Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kopasz7


kopasz7
tag

Az ICS-hez készülnek szerintem, a nexus prime mikor is debütál majd? :DD

(#2) deja vu


deja vu
addikt

Ekkora méretben nem elég a qHD? Számháború.

Rav3n02
De ez felesleges fejlesztés. Nehogy már a 960x540 ne legyen elég 5"-ig.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#3) Rav3n02 válasza deja vu (#2) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha ilyen ütemben fejlesztenek legkésőbb 2012 Q4-ben jön a négymagos család :Y

(#4) Saccco válasza deja vu (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

Legalább simán kifér egy egész weblap keresztben a képen!

Az már más tészta, hogy el nem olvasol rajta semmi.... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) dlaj válasza Saccco (#4) üzenetére


dlaj
őstag

Ezért "mindegy" a felbontás. Így is, úgy is nagyítani kell!

(#6) Saccco válasza dlaj (#5) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért nem mindegy (legyen meg egy WVGA vagy qHD), de lényegében igazad van.

#4 +t

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) dlaj válasza Saccco (#6) üzenetére


dlaj
őstag

ezért tettem a mindegy szót idézőjelbe, mert persze, hogy nem mindegy, de netezésnél egy mobil méretű kijelzőn ajánlatos nagyítani...

(#8) FET-MEN


FET-MEN
veterán

szuper :C már csak akksit pakolhatnának bele normálisat :DD

Iphone 7

(#9) Rav3n02 válasza FET-MEN (#8) üzenetére


Rav3n02
senior tag

na ja de mit pakoljanak bele 2500mAh litiumos akkut? :Y Bakker, könyörgöm már több mint egy éve más technológián kéne dolgozni :W

(#10) jacis válasza dlaj (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Mindégy hààt... :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) Depression


Depression
veterán

A teszkó tele van 32''-os HD Ready TV-kkel, ezek belezsúfolják 4''-ba.
Persze szépnek szép, meg minden, csak ezért kell a 2 magos proci, hogy a névjegyzékeimet akadás nélkül tudjam görgetni, viszont 3 órányi netezéssel meg teljesen lemerítem a telefont..
Persze nem ellenzem, hisz ez a fejlődés menete. A következő lépés a FullHD?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) FET-MEN válasza Rav3n02 (#9) üzenetére


FET-MEN
veterán

ez igaz. gondolom te is arra gondolsz hogy más tipusú legyen ne lithium, de naggyábol ugyanekkora méret,csak erősebb legyen vagy 3 szor :DD
# 11 Depression. én már a samsung wave tudásával is meg lennék elégedve , nekem bőven jó lenne, igaz nem androidos, meg nem egy kategória, de ha droidos lenne az lene a favorit nálam azzal a külsővel.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#13) Rav3n02 válasza FET-MEN (#12) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Igen nyilván...nem értek ehhez a részhez, de nekem ne mondja senki, hogy nincs más technológia a fiókban...nyilván van valami oka amiért nem veszik elő :U

(#14) RaveForce


RaveForce
veterán

eljön az idö h pixeleket csak mikroszkoppal, akksikat csak reaktorral.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) keIdor


keIdor
titán

Kell az a 720p ekkora meretbe is. 4.3-on szep lesz a 300PPi+
Nyomjak csak!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) FET-MEN válasza Rav3n02 (#13) üzenetére


FET-MEN
veterán

egyetértek
#Raverforce így van. de az az akksireaktor télleg lehetne már

Iphone 7

(#17) lcee79


lcee79
őstag

Ha ezzel a léptékkel haladna az akku fejleszése, akkor ott tartanánk hogy 1 mm vastag lenne és 10.000mAh
de nem így fejlődik hanem sehogy...
3 éve is volt már 1500 mAh és most se nagyon van nagyobb teljesítményű, de minden más nagy teljesítményű lett ahhoz képest...

Szerintem többen örülnének mint ennek...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#18) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Úgy tűnik csak lenyomják az emberek torkán idővel ezt is. A gond csak ott lesz, ekkora felbontásra nincs szükség, a programok optimalizálatlansága miatt viszont az erős hardver jól jönne, meg valószínűleg az ICS alapkövetelményei is ilyenek lesznek, de azt meg nem fogod megkapni kisebb felbontású kijelzővel, ami esetleg nem meríti le a telefont egy óra alatt.
Vajon kitalálom-e, hogy 768 MB RAM-ot fog csak kapni, hogy két hónappal később jöhessen egy 1 GB RAM-os verzió, 0,3"-lal nagyobb kijelzővel és 150 mAh-val nagyobb akkuval?
Mondjuk azt nem értem, ha egyszer HD és telefon, akkor mért nem 800x1280? Jobban passzolna, ilyen kis méretben a 16:9 képarány túl széles/hosszúkás, én még monitorban se vennék olyat, ha lenne pénzem 16:10 képarányúra (bár a notebookomé szerencsére ilyen).

