Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Giovan! válasza Noukoum (#101) üzenetére


Giovan!
addikt

Semmiféle "usa védelem" nem kell annak belátásához, hogy nem áll meg az indoklásod (leírtam miért), az csak hangulatkeltésre jó, akárcsak ez a hozzászólásod, amiben személyeskedéssel akarod elütni az ellenérvet.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#103) nozs23 válasza Giovan! (#102) üzenetére


nozs23
addikt

Itt csak o gyarthat osszeeskuves elmeleteket, nem erted?! Tipli van.
Mindezt ugy, hogy kapalozik a tenyekert, de azokat felredobja, mert a sajat teoriaja kielegitobb illuzio.

(#104) joey04 válasza Juhaszatti (#93) üzenetére


joey04
titán

:K

Ezt már ezerszer leírták, hogy a Huawei után pont az Apple-t érinti a legrosszabbul ez az egész. De hiába magyarázod nekik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#105) 7Heads Drago válasza joey04 (#104) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Meg is viselte őket: [link] :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#107) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#106) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Te is rengeteg tényt soroltál fel most. Meg se merem őket számolni. :)

Ez itt egy Huawei fórum ami mindig frissül az új hírekkel a telepítéssel kapcsolatban: [link]
Otp banki alkalmazásra megoldás pl:
Amíg a magyar app nem jelenik meg App Galleryben, addig is tudod használni az OTP alkalmazást: Phone Clone segítségével korábbi/másik, nem AG telefonról átmásolhatod HMS-es telefonra. A bejelentkezési adatokat úgyis be kell írni, és az alkalmazás tökéletesen működik ezután.......Ha letöltöd az AppGalleryből a MoreApps alkalmazást ott szinte az összes nagy bank appjához hozzáférsz..... Dolgozunk azon, hogy a banki kommunikációkban is szerepeljen a Huawei Appgallery logó.:)[link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#108) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#107) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Miért írjam le századszor azt, amit sokan már (itt is) megtettek?
De ha jobban érzi magát a tudattól, hogy "megelőzte az Apple-t, azért van ez!!!!", akkor álljon ki egy táblával valamelyik térre, vagy vásárolja fel egyedül az összes P40-et. :D
Ha esetleg te is úgy gondolod, hogy igaza van az csak jó, mert felezhetitek a költségeket.

(#109) janeszgol


janeszgol
félisten

Már megint veszekedünk, Trump és Micimackó meg lehet, hogy együtt sörözgetnek. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#112) 7Heads Drago válasza janeszgol (#109) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na az biztos nem: [link]
Személy szerint én is csodálkozok rajta mennyi p40 lite user van már. Szerintem a sima P40 is menni fog.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#113) janeszgol válasza 7Heads Drago (#112) üzenetére


janeszgol
félisten

En is lattam erdeklodoket gyakorin, facen es youtube hozzaszolasokban. Meglatjuk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#114) Noukoum válasza <Lacy85> (#111) üzenetére


Noukoum
veterán

Értem. Szóval te csak feszültségkeltésre törekszel. Miért is vagy itt?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#115) <Lacy85> válasza Noukoum (#114) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tudod mit? Elengedem. Kicsit kényelmetlen ilyen mélységekben vitázni. :D
Mindenben igazad van!

(#116) k-adi válasza 7Heads Drago (#107) üzenetére


k-adi
nagyúr

mókolás megint, kerülőutak keresése, stb... totál WP-feeling, :)
csak egy 400ezres p40-nél ez gáz.
de majd javul idővel.. kérdés mennyi idő kell neki.. :F

[ Szerkesztve ]

(#117) joey04 válasza k-adi (#116) üzenetére


joey04
titán

ez az egyik. a másik, hogy ilyet egy banki alkalmazás estében eljátszani...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#118) <Lacy85> válasza k-adi (#116) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Fentebb írtam, hogy a jelenlegi app-jaim ~90%-a nem érhető el HMS alatt. Erre jön a link, hogy trükközve!!! fel lehet tenni a banki appot.
1. 400-ért nem fogok trükközni semmivel
2. Főleg nem banki dolgokkal :D
3. A maradék 87% továbbra sem érhető el.

