Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konyika


Konyika
senior tag

A kínai Apple :F

Miben is nyújt többet mint a Xiaomi?

[ Szerkesztve ]

(#2) SkyLine3000 válasza Konyika (#1) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Árban. :D

(#3) dz1989


dz1989
senior tag

Szánalmas. :(((

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#4) S e t h


S e t h
nagyúr

Huawei: nem fogjuk csökkenteni az árakat

Sebaj, majd a piac megteszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6) andor80


andor80
senior tag

Idióta ez is meg a cége is.lyon bakker nem kell árat csökkenteni banyeg megtette máris a piac :D :D
100.000 huft zuhant pár hét alatt a p40 pro ára
Nyár végére 200 lesz és még az is sok az emberek nagyrészének gms nélkül.De menjetek csak a gazdáddal fejjel a falnak..Írom ezt Huawei fanként p20 pro 30 pro tulajként.De jövőre amikor értelme lesz vátanom se én se a többi hüvelyes havernak eszébe se lesz titeket választani ennyiért iylen komprumisszummal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7) Konyika válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


Konyika
senior tag

😂😂az nem is kérdés

(#8) LasseFriden


LasseFriden
csendes tag

Az egy dolog, hogy kimoderálnak, ha leírom, hogy nem etikus őket támogatni, mivel ők egy haditechnikai kémcég, ami a kínaiak szisztemtikus elnyomásához és a külföldiek megfigyeléséhez biztosítja az elsődleges technikai hátteret; de az ilyen szponzorált, felkérdezős cikkeket amúgy is illene jelölni (komolyabb lapokon szokták).

[ Szerkesztve ]

(#9) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Nem igazán jött sok új információ a cikkből. HMS marad, árat nem csökkentenek, ennyi az érdemi infó. Ehhez kicsit sok a karakter :)

Árat meg dehogynem fognak csökkenteni, lásd P40 Pro.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#10) Fuxosbömis válasza LasseFriden (#8) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Ott a pont..... hozzáteszem...egy ízléstelen wannabe cég a Huawei.

[ Szerkesztve ]

(#11) Baggins86


Baggins86
aktív tag

"Nem vagyunk meggyőződve arról, hogy az árcsökkentés segít vásárlóink megtartásában. Az a tapasztalatunk, hogy a felhasználóink számára a fontosabbak a kedvező eladás előtti és utáni szolgáltatások. Most például extra tárhellyel kedveskedünk a telefonjaink megvásárlásakor: a nemrég bemutatott P40 Lite készülékünk esetében egy éven át 15GB felhőtárhelyet biztosítunk ingyenesen, míg a P40 és P40 Pro készülékek esetében egy évig 50GB felhőtárhelyet kínálunk."

Wow 1 évig adtok ekkora tárhelyet? Máris rohanok megvenni a P40 Pro-t. Ez így kihagyhatatlan ajánlat. ;]

(#12) Bog válasza LasseFriden (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, de hol volt ez felkérdezős? Leírtam az összes kérdésem emailben, megkaptam a válaszokat, azokra megint írtam pár kérdést ott, ahol még szükségesnek láttam. Nyilván nem vitatkozni fogok egy interjúban, hogy "ezt komolyan gondoljátok?" meg hogy "bocs, de szerintem ez hülyeség".

Ezekre amúgy is itt vagytok ti :D

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) #88470784


#88470784
törölt tag

Mondjuk legalább kiállt és elmondta mik a tervei a cégnek. A sok siratóasszony aki idejár amúgy se venne huawei telefont. :DDD

Bog ne foglalkozz velük, ha leírnád mennyi a pontos idő abba is belekötnének.

[ Szerkesztve ]

(#14) S e t h válasza LasseFriden (#8) üzenetére


S e t h
nagyúr

De olyan kamerája van, hogy bexarsz.
Még az ujguroknak is tetszene a munkatáborokban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15) Ezekiell válasza S e t h (#14) üzenetére


Ezekiell
veterán

húbazdmeg :D ez erős volt, leköptem a monitort :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#16) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez egy érdekes cikk volt, de már meg se merek szólalni, most tiltottak ki örökre az almás topicból... :D :D :D

Szóval ez egy nagyon jó cikk és mindenkinek ajánlani fogom a a hüvej termékeket gms nélkül.

Jah nem, utána meg engem zaklat mindenki, hogy milyen szar ez a telefon. :D :D :D

(#18) Bog válasza jacis (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem fizetett egy lyukas garast sem. Más észrevétel?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) _flamer


_flamer
aktív tag

Hmm, először azt mondja, hogy már évek óta dolgoznak a HMS-en utána meg, "a HMS fejlesztése a legfőbb célunk, amivel 10 hónap után kifejezetten jól állunk." Akkor most melyik az igaz? :F

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#20) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Nekem 2 problémám van a Huwei-el.
Az egyik az ár, a másik a GMS hiánya. Utóbbi sokkal jobban fáj. P40-re valószínűleg le is csaptam volna ha még egy picit esne az ára, talán a Pro-ra is cégesben.
HMS-sel viszont esélytelen. Gmail, Google Maps, Google hitelesítő, Chrome, Google Drive-ot napi szinten használom. Emellett egy csomó szolgáltatásban ezzel lépek be, és van céges TimeSheet app is, ami nem működik GMS nélkül, tehát céges telónak se tudnám használni.