(#17) lcee79: ezt a technológiát nem nagyon lehet már hova fejleszteni. Ellenben üzemanyagvellás akkuk már jó ideje léteznek és legalább tízszeres a kapacitásuk, de mára inkább több. 2002-ben azt jósolták, hogy 5 év múlva fognak elterjedni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#19) stratova


stratova
veterán

Most éppen a több magos CPU, 3D kijelző és az über-kijelzőfelbontás a trendi. Amikor nem volt más épp a nevetséges érzékelőlapkával "megáldott" über-megapixeles telefonokat nyomták lásd. Pixon 12.
(#2) deja vu +1

(#20) Akoneira


Akoneira
tag

Csak én olvastam Vigyornak?? :DD :DD :DD

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#21) FET-MEN válasza Akoneira (#20) üzenetére


FET-MEN
veterán

igen. :DDD :N

Iphone 7

(#22) catroot


catroot
veterán

Vigor név nem a Szellemirtók egyik részéből lehet ismerős? :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23) kovgab


kovgab
aktív tag

Jah az akkun tudnak elvérezni ezek stuffok, gondolom azt nem ők csinálják.

Ká Úr

(#24) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Teljesen felesleges ekkora felbontás, a dupla magos proci szintén... Az ára meg lesz 200 rugó tutira. Lassan hordozható számítógépet csinálnak a mobilokból. Az aksi meg bír 2 órát max. Persze így majd lehet újjal mutogatni a Nokiára, hogy le van maradva...
:U

[ Szerkesztve ]

(#25) JR.CSé válasza =Mentor= (#24) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1.A HTC hajlamos nagyon túlárazni a dolgait.De a fejlődésben nem látok semmi kivetni valót.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#26) Rickazoid válasza =Mentor= (#24) üzenetére


Rickazoid
addikt

A két magnak van értelme, hisz a párhuzamos végrehajtás mindig gyorsabb. Még ha egy program nem is támogatja és csak egy szálon fut, mellette egy másik program futhat a másik szálon. A kisebb csíkszélesség meg alacsonyabb fogyasztást eredményez.
A HD felbontás meg a parasztvakítás kategória, ezzel egyetértek, valóban látható különbség nem keletkezik, csak ha direkt ezt figyelgeti az ember és hasonlítgatja össze másikakkal, cserébe zabálja az akkut. De biztos nem állnak itt meg, lesz még itt 5 éven belül 800*1280, 900*1440, 900*1600, 1080*1920, 1200*1920, illetve mindegyikből "3D" verzió. És akkor az Acer Iconia Smart-szerű 32:15 képarányú megoldásokról nem is beszéltem. Tényleg az az első HD felbontású telefon, csak épp nem 16:9 képarányban és "csak" 480*1024 felbontással.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#27) deja vu válasza =Mentor= (#24) üzenetére


deja vu
addikt

Ne mond már, hogy az jó, hogy hw terén már a csájna gyártók is lealázzák lassan a nagy nokiát? Az miért van, hogy 2009-ben képes volt cortex a8 alapú n900-at piacra dobni, rá másfél évvel késöbb meg dobálja ki az arm11 alapú fostenger e7 meg hasonlókat. Nem előre mennek, hanem visszafele fejlődnek. Nagyon szép dizájn és igényes külső jellemzi sok készüléküket és csorgatom is rá a nyálamat de csak a külsőre, de ilyen belépőszíntű droidos vasakkal ne égessenek már könyörgöm 100 ezer fölött.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#28) RaveForce válasza deja vu (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

Ne mond már, hogy az jó, hogy hw terén már a csájna gyártók is lealázzák lassan a nagy nokiát?

az a lassan szócska nem is kell oda :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Cyberpunk válasza =Mentor= (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha a te véleményed szerint gondolnák. Akkor még mindenki másfél kilós bunkóphone-okkal rohangálna. Mert miért ne telefonálni azzal is lehet :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) Valentino K. válasza catroot (#22) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Nekem a Diablo 2-ből a Paladin egyik aurája ugrott be, na, kocka vagyok :DDD

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#31) Inarus válasza Valentino K. (#30) üzenetére


Inarus
addikt

Igen, kocka vagy... :C

(#32) Valentino K. válasza Inarus (#31) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Nem lehet a Dió kettőt nem szeretni :))

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#33) catroot válasza Valentino K. (#30) üzenetére


catroot
veterán

Source

én meg filmb.zi! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.