Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:12:58

LOGOUT.hu

Huawei Ascend Y300 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Dalton1983


Dalton1983
csendes tag

szerintem a külső hangszóró jól szól nincs vele gond. volt a dobozban töltő külön töltő rész ebbe megy az usb kábel is ami jó pc szinkronizációra is :K adtak hozzá egy mikrofonos fülest ezt most próbáltam ki ez elég gyenge :( kell másik helyette. én nem látom a szenzornak még a helyét sem pedig az előző telón látszott samsung volt

(#402) Péter747 válasza Dalton1983 (#401) üzenetére


Péter747
tag

te dominoba veted ha igen te menyiért? hivj egy ingyenes számot de ne 112 :) ha nem tudakozó vagy hasonlót :)és takard le kézzel a felső részét teljesen nézd meg világit e ?
milyen samsung od volt? igaz még erre lehet nem tudsz válaszolni de meg bántad hogy ezt választatod? :)

(#403) nrbii válasza #51736960 (#399) üzenetére


nrbii
tag

A szinkronizációhoz még annyit, hogy esetlegesen szükség lehet a Beállítások - Mobilhálózatok - Mobiladat mindig aktív opció bekapcsolásához. Amíg ezt nem tettem meg, azt figyeltem meg, hogy ha már vagy egy órája nem nyúltam a telefonhoz, lecsatlakozott a mobilnetről, és nem frissített. Amint hozzányúltam, egyből visszajött a HSPA, és kapásból 4 új e-mail... Amióta ezt bekapcsoltam, már megtartja a mobilnetet, és frissít egész nap szépen, és az akkumulátort sem terheli jobban, mint ahogy a beállítás címkéje erre felhívja a figyelmet. Két-három naponta töltöm, bár mostanában keveset nyomkodom, de a szinkronizáció az megy mindig HSPA-n.

(#404) Dalton1983 válasza Péter747 (#402) üzenetére


Dalton1983
csendes tag

megtaláltam csak nincs annyira áttetsző részen mint a samsung volt működik csak akkor nem értem miért csinálta :F amúgy galaxy gióm volt azután nagy előrelépés kijelző proci ram téren. ezen a xperia sola-n és a lumia 620-on vaciláltam egyelőre nem bánom mert amúgy nem rossz előfizuval vettem s-es díjcsomagban 5 000 pénzért :)

[ Szerkesztve ]

(#405) myk74 válasza Dalton1983 (#404) üzenetére


myk74
senior tag

Szia!
Én is gio-ról fogok váltani erre a telefonra.A kis gio-t nagyon szeretem,remélem ezt is fogom,és nem bánom meg a cserét.
Minőségileg milyen érzést kelt?
Nem recseg ropog?Nem tudtam megnézni a boltban ,nem volt ahol néztem.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#406) Habib[HUN] válasza myk74 (#405) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nagyon jól össze van rakva. Nem recseg ropog nyeklik nyaklik.

(#407) Dalton1983 válasza myk74 (#405) üzenetére


Dalton1983
csendes tag

nem recseg ropog egyáltalán jó fogása van hátul és oldalt gumírozott. formailag nem egy nagy bravúr de jól össze van rakva :K

(#408) Péter747 válasza Dalton1983 (#404) üzenetére


Péter747
tag

miért nem sola választotad?
menyivel lett volna drágább ?
én dombinoba veszem és nekem volt sony xperia u csak kellet a pénz és el adtam , igy már u-t nem akarok venni igy vagy ez vagy s advance de még nem tudom ,

(#409) tsabeekaa


tsabeekaa
aktív tag

Sziasztok! A rádiója RDS-es?

(#410) Dalton1983 válasza Péter747 (#408) üzenetére


Dalton1983
csendes tag

az 25000 lett volna annyit nem akartam költeni részletet meg nem szerettem volna :N

(#411) Péter747 válasza Dalton1983 (#410) üzenetére


Péter747
tag

aksira sokan írtak mindent teid be mekkora van ? :) a kijelző jol érzékeli az érintéseket?
net ez és szempotjábol milyen gyors? :) kényelmes fogni a telot? (nekem alakra kifejezetten tetszik )

(#412) mikersz1 válasza Péter747 (#411) üzenetére


mikersz1
senior tag

Minden szolgáltatónál ugyanakkora az akkumulátor, kivéve a gsm boltokból hozott, mert az nem ide szánt.
Szerintem tanulmányozd át a tesztet, mert sok felesleges kérdésed van.

