséget nyújtott anno, volt is a játékban egy sír Faran Brigo névvel :P Már az ő neve miatt is kíváncsi lettem erre a játékra!

Mellesleg most olvasom, hogy hozzá kerültek az EA-től a Wasteland játék jogai, remélem készül folytatás! :)

(#10) Gude


Gude
senior tag

Ki kell próbálnom amint szabadítok fel helyet :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) Jander válasza kenwood3 (#7) üzenetére


Jander
senior tag

Mielőtt le-kalózoztok érdemes körülnézni: szerdán és csütörtökön már megérkezett a legtöbb boltokba a játék, mint ahogy mostanában minden konzoljáték... Konkrétan én a Pannónia utcai boltban vettem nem reklámozom a nevét. Lehet ők (sem) nem hivatalos forgalmazói úton hozzák be játékot, de ez engem speciel engem nem érdekel. Szóval mielőtt baromarcúak vagytok nézzetek körül, köszönöm.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#12) Def26 válasza Jander (#11) üzenetére


Def26
félisten

Ha ennyire képben vagy akkor arra is figyelhetnél, hogy ha megjelenés előtt játszol egy játékkal, akkor azért sajnos ugyanúgy "megjelölhet" az MS. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) h-yle válasza Def26 (#12) üzenetére


h-yle
addikt

Megjelölhet, (nem szokott, csak extrém esetekben) de ha tudod bizonyítani (blokk, számla), hogy hivatalos forrásból származik a lemez, akkor leveszik rólad a flaget.

Nem kell mindent túldramatizálni. :) Egyébként amit én eddig láttam a játékból az alapján nem nagy szám.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) kenwood3 válasza Jander (#11) üzenetére


kenwood3
őstag

" mielőtt baromarcúak vagytok "
Azért személyeskedni nem kéne :W

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) Jander válasza kenwood3 (#14) üzenetére


Jander
senior tag

Nézd, Te kalóznak bélyegeztél, én erre reagáltam...

Megjelenés előtti játék: valóban van/volt ilyen, de az USA (kedd) és az EU (péntek) megjelenések közötti időszakban már nincs ilyen, mivel a játékokat ide ugyanúgy leszállítják kedden, onnantól javarészt csak a bolton múlik, hogy kiteszi-e a polcra.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#16) kenwood3 válasza Jander (#15) üzenetére


kenwood3
őstag

Igen de szerintem ha valaki kalóz gyanús és netán annak nevezik az még nem személyeskedés ellenben te személyeskedtél . De elnézést kérek , hogy kalóznak neveztelek csak kicsit furán jött le .

Mi az az ekezet dragasag??

(#17) Jander válasza kenwood3 (#16) üzenetére


Jander
senior tag

Én ezt személyeskedésnek véltem, de talán túl ugrós vagyok erre a topicra, úgyhogy egyezzünk meg egy döntetlenben: én is elnézést kérek.

A lényeg, hogy a játék baromi jó, vegyétek vigyétek és isten ments, hogy egyedül játszatok vele!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#18) fasirTTT


fasirTTT
őstag

haverral a múlt héten toltuk ki
rohadt jó! VÉGRE egy jól összerakott COOP-os játék!
ilyenekre lenne szükség(mármint jó coopos gémekre) nem futószalagos codokra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.