Nem is értem, miért linkelte ezeket...
Azért ez is komoly hozzáállás a hivatalos fórumon. "Nincs fent hivatalosan, de azért segítünk felmókolni".
Olyan igazi bizalomgerjesztő Kínai hozzáállás. :D
Nem véletlen, hogy szolgáltatóknál híre sincs a P40 szériának...

(#119) altecsóka válasza <Lacy85> (#118) üzenetére


altecsóka
tag

400ezret szánsz egy telefonra.
Mivel a P40 a fotós képességeivel több a most kapható csúcsmobiloknál ,vegyél egy régebbi
flagshipet minden guglis kellékkel .Marad 150-200ezer forintod.
Abból veszel egy Canon,Nikon vagy Neked tetsző márkájú apparátot.
Még mindig jobb képeket fogsz lőni mint bármely telóval.
A régebbi flagshipeddel a Hungáriában található utolsó takarékszövetkezet appját is használhatod.
De tudom,ne más dikkjével verjem a csalánt..... :)

[ Szerkesztve ]

DIN 14 040

(#120) #88470784


#88470784
törölt tag

Már elérhető a Wolt alkalmazása is az appgalleryben a Netpincér mellett.
Elég sokat reklámozzák magukat jó látni hogy az új cégek már számolnak a HMS el is.

(#121) helixP válasza <Lacy85> (#118) üzenetére


helixP
nagyúr

Az a baj ezeknél a cikkeknél, hogy van egy két tag, aki nem akar elfogadni egy-két dolgot:
- Van olyan ember, aki 400 ezres telefont nem akar mókolni.
- Van, akinek a googli ökoszisztéma hiánya nem elfogadható.
- Va, akinek a kínai függés nem elfogadható.

És ha ezekre rámutatsz, akkor Neked esnek.

[ Szerkesztve ]

(#122) Mercel válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


Mercel
senior tag

Bírom mikor az ostobák mivel az alapvető problémát nem is látják és sokan vannak, ezert a csordaszellemtől elszállva nekiesnek azoknak akiknek kételyeik vannak.

Valószínűleg ha kicsit jobban ismernéd a kínai helyzet gazdasági és társadalmi hátterét nemtapsolnál ostoba módon a Kínai diktatúra egyik cégének sikeréért .
Ehhez képest kritika nélkül ajnározzátok és köpködtök a Google-ra.
Vicces.

Marcel

(#123) Mercel válasza helixP (#121) üzenetére


Mercel
senior tag

+1

Marcel

(#124) Mercel válasza Noukoum (#114) üzenetére


Mercel
senior tag

Kételyei vannak mert gondolkodik .
Mondjuk nála ez látszik.
Khm. Hát nem mindenkinél látszik.

Marcel

(#125) Fall-N válasza helixP (#121) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt sem értik meg, hogy aki nem márka függő annak a Huawei a saját boltjával nem alternatíva. Meg minek kössem magam egy gyártó boltjához (alkalmazás vásárlás), ha instabil lábakon áll. Az AppGallery mellett egyelőre egy márka a Huawei áll. A GMS az összes többi márkán elérhető. Ha esetleg befuccsol az egész akkor kidobott pénz lenne. Mind a telefon, mind a megvett alkalmazás is. Főleg ha lenne a jövőben egy jobb ajánlat más gyártótól. Ezt GMS mellett bármikor megteheti az ember, Huawei mellett aligha.

A bukás egyelőre borítékolható. Ebben a formában nem vonzó ajánlat egyik Huawei telefon sem. A kamerát kenhetem a hajamra, ha szoftveres oldalon be vagyok határolja.

[ Szerkesztve ]

(#126) Mercel


Mercel
senior tag

Hey Mobilaréna!

