Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Visszatérve arra, hogy a simtűvet rosszlyukba dugtam, és tönkre ment az egyik microfon. A Moto Z Play telómon ha nagyon szeretném, sehogy nem fér bele a tűsim a nem neki való lyukba, ennyit a tervezésről :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#252) Horec válasza FireFox1996 (#251) üzenetére


Horec
tag

Az nem tervezesi hiba, ha figyelmetlen vagy es belenyomkodod a tut a nem megfelelo lyukba, lanyok se fogjak ertekelni a kesobbiekben :D egyebkent en is jartam mar igy masik telefonnal es annak nem lett baja.

(#253) M0ng00se válasza FireFox1996 (#247) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

"az átlagos kijelzőidő úgy 3 és fél óra körül reális" ezt írták itt a cikkben. Én ehhez viszonyítottam a négy és fél órát, azthittem hogy jónak számít :U

V6

(#254) Vangelis válasza M0ng00se (#253) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó ez :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#255) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Lehet tenni normális Androidot erre a telefonra vagy csak Android One-t tud futtatni ?
US készülékhez van fw, az működne az EU telefonon ?

9.0 Android One van most fent, de érezhetően lassabban bootol, a menü animációja szemmel lathatoan mikroakad és appok is nehezebben nyílnak meg.

8.0 sokkal gyorsabb és folyékonyabb volt :(

Meg zavar hogy Android One hülyesége miatt belső tárhelynek nem lehet formazni az SD kártyát.

(#256) FireFox1996 válasza Darth_Revan (#255) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

[link]
Én nem próbáltam ki, ennél többet nem tudok.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#257) Darth_Revan válasza FireFox1996 (#256) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Köszönöm, este megnézem, mert ez így nem állapot, perpillanat olyan érzés mintha egy LG G2-t nyomkodnek amihez képest azért picit erősebb telefon .

(#258) errorcode06


errorcode06
őstag

Ennyit produkál nálam üzemidő tekintetében.

Éjszaka kikapcsolva, napközben folyamatos 4G, auto fényerő. Aksi kímélő mód 15%-tól.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#259) csubbaka


csubbaka
tag

Sziasztok! Van a családban egy ilyen egység és már 2napja küszködöm vele, hogy frissítse magát a 18 májusi kekszre, de az istennek sem akar felmenni rá.
Gyári visszaállítás nem segít rajta, gyorsítótár törlés szintén haszontalannak bizonyult :O , valakinek esetleg ötlet?

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#260) errorcode06 válasza csubbaka (#259) üzenetére


errorcode06
őstag

Manuálisan, esetleg pc-vel kábellel összekötve próbáltad már?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#261) csubbaka válasza errorcode06 (#260) üzenetére


csubbaka
tag

Még nem az, hogy tudom véghez vinni?

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#262) errorcode06 válasza csubbaka (#261) üzenetére


errorcode06
őstag

PC > kábel > telefon.
Aztán követni az utasításokat.
Feltesz (htc sync manager) még valami programot a pc aztán mehet.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#263) Horec válasza M0ng00se (#134) üzenetére


Horec
tag

Ez az átalakító működik a telefonnal, hátha valakinek szüksége lenne ilyenre.

(#264) M0ng00se válasza Horec (#263) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Jó tudni :DD Egyébként ha szereznék hozzá valahonnan másik nem gyári usb-c fülest az működne? Mert olvastam valahol, hogy nem mindegyik kompatibilis.

V6

(#265) errorcode06 válasza Horec (#263) üzenetére


errorcode06
őstag

Elég biztonságos ez az aliexpress? Nem szeretem megadni sehol a kártyaszámom, paypal meg úgy látom nincs.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#266) Vangelis válasza errorcode06 (#265) üzenetére


Vangelis
nagyúr

biztonságos

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#267) Richoo44 válasza M0ng00se (#264) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Én mikor nézegettem ezt a telót, a hsz-ek között volt olyan nem gyári, amivel működik.Olvass kicsit vissza, hátha megtalálod.. :)

(#268) csubbaka válasza errorcode06 (#262) üzenetére


csubbaka
tag

Nem tudom Én vagyok ennyire béna, vagy mi van, de a Sync sem ismeri fel a telot bármilyen fájl átvitelt állítok be?

