Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Varoz


Varoz
őstag

Mi lesz veled, ha egyszer bedobnak a mély vízbe?
Engem nem tudnak beledobni. Olyan vagyok, mint a macska. :DDD

A Fele munkaidő az ő bámulásukkal telt el.

Tényleg kemény lehetett hallod. Szegénykém remélem legközelebb nem lesz ilyen kimerítő. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#52) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

"A Fele munkaidő az ő bámulásukkal telt el." Tehát 2 és 1/4 órát csak bámultál... Hú hát tényleg megterhelő lehet a szemnek.

(#53) Huma


Huma
addikt

Tényleg megerőltető volt mert rövidlátó vagyok és nem volt rajtam szemüveg. Szó szerint gúvasztottam a szemeimet. :)

(#51) Varoz:
Valamit nem jól tudsz. A macskát be lehet dobni a vízbe. Csak talpra érkezik. De ez rajtad nem sokat fog segíteni ha nem tudsz úszni. :D

Nem kell engem sajnálnod. Sajnálom én magamat más helyett is. :K

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#54) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Akkor meg ez nem stimmel: "Szép lányokat láttam dögivel." Mivel rövidlátó vagy, így messzire rosszul látsz és ezáltal nem biztos, hogy szépek voltak. Ha meg közel jöttek, akkor meg nem érvényesül, az hogy megerőltetted. Valaki márpedig hazudik! :D

(#55) Phvhun


Phvhun
őstag

Lehet a tvben látta őket munka közben.

(#56) Huma


Huma
addikt

Annyira nem látok azért rosszul. A formákat pedig már elég messziről meg tudom különböztetni.
De ezt úgy kell elképzelni, hogy messziről kiszúrom a delikvenst. Amíg távol van gúvasztok. Aztán ahogy közeledik, enyhül a gúvadás. Majd mikor elhalad mellettem, jön az utánafordulás. Majd elkezd fokozódni a gúvadás.
Utána meg egy rövid ideig (A következő delikvensig) úgy teszek mintha dolgoznék.

(#57) Kassadin:
Ki az a Carlo?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#57) Kassadin


Kassadin
addikt

Nebassz. Pont most akartam írni, hogy Huma az új Carlo. :D

(#58) Varoz


Varoz
őstag

Torrente. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#59) Huma


Huma
addikt

A kedvenc vígjátékaim közé tartozik. Imádom a karakterét. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#60) Kassadin


Kassadin
addikt

Volt ph celeb. Amíg be nem zárták a homokozóját.

(#61) Varoz


Varoz
őstag

Na, Carlo a magyar alteregója. :D :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#62) Def26


Def26
félisten

lol :DDD Vannak még egy páran.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#63) Huma


Huma
addikt

Nem rémlik semmi erről a Carloról.

Miket csinált?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#64) Kassadin


Kassadin
addikt

Kik azok? :Y

(#65) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Melyik munkakörben alkalmaznak?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#66) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az nem Jóska, hanem Sanyi szokott lenni :C

(#67) Huma


Huma
addikt

Szakmai felügyelőként tevékenykedem.

A menedzser kétszer is el van írva. :)

(#66) KaiotEch:
Én is Sanyival ismerem.

(#68) Varoz:
:D

Amúgy ki tudja közületek, hogy ki az a Huma? Nem ér keresőt használni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#68) Varoz


Varoz
őstag

Hát nem ismered fel? Ő a Huma erőforrás. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#69) Kassadin


Kassadin
addikt

Olyasmiket, amiket te, csak ő miatta elég sokan pihentek is.

[ Szerkesztve ]

(#70) Def26


Def26
félisten

van még kérdés? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#71) Huma


Huma
addikt

Miért? Altatódalokat írt?

Amúgy milyesmiket csinálok? Legutóbb írtam egy verset és egy novellát. Megosztottam veletek a magyar kézművesipar remekeit. Valamint sajnáltatom magam mert kizsigerelnek a munkáltatók.
Nem hiszem, hogy ezekben bármi kivetni valót lehetne találni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#72) Def26


Def26
félisten

Szerintem arra gondol, hogy Ő is ilyen nagy "közszereplő" volt. Esett az eső, logout, sütit süt nagyanyám, logout, élet nagy rejtelmei, logout.
Nincs ebben semmi rossz, csak furán néz ki, hogy állandón itt lóg valaki és nyitogatja a blogokat. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#73) Kassadin


Kassadin
addikt

"Valamint sajnáltatom magam mert kizsigerelnek a munkáltatók."

Mondtam már, hogy mit kell tenned. Tanulj nyelvet és szakmát, amivel "jó pénzt" tudsz keresni. Kitanulod olyan szintig, hogy kirázd kisujjból, aztán irány külföld.

[ Szerkesztve ]

(#74) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Vazzz tényleg :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#75) GabN73


GabN73
addikt

Hát én valami k*rvára kíváncsi vagyok, hogy mit dolgozol a mezőgazdaságban :C

(#76) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát dugványozza a répáját a Fődbe! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hivatásos madárijesztő.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#78) Raucher


Raucher
tag

Legutóbb írtam egy verset és egy novellát. Megosztottam veletek a magyar kézművesipar remekeit.

Ezek majd a halálod után válhatnak remekművé. Addig csak silány fércművek maradnak. (Ha remekművekké válnak.) Ez a művészek sorsa, és a nélkülözés. Ha tetszik ez neked, akkor hajrá.
Bár elindulhatsz az emberré válás útján is. De azt nem ajánlom. Akkor ki kell lépni a langyos fosból, ami otthonos és meleg. Mivel a szagot is megszoktad, nincs értelme változtatni az életeden.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#79) Varoz


Varoz
őstag

Bár elindulhatsz az emberré válás útján is. De azt nem ajánlom. Akkor ki kell lépni a langyos fosból, ami otthonos és meleg. Mivel a szagot is megszoktad, nincs értelme változtatni az életeden.

