Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#300) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Sikerült végleg megszabaduljak tőle, a harmadik sikertelen javítás és a vásárlók könyvébe beírás után visszakaptam a vételárat.

(#302) M0ng00se válasza Chuck Norris (#301) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Azóta nekem is visszajött, de nem csináltak vele semmit mivel az én hibámból adódóan lett rossz. Ami mondjuk igaz, de egy próbát megért. Szóval most home-made fogom megcsinálni a hangszórót, és a sim tálcát :U

V6

(#303) Chuck Norris válasza M0ng00se (#302) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Az összeragasztás része az lesz a nem egyszerű, hogy stabilan ott maradjon.
Mivel anyagi hasznom nem származik belőle ezért csak nem moderáljátok ki: maradt egy üvegfóliám a life után és többet már biztos nem lesz ilyen telefonom, szóval akinek kell az ingyen viheti.

(#304) errorcode06 válasza Chuck Norris (#303) üzenetére


errorcode06
őstag

Milyen üvegfólia? Töltő, füles le lett adva?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#305) Chuck Norris válasza errorcode06 (#304) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

[link]
Töltőt, kábelt leadtam, a füles meg az U11emhez is jó.

(#306) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Körbenéztem a városban, 3-ból egy szerviz sem vállalta a javítást, szóval ha érdekel valakit alkatrésznek, csak írjon :U

V6

(#307) simauser


simauser
tag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek volt ilyen telefonja, az mire váltott, és milyen tapasztalattal? Én nagyon elégedett voltam vele (Telekom akcióban vettem ~40 ezerért), a kamerája szép, élethű színű képeket csinál, és a mérete sem nagy, pont jó. Most sajnos le kellene cserélnem, de bármit nézek, vagy a kamera nem tetszik, vagy lapát a telefon (vagy mindkettő).

Are you threatening me, Master Jedi?

(#308) errorcode06 válasza simauser (#307) üzenetére


errorcode06
őstag

Up, mert erre én is kíváncsi vagyok! Igaz még nem akarom lecserélni, de érdekelne hogy ha nem a xiaomi, huawei, honor, samsung vonalon akarok elindulni, mi az ami ajánlható 100-120k körül így 2020-ban.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#309) Szancsó válasza simauser (#307) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Én csak Android One miatt váltottam (a hátlap sem volt 100 -as, de azt gariban cserélték): nem tudtam megszokni egy hónap alatt (hiányzott a Sense összeszedettsége) - HTC 10 maradt végül. Ok, nem feltétlenül egy kategória és nekem eddig bejött. Igazából sebességben, multimédiában, stb. az U11 Life -al se volt gondom, inkább csak pár plusz jött hozzá (pl. a Sense, fém hátlap, ezen még jack csatlakozó, stb.)
Én innentől leszek gondban, mert HTC -nél maradnék, de méretben ennél nagyobb nem kellene.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#310) simauser


simauser
tag

Köszi a válaszokat! Fogalmam sincs, mire fogok váltani. A telefonos topikban az A40-es Samsungot ajánlották egynek, az még nem is tűnik annyira rossznak, Samsung telóm amúgy sem volt még, de egyelőre nézelődök csak. Hátha beugrik valami váratlanul, ahogyan ez is jött.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#311) errorcode06


errorcode06
őstag

Kicsit késve, de megérkezett! alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#312) Mono_G válasza simauser (#310) üzenetére


Mono_G
tag

Én is gondolkodom a cserén (Dual Sim-es kellene), és a Samu A40 tetszene is a mérete és a 2sim + mem.kártya megoldása miatt, de a fórum tele van hálózati problémás bejegyzésekkel. Elveszti, dobálja, csak egyet tud normálisan kezelni. Lehet, hogy az Exynos hibája, mert mások is panaszkodnak ilyen procis telefonnál hasonlókra.
A HTC U11 Life-fal nekem is volt hátlap gondom, és hátsó kamera problémám is. Ezt egyszerre javították gariban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.