Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pit stop


pit stop
addikt

Ha most váltanèk ès a Jack (+FM) nem hiányozna erősen elgondolkoznèk rajta. Szolgáltatónál nagyon is jó lehet.
Ahogy mondták, már most is van 110-èrt HTC-től garival.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#52) VZT


VZT
tag

Akármilyen kettő darab kiragadt mondatból megállapítható, hogy Alice írta a cikket. Ennyire gépiesen írni nagyon feltűnő. Lehet velem van a baj :S.

Alant felsorolt LG G6 azért sokkal jobb szerkezet, szerintem!

mindig más

(#53) atike


atike
nagyúr

"figyelemreméltó képalkotó"

Nem azt mondom, hogy sz*r képeket csinál, de a figyelemreméltótól messze van... Szerintem. :U

Szerk:
és igen, jó az A1 párhuzam... Csak csupán három kollégám vett az elmúlt időszakban és gyötrik mióta megvan.... :) És tényleg jobb a kamera benne, és tényleg 65 bruttó... :U Azaz bár van pár dolog amiben jobb az U11 Life de az A1 nem marad le, sőt... És fele annyiért...?

[ Szerkesztve ]

(#54) hajbel válasza macskea (#36) üzenetére


hajbel
addikt

Tudtommal a G6 és a Pixel 2 két különböző készülék. Vagy akkor most mindenki dobja a dunába a Samsungját, mert a Note 7 kigyulladt? Még a gagyi (nem tudom, hogy hogy hívják) felülettel is messze jobb ajánlat a G6, mint ez. Az viszont nem szubjektív, hogy az egy 2012-es telefon designja, amit az U11 Life bemutat szemből. Hátulró a '90-es évek közepe.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#55) Fall-N válasza prolad (#7) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát inkább ne. Ez is műanyag, nem üveg és túl fényes, cserébe meg jó karcolékony is. Pár hónap alatt - ha nem vigyáz rá az ember - okádékul karcos lesz. Üveg igaz, hogy csúszik, de cserébe jobban bírja a karcokat.

Amúgy nem rossz, de belefért volna 4 GB RAM és 64 GB tárhely alapból, nem drágább kivitelnek meghagyni az 4/64-es kiszerelést.

(#56) macskea válasza batai15 (#46) üzenetére


macskea
őstag

Szerintem egy olyan mondatot nem írtam, amiben arról lett volna szó, hogy megéri a dupla árat. (nyilván nem) De nyugodtan idezz, ha esetleg tudtomon kívül mégis meghasonultam volna. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#57) macskea válasza hajbel (#54) üzenetére


macskea
őstag

Hát eddig még szerintem nem nagyon volt olyan G-szériás LG, ami ne lett volna tömény szopás. Nem véletlenül dobták a nevet, legalábbis ahogy most állnak a dolgok. Volt régen LG-m, a GUI felülete már akkor is szar volt, a szerkezet viszont stabil. Mostanra teljes lett az összhang. :D

Ami meg a NEM szubjektív design megítélést illetni, hát lehet így is nevezni az össze-vissza beszélést. Azt azért leszögezném, hogy szerintem ez egy ritka semmilyen telefon, de ezt bizonyosan olvastad már, ha végigfutottál a fórumon. Mindazonáltal körülbelül egy éve jelentek meg az első fecskék, akik mertek szakítani ezzel a semmilyen szappantartó formával. A nem tech demo szintet meg nagyjából mostanra érték el (Mi Mix 2 például). A kilencvenes évek közepéről meg annyit, hogy a Nokia 5110 egy '98-as készülék. Szerintem nem ilyen volt a hátulja, dehát az ugye később is volt mint '95, meg lehet rosszul is emlékszem. Mea culpa. :D

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#58) Bumblebeee válasza batai15 (#41) üzenetére


Bumblebeee
tag

..

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#59) janeszgol válasza hajbel (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg nagyon jó ajánlat a G6 120 ezerért. Hol is lehet kapni? GSM kilőve.