[ Szerkesztve ]

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#269) errorcode06 válasza csubbaka (#268) üzenetére


errorcode06
őstag

Valaki írta hogy a full wipe megoldotta neki. Esetleg próbáld ki.
MicroSD bele, mindent átmásolsz rá, SD ki, aztán wipe.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#270) stb123


stb123
tag

Sziasztok!
Ez a készülék tudja a volte hanghívásokat, vagy sem?
A Telekom honlapja és a teszt szerint igen.
A számomon aktív ez a szolgáltatás. Az előző telefonomon (A5 2017) nagyszerűen ment is, de itt nem. A beállítások között nem találok erre vonatkozó lehetőséget.

(#271) Chuck Norris válasza csubbaka (#268) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nálam is pont ugyan ez van, nyomtam teljes visszaállítást a kikapcsolás hangerő gombbal is. A HTC sync manager nem ismeri fel, csak a zenéimet olvasgatja fel a diszkről, pedig a windowsom az kiírja, hogy u11 life van csatlakoztatva. Hiába dugom át másik usb portra, bootolom újra attól sem javul meg és persze a gyári kábellal próbálkozom.
Innét leszedtem az oldal aljáról azt az 1.9GB-t [link] download modba kapcsolom a telefont, megtalálja, megmondja, hogy miről mire frissít majd signaure errorral elszáll.

(#272) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#271) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Valaki lenne olyan kedves, akinek működik a sync manager, hogy az eszközkezelőben Drivernél htc vagy microsoft szerepel-e? Köszönöm

(#273) csubbaka válasza Chuck Norris (#272) üzenetére


csubbaka
tag

:) , nem kicsit bosszantó, hogy megakad 8.0-nál a frissítés, sajnos Én nem sűrűn jutok a telohoz, de kedden jön és majd megpróbálom feldobni rá amit linkeltél.

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#274) Chuck Norris válasza csubbaka (#273) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Hát az, főleg, hogy ugyan arra a típusra van akinek felmegy ugyan az a program van akinek meg nem. Én azt gondoltam már tart ott az android, hogy kiveszem a dobozból és használom de úgy néz ki soha nem éri ezt el.

Telepítettem egy teljesen új windows 10-et úgy se találta meg a HTC sync manager a telefont bárhova is állítottam a kapcsolódási módot meg a debuggingot, pedig tudtam file-okat másolni a készülékre.

A megoldás:
Ezt le tölteni: 2Q3FIMG_OCEAN_LIFE_UHL_O81_SENSE90A1_MR_HTC_Europe_2.13.401.4_Radio_sdm630-000052-1807161147A_release_528293_signed_2_4

File átnevez 2Q3FIMG.zip -re amit rámásolunk egy kártyára gyökerébe.
Telefon kikapcsol, figyeljünk, hogy a jó lyukba dugjuk a pöcköt, kártya berak, hangerő le és a bekapcsológomb együttes működtetésével bemegyünk a Download módba. Ekkor fel kell ismerni a kártyát meg, hogy rajta van a imidzs, hangerőgomb fel és már kezdődik is a telepítés.
Amikor újraindul lesz egy 8.1-ünk amire nekem 2. próbálkozásra felment a 9.
Le lehet tölteni a 9-es imidzsét is viszont az nekem nem sikerült 8-ról frissíteni.
Itt van még sok okosság [link] de nem akartam belemélyedni jobban mert ennyire sem szerettem volna.
Sok sikert.

