Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) DEV_NULL válasza Huma (#299) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Na ha ilyen munkád van, akkor azt gondolom normálisan fizetik, szóval nem panaszkodhatsz. Ha mégis ennyire szarok a körülmények, mehetsz éjszakára árufeltöltőnek. Ott nem leszel életveszélyben és még koszos sem lesz a fütyid. :N Jah, és klímatizált légkörben melózhatsz! Ha meg hibázol, hát elsumákolod, ha meg nemtod max. a főnököd lebasz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#302) Huma válasza DEV_NULL (#300) üzenetére


Huma
addikt

"Kedves Huma, Te is lennél inkább faszverő? Nem szegyellnéd magad?"

Naná hogy lennék. Ez nem szégyen hanem életművészet. :)

(#301) DEV_NULL:
Voltam már árufeltöltő. Nem nekem való munka. Unalmas.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#303) DEV_NULL válasza Huma (#302) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Én voltam... 2 évig. (faszverő) Jól le is épült mellőlem mindenki. Most újra melózom egy ideje már. Semmi életművészetet nem éreztem abban, hogy kapok segélyt, a családtagjaim - haverjaim gombolom le lóvéval, mindnekinek tartozok, sosincs pénzem semmire. Volt, hogy este fél9kor reggeliztem barátnőmnél, mert nem volt pénzem kajára, sőt néha még olyan nap is volt, hogy lófaszt nem ettem... Volt apróbb bizniszem, abból volt ingyen ami kellett. Ennyi.
Most szerencsére olyan munkám van ami egész jól fizet és igazából dolgznom sem kell nagyon, inkább csak bent kell lenni... ;) 4 műszak amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#304) Vakegérke válasza DEV_NULL (#300) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább semmi...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#305) moonlight115 válasza DEV_NULL (#300) üzenetére


moonlight115
tag

A humaizmus lényege: maga Huma, az antiálszentista. :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#306) Vakegérke válasza moonlight115 (#305) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naaa! Hát nem arról volt szó, hogy ellenzéki leszel?

Te, mi lenne, ha az aláírásomban nem Huma birodalom szerepelne, hanem Humaista birodalom?
Valahogy "kopasznak" találom a dolgot, kéne valami "frappánsizmus".

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#307) Huma válasza DEV_NULL (#303) üzenetére


Huma
addikt

A bejegyzésemben és az irományaimban elég sok poén van. Kéretik nem komolyan venni a dolgokat. :)

Én sosem voltam kölcsönkéregetős típus. Általában inkább én vagyok az akinek tartoznak. Pl kb fél éve kölcsönadtam valakinek 75e-t. Azóta már visszakaptam belőle 15e-t. :D

(#306) Vakegérke:
Humaista, Humaizmus. Tetszik. Egy új személyi kultusz van kialakulóban. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#308) DEV_NULL válasza Vakegérke (#304) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Jobb is...

(#309) Vakegérke válasza DEV_NULL (#308) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, hogy komolyan mondod, és feloldódsz ebben a megnyugtatóan dagonyázó légkörben, elfeleded kezdeti vehemenciád. ;)

Huma: Tényleg szerkesszük már át aláírásom utolsó sorát, legalábbis a zárójeles részt. Így nem ütős, nincs benne poén.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#310) DEV_NULL válasza Vakegérke (#309) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nem! Totál be vagyok reccsenve, nincs ami oldjon.

(#311) DEV_NULL válasza Huma (#307) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Amúgy ha ennyire tele vagy, hogy faszverés mellett még kölcsönadogatsz is, minek dolgozol? Nem kellene sajnáltatnod magad itt a fórumon, hanem otthon tömjénezhetnéd magad. Sőt még akár kamatra is adhatnád a pénzt és akkor igazi díszpéldánnyá válhatnál!

[ Szerkesztve ]

(#312) moonlight115 válasza DEV_NULL (#311) üzenetére


moonlight115
tag

Ez az, engedd ki a gőzt! Feloldódsz, előbb-utóbb...
A stílusodra kicsit odafigyelhetnél, az "f" betűs szó azt hiszem, nem megengedett itt a fórumon.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#313) Huma válasza Vakegérke (#309) üzenetére


Huma
addikt

Nem jut eszembe semmi frappáns.