(#60) hajbel válasza macskea (#57) üzenetére


hajbel
addikt

Utoljára LG G2-m volt, az minden tekintetben jó volt, a UI-t kivéve, designban pedig évekkel megelőzte az U11-et, 2013-ban. Nem hallottam problémáról a G szériában G3-at kivéve, azon kívül, hogy a tervezőasztalnál elbaltázták őket. Viszont a G6 középkategóriás telefonnak jó.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#61) janeszgol válasza hajbel (#60) üzenetére


janeszgol
félisten

G2 kijelzősárgulás
G3 repedés, kijelzősárgulás
G4 bootloop, (és gyenge kijelző)
G5 szellemképes kijelző (és gyenge kijelző)

(#62) istnag válasza hajbel (#60) üzenetére


istnag
addikt

Ha ennyire nem érdekel ez a HTC meg szerinted semmi extra, akkor ezt már elmondtad, így már mindenki tudja. Vegyél LG t, vagy Xiamoit és hagyd meg ezt a topikot azoknak, akiknek érdekes lehet a telefon. Köszi.

(#63) PZsolt27


PZsolt27
tag

Ilyen áron ez vicc, nézzük meg a Xiaomi és Huawei telefonokat. Ha bármit is akar még a HTC a piacon, olcsóbban kell adnia a telefonjait. Továbbá azon gondolkodom, hogy ha most telefont akarnék venni, a HTC eszembe sem jutna.

(#64) Szabcsizz válasza PZsolt27 (#63) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tudjuk tudjuk...ezért már 4 Saomit veszel,lapozzunk már..

(#65) no more


no more
addikt

Nem gondoltam volna, hogy még valaki merni fog műanyag telefont piacra dobni. A HTC megtette 130k-ért! :Y És még csúnya is szegény...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#66) bebuci válasza hajbel (#60) üzenetére


bebuci
tag

Pont a HTC one M7 - et cseréltem LG G2-re. Nagy kijelző, kevés káva, jó fényképezőgép stb. elgondolásból. Két hetet bírtam vele, az asszonyé lett. Az M7 - hez képest hatalmas visszalépés volt. Az a rendszersebesség... Laggolt, a touch egy őskövületnek tűnt a HTC - hez képest. A HTC one x szintjét sem ütötte meg. Persze a kamera jó volt, a kijelző színei szépek. De 2 hét alatt elkopott a gagyi műanyag hátlap, ráadásul a napi használata egy kínszenvedés volt a HTC sebessége után...

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#67) no more válasza bebuci (#66) üzenetére


no more
addikt

Azért egy HTC után minden telefon lassú... :D Mondjuk az M7 alkalmatlan volt fotózásra, nekem 10-ből 9-szer fehér kiégett volt a fotók 90%-a. Tök mindegy, mit csináltam vele... Kamerán kívül az M7 mai napig tökéletes telefon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#68) pengwin válasza hajbel (#33) üzenetére


pengwin
addikt

Úgy jöttek ide, hogy te a HTC Sense felületével érveltél egy olyan telefon mellett, amin gyakorlatilag a Nexusokon is megtalálható rendszer és felület fut.
Android One vagy Nexus készülékek mellett nem lehet azzal érvelni, hogy az adott gyártó aját felülete neked bejön, mert ezeknek a készülékeknek semmi közük az LG, Samsung, HTC, stb. saját Android forkjaihoz,.

(#45) macskea
Eustock nem így működik, korrektek nagyon. Ráadásul tudtommal az A1 náluk nemhogy drágábban, hanem nyitási kedvezménnyel indított, szóval nem igazán a jogos az "annak már beállt az ára" érvelési vonal sem.

