Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) dutrás válasza Ezekiell (#350) üzenetére


dutrás
őstag

Persze hogy nem öröm ez. De látod most a Xiaominál is megy hőzöngés hogy ilyen formában és, milyen drágán adták ki a hőn vágyott csúcskészüléket.
Az Aple mindíg rohadt drága volt és nem olyan borzasztó régóta tudsz vele nfcv el fizetni. Érdekes módon mégis a Huaweinél van a legnagyobb köpködés olyanért ami rá van kényszerítve. Most csakbezért vonuljon ki a piacról.
Meg majd mi jól megmundjuk egy topmenedzsernek te hülye vagy? Ne vicceljünk már.

Ennyi erővel bármelyik gyártónak megmondhatnánk hogy mennyiért is árulják a telefonjaikat.
A Huawei most így döntött ez vagy bejön vagy sűlyednek. Majd az idő megmondja.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#352) janeszgol válasza dutrás (#351) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen itt tobben tevedesben vannak. Nem elzavarni kell, hanem szorgalmazni a bevezeteset.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#353) Ezekiell válasza dutrás (#351) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ki mondja itt meg egy topmenedzsernek, miről beszélsz? :F
A Xiaominál persze h megy a hőzöngés, mert duplájára emelték az árat, az azért erős kicsit, pláne h a telefon is hagy kívánnivalókat maga után. Apple meg mindig is prémium termék volt, prémium árazással, eleve így pozícionálták magukat.
És nem kell kivonulniuk a piacról, de mivel ugyanannyi pénzért kevesebbet tud a telefonjuk, mint a konkurencia, el kellene gondolkozni, hogy ez így jó-e hosszú távon (válasz: nem. Megoldás: árváltoztatás, vagy HMS nagyonrapid fejlesztése. De perpill, ebben az időpontban nem jó így.).

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#354) Gubu0101 válasza Ezekiell (#353) üzenetére


Gubu0101
veterán

Rajtam kívül nem sok elégedett vásárló lesz ezek szerint.Nem érzem,hogy tudásban kevesebb lenne mint amit eddig is megkaptam más gyártó készülékétől.De te biztos tudod,ott van a készülék melletted.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#355) dutrás válasza Ezekiell (#353) üzenetére


dutrás
őstag

Dehogynem. A topic szinte csak arról szól hogy csökkentsenek meg miért nem mennek a jó büdös picsába stb stb.
A Huawei a csúcstelefonjait simán pozicionálhatja prémiumtermékként. A tiltásig ment is minden rendben. Most van egy kis gixer de biztos vagyok benne hogy ezerrel dolgoznak hogy továbbra is tudják nyújtani a későbbiekben a megszokott szolgáltatásokat.
A felhasználók meg eldöntik várnak megéri e nekik vagy sem.

P50 pro/P40 Lite

(#356) Gubu0101 válasza dutrás (#355) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azért azt is néz meg,kiktől jönnek ezek a kommentek..Szerintem a nagy többsége nem venne meg nem is fog Huaweit.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#357) Ezekiell válasza Gubu0101 (#354) üzenetére


Ezekiell
veterán

Dehogynem lesz sok: akinek a jelenlegi hms megfelel kompromisszum nélkül. Tuti sokan vannak, jó nekik.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#358) Ezekiell válasza Gubu0101 (#356) üzenetére


Ezekiell
veterán

3 hete vettem egy P30 prot én speciel, szóval nálam ez nem igaz :) én tudok olyat is kritizálni, amit már vettem, vagy potenciálisan vennék. Ilyen a p40 pro is, vennem szívesen, csak a hms nekem nem elég.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#359) Gubu0101 válasza Ezekiell (#358) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azon nem HMS van,most itt a legtöbb problémát annak a hiánya okozza egyeseknek.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#360) Ezekiell válasza Gubu0101 (#359) üzenetére


Ezekiell
veterán

Akkor úgy fogalmazz, hogy nem vennének HMSes Huaweit :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#361) dutrás válasza Gubu0101 (#356) üzenetére


dutrás
őstag

Persze tudom mi megy nem kell bemutatni. Hónapok óta...

Ezekiell
Hidd el attól hogy kedvelem a Huawei termékeket én is tudom kritizálni mint ahogy meg is tettem ott ahol ennek szükségét éreztem.