Ős Mobilarena olvasóként egyébként nem túl szimpi ahogya Mobilaréna kritika nélkül tolja a kínai vonalat.

Értem, hogy független szakmai tájékoztatás, de ez a téma túlmutat a szakmaiságon és nem lehet azzal elintézni, hogy mi csak szakmazunk .

Azért azt minden kicsit tájékozottabb arc tudja mi a helyzet kinában, mi az összefüggés a kínai tech cégek és a diktatúra között.
Hogy gyakorlatilag egy toxikus gazdasági és társadalmi elnyomásnak ágyaznak meg nem csak a saját, de az általuk meghódítani kívánt területeken keresztül más országokban is.

A kommentelők nagy részének szemmel láthatóan lövése nincs erről, ha valaki a kínai függést, adatvédelmi problémákat említi akkor meg megy az ostoba hergelés.

Azt gondolom, hogy a Mobilarénának van felelőssége ebben a témában, mert ahogy irtam ezt a témát a háttere és természete miatt nem lehet és nem is szabad kizárólag szakmaiság mögé bújva tolni.
Ráférne egy hátteret kissé megvilágító cikk az olvasókra.

Gazdasági háttér és összefonódások, adatvédelmi kérdések, gazdasági befolyás kihasználása a beszervált pénzekből.. ilyesmik.

Üdv
Marcel

Marcel

(#127) 7Heads Drago válasza helixP (#121) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Oksa Én elfogadom ezt.
És most akkor mi legyen? Szabad még a topikba beírni vagy megtiltjátok?

All: Ki kötelezz rá hogy vegyél P40-et vagy bármi mást? Vagy hogy használj HMS-es telot? Sőt felőlem ne vegyél "kínai" telot, persze a legtöbb ott készül, vagy tartalmaz kínai alkatrészt. Sőt tartok tőle hogy a PH szabályzata azt se írja elő hogy az ilyen utálatos kínai hms rendszerű telokról írt cikkek alá kötelező lenne hsz-eket írni. Aki akar az ír, aki nem az nem. De az hogy itt fent picsogtok mint egy kisgyerek az oviban annak mi az értelme? Engem érdekel a telo és az ezzel kapcsolatos hírek. És van megoldás sok problémára még ha nektek ezt nehéz is elfogadni.
Nem érhető el egy app hms alatt. pl banki: Ha fent lenne rá az app AG-ben miben változtatna ez a hozzáállásotokon? Semmiben, mivel Huawei, kínai és nyilván elfogják lopni az adataidatak. (legalábbis szerintetek) Pont ugyanilyenek lesznek a hsz-etitek akkor is.
Kész óvoda ami itt megy.

Nem véletlen, hogy szolgáltatóknál híre sincs a P40 szériának: Az Eu-ban már megjelent több szolgáltatónál is. Sztem meg nagyon is valószínű hogy nálunk is bekerül majd. Az előrendelési szakasz még csak most zárul be. Illetve mivel ilyen helyzet még nem volt, gondolom a szolgáltatóknak is át kell gondolniuk mit hogy. De ha nem lesz engem az se érdekel, mivel a készülék spec.-ói ettől nem változnak semmit se.

Mercel: :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#128) helixP válasza 7Heads Drago (#127) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem-nem, én kérdezem: NEKÜNK szabad a topicba írni? :DDD

Egyébként érdeklődve figyelem a kereskedelmi háború alakulását, és hogy milyen alternatív megoldások vannak és teljesen elfogadom, hogy a Huawei által jelenleg biztosított háttér valakinek nem kizáró ok.

[ Szerkesztve ]

(#129) k-adi válasza Mercel (#126) üzenetére


k-adi
nagyúr

arról fognak cikkezni amire sok ember kattint.... most épp a huwi szenvedése a téma, a p40 megjelenés kapcsán..