(#32) rhonin
Alkalmazások terén szerintem a GApps csomag 70%-a simán benevezhető a "szemét" kategóriába.
A 20+GB foglalt tárhely bizony nagyon durva...marad ~9GB szabad tárhelyed (mert a 32GB-ból még a formázás is levesz), vagyis használhatóságban ugyanott vagy, mint pár éve egy 16GB-os készülékkel.
Mi A1-en a 64GB-ból elérhető 49 alapból, ami azt jelenti, hogy formázás és a rendszer 15-öt vesz le... ez 5GB-tal kevesebb az U11-énél. Valami elfoglalja azt az 5GB-ot, ami nélkül minden jel szerint meg lehetne lenni.

Nem fogok átalakítózni, ha Skype-olnom vagy Lync-eznem kell, vagy telefonálni akarok. Rádiót hallgatnék még telefonról, de az meg ugye hiányzik. Ahogy a Dual SIM is. Nem mellesleg az akkumulátoros özemidő is gyengébb a Xiaominál. Vagyis, hogy ez a telefon jobb-e az A1-nél, az minimum véleményes. Ekkora felárért pedig ez azért nehezen emészthető, minden téren túl kéne szárnyalnia a konkurenciát.
Szóval szerintem bőven elég ennek a készüléknek az a "tetszett" minősítés.
De nem firtatom ezt tovább. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#69) hajbel válasza bebuci (#66) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem, nexus 4 után annyira nem volt rossz, pedig az gyors volt, mint a villám. Mondjuk custom launchert használtam. A hátlap nem kopott el, mert tokban hordtam, vigyáztam rá.

(#68) pengwin: Hát igen, nem ártott volna elolvasnom a cikket, azt hittem, hogy ez ia sense.Visszavonom! Viszont akkor az von le a telefon értékéből, hogy csak stock android van rajta.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#70) no more válasza hajbel (#69) üzenetére


no more
addikt

Ez nem az Index, vagy Blikk fórum... itt előbb el szokták olvasni a cikket és utána kommentelnek az emberek. Nem pedig megnézik a címet és úgy kommentelnek. :U

Érted, rögtön a második kép az első (!!!!!!!!) oldalon: Android One

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#71) TIT


TIT
veterán

Ami nincs azt nem lehet kiemelni?Akkor a felsőkategóriában miért van mélyhangkiemelő+stereo ami már sajna nincs?

(#72) hmb válasza no more (#67) üzenetére


hmb
aktív tag

Most vettem egy oneplus 5t, egy htc one a9-et valtana, de egyelore erosen gondolkodom, hogy visszakuldom es inkabb egy u11 vagy u11 life lesz,barmennyire is ronda a segguk.jatszani nem jatszom, zenet sem hallgatok, telefonon kizarolag sms, messenger, belteri makrofotok keszitese kuldese kene, es az oreg kozepkategorias one a9 jobb kepeket csinal,androidra muszalybol valtottam,hogy a bb10 halott, applebol egy ipad mini 4 4g van,de applebol legkozelebb max. Notebookot veszek.idegbajt kapok tole,bb utan microsoft telom volt, az is halott plattform...marad az android abbol meg az htc ami bejott.nagyon remelem nem csodolnek be

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#73) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem ver gyorsabban tőle... :) , de nem is rossz.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#74) bebuci válasza no more (#67) üzenetére


bebuci
tag

Én is csak a kamera miatt váltottam... Aztán gyorsan vissza is 😁

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#75) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon megörültem, mikor megláttam a specifikációkat, majd a kamera tesztfotóit, de aztán:
-Nincs Headphone Jack - na nálam ez diszkvalifikálja az egész telefont :N

Más negatívum:
-2600 mAh akksi
-fényerő lehetne valamivel magasabb

Így nálam zéró előrelépés lenne a Nexusszal, sőt, a Headphone Jack hiánya miatt inkább visszalépés.

Lapozzunk, várom a következő Android One jelentkezőt! :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#76) istnag válasza Hopkins95 (#75) üzenetére


istnag
addikt

Milyen Nexus ról váltanál?