(#275) csubbaka válasza Chuck Norris (#274) üzenetére


csubbaka
tag

Köszönöm, ezzel a módszerrel Nekem is sikerült végül Pitéig frissíteni :R

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#276) namito


namito
csendes tag

Hol tudom kikapcsolni az automatikus rendszerfrissítést? Amikor a telo wifire csatlakozik, automatikusan elkezdi frissíteni a rendszer saját magát, ami én nem szeretnék. A progik frissítését a play áruházban már kikapcsoltam, de a rendszer továbbra is frissíti magát.

(#277) kirkri


kirkri
addikt

Valaki nem tapasztalt olyat, hogy a Viber nem küldi el az adatokat mobilnetről? Wifin működik rendesen, mobilnetről nem. Mióta a nejem átköltözött erre a telefonra, azóta áll fenn ez a probléma, a másik telefonon nem volt soha ilyen.

21 éve a Prohardveren! ™

(#278) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Én ma olyat tapasztaltam, hogy teljesen elment az értesítési hang, csak a rezgés maradt, újraindítással megoldódott.

(#279) namito


namito
csendes tag

Hogy tudnám teljesen visszaállítani a telefont eredeti állapotra? Törölni szeretném az összes rendszerfrissítést, hogy az Android 9-ről visszaálljon az eredeti Android 8-ra, így egy szűz telót kéne kapnom. Meg lehet ezt csinálni egyszerűen?

[ Szerkesztve ]

(#280) kirkri válasza namito (#279) üzenetére


kirkri
addikt

Bár utoljára pár éve foglalkoztam vele, de szerintem zárt bootloader mellett továbbra sem tudod visszaállítani a készüléket előző Android verzióra.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#281) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

a telefonhoz gyártóspecifikus type-c - jack átalakító szükséges, vagy jó bármelyik? egy sima on-ear headsettel használnám.

---

kijelzővédő fólia/üvegfólia is kellene, van ajánlott típus?

(#282) M0ng00se válasza Ringman (#281) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Hello.
Nóném átalakítóval nem megy, próbáltam.
Ebayről rendeltem üvegfóliát előre, a célnak megfelelt.
Nekem a hátuljára kéne, de arra nem csináltak :W

V6

(#283) Chuck Norris válasza Ringman (#281) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ezt vettem [link] de nem ajánlom mert nem illeszkedik az ívelt előlapra mivel teljesen sík.

(#284) errorcode06 válasza Ringman (#281) üzenetére


errorcode06
őstag

Haly!

Type c átalakítóból jópár hsz-szel feljebb ajánlották a Vention termékeit (aliexpress). Én is rendeltem, de még nem jött meg, így nyilatkozni még nem tudok róla.

Fóliáról viszont igen: Én ezt használom. 2 van a csomagban, de nekem már több mint egy éve bírja az első. IMAK tokban van, így a tok és a fólia között kb 2-3mm lehet a fedetlen rész.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#285) Ringman válasza errorcode06 (#284) üzenetére


Ringman
nagyúr

szia!

köszi a választ, nektek is köszönöm:
(#282) M0ng00se
(#283) Chuck Norris

--
közben megnéztem, a gyári kábel kész rablás, azt biztos nem veszem meg, mert csak pár hétig használom, amíg szervizben lesz a telefonom, aztán megy családtagnak, neki meg jó lesz a gyári füles, az aliexpressest viszont kipróbálom, hátha máskor/másra is jó lesz majd.

szerk:
ahogy nézem a vention usb adapterrel csak fejhallgatóként lehet használni, a mikrofon nem fog működni - legalábbis van ilyen feedback is róla.

[ Szerkesztve ]

(#286) M0ng00se válasza Ringman (#285) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Valami átalakító nekem is kelleni fog, a gyári fülesem egyik oldala ma szállt el :W

V6

(#287) Chuck Norris válasza errorcode06 (#284) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nekem megjött ma a vention csak a fülhallgató része működik, a mikrofon és a távirányító se.

(#288) errorcode06


errorcode06
őstag

Na, nekem is megjött az átalakító.