A középkategóriás telóik meg 2-3 éves hardverrel vannak felszerelve.

(#21) MarkCsiha461 válasza Bog (#18) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

De akkor miért van ennyi Huawei cikk?

(#22) jacis válasza MarkCsiha461 (#21) üzenetére


jacis
nagyúr

Teljesen véletlen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) Bog válasza MarkCsiha461 (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A teszteknél gondolom ez nem kérdés, adják, megírjuk. Fut egy szponzorált HMS blogsorozat (dőlt betűvel, L-alakú kreatívval), ez az interjú meg olyan volt, hogy kérdezték, hogy van-e kérdésünk és hát volt.
Kicsit sok a konteó... mondjuk a Samsunggal, a Honorral, a Xiaomival és az Apple-lel is ugyanez a nyavalygás van rendre, szóval lehet, hogy akkor mégiscsak minden rendben...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Ezekiell válasza Victoryus94 (#20) üzenetére


Ezekiell
veterán

HMSen belül sok mindenre van alternatíva, de nem mindenre. Nekem is ki van lőve, mert nincs NFC fizetés vele Magyarországon, én anélkül meg nem veszek telót.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#26) Ezekiell válasza MarkCsiha461 (#21) üzenetére


Ezekiell
veterán

Van szponzorált blogjuk, ez a cikk nem volt az.

Edit: látom Bog is írta közben.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#27) jacis válasza #20749568 (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem kell hozzá konteó. Annyi az egész, hogy ha valaki nem tegnap regisztrált az oldalra és követi évek óta a cikkeket/teszteket soha egy új (MeeGo, BBOS10, WP) próbálkozás nem kapott ekkora hátszelet az oldal részéről. Sőt inkább az erős kritika volt jellemző ha látszott, hogy nem jönnek a számok és nem fejlődik az adott rendszer.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) kbyte1024 válasza S e t h (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az első mondat után én is jót nevettem :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Bog válasza #20749568 (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azzal nem tudok mit csinálni, ha a Huawei piacra dob P40, P40 Lite, P40 Pro, P40 Lite E és Watch GT2e termékeket egy hónapon belül, plusz el is küldik tesztre. De nyugi, most egy ideig nem lesz új termék :D
A blog az szponzorált, mint minden gyártói blog. Attól még mi írjuk, csak egyeztetjük a témát. Ott by default havi 2-re szorítkozunk, akkor van több, ha valamiért a korábbi hónapban kimaradt néhány (pont azért mert nem volt téma). Havi 2-nél többet amúgy nem vállalunk semmiféle blognál, van elég dolgunk anélkül is.
Erről az interjúról pont lehetett tudni, hogy nem fog új lájkokat hozni a Huaweinek :D , pláne nem ezzel a címmel, ha a Huawei fizetne egy ilyet, akkor az úgy indulna, hogy "Állati jó lett a HMS".
Nem tudom, hogy ki és milyen tudatmódosítót szed, de akinek ilyen konteós elmélete van, az olvasgasson már P40 Lite E tesztet (vagy bármilyen friss Huawei tesztet) és kérdezze meg magától, hogy a gyártó helyében ő fizetne-e ezért. Tényleg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Bog válasza jacis (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Aztán a HMS-es telefonok tesztjeit olvastad-e???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) Bog válasza jacis (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A WP pont kapott, ott is volt szponzorált blog a Microsofttal, csak mondom. Ja, meg a Badánál is, helló, ott még a fejlesztői konferenciát is mi szerveztük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) #88470784 válasza jacis (#27) üzenetére


#88470784
törölt tag

Szerintem ez nem igaz anno elég sok WP telefon teszt volt és nagyon jó volt olvasni azokat is akkor az volt a figyelem középpontjában.

Az android kettészakadásának lehetünk tanui és ezzel foglalkozik egy mobilos oldal.

Kedves olvasóink az android ezentúl kétfajta rendszerrel jelenik meg, és most más...

Amúgymeg ha tényleg kapna pénzt a cikkekért, az miért lenne baj, pénzt kapna a cég a munkájáért úristen úristen.

[ Szerkesztve ]

(#34) jacis válasza #88470784 (#33) üzenetére


jacis
nagyúr

" ha tényleg kapna pénzt a cikkekért, az miért lenne baj" - remélem nem komolyan kérdezed ezt! A Huawei szavait akarod olvasni vagy egy független szakértőét?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) jacis válasza Bog (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

Olvastam és meg is fogalmaztam a véleményem amiért kaptam egy frankó bant (hozzáteszem soha eddig nem banoltak semmiért a 11 év alatt). Úgy, hogy kb senkit nem bántottam vele csak egy általános vélemény volt. Érdekes módon a moderáció is aktívabb lett a HMS-el kapcsolatos témák alatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#37) andor80 válasza LasseFriden (#8) üzenetére


andor80
senior tag

Azért lett a hszed bannolva mert ez egy ócska konteó nem a PH propfilja.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#38) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

A HMS egy halva született dolog. Nagyottmondással, hazudozással meg lopással nem lehet rendszert építeni....kezdve ott hogy egy rakat appot mobil rendszernek nevezni röhejes.
Én megkérdeztem volna a manustól, hogy mit terveznek tenni azért hogy a proci téren jelentkező mind nagyobb lemaradásukat behozzák.