(#77) csakany2001 válasza istnag (#76) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nexus 5X, igen én is így vagyok vele.
U11(sima) vagy semmi, ha váltani kéne.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#78) atike válasza Hopkins95 (#75) üzenetére


atike
nagyúr

...Nexus 5X után ezekre a tesztfotókra azt mondod, hogy jók? :F

(#79) Hopkins95 válasza atike (#78) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, szerintem a fotók pariban vannak a Nexusszal, bár a videó nekem valahogy túl fakónak tűnik.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#80) csakany2001 válasza Hopkins95 (#79) üzenetére


csakany2001
senior tag

Ezek a fotók?
Szerintem meg se közelítik, mondjuk én több tesztet is megnéztem.
Azért egy Pixel/S7 szintű kamerás telefonról van szó, szóval most még azt mondod nincs különbség, gyakorlatilag meg rendeget van.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#81) Hopkins95 válasza csakany2001 (#80) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem tudom, össze kéne hasonlítani igazából. :U Ha valakinek lesz egy ilyen telefonja, akkor szólhatna és csinálhatnánk egy kis tesztet a fotós topikba.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#82) Integrale válasza bebuci (#66) üzenetére


Integrale
veterán

Pontosan ilyen váltást csináltam én is, gondoltam jobb lesz az LG, meg miért ne próbáljam ki, én egy hónapig bírtam, aztán eladtam és vettem egy másik M7-et, amit júniusban adtam el 4 év használat után, rendszersebesség, képernyő stb remek a mai napig, a kamera pedig újként sem volt jó.

"Bad reklám is reklám too"

(#83) Hopkins95 válasza Integrale (#82) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pedig az LG Nexus amúgy egy kiváló telefon, az akkumulátort leszámítva! Őszintén megmondom, hogy még iPhonnal sem cserélném el.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#84) csakany2001 válasza Hopkins95 (#83) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nexus egy másik irány, azt nem szúrta el annyira az LG habár a Nexus 5X-nél előjön a bootloop, de pl. a Nexus 5 a maga korában simán volt olyan jó mint a G2.
Viszont a sima LG-n lévő LG UI nem arról híres hogy nagyon jól van optimalizálva, egy Sense-zel közel sem veszi fel a versenyt, a sok széria hibáról nem is beszélve amit előttem már felsoroltak.Szóval így belegondolva hiába a G6 jó ára ha maga a telefon egy zsákbamacska, illetve a lassú tároló és az LG UI mellett ki merem jelenteni hogy ez az U11 Life megveri sebességben.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#85) Hopkins95 válasza csakany2001 (#84) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a G6 a teszteket elnézve nekem is egy csalódás volt. :( Csak azt remélem, hogy az LG végre már tényleg kiad egy normális flagshipet, mert a G4 óta szerintem nem veszi fel a versenyt a többiekkel, valahogy elvesztette a fonalat.

A HTC U11 Life amúgy szerintem is gyorsabb még az LG-nél is, legalábbis a sima U11 rendesen állva hagyta a videók alapján. Nagyon tetszene a telefon, viszont nekem a Jack hiánya miatt nem alternatíva. Akinek viszont ez nem hiányzik annak az egyik legjobb vétel lehet most. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#86) Mik76


Mik76
senior tag

Arrol van valakinek infoja hogy ezeket a edge sense-el ellatott htc telokat hogyan lehet kocsiban rogziteni? Az oldalt szoritos megoldasok nem tunnek hasznalhato opcionak, a magneses meg annyira undoritova tesz minden telot a hatuljan hogy detto nem valami jo otlet.
Valami egyeb ami mar bevalt valakinek?

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#87) Hopkins95 válasza Mik76 (#86) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én ilyet vettem a Nexusra, mert azon is középen van a hangerőszabályozó és így az oldalról szorítós fajták nem jöttek be.