(#413) Péter747 válasza mikersz1 (#412) üzenetére


Péter747
tag

elolvastam a tesztet de itt volt aki azt írta neki nem akóra aksi van benn stb meg nekem fontos más tapasztalta is :)

(#414) bostone


bostone
addikt

Használja valaki mozizásra a cuccost? Egy óra alatt mennyit fogyaszt az akksi full fényerőn?

(#415) Péter747 válasza bostone (#414) üzenetére


Péter747
tag

nem rossz vagy is fura filmet nézni rajta nem viszi FHD és jó oké ez nem is baj de HD se ez már gáz film szempontjából :( de ebbe kategóriába szerintem ez bele fér :)

(#416) mikersz1 válasza Péter747 (#415) üzenetére


mikersz1
senior tag

Úgy gondolom, egyáltalán nem nagy gond, hogy nem játszik le hd videót, hiszen úgysem akkora felbontású a telefon. Hd videó felvétel már gond, ilyenkor lenne jó visszanézni a videót, már ha tudná a telefon.

(#417) albandy válasza tsabeekaa (#409) üzenetére


albandy
tag

Nem RDS-es !

(#418) Péter747 válasza mikersz1 (#416) üzenetére


Péter747
tag

de hd ét nem tud fel venni ugy tudom :) ig visznt kevés bé gáz hogy nem játsza le de inkább kerülne 5000 ft vel tőbbe és játszana hd ét :)

nincs RDS :( az kicsit gáz :(

[ Szerkesztve ]

(#419) bostone


bostone
addikt

Egy olyan személynek szánom ezt a készüléket, akinek ez lenne az első okostelója és nem szeretném, ha fanyalogna. Buszon használná mozira, messze minden töltési lehetőségtől. Mp4 vagy sima divx filmek mennének rá, tömörítés nélkül. 3-4 óra utazás, azaz 3-4 óra film, talán megfektetné ezt az akksit, hogy mellette, még cirka fél óra beszélgetés is beleférjen. Nem is beszélve az IPS panelről. Az ára az egyetlen, ami vonzóvá teheti az illető szemében. Durván 5 évente vált telót, tehát a mobilkommunikáció legújabb vívmányai nem hozzák lázba.

(#420) mikersz1 válasza bostone (#419) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ha jól tudom akkor divx-et nem játszik le, de ezt egy appal meg lehet oldani

(#421) bostone válasza mikersz1 (#420) üzenetére


bostone
addikt

Az MX player nekem eddig mindent megevett.

(#422) vond válasza mikersz1 (#412) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem meg ezt kéne tanulmányoznia...

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#423) Péter747 válasza bostone (#421) üzenetére


Péter747
tag

divix et viszi akkor? :) hd vissz rogramal? (normálisan) :)

[ Szerkesztve ]

(#424) mikersz1 válasza Péter747 (#423) üzenetére


mikersz1
senior tag

,,nem támogatja a DivX/Xvid párost, mivel ez sok modellnél így van és a Play Áruház segítségével mindez megoldható, inkább a 720p-s kisfilmek lejátszásával van gond, hiába telepítettem fel kodeket, egyszerűen nem volt folyamatos a megjelenítés"

(#425) Péter747 válasza mikersz1 (#424) üzenetére


Péter747
tag

de ha teszekrá progid akkor visszi a divic et és az xvidet is?

(#426) vampeare válasza bostone (#419) üzenetére


vampeare
csendes tag

nekem eddig mindig az volt minden készülékkel a bajom, hogy a 3 órás vonatutat pont nem bírta már ki (egyik laptop, másik laptop, hordozható DVD-lejátszó, tablet, na meg az 5530-asom, nekem ez kardinális kérdés volt. most hétvégén ugyan nem "futtattam" teljes tesztet, mert csak 1-1 háromnegyed órás sorozatot toltam be, de úgy tippelem, hogy a 4 órát bőven kibírja, még nem is lehúzott fényerővel. ha jövő hétig vársz, addigra valószínűleg átesik a 3 órás tesztemen, bár ez mindig attól függ, hogy fáradt vagyok-e annyira, hogy alvás legyen helyette :D valszeg beépített lejátszóprogival, mp4-re konvertáltan néztem/nézem majd, de lehet, hogy kipróbálok valamit, ami eszi a divxet is

(#427) mikersz1 válasza Péter747 (#425) üzenetére


mikersz1
senior tag

igen, amit idéztem, abban a mondtadban is benne van..