Minőségromlást, sercegést nem tapasztaltam eddig. Arról hogy nem megy a mikrofon stb nem tudok nyilatkozni mert én sima fülhallgatóval használom.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#289) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Hívást lehet még valahogy rögzíteni?

... mert nagyon fontos volna, mert elfelejtem 10 perc múlva, hogy kivel beszéltem :D Meg mit ....főleg a mit. :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#290) errorcode06 válasza Vangelis (#289) üzenetére


errorcode06
őstag

Hmmm, valami extra programmal esetleg?
Call recorder s9, vagy ACR

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#291) Vangelis válasza errorcode06 (#290) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Próbáltam de nem vette fel.... vagyis elindul minden de a másik fél hangját nem rögzíti.
Mintha olvastam volna, hogy már le van tiltva ez a lehetőség vagy ilyesmi.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#292) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Az életre való készülék meg is döglött, több baja is lett egymás után:

-a fülhallgatót nem érzi, hogy be van dugva, pedig a gyárival próbálkozok,
-a hátlapjának több mint a felét elengedte a ragasztás,
-ami miatt pedig elviszem a szervizbe, hogy nem lehet feltölteni, rádugom a töltőmet amivel idáig is töltöttem, vagy a gyárit a kábelével, narancssárgán világit a led viszont csak merül, aztán kikapcsolt vissza sem lehet kapcsolni.

Idáig teljesen meg voltam vele elégedve de, hogy négy hónapot bírt ki az kész vicc.

[ Szerkesztve ]

(#293) Horec válasza Chuck Norris (#292) üzenetére


Horec
tag

Ilyen töltéses hibám nekem is volt, aztán 2 nap után rendbe jött magától.
Egy hiba van az enyémmel, ha erősebben a fülemhez nyomom a telót hivásnál akkor bezug az egész hangszóró.
Szervizbe hova viszed amúgy? Én telekomtol vettem.

[ Szerkesztve ]

(#294) Chuck Norris válasza Horec (#293) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Telekomtól vettem én is, de most nem oda vittem, hanem a telemax szervizbe Budaörsre, ott nem vették át, mondták, hogy vigyem a Mediamarktba majd onnét viszik oda ahol nem vették át, futárral. A Mediamarktban minden további nélkül átvették, 2-3 hetet mondtak javításra.

(#295) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#294) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

A 2-3 hétből egy nap híján 2 hónap lett, ma kaptam vissza, kb. egy hete írtam a békéltető testületnek is. Alaplapot és hátlapot is cseréltek rajta, most működik is és pont olyan karcmentes mint újkorában, már csak vissza kell települjek rá.

(#296) M0ng00se válasza Chuck Norris (#295) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Én is nemrég adtam be gariba (euronics) másodszorra, először 1 hónap volt , szóval annyira én sem sietek vele

V6

(#297) Chuck Norris válasza M0ng00se (#296) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Tegnap este megint nem ismerte fel a fülhallgatót, ma már megint nem tudtam feltölteni, kikapcsolt és vége, pont azt csinálja mint legutóbb. Két hétig se működött.

(#298) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#297) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Két hét után visszahozta a futár, azt írják: Hiba nem tapasztalható.
Mondjuk nálam meg működés nem tapasztalható, bekapcsolni nem lehet, töltőre rakom nem csinál semmit :(

(#299) M0ng00se válasza Chuck Norris (#298) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

hát az gatya, enyém még mindig nem ért vissza...
de ha visszajön szerintem megy fel jófogásra (vagy ide) aztán választok helyette valami mást.nem olyan jóó, de legalább van.HTC One S után csalódás volt (pedig az nem mostani telefon)

V6

(#300) Chuck Norris válasza M0ng00se (#299) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Leadtam harmadszorra is javításra... A legrosszabb az egészben, hogy még szerettem is ezt a telefont de már inkább én is szabadulnék tőle.