(#138) 7Heads Drago válasza helixP (#134) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én csak telot szoktam cserélni, költöznöm is kellet volna? [link] [link] [link]
Sajnos sehol se találom ezt a leírásban. Se a boltok, se a gyártó, se a közösségi oldalon. Tudsz linket adni?
A politikát hagyjuk ki a témából srácok!

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#141) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#127) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Ha fent lenne rá az app AG-ben miben változtatna ez a hozzáállásotokon? Semmiben"

Elnézve a hozzászólásokat, csak nálatok megy ez érzelmi, "vallási" alapon.
Teljesen mindegy, mennyit kell szívni, mert "I Love Huawei". A többieknél nem a márkanév a meghatározó, hanem az, hogy mit kapnak a pénzükért.
Magyarul ha szoftveres oldalon is minden rendben lenne a telefonnal, akkor egy teljesen korrekt mobil lenne. Ahogy tavaly a P30 Pro is az volt. Az a telefon konkrétan baromira tetszett élőben is. Pedig Huawei :D
Nem fogom azt mondani egy telefonra, hogy jó, amikor az app-jaim 90%-a nem érhető el rá.
De ezt már más is írta régebben. Volt, akinek a ~40-ből talán 10 volt elérhető HMS alatt.

"Kész óvoda ami itt megy."

Szerintem nem mi kardoskodunk és védjük a védhetetlent.

"Sztem meg nagyon is valószínű hogy nálunk is bekerül majd. Az előrendelési szakasz még csak most zárul be."

A P40 széria alatt a Lite-ot is értettem. Azt konkrétan február végén mutatták be. 1 hónapja volt róla teszt itt is. Híre sincs a hazai szolgáltatóknál.

"De ha nem lesz engem az se érdekel, mivel a készülék spec.-ói ettől nem változnak semmit se."

Hiába marha jók a specifikációi. A telefon nem csak hardverből áll, hanem szoftverből is. Utóbbi legalább olyan fontos.
Kis túlzással ez olyan, mintha összraknál egy 32 magos asztali gépet 32GB ram, meg 2080Ti mellett, aztán használj rajta Linuxot Windows 10 helyett. Ott is van megoldás sok mindenre, meg lehet mókolgatni, hogy menjen pár Windows-os szoftver is, de messze nem fogod ugyanazt a felhasználói élményt kapni. :N

(#142) Noukoum válasza <Lacy85> (#141) üzenetére


Noukoum
veterán

“Pedig Huawei” -> Mindenki tudja hogy soha nem vennél ilyen készüléket
Miért hozod fel a linuxot? Ja hogy nem tudtad hogy a Huawei telefonokon android fut? :DD
Jössz itt egy operációsrendszerrel mikor az egész google hiány olyan mint hogy nincs rajta jack. Akinek kell az nem fogja megvenni, de akinek nem létszükséglet az meg sem érzi.. bár úgysem érted.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#143) Bog válasza Mercel (#126) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia, köszönöm, hogy írtál.

A Huawei-Kína-Trump témában volt már anyag akkor, amikor az egész kipattant.
De nekünk nem okvetlenül tisztünk és feladatunk a világpolitikai vonallal foglalkozni, erre egyrészt ott az IT Café, másrészt pedig nekünk a dolgunk az, hogy a termékekkel foglalkozzunk, azokról írjunk, az azzal kapcsolatos tapasztalatinkat és információinkat osszuk meg.

Magyarországon a Huawei top 2-3 legnagyobb mennyiségben értékesítő gyártó (a Samsung és a Xiaomi mellett), plusz még a Honort is ide tudjuk venni. Nagyon sok júzert érint, hogy nincs GMS, miközben szeretik és használják a cég eszközeit, a Huawei pedig nem összepakolt és hazament, hanem nekiálltak mindent megtenni azért, hogy piacon tudjanak maradni. Hogy ez elég lesz-e, az nyilván a jövő kérdése, de az biztos, hogy szerintünk kiemelten fontos, hogy a HMS-sel kapcsolatos összes információt megosszuk az olvasókkal. Nem csak azokkal, akik itt fórumoznak, mert az alapvetően az olvasótábor kisebb részét teszi ki, hanem azokkal a random emberekkel is, akiknek mondjuk tetszik a P40, ezért rákeresnek a tesztre és nálunk kötnek ki. És ez egy elég markáns mennyiségű embert jelent.