Ez mekkora. :DD :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#80) Huma


Huma
addikt

Jelenleg semmit. Ennek ellenére nagy paraszt vagyok. A vér nem válik vízzé. :D

Régebben tettem-vettem ott. Zabhegyezés, nádhajlítás. Ilyesmi.

(#78) Raucher:
Akkor szerinted a művészek nem emberek? Elég érdekes megállapítás. Szerintem az emberiség szerves részei. Nélkülük szegényebb lenne a világ.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#81) Kassadin


Kassadin
addikt

:D

(#82) GabN73


GabN73
addikt

Hehe...

Én 16 éves korom óta tolom (azaz 2 éve) az "ipart" mezőgazdaságot, meg előtte néha kicsi besegítés.
Lényegében nem nagy munka, dohányt, tűkeretet (ebbe rakják a dohányt, majd megy a szárítóba) pakolok, ma is dolgoztam 8 órát, még se vagyok fáradt. :B
Pedig amikor a felső sínre kell rakni, akkor nekem állig kell húzni a keretet (ami nem olyan könnyű), mert elég alacsony (172 cm) vagyok.

(#83) Huma


Huma
addikt

No jó. Könnyű munkát nem nehéz (micsoda szófordulat) kifáradás nélkül végezni. Azért megnézném, hogy mennyire lennél nem fáradt, ha az én munkámat végeznéd. ;)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#84) Varoz


Varoz
őstag

Ennek ellenére nagy paraszt vagyok. A vér nem válik vízzé. :D
Ezt, mint földművelő családban felnőtt ember, ki kérem magamnak. Semmi közöd nincs az egészhez. Ezt a részét felejtsd is el! :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#85) GabN73


GabN73
addikt

Könnyű? :DDD
Szeretettel várlak, már kiment az aljdohány, most egy tű 60-80 kg között mozog.
Nos alapból 4x60 tű van, ami tudtommal 240, abból te minimum 120at mozgatsz meg. Ja, reggel szárító kiszedés, tűket fel a kocsira (255 vagy hogy megy fel rá), ki a földre, lepakolni pontosan kiszámítva. Közben bent segíteni a válogatóknak, hordani fel a dohányt, taposni a dobozba, pántolni, emelgetni stb stb. Szóval itt is van munka rendesen, keveset tudsz pihenni. És reggel 7-től este 5-ig ha úgy van...

(#86) Huma


Huma
addikt

Ööö. Honnan tudod, hogy nincs közöm a földműveléshez? Szerintem kb semmit sem tudsz rólam.
Amúgy meg legyen már humorérzéked. Milyen már az, hogy még csak le sem parasztozhatom saját magam? :)

(#85) GabN73:
Mennék én, de sajnos messze van.
120db. Az azt jelenti, hogy 8 órás munkanapot figyelembe véve, óránként 15db-ot kell felemelni. Azaz 4 percenként egy darabot. :D

(#88) KaiotEch:
Sajnos nincs traktorom. :(

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#87) Raucher


Raucher
tag

A művészek is emberek.
A valódi művész, komoly hiány cikk. Viszont túlkínálat van a művészet imitátoraiból.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#88) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

??? :DDD

(#89) Varoz


Varoz
őstag

Milyen már az, hogy még csak le sem parasztozhatom saját magam? :)
Hát, na. Nekem az elsődleges jelentése nem ez. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#90) GabN73


GabN73
addikt

"120db. Az azt jelenti, hogy 8 órás munkanapot figyelembe véve, óránként 15db-ot kell felemelni. Azaz 4 percenként egy darabot. "
Elolvastad te, amit én írtam? Olvasd el még egyszer. Igaz, kihagytam hogy egy kocsit kb 30 perc lepakolni. Számold újra :)

(#91) Huma


Huma
addikt

Szerencsére itt vagyok én, hogy kitöltsem a tátongó űrt. ;) :B

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#92) Varoz


Varoz
őstag

Hagyjad. Köze nincs az egészhez. Csak trollkodik itt. Előbb vagy utóbb úgy is bannolják innen. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#93) Huma


Huma
addikt

Végzettségem szerint kertész, parképítő technikus (és PLC programozó) vagyok. Valamint jó ideig agrármérnöknek tanultam. Szóval azért némi közöm van a dologhoz. ;)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#94) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát ezek szerint, Te nem taposhatod az 1X-edet... :F

(#95) Huma


Huma
addikt

Akkor valahol hibádzik az alibim. :)

Az 1X csak poén akart lenni. 3X a valós.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#96) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ajánlom szíves figyelmedbe. Jól fogsz szórakozni, ha végigolvasod a topicot is. :K

Ezekre is rákattanhatsz, megéri.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) Huma


Huma
addikt

Ja, hogy róla van szó? Őtet ismerem. Most hogy ránéztem a blogjára, rögtön beugrott, hogy már olvastam őket.
Bár azt nem tudom, hogy mi bajuk van vele az embereknek. Semmi kirívót nem találtam a blogjaiban.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#98) Varoz


Varoz
őstag

Bár azt nem tudom, hogy mi bajuk van vele az embereknek. Semmi kirívót nem találtam a blogjaiban.
Nem hát. Mert egyformák vagytok. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#99) Huma


Huma
addikt

Ettől nem lettem okosabb. A saját ténykedésemben sem látok semmi kirívót. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#100) Vakegérke válasza Huma (#99) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont a naiv humort hasonló formában űzöd. Ezért szerettem Carlitót is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.