Andor80... engem is moderáltak ki Huawei topicból......egy olyan bejegyzésért ami egy másik brand topicjában max. átlagosnak számítana. A Huawei esetén mások az elvek....ez akkor különösen szomorú, ha ez nem tudatos dolog a szerzők részéről.

[ Szerkesztve ]

(#40) #88470784 válasza jacis (#34) üzenetére


#88470784
törölt tag

A cikk elérte a célját jó sokan beszélnek itt is a huaweiről ;)

(#41) dutrás válasza Fuxosbömis (#38) üzenetére


dutrás
őstag

Hát ha ilyen szövegeket nyomsz ne is csodálkozz hogy moderálnak.
Neked nem sok fogalmad lehet a mobilos rendszerekről.

P50 pro/P40 Lite

(#42) Bog válasza jacis (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ebben spec egyetértünk, egy interjúért ne járjon már pénz, tényleg. Lehet ezt beletenni egy vállaltan szponzorált tartalomba, az oké, de natív szerkesztőségi kontentért nem fogadunk és nem is fogadhatunk el semmit.

Nyilván vannak amolyan félmegoldások, pár éve azt kérte a MasterCard, hogy az MWC-n csináljunk velük interjút plíz és támogatták az utazásunkat anyagilag, ez fair. Ettől még az interjú nem lesz benyalós, plusz amúgy is ott volt az összes MWC-s anyag alatt, hogy ki a szponzor.

Olyat is lehet, hogy PR-cikként jelenik meg egy interjú, de azt is jelöljük rendesen, ezek mind működhetnek, de az a vonal nem játszik, hogy tiszta szerkesztőségi anyagként tálalunk valamit, ami kvázi marketing. Erre az elmúlt 15-20 évben elég kényesen ügyeltünk és amíg én vagyok itt a főszerk (remélhetőleg nyugdíjig), addig ez így is marad.

És trust me, ilyesmivel azért rendre bepróbálkozik szinte mindenki (mostanság már csak newbie cégek és/vagy pr arcok), ami számomra azt sugallja, hogy azért sok helyen ez mégiscsak működik :(

Az is biztos, hogy sokkal jobban élnénk, ha minden ilyet kiszolgálnánk, gondolom nem kéne most paráznunk a vírus miatti bevételcsökkenéstől sem, de azért basszus, te is itt vagy régen, én is csinálom ezt majdnem 20 éve, vannak bizonyos elvek, amelyek nem változnak és nem is fognak. Mi ezt mind szeretjük csinálni, ez az életünk, ez érdekel minket, biztos nagyon sikeres topmenedzser lennék egy banknál, mert amúgy tök okos vagyok (sarcasm on), de untatna. Úgyhogy tényleg nem fogjuk ezt feláldozni azért, hogy rövid távon legyen extra zseton, aztán meg oda a hitelesség.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Engem ezért tiltottak ki örökre az almásból. :DDD :DDD :DDD

Szeretem a korrekt indokokat. :)

(#44) guni válasza LasseFriden (#8) üzenetére


guni
tag

Az feltűnt hogy ez egy technológiai portál? Jó hogy nem az ujgur átnevelő táborokra kérdezést kéred számon.

(#45) MarkCsiha461 válasza INGJOKE (#43) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Mint valami diktatúra :DDD

(#46) Ezekiell válasza INGJOKE (#43) üzenetére


Ezekiell
veterán

Megkoszontek a véleményed, nem? :) amúgy ez semmit nem mond el arrol, miért tiltottak, de te biztosan tudod

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47) INGJOKE válasza Ezekiell (#46) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pedig még neki se álltam trollkodni csak vicceltem kicsit, de hát a humort nem mindenki érti, nincs is ezzel baj. :)

De hogy on is legyek szerintem se pr cikk ez. Bog feltett pár kérdés és nyilván ha írásban volt válasz nem élőben akkor ezekre a központi szabály alapján válaszolt a vezető mást nagyon nem is tehetett volna. Képzeld el a Mercédesz gyárban dolgozol és megkérdezi, hogy az e-tron nem e jobb autó mint a EQC?
Te mit mondanál? :)

(#49) guni


guni
tag

Amúgy tényleg érdekelne hogy akik szerint ez egy fizett cikk azok mit kérdeztek volna és tippjük szerint milyen válasz érkezett volna a kérdésre.

(#50) nyisziati válasza #20749568 (#5) üzenetére


nyisziati
veterán

"Na ezt a BS halmot teljesen felesleges volt legépelni srácok :U"

Pontosan erre gondoltam én is. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.