(#301) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#300) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Sikerült végleg megszabaduljak tőle, a harmadik sikertelen javítás és a vásárlók könyvébe beírás után visszakaptam a vételárat.

(#302) M0ng00se válasza Chuck Norris (#301) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Azóta nekem is visszajött, de nem csináltak vele semmit mivel az én hibámból adódóan lett rossz. Ami mondjuk igaz, de egy próbát megért. Szóval most home-made fogom megcsinálni a hangszórót, és a sim tálcát :U

V6

(#303) Chuck Norris válasza M0ng00se (#302) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Az összeragasztás része az lesz a nem egyszerű, hogy stabilan ott maradjon.
Mivel anyagi hasznom nem származik belőle ezért csak nem moderáljátok ki: maradt egy üvegfóliám a life után és többet már biztos nem lesz ilyen telefonom, szóval akinek kell az ingyen viheti.

(#304) errorcode06 válasza Chuck Norris (#303) üzenetére


errorcode06
őstag

Milyen üvegfólia? Töltő, füles le lett adva?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#305) Chuck Norris válasza errorcode06 (#304) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

[link]
Töltőt, kábelt leadtam, a füles meg az U11emhez is jó.

(#306) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Körbenéztem a városban, 3-ból egy szerviz sem vállalta a javítást, szóval ha érdekel valakit alkatrésznek, csak írjon :U

V6

(#307) simauser


simauser
tag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek volt ilyen telefonja, az mire váltott, és milyen tapasztalattal? Én nagyon elégedett voltam vele (Telekom akcióban vettem ~40 ezerért), a kamerája szép, élethű színű képeket csinál, és a mérete sem nagy, pont jó. Most sajnos le kellene cserélnem, de bármit nézek, vagy a kamera nem tetszik, vagy lapát a telefon (vagy mindkettő).

Are you threatening me, Master Jedi?

(#308) errorcode06 válasza simauser (#307) üzenetére


errorcode06
őstag

Up, mert erre én is kíváncsi vagyok! Igaz még nem akarom lecserélni, de érdekelne hogy ha nem a xiaomi, huawei, honor, samsung vonalon akarok elindulni, mi az ami ajánlható 100-120k körül így 2020-ban.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#309) Szancsó válasza simauser (#307) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Én csak Android One miatt váltottam (a hátlap sem volt 100 -as, de azt gariban cserélték): nem tudtam megszokni egy hónap alatt (hiányzott a Sense összeszedettsége) - HTC 10 maradt végül. Ok, nem feltétlenül egy kategória és nekem eddig bejött. Igazából sebességben, multimédiában, stb. az U11 Life -al se volt gondom, inkább csak pár plusz jött hozzá (pl. a Sense, fém hátlap, ezen még jack csatlakozó, stb.)
Én innentől leszek gondban, mert HTC -nél maradnék, de méretben ennél nagyobb nem kellene.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#310) simauser


simauser
tag

Köszi a válaszokat! Fogalmam sincs, mire fogok váltani. A telefonos topikban az A40-es Samsungot ajánlották egynek, az még nem is tűnik annyira rossznak, Samsung telóm amúgy sem volt még, de egyelőre nézelődök csak. Hátha beugrik valami váratlanul, ahogyan ez is jött.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#311) errorcode06


errorcode06
őstag

Kicsit késve, de megérkezett! alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#312) Mono_G válasza simauser (#310) üzenetére


Mono_G
tag

Én is gondolkodom a cserén (Dual Sim-es kellene), és a Samu A40 tetszene is a mérete és a 2sim + mem.kártya megoldása miatt, de a fórum tele van hálózati problémás bejegyzésekkel. Elveszti, dobálja, csak egyet tud normálisan kezelni. Lehet, hogy az Exynos hibája, mert mások is panaszkodnak ilyen procis telefonnál hasonlókra.
A HTC U11 Life-fal nekem is volt hátlap gondom, és hátsó kamera problémám is. Ezt egyszerre javították gariban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.