(#428) Péter747 válasza mikersz1 (#427) üzenetére


Péter747
tag

lehet ilyet veszek de lehet s advance az s advance 27 000ft drágább de nem tudom ére enyivel tőbbet
lécci ha nem olvastad olvasd el a tesztet ,
és mond el szerinted ére az s advence 27 000ft vel tőbbet ezen is van Jelly bean
itt a link

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_s_advance_ivelt_rokabor/bevezeto_tartozekok.html

[ Szerkesztve ]

(#429) mikersz1 válasza Péter747 (#428) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ez teljesen szubjektív, én nem hinném, hogy meg tudnék barátkozni az amoleddel, 3 évig biztos használnám a telefont, addig lehet beégne.
256 mb-al több ram elég pozitívum. Processzornál nem tudom melyik az erősebb, elég vegyes eredmények vannak a táblázatban, jobbnak látom a advance processzorját. HD felvétel van, lejátszás is. Kameráját is dicsérik.
Y300 mellett az olcsó ár és az ips kijelző áll.

(#430) bostone


bostone
addikt

vampeare:
Nagyon hálás lennék, ha megejtenéd a tesztet. A filmek formátumai a legtöbb esetben nem tőlem függnek, ezért lenne fontos, hogy működjön így is, úgy is. A otthoni gépem nem egy csúcsmasina, a konvertálás picit megfekszi a gyomrát.

péter747:
A két telefon teljesen eltérő kategóriát képvisel, nem is beszélve a megjelenés időpontjáról. Ez egy belépőszintű, de igen jól felvértezett termék (papíron), a másik... meg egy másik. HD video lejátszása ezen a felbontáson és méreten, tapasztalataim szerint teljesen felesleges, hacsak nem akarod monitorra/televízióra vetíteni a képet. Az y300-al nem is hallottam, hogy ez lehetséges.

(#431) mikersz1 válasza bostone (#430) üzenetére


mikersz1
senior tag

Konvertálni szerintem nem kell, erre van az app, hogy egyből le tudja játszani a filmet.

(#432) Péter747 válasza mikersz1 (#429) üzenetére


Péter747
tag

hogy érted hogy be égne az amoled?
engme nem zavar az amoled nekem tetszik :) de igaz y300 mellet az ár szol elég erősen
processzorba szerintem nagyon hasonló
amibe job az advance amiért fizetnék 27 000 val többet
ram, gpu. hd videó, 14,4 letöltés, kb ennyi amibe jobb szerintem
am melyik a jobb ST-Ericsson NovaThor U8500 vagy a Qualcomm MSM8225?
tesztekbe nagyon hasonló
és ebből melyik a jobb? Mali-400 MP vagy adreno 203?
( ez szubjektivitás de szerintem super amoled jobb)

(#433) Péter747 válasza bostone (#430) üzenetére


Péter747
tag

igazad van egyet értek de arra akarok rá jőnni mielőt veszek telot mert nem akarom meg bánni
ha advenct veszek neme akarom azt érezni hogy 27 000ft kidobtam az ablakon
ha y300 veszek akkor ha nem leszek meg elégedve vel akkor is meg tartom de akkor meg lehet bánni és
szeretnék tisztába lenni vele mit is veszek :) ezért kérdezek sokat és ezért fontos nekem kinek mi a tapasztalata :)

(#434) mikersz1 válasza Péter747 (#433) üzenetére


mikersz1
senior tag

Amoled betegsége, hogy beég előbb-utóbb, valakinél fél év alatt megtörténik, valakinél 2 év alatt sem. Beégve pedig nem lehet használni. :)

(#435) vampeare válasza bostone (#430) üzenetére


vampeare
csendes tag

világos, azért írtam csak, mert ha a másik app máshogy terheli* (jobban terheli v jobban kíméli) az akksit, akkor nem lesz tökéletes a teszt :DD nekem is kényelmesebb, ha nem kell konvertálgatni, de ha lesz időm, én megteszem (1 mert megszoktam 2 mert ha kisebb lesz a fájlméret de a kép ugyanúgy élvezhető, több fér az SD-re)

*nem hiszem, hogy van szignifikáns difi de az ;] sose alszik

(#436) #51736960 válasza Péter747 (#433) üzenetére


#51736960
törölt tag

olyat vegyél, amiben van helyesírás-ellenőrző :)
(de legalább kétmagosat, mert lesz dolga a procinak :D )

(#437) mikersz1 válasza #51736960 (#436) üzenetére


mikersz1
senior tag

Advance-et nézte ki meg az y300-at de nem tud dönteni, ezt írta le kb. 20 hozzászólásban. :D

Y300-at néztem ki én is, bár jobban tetszik a blade 3 külsőre, de belsőre meg beveri simán a blade 3-at..