P50 pro/P40 Lite

(#362) 7Heads Drago válasza BBke (#87) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hol csökkentek az Apple árai? :F

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#363) mjani1172 válasza janeszgol (#352) üzenetére


mjani1172
addikt

Nagyon kevés tulaj van. Vagyunk mi egy páran, akik figyelik, hogy alakul a Huawei sorsa.
És van az írogatók 85% akik miután már minden topicban nagyon sokszor ugyanezt elmondják, most stratégiát váltottak, inkább már a Huawei felhasználókat fikázzák.
Ha nem használod ezt vagy azt az appot akkor hülye és korlátolt vagy, ha nem bízol meg abban amitől el vannak alélva, akkor nagyképűen lehazugoznak.
Annak ellenére, hogy nem tudják ki mivel foglalkozik, mennyi pénzt tart a számláján, egyáltalán semmit nem tudnak, csak személyeskedni. Régen is összevesztek hülyeségeken, de ehhez már semmi sem kell, csak a másik iránti gyűlölet.Ha meglátják hogy Huawei akkor jön belőlük a ..........
Nem értem mi mozgatja ezeket az embereket, mit akarnak ezzel? Az kizárt, hogy a technika érdekli őket esetleg a készülék, hiszen az szóba sem kerül. Hazamennek és arra gondolnak most megmondtam annak a hülyének ?
Nagyon sivár életük van.

[ Szerkesztve ]

(#364) gattolino válasza 7Heads Drago (#362) üzenetére


gattolino
senior tag

Szerintem az iPhone Se2020 készülék kedvezőbb árára gondolt..

Vivo X90 Pro Plus

(#365) Giovan! válasza 7Heads Drago (#362) üzenetére


Giovan!
addikt

Az Xr 750 dolláron nyitott, a 11 viszont visszatért a 700 dolláros kezdőárhoz.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#366) dutrás válasza mjani1172 (#363) üzenetére


dutrás
őstag

Szerintem kolléga ettől sokkal több felhasználó követi érdeklődéssel a Huawei sorsát. Csak inkább mi állunk bele a vitákba.

P50 pro/P40 Lite

(#367) Ezekiell válasza mjani1172 (#363) üzenetére


Ezekiell
veterán

"ha nem bízol meg abban amitől el vannak alélva, akkor nagyképűen lehazugoznak"

Sztem ez a mi Revolutos társalgásunknak szólt. Csak elmondtam a valóságot, és kijavítottam a tévedéseidet, nem mondtam, hogy hazug vagy. De mostmár az vagy ezzel így, gratulálok.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#368) dutrás válasza Giovan! (#365) üzenetére


dutrás
őstag

Ha ezekre gondoltál akkor nem [link]

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#369) 7Heads Drago válasza k-adi (#320) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Linkelj már be kérlek hivatalos forgalmazót ahol esett az ára.
Ez már a sokadik topik ahol ezt fújod alap nélkül egyenlőre. Sajnos. Én örülnék neki ha esne, de nem.
A szürke importos telok minden márkánál áfa mentesen eladók. Viszont droidos vonalon nem tudod őket gariztatni itthon.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#370) Giovan! válasza dutrás (#368) üzenetére


Giovan!
addikt

Bocs de ez most nem tiszta. Micsoda nem?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#371) dutrás válasza Giovan! (#370) üzenetére


dutrás
őstag

Javítottam. A link nem működött
[link]

P50 pro/P40 Lite

(#372) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#369) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én 2 hete 450ért vettem a vodától,most 350.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#373) Giovan! válasza dutrás (#371) üzenetére


Giovan!
addikt

Így sem értem. Az Xr 750-en nyitott, majd az utódja, a 11, már 700-on. Gondolom az Apple érzékelte, hogy annyiért nem megy, így csökkentettek.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#374) janeszgol válasza mjani1172 (#363) üzenetére


janeszgol
félisten

+++1

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#375) 7Heads Drago válasza gattolino (#364) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tudtommal a régi széria is 400 dollár volt.
Ha így mennek az árak továbbra is és az Apple nem emel még a vége az lesz hogy nagyon sok új almás user lesz.
Már ha igaz hogy az őszi széria se emelkedik. Az SE engem nem érint, de pl egy kicsit nagyobb már lehet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#376) 7Heads Drago válasza Gubu0101 (#372) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Attól függ milyen csomagban: [link]
Április 9-i cikk. Sőt most féltöltősben 468.000.
Biztos ugyanazt a csomagot nézed?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#377) dutrás válasza Giovan! (#373) üzenetére


dutrás
őstag

Bocsánat XS-re emlékeztem amit írtál.