Mivel ez most nincsen, ezért én most talán ezt venném: Callstel Kfz Halterung

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#88) atike válasza Hopkins95 (#79) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem meg nagyon nincs egy szinten... A Nexus szebb képeket csinál... :U

(#89) Mik76 válasza Hopkins95 (#87) üzenetére


Mik76
senior tag

Koszi szepen! :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#90) rootkiller


rootkiller
őstag

Hmm, Android One. Ennek ellenére inkább a Mi A1 kéne :)

Artengo TR 990 Pro

(#91) errorcode06


errorcode06
őstag

Haly!

Használ valaki ilyet? Gondolkozom a megvételén a htc shopból, de örülnék 1-2 személyes véleménynek.

Elsősorban a kameráról és a szoftver kezelhetőségéről, sebességéről (még nem volt androidos telefonom).

Érdekelne a strapabíróság, a kiegészítői mennyire strapabíróak hosszabb távon, esetleges szoftveres bugok, javítások stb, illetve hogy muzsikál 1-2 hónap használat után.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#92) giroud199 válasza errorcode06 (#91) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szia, nekem 2napja van meg a készülék, szoftver Stock oreo droid, sebesség és kamera meglepően jó 👍

Sajnos semmi normális tokot nem találok hozzá :(

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#93) Wilika


Wilika
aktív tag

Tudom, hogy van erre külön felület, de inkább csak itt lássa az akinek amúgy is érdekes; :)
Ilyen telefont akartam (az Android One miatt, de a 3 giga RAM eltántorított :((( ), és előre megvettem hozzá tokot-üveget. (aztán más lett végül)

Ha valakinek megér a képen látható kombó egy ezrest, úgy, hogy feljön érte óbudára, akkor írjon privátot.

(ha van valami fórumszabály ami ezt kifejezetten tiltja, akkor bocsi, felteszem majd rendesen apróba)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#94) errorcode06 válasza Wilika (#93) üzenetére


errorcode06
őstag

HTC EU-s oldalról, ingyenes reg után 350€ (108k) a 4/64 gigás verzió, ingyenes szállítással.

Nekem is ilyen van. Kb 3 hete vettem. Eddig jó. A rendszer gyors, a kijelző szép, üzemidő nekem 2 nap.

Igaz van 2 tokom, de ha megyek pestre rádírok, és ha meglesz, elmegyek érte.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#95) giroud199


giroud199
aktív tag

A háttérben futó alkalmazasokkal valaki tudott már kezdeni valamit, hogy egyfolytában ne dobja fel az értesítést.... +a messenger a többi alkalmazás felett fut!!! Ha egyszer be lett állítva minek kérdezi meg állandóan....
Nagyon idegesítő dolog és eddig sehol nem tudtam kikapcsolni

Eddigi droidos készülékeim közül egyik sem csinálta ezt!

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#96) errorcode06 válasza giroud199 (#95) üzenetére


errorcode06
őstag

Én sikeresen kilőttem a buborékot, ha arra gondolsz.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#97) giroud199 válasza errorcode06 (#96) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nem a kék pöttyel van a gond :)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#98) errorcode06


errorcode06
őstag

Jött egy 61 megás rendszerfrissítés a telefonhoz. Nem android oreo biztonsági csomag, csak a telefon fw- frissítették. 1.10.401

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#99) konci79


konci79
őstag

Sziasztok.
Nem találtam infót, értesítési led van benne?
Akinek van mennyire elégedett, üzemidő, megbízhatóság?
Köszi a válaszokat!

(#100) errorcode06 válasza konci79 (#99) üzenetére


errorcode06
őstag

Szia! Van led. 2 szinű (narancs, zöld). Üzemidő szempontjából szerintem átlagos (nekem 2 napig elmegy), de ha használom akkor tényleg 7-8 óra a kijelzőidő. Stabilitási problémáim eddig nem voltak.
Oreo van rajta, januári biztonsági csomaggal, elvileg hamarosan jön a következő csomag...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.