(#311) DEV_NULL:
Tudod mit? Neked biztos, hogy csak kamatra adnék kölcsönt. :P

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#314) DEV_NULL válasza Huma (#313) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nos mivel én dolgozom, nem vagyok rászorulva a pénzedre. DE ilyen semmirekellő alaktól nem is kérnék még ha szarban lennék sem. :N

(#312) moonlight115: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#315) Dr. Romano válasza Huma (#307) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"A bejegyzésemben és az irományaimban elég sok poén van."

Elismerem; ez egy poénnak jó volt ;]

moonlight115
Személyes bejegyzésben szabadabban lehet nyilatkozni, nem ugranak rád egyből mint egy szakmaiban.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#316) Huma válasza Dr. Romano (#315) üzenetére


Huma
addikt

Nem lehet mindenkinek olyan kifinomult és végletekig csiszolt, tökéletes humora mint nekem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#317) Dr. Romano válasza Huma (#316) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Evidens.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#318) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Na kedves Huma! Ma mennyit tudtál dolgozni, mielőtt végelgyengülésben fel kellett volna adnod?

Ja, a napi önsajnálat mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

(#319) Vakegérke válasza DEV_NULL (#318) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, függővé váltál. A humaizmus elindult világhódító útjára. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#320) DEV_NULL válasza Vakegérke (#319) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nem függök. Idegesít és egyben megmosolyogtat! ;)

(#321) moonlight115 válasza DEV_NULL (#320) üzenetére


moonlight115
tag

A humaistákat nem idegesíti. A mosolygás a lényeg. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#322) DEV_NULL válasza moonlight115 (#321) üzenetére


DEV_NULL
őstag

OK! ;)

(#323) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Mégvalami... Ha a lobotómiára nincs még meg a pénz én szívesen támogatlak. Kiváló ötletnek tartom! :K

(#324) Vakegérke válasza DEV_NULL (#322) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engedj a benned feszülő vágynak, és légy humaista. Rögtön elmarad az idegeskedés.
Lelke mélyén mindenki Huma szeretne lenni, csak vannak, akik tagadják. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#325) DEV_NULL válasza Vakegérke (#324) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Mondtam már, voltam semmirekellő... Elég sokáig ahoz, hogy ne lehessen azt mondani "ez az ember nem ilyen, csak a körülmények..." ;)

Én nem olyan vagyok mint Ő, hanem olyan mint én. Érted? Lehet van némi hasonlóság köztünk. Viszont az önsajnálat és ehez a reklám valóban irritál.

(#326) Vakegérke válasza DEV_NULL (#325) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a baj, hogy kajak mellre szívod az információt, holott ez az egész csak tréfálkozás, egyféle játék. Lám, te is játszol, még ha nem is ez a szándékod. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#327) DEV_NULL válasza Vakegérke (#326) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Hadd szívjam mellre, légyszi, kérlek. Jó? :B

(#328) Vakegérke válasza DEV_NULL (#327) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szíved joga. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#329) DEV_NULL válasza Vakegérke (#328) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Köszi! :R

(#330) Huma válasza DEV_NULL (#318) üzenetére


Huma
addikt

Ma is rengeteget dolgoztam. Kb mint egy középkori rabszolga.
Mivel nem volt ott a főnök ezért félóránként tartottunk negyed óra pihenőt. :D
Így elég gyorsan elment a nap. Természetesen én voltam a legdolgosabb az építkezésen. Életem kockáztatásával szolgáltam a művészetet és a kultúrát.

Képzeletben adtam magamnak egy újabb kitüntetést az embert próbáló és odaadó munkámért.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#331) moonlight115 válasza Huma (#330) üzenetére


moonlight115
tag

Éljen! Éljen! Éljen Huma! :C
Előre bajtársak a humaizmus egekbe szárnyaló útján! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#332) Huma válasza moonlight115 (#331) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm! Köszönöm! :B

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#333) Vakegérke válasza Huma (#330) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem véletlen vagyunk a híveid. :)

Ilyened van már?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#334) Huma válasza Vakegérke (#333) üzenetére


Huma
addikt

Valami ilyesmivel tüntettem ki magam képzeletben.