P50 pro/P40 Lite

(#378) Fall-N válasza janeszgol (#268) üzenetére


Fall-N
veterán

Főleg annak a fényében vicc, hogy mi is poszt-szovjet utódállam vagyunk ahol annó a politikai berendezés a ruszkik seggét nyaljta, meg egymás elvtárs hátsóját. Hol muszájból, de inkább a saját zseb tömése miatt, hogy "ott legyenek a húsos fazék mellett".

Manapság is visszás a politikai helyzet, de mégsem határozza meg az össznépet.

(#379) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#376) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen.Én ezzel vettem.
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#380) k-adi válasza Gubu0101 (#379) üzenetére


k-adi
nagyúr

hé drogo ez szürke importos ?

(#381) doooo válasza Lami66 (#281) üzenetére


doooo
veterán

"Amíg egy hátszélnélküli bájosankapitalista cég képtelen hasonlóan jó telefont gyártani, addig kénytelenek vagyunk vérgőzös komcsi diktatúratelefont venni."

Ezt írtad. Ez egy általánosító komment volt, mely semmilyen konkrét, személyes kikötést nem nevezett meg. Erre válaszoltam, aztán te jössz az egyéni preferenciáiddal, amiknek semmi közük a korábbi kommentedhez... Szóval örülök, hogy megtaláltad a szíved választottját, de annak is örülök, hogy a terelés alapján beláttad, hogy egyszerűen, abban az általános formában, amiben tálaltad, nem igaz, amit korábban állítottál.

(#382) jeni válasza Gubu0101 (#379) üzenetére


jeni
félisten

Biztos,hogy jól döntöttél,amellett nem vagy az OTP bank-al leszerződve.Ez a döntésedben sokat segített.

(#383) 7Heads Drago válasza k-adi (#380) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tények? Linkek? Stb...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#384) Gubu0101 válasza jeni (#382) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezt nem vágom :D :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#385) k-adi válasza 7Heads Drago (#383) üzenetére


k-adi
nagyúr

ott van

(#386) 7Heads Drago válasza k-adi (#385) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Segítek: [link]

A szolgáltatós árakon sose egyszerű elmenni. És ritkán követi a piacot.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#387) k-adi válasza 7Heads Drago (#386) üzenetére


k-adi
nagyúr

akkor tekerj feljebb.. mert a képet szépen levágtad. :)

a vodás meg nem szürke importos tudtommal (ami a kérdés volt)

de felőlem onnan veszed ahonnan akarod.. nem érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#388) beyruth82 válasza k-adi (#387) üzenetére


beyruth82
veterán

Elneztem a hsz-ed bocsi. :)

[ Szerkesztve ]

(#390) zseko válasza Gubu0101 (#379) üzenetére


zseko
veterán

Ebből is látszik, az egyéni preferenciák és használati szokások miatt mennyire értelmetlen az összehasonlítgatás sokszor, én például soha nem lennék hajlandó 16e-es havidíjat fizetni, így számomra ez az ár kvázi nem is létezik.

HR24.hu

(#393) Gubu0101 válasza zseko (#390) üzenetére


Gubu0101
veterán

Előfizetés már meg volt,csak nem volt mellé készülék.Mivel mindig így veszek telefont ezért már ez adott volt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#398) jeni válasza Gubu0101 (#384) üzenetére


jeni
félisten

HMS oldalán több olyan applikáció nincs ami a GMS-n van.
Telefonos szolgáltatok, más bankok,egészségügyi,pénzügyi applikaciok,BKV, térképek, stb..
Részemről a legfontosabbak az OTP ,a Simple, a Szép kártya és a Paypal hiányzik.
Majdan ezek is lesznek biztosan.
Addig míg nem kerülnek fel ,a HMS még nem nyerő nálam.

(#400) Gubu0101 válasza jeni (#398) üzenetére


Gubu0101
veterán

Így már értem.Van olyan ami nem elérhető onnan,van amit más forrásból lehet beszerezni mint a paypal pl.De amit felsoroltál az egyik sincs benne a HMS-be.Nyomon lehet követni majd,mivel már van webes felület.Kell azért idő,mire minden engedélyeztetés stb meg lesz.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.