Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Jó lett a cikk, szépen leírtad. Grat👍

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Be lehet állitani, h felköltsön infarktus esetén vagyis ha alvás közben a pulzus felmegy 200 körülire. Na de mi lesz azután. Na megmértem 99% SpO2 Nem is rossz. S9+ mérve. Miért szedték ki a telefonokból a szenzorokat? Gondolom mert elterjedtek az aktivitásmérők, okosórák.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) embe


embe
nagyúr

Az automatikus SpO2 mérés az hardver, vagy fw függő? Mert a Honor Magic Watch 2 -nél nem ajánlja fel a alkalmazás.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4) Doki42 válasza embe (#3) üzenetére


Doki42
őstag

E szerint szoftveres
[link]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) AliceWake válasza pusszycat (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A legtöbb órában van magas és alacsony pulzus riasztás. Ha még nem veszi észre, hogy ledőltem, a Garmin már riadózik, hogy 50 alá ment a pulzusom.
Nyugalmi helyzetben pedig gyakran megy felfelé is, már nem mintha nekem ne tűnne fel, hogy együltő helyemben 150+. De thanks, Captain Obvious :U

Non omnis moriar.

(#6) pusszycat válasza AliceWake (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Alvás közben nekem a legkisebb 43 pulzus volt. Ugye az csak elméletben mondtad, h nyugalmi helyzetben felmegy 150+ ra. Mondjuk lehet egy horror vagy :B film esetében lehetségesnek tartom.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) AliceWake válasza pusszycat (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem. Csak úgy. Evés után gyakrabban. Nem megnyugtató, de az pont feltűnik okosóra nélkül is :D Viszont ez a Garmin, ha már mér folyamatosan SpO2-t éjjel, igazán felkelthetne, ha 80% körül van a telítettség :((( Olyan görbéket kapok reggel, hogy majd' elájulok.

Non omnis moriar.

(#8) pusszycat válasza AliceWake (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Cseréld le a Garmint, valami nincs rendbe vele. Nekem 93 % volt a legalacsonyabb, szeintem mikor náthás voltam. Igaz éjjel sosem mértem SpO2-t. Lehet mikor alacsony a pulzus lemegy az SpO2 -is? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) Alvin76 válasza pusszycat (#8) üzenetére


Alvin76
tag

Pont hogy éjjel érdemes mérni, nappalra kikapcsolni. Bár egy hét után én éjjel is kikapcsoltam, mert eléggé meríti az akksit... (fenix6)

AliceWake: 80% környékén orvosi eset lennél... :) nem lehet hogy nem elég szoros a csuklódon?

Nekem éjjel akkor szokott furcsa pulzusokat mérni, ha sok volt az alkoholizálás... ;)

(#10) embe válasza Doki42 (#4) üzenetére


embe
nagyúr

Az ok. hogy benne van, és tudom mérni, csak az automatikus, vagyis rendszeres mérés funkciója hiányzik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11) mate9312


mate9312
csendes tag

Galaxy Watch Active 2-re azóta is várom :(((

(#12) Petya88 válasza AliceWake (#7) üzenetére


Petya88
tag

90% alatt érdemes orvost felkeresni, mert főleg éjszaka tud pontosabban mérni, mert nincs olyan beszűrődő fény ami zavarhatná a mérést. Éjjel még talán a lazaság sem annyira baj...

(#14) planbmokus válasza AliceWake (#7) üzenetére


planbmokus
senior tag

81%-al látogattam meg Törökbálintot 2016-ban.
A doki azt mondta, hogy ilyen %-nál ritka, hogy a saját lábán álló embert lát, 95% kóma lehetősége.
Vírusos tüdőgyulladás, 1 hét infúzión, 10kg fogyás....

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.