Nyilván egyértelmű, hogy a Huawei (is) támogatja, hogy a HMS-ről szülessenek nálunk anyagok, ám azok tartalmi részébe nincs beleszólásuk. Mi úgy gondoljuk, hogy sokkal-sokkal jobb az, ha mi írunk erről rengeteget szakmai szempontból is megalapozottan, bullshitek, ígéretek és mézes-mázos körítés nélkül, mintha ehelyett XY jutyúber fényezgetné a cuccot, vagy PR közlemények jelennének meg egyéb, nem telco orientáltságú lapokban, vagy mondjuk egy h í r e s influencer villogna a P40 Próval az Instagramon.

Ez a blogsorozat mindenkinek jó. Nekünk azért, mert elsőkézből jönnek az infók és nem ingyen állítjuk elő az amúgy is fontos tartalmat, a júzernek azért, mert tényleg elég sok információból tud döntést hoznak, a Huawei-nek meg azért, mert ez az egyik legjobb platform arra, hogy a potenciális vevőiket rajtunk keresztül tájékoztassák és azt is megmutathassák, hogy merre fejlődik a HMS.

Ha a kínai politikai berendezkedést és az ezzel kapcsolatos (szerintem is) aggályos dolgokat idekevernénk, akkor elég hamar odáig jutnánk, hogy nem írunk senkiről, mert vagy olyan konkurens, amely maga is kínai (Xiaomi, BBK (Oppo, Vivo, OnePlus, Realme)), vagy Kínában gyártat (Apple, ASUS, Nokia...), szóval ebben a globális világban nem tudod már egyetlen termékről sem kijelenteni, hogy minden alkotóeleme a legdemokratikusabb országok maximálisan szabálykövető és a dolgozóit kiemelten kezelő gyártótól érkezik (vegyük csak a chipgyártó TSMC-t).

Szóval összességében nyilván értem, hogy miért aggódsz és mi késztetett írásra, ám nem tudsz húzni egy olyan vonalat, hogy na, akkor X gyártó még oké, Y meg már nem. Arról nem is beszélve, hogy termékteszt és usability szempontok alapján szerintem ezt nekünk nem is kell mérlegelnünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#144) <Lacy85> válasza Noukoum (#142) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Mindenki tudja hogy soha nem vennél ilyen készüléket"

Szerintem rajtad kívül ezt senki nem tudja. Sajnos még én sem. :D

"Miért hozod fel a linuxot? Ja hogy nem tudtad hogy a Huawei telefonokon android fut? "

Azt nem is feltételeztem, hogy meg fogod érteni a hasonlatot....

"Jössz itt egy operációsrendszerrel mikor az egész google hiány olyan mint hogy nincs rajta jack. "

Hogy jön ide a Google? Az egyéb appok ~90%-a sincs fent AppGallery-ben. Fent soroltam őket.
Bár olvasva a hozzászólásodat, nem csak ezt nem érted, hanem kb. semmit. :(

(#145) Mercel válasza Bog (#143) üzenetére


Mercel
senior tag

Szia Bog!

Korrekt válasz.

Igen, tényleg . Olvastam azt a cikket , jó anyag volt.
Sosem volt még saját nagy látogatottságú médiám, így ebbe a részébe nem gondoltam bele, csak olvasói szemszögből.
Továbbra is fenntartásaim vannak, de megértem az álláspontotokat is.

