Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Ide is írok valamit hogy megjelenjen a fórumban. :)

Aki látta az ne habozzon megosztani a véleményét a filmről.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) Silent77 válasza Huma (#1) üzenetére


Silent77
veterán

Nem láttam még, de most bepótolom.
Köszi! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3) The DJ


The DJ
addikt

Láttam anno... nagyon tetszett, a mai tiniknek nem való, nincs benne csomó speciális effekt, sem egzotikus helyszínek, de a párbeszédek mégis elviszik a hátukon az egész filmet.

Van benne 1-2 nagy csattanó, ahol leesett az állam :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) danih


danih
addikt

Tipikusan az a film, amit a forgatókönyv visz el a hátán. Semmi spec effekt, csak egy társaság, és egy mesélő. Nézze meg, aki nem látta (ez nem Transformers, szóval ha ADD-ben szenvedsz, ne kezd hozzá :) )

(#5) kenwood3


kenwood3
őstag

a leírtak alapján nem lehet rossz film

Mi az az ekezet dragasag??

(#6) Huma


Huma
addikt

Silent77: Szívesen! :)

The DJ: Igen. Nekem is voltak ilyen pillanataim.

Nekem az egyik kedvenc részem benne amikor a vallásról beszél. Tetszett, ahogy és amit mondott és a beszélgetőpartnerek reakciói is. Most nem fejteném ki bővebben mert nem akarok spoilerkedni, aki látta a filmet alighanem tudja mire gondolok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) e=mc² válasza Huma (#6) üzenetére


e=mc²
őstag

Szerintem meg pont, hogy ezzel a szallal lett olyan "hiteltelen" (mert ugye eleve nem valos tortenet - miket feltetelezek :D). Addig a pontig eleg elvezheto.

Ram olyan nagy hatassal volt a film, pedig csak egyszer neztem meg, hogy utana hetekig ebben az alomvilagban eltem, hogy mi lenne ha, en ilyen ember lennek...

Ambulimax Provider

(#8) Huma válasza e=mc² (#7) üzenetére


Huma
addikt

Nekem nagyon bejött amikor kifejtette a véleményét róla. Meg, hogy miért alakult úgy az egész.
Mondjuk amikor elmesélte, hogy ki is volt ő abban az időben az nekem is kicsit erős volt. Valami csekélyebb személyre számítottam. Ezt már túlzásnak éreztem. :)

Ha hetekig nem is, de egy fél órát én is elkalandoztam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Kloden


Kloden
senior tag

Egyik kedvenc filmem a Nagy Hal és a Forrest Gump mellett...
Hihetetlen, hogy szinte egyetlen szobában zajlik minden, de mégis minden bennevan. Nem unalmas egy pillanatra sem! És a vége is remek. Kiváló alkotás. :K
ja és érdemes eredeti hanggal megnézni az szerintem sokkal jobb mint a szinkron.

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#10) Vladi válasza Huma (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

Meredek volt a film, jah. Ami még erős volt, hogy egész a végégi lebegett, hogy tényleg? vagy csak kamu. Ez azért nem is lett rendesen lezárva, bizonyítva. :U

Egyébként meg sajnos nincs igazad, nem állja meg a helyét. Mivel a néző gondolkodására, fantáziájára intelligenciájára hagyatkozik a film. Ami keveseknek adatik meg.
Azért elég meredek intellektuális párbeszédek vannak benne, amit akciófilmhez szokott ember szerintem követni se nagyon bír.
Egyébként én utána még órákig azon gondolkodtam, hogy ha én találkoznék ilyennel, vajon lehetne e 100% csupán elméleti síkon, az elbeszélésére hagyatkozva bizonyítani vagy cáfolni az állításait. Jó munkát hozzá. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11) ArchElf


ArchElf
addikt

Én is kb egy fél éve láttam - vannak benne meredek dolgok, de alapjában véve tetszett.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#12) Huma válasza Vladi (#10) üzenetére


Huma
addikt

Az biztos, hogy én egy kezemen meg tudnám számolni azokat az embereket a környezetemben akik értékelni tudnák ezt a filmet.

Ha én találkoznék egy ilyen emberrel akkor kivágnám a szívét és megenném. Biztos ami biztos alapon. Elvégre a mondák szerint abban lakozik az ember ereje. :D

Én is elgondolkodtam pár dolgon a film után. Pl, hogy milyen jó lenne a helyében lenni. De már csak az nagyszerű lenne ha találkoznék egy ilyen emberrel és válaszolna az összes kérdésemre. Olyan dolgokat tudnék meg amikről másnak csak elméletei, sejtései vannak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Na, vettem magamnak a bátorságot, és most fejeztem be a filmet. Több ilyen kellene :R

egyébként bennem nem maradtak utólagos kérdések, azt hiszem elég jól lett lezárva a film, illetve alapjaiban nem adott semmi újat hozzá a szemléletmódomhoz, de azért jó volt ezeket a (fél) igazságokat egy very very old man szájából is hallani :)

viszont ha nektek vannak utólagos gondolataitok, szeretném ha megosztanátok, hátha elsiklottam valami felett :R

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#14) kmisi99


kmisi99
addikt

Megnéztem és nagyon érdekes volt. Kár hogy pár részletnél nem figyeltem ezért újra megnézem.

(#15) Kloden válasza Vladi (#10) üzenetére


Kloden
senior tag

Meredek volt a film, jah. Ami még erős volt, hogy egész a végégi lebegett, hogy tényleg? vagy csak kamu. Ez azért nem is lett rendesen lezárva, bizonyítva.

Tökéletesen bizonyítva lett és egyértelmű a film vége.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#16) Vladi válasza Kloden (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azért abba is bele tudnék kötni. Lehetett akár megyjátszott dolog is. "Véletlenül" elszólta magát. Napersze. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) Huma válasza Vladi (#16) üzenetére


Huma
addikt

Már több mint fél éve láttam a filmet ezért nem emlékszem a részletekre, de én is úgy tudom, hogy a végén egyértelműen kiderül az igazság.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) Samus


Samus
addikt

Én végignéztem, de nem értettem. Nem értettem a mondanivalóját. Valószínű nem nekem készült. Számomra lapos volt. Jelenleg a legjobb film, amit valaha láttam, a Pillangó Effektus (szigorúan az első része, és annak "Directros's Cut" verziója is), illetve a Buliszerviz első része. Két különböző kategória, de mindkettő hatalmas alkotás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) Huma válasza Samus (#18) üzenetére


Huma
addikt

A Pillangó Effektus első része nekem is tetszett.
A Buliszervizet is láttam már, de nem rémlik, hogy mennyire tetszett.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) Samus válasza Huma (#19) üzenetére


Samus
addikt

Ha hozzá tudsz jutni a Director's Cut verzióhoz is, ajánlom a fogyasztását. Harminc pernyi plusz (igaz, angolul), de elég sok kérdésre ad választ, és néhány érdekességet is felfed. És persze a vége is más.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) Huma válasza Samus (#20) üzenetére


Huma
addikt

Ez asszem megoldható. :)

Most olvastam, hogy van vagy 4 alternatív befejezése a filmnek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22) gaborbol


gaborbol
őstag

Tegnap megneztem a filmet a bejegyzes es a hsz miatt :)

Egesz jo volt, a vege meg plane jo volt.
Koszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.