[ Szerkesztve ]

(#438) - = Zk = - válasza mikersz1 (#437) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is így vagyok ezzel.. csak ezt 1 posztban megoldottam még anno :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#439) DS39 válasza bostone (#414) üzenetére


DS39
nagyúr

ez nagyban player függő is, az MX Player egy adott verziója nagyon takarékos, az újabbak meg 4-5x gyorsabban eszik az aksit.

(#440) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Most hoztam haza az új Y300-asomat :)
Nem tudom eldönteni, hogy van-e rajta gyárilag kijelzővédő fólia... Persze már úton van hozzá eBayről az új, de addig is nem tudom, mennyire féltsem a kijelzőt.

(#441) Péter747


Péter747
tag

nekem volt galaxy s em és tőkéletesen mükődőt ha be ég akkor milyen szinü? :S

(#442) Péter747 válasza Péter747 (#441) üzenetére


Péter747
tag

nem csak helyes írás ellenőrző legyen benne ha nem javítsa is :)

(#443) mikersz1 válasza Péter747 (#441) üzenetére


mikersz1
senior tag

Nem tudom milyen színű, a lényeg, hogy használhatatlan, és megkérlek téged újra, hogy használd a szerkesztés gombot.

(#444) kisCsirek


kisCsirek
csendes tag

Telepítettem a Bejeweled2-t, frissítettem, elindult, mindent kínaiul írt ki, leszedtem és akkor vettem észre, hogy eltűntek a Play alkalmazásaim.. Most mi a vihart csináljak? :W

(#445) nrbii válasza joci86 (#440) üzenetére


nrbii
tag

Nincs rajta gyárilag fólia.

(#446) mdani01


mdani01
aktív tag

Üdv.

Ma vettem át a telefon. Nagyon megvagyok vele elégedve, rá sem lehet ismeri az elődjére, nagyon gyors, szép kijelzője van. Hangszóró az elődjéhez képest halkabb de nem vészes. Nem gyári fülessel úgy szól mint egy X8 nem túlzás :) Játékok nagyon jól mennek rajta sehol egy akadás egy kilépés semmi :) Mobilnettel is szépen hasít, egy szó mint száz tényleg nem bántam meg hogy őt vettem ;) :R :C

iPhone 6S SpaceGray

(#447) Péter747 válasza kisCsirek (#444) üzenetére


Péter747
tag

A Play áruház tűnt el vagy azok az alkalmazások amiket letöltőtél? a Play bőll ?
vissza jöttek már ha igen akkor tudod miért tűnt el?
meg bántad hogy ezt vetted?

mdani01 : net gyors rajta? játékot tetél már rá valami komolyabb játékot? :)

[ Szerkesztve ]

(#448) kisCsirek válasza Ádyka (#278) üzenetére


kisCsirek
csendes tag

Próbáld a CallRecordert, nálam működik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=androidsas.sascall&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImFuZHJvaWRzYXMuc2FzY2FsbCJd

(#449) kisCsirek válasza Péter747 (#447) üzenetére


kisCsirek
csendes tag

A gyárilag telepített Play áruház.
Megbántam-e? Még csak pár órája van nálam... Tesztelgetem, pakolgatom föl rá a cuccokat, majd kiderül, beválik-e. A kamerája eléggé gatya, legalább is nekem, viszont baromi jól látom szemüveg nélkül is a kijelzőt nem fárad el a szemem (nálam ez fontos szempont :DD )

(#450) DS39 válasza Péter747 (#447) üzenetére


DS39
nagyúr

írta hogy igen. nem tudom minek kérdezgetsz ennyit, próbáld ki egy T vagy Telenor boltban/bemutató teremben. másrészt a netezés gyorsasága nagyban függ a mobilnet előfizetéstől vagy az otthoni wifi-től.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.