Berakom a bejegyzésembe, hogy mindenki láthassa.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#335) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Én reggel 6 óta melóban vagyok. 12órába nyomom. DE már kockásra ültem a seggem a gép előtt. Dolgoztam kb 1 órát ma is, talán... Tönkre fog menni a szemem és gerincsérvem lesz ha még pár évet le kell húzzak ezzen a rémesen szar munkahelyen. Komolyan mondom, fizetés emelés járna!

(#336) Vakegérke válasza DEV_NULL (#335) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nocsak! Kezdelek téged is csodálni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#337) moonlight115 válasza Huma (#334) üzenetére


moonlight115
tag

Világszerete Humarajongók várják vezérüket!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#338) DEV_NULL válasza Vakegérke (#336) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Seggem meg a derekam tényleg nagyon fáj már és még a kocsiban is ülhetek hazafelé eg jó órát. :O És még a benzinbe is fizetnek. Rabló banda!

(#339) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#338) üzenetére


DEV_NULL
őstag

6ig van munkaidő és most 5:40 van... Lépek! :DDD

(#340) Dr. Romano válasza moonlight115 (#337) üzenetére


Dr. Romano
veterán

...és ha már a vezérük is ott lesz, akkor...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#341) Vakegérke válasza DEV_NULL (#339) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még ha 4:40-et mondtál volna... Ez most csalódás volt számomra. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#342) moonlight115 válasza Dr. Romano (#340) üzenetére


moonlight115
tag

...és így válnak a humaisták atomhatalommá! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#343) Huma válasza Dr. Romano (#340) üzenetére


Huma
addikt

És a hatása is olyan lesz mint a filmben. Lepattan a személyi erőteremről oszt kész. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#344) DEV_NULL válasza Huma (#343) üzenetére


DEV_NULL
őstag

vagy nem

(#345) Huma válasza DEV_NULL (#344) üzenetére


Huma
addikt

A puding próbája az evés.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#346) DEV_NULL válasza Huma (#345) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Akkor egyél belőle. Szólj, ha nem akadt a torkodon a kanál ;)

(#347) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Na mi történt? Már nem dolgozol? :DDD

(#348) Huma válasza DEV_NULL (#347) üzenetére


Huma
addikt

A munka bűn.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#349) Vakegérke válasza Huma (#348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is tudtam, hogy letérek a bűn útjáról, amikor nyugdíjba mentem. Köszönöm megnyugtató szavaid. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#350) Huma válasza Vakegérke (#349) üzenetére


Huma
addikt

Új vallást alapítok. Munkakerülők lesz az egyház neve. Szerintem elég nagy népszerűségre számíthatok.
Első parancsolat: Ne dolgozz!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#351) Vakegérke válasza Huma (#350) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én betartom a parancsolatot, abban hiba nincs. De mi lesz azoknak a büntetése, akik megszegik?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#352) Huma válasza Vakegérke (#351) üzenetére


Huma
addikt

Az épp elég büntetés, hogy dolgozniuk kell.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#353) Vakegérke válasza Huma (#352) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy a tett magában hordozza büntetését? Erre nem gondoltam. :N

Valami jelmondat is van? Ki vele, hadd véssem a lelkembe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#354) Huma válasza Vakegérke (#353) üzenetére


Huma
addikt

Ezen még nem gondolkodtam. Valami frappáns kéne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#355) Vakegérke válasza Huma (#354) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha van időd, mert ugye van, tedd le a tükröt, és találj ki valami jót. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#356) DEV_NULL válasza Vakegérke (#355) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Melóba alig járok, ott az arcok nagyon gázok.

[ Szerkesztve ]

(#357) nem_tom


nem_tom
őstag

Akkor ha én szeretek dolgozni az egyenlő a sátánizmussal? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.