Nem szándékoztam sértő lenni és természetesen nem is a Mobilaréna ellen szólt, remélem nem támadásnak vetted.
Üdv,
R.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#146) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#141) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1. És most sikerült megint ugyanazt elmondanod mint amit eddig. Belinkeljem a saját hsz-eidet?
2. Attól amit te itt felsoroltál még áll az összes állításom és kérdésem. Lásd 127 hsz 2. bekezdés
3. P30 pro topik: [link] 5, 8, A te hsz-ed sem arról tanúskodik amit most állítasz. Akkor is szapultad az aktuális Pro modellt: [link]
Szerintem nem mi kardoskodunk és védjük a védhetetlent.
Nem kell kardoskodni. Ha tetszik megveszed, ha nem tetszik minek fárasztod magad? Ha tetszene nekem az S20 nem a Huaweies topikokban lógnák az biztos. A MA tesztben korrektül le van írva minden. Az előnyei, buktatói. Ha még 20 szor beírod, hogy szar gms nélkül szerinted mi fog változni? Mert engem akkor is érdekel, téged meg nem. Sokkal egyszerűbb lenne átlépned a témát lévén hogy már ígéretet is tettél rá: [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#147) janeszgol válasza 7Heads Drago (#146) üzenetére


janeszgol
félisten

Engem inkább helixP hozzászólása kóokozott némi zavart. Idézem: "Engem is zavar, hogy van, aki minden csipcsup app megjelenését bejelenti az App galleryben, de megértem, mert a témához tartozik, ahogy a kommentem is."

De könyörgöm, erre való ez a topic. az AG-ről, és annak jelentjéről és jövőjéről, tartalmáról. Ez nekem annyira logikátlan. Én az Exynos miatt kiosztottam a véleményem az S20-ról, majd azóta gondolom lement már több ezer hozzászólás úgy, hogy hozzá se szóltam. Mivel nem azért van az a topic. Mikor kijött, mindenki elmondta a véleményét, de azóta inkább az szóljon ott, aki verziókövet. Itt is ez lenne a jó. Megtudtuk már, hogy nincs GMS, mindenki elmondta a véleményét, és most már a verziókövetés legyen hangsúlyban. (Csiribá, dutrás a fő emberek.)
Még akkor is, ha majd totál bukás lesz. (Amit én nem hiszek, de ez nyilván kevés.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#148) Szakiii


Szakiii
addikt

Szépen bővülnek az appok, kipróbálnék egy huaweit a note 8 után.. már p30 is meggyőző volt, de sajna most ez az egész mizéria számomra exynos ide vagy oda még mindig inkább a samu felé terel, de mivel note 8 egyelőre teljesen használható készülék :) kivárok.. nem hiszem hogy csalódnék egy váltás esetén viszont app hiány és mókolás nekem sem férne bele egy valag pénz lecsengetése után. Viszont félő hogy a válság és még ez is nagyon fájdalmas lesz a jövőjükre nézve. Btw. nem hogy mindenki szurkolna nekik, minél több szereplős a piac annál jobb nekünk usereknek...

(#149) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#146) üzenetére


<Lacy85>
addikt

P30-nál hol szapultam a telefont? Fel lettek sorolva az akkori esetleges negatívumok, mert ott is úgy kezelték páran, mint az univerzum legjobb telefonját.
Akkor az S10-nél nem tartottam jobbnak (ez most is áll), de ettől még nem lesz rossz telefon.
Kicsit fekete-fehérben látod a világot.
Még mindig nem (csak) a GMS-en van a hangsúly. Ezt is leírtam (leírtuk) már milliószor. Ha elsőre is sikerülne felfogni, nem kellene húszszor leírni.

"Ha tetszik megveszed, ha nem tetszik minek fárasztod magad? "

Ez rád is igaz. Ha tetszik, megveszed. Nem kell bizonyítani, hogy appok nélkül is milyen szuper telefon.

Az ígéretet nem erre tettem, hanem kimondottan rá értettem. Mondjuk mit is várok egy olyan embertől, aki szerint az iPad Pro nem jobb, mint a Tab S6, mert hiába kétszer olyan erős a hardver, csak facebook-ra veszik. :DD

(#150) 7Heads Drago válasza janeszgol (#147) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.