Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

"nyálcsorgatós smiley"
A HD nagyon bejövős!
Már a HD2 is nagyon vonzott, de ez egyenes a kell státuszba lépett egyből! :K

(#2) koxx válasza VD (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Desire HD nagyon bejövős, meglátjuk mennyit kérnek majd érte, gyanítom olcsóbb lesz az iphone 4-nél. E71-ről érdemes lesz váltanom :)

(#3) zéügynök


zéügynök
csendes tag

Tényleg igaz, hogy az új Sense nem lesz elérhető a sima Desire tulajoknak?

(#4) Misály


Misály
addikt

Mennyit fognak birni az akkuk ilyen terheles alatt?

(#5) Bog válasza zéügynök (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, ezt a Q&A alatt pont Bocha kérdezte meg a HTC arctól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) r3v0Lut10n


r3v0Lut10n
senior tag

Nagyobb kijelző és 1230-as akksi >.< OMG. Azt hittem valamire jó volt nekik hogy kint van már a piacon a dezső alap :D

be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

(#7) Lenry


Lenry
félisten

erre vártam
HTC HD2 Androiddal.
és most itt van!

KEEEEELLLL!!!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) zéügynök válasza Bog (#5) üzenetére


zéügynök
csendes tag

Ez elég elszomorító, hogy egy több mint 120.000 ft-os telót ilyen gyorsan leírnak.

(#9) koxx


koxx
MODERÁTOR

A 164 ill a 180 grammos tömeg sem akármi, nem spóroltak a fémhasználattal, legalább nem esik szét.

(#10) m@xsys


m@xsys
senior tag

4,3" kicsit nagynak tűnik, de nagyon bejön ez a HTC Desire HD.
Lehet inkább ez lesz a kiválasztott, mint az iPhone 4!

HTC Desire HD tesztet a népnek.

(#11) Bocha válasza zéügynök (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez a téma egy cikket is megérne. :) Írok majd még róla.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) zéügynök válasza Bocha (#11) üzenetére


zéügynök
csendes tag

Várom

(#13) Wajk


Wajk
addikt

hát ez nekem még mindig nagy...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#14) WiZARD válasza Lenry (#7) üzenetére


WiZARD
addikt

van hd2-re android lassan 2 hónapja :p

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15) WiZARD válasza Wajk (#13) üzenetére


WiZARD
addikt

ez a kép nagyon csalóka. a készülék mögött be van hajlítva a tenyere/ujja.
ha "egyenesen" van a tenyerem, és kinyújtom az ujjaimat, akkor úgy elfér a hd2 a kezemben, hogy az ujjaimat ki se takarja...
este otthon lefotózom

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16) gabor72 válasza zéügynök (#3) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ez az amiért ki vagyok akadva az Androidra. Veszek egy csúcsgépet és fél év után közlik velem hogy ha új oprendszert akarok akkor cseréljek.

(#17) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A Desire Z nagyon bejövős, tetszik, hogy olyan letisztult. A HD viszont nem, meg nekem már túl nagy. Hátul meg nem tudom minek kellett az a kidudorodás a ledeknek :F
Az meg érdekes, hogy az erősebb proci, és nagyobb kijelző ellenére kisebb akksit kapott..

Jah meg jut eszembe, akkor ezek szerint mindegyik TFT-t kapott.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#18) EczkE


EczkE
addikt

Inkább a Z. A méret és qwerty miatt is. :K Na meg olcsóbb lesz mint a HD. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#19) timeline válasza zéügynök (#8) üzenetére


timeline
tag

Elnézést, de mi is az hogy "leírnak" ? Talán valami nem működik a 120.000 ft-os telón azok közül amik benne voltak/vannak az árában?

Valsz a következő telóm is HTC lesz, vagy Dell, vagy mittoménmi...

(#20) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Azért arra a 9 órás beszélgetési időre kíváncsi leszek 1.230 mAh kapacitású akkumulátorral 4,3 hüvelykes kijelző és 1 GHz-es processzor mellett. Azt reméltem hogy végre akad majd egy nagyobb akksi, mert nálam az eredeti Desire is elég gyorsan lecsoffad.

Kisebb csalódás a Bluetooth 3.0 hiánya is és a kétnormás HSPA rádió is lehetne javítani. Egyelőre hardveres fronton valahogy nem hozza a Galaxy S szintet.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#21) WiZARD válasza (An)Dante (#20) üzenetére


WiZARD
addikt

beszélgetés közben ki van kapcsolva a kijelző többnyire :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22) ThorsHUN válasza timeline (#19) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Leirnak igen, mert a legujabb szoftveres Sense nem elerheto ra... ez elegge leiras nem?

Amugy tenyleg erdekes a dolog... (a HD akksija meg foleg LOL kategoria... ha a Dezi 1400as akksijaval, kissebb meretu AMOLED kijelzojevel problemas az uzemido, akkor a HD be fog egyaltalan tudni bootolni h nincs a tolton?:) )

(kidudorodas: a kamera dudorodik ki nem a villano)

[ Szerkesztve ]

(#23) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ha valtok vmiert szifonra, akkor az azert lesz...

(#24) (An)Dante válasza WiZARD (#21) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az igaz, de a proci még alacsonyabb órajelen is egész sokat eszik. Mondjuk a HTC oldala a videólejátszás és böngészés idejéről nagyvonalúan hallgat, de ekkora LCD kijelzővel sok jóra nem lehet számítani. Nálam a Desire 2-2,5 óra alatt lemerül.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#25) Kolondrum válasza koxx (#9) üzenetére

210g-ot cipelek magammal + a bőr tok. Megszokás kérdése. Mondhatni ezeknél nagyobb és nehezebb jószágot hurcolászok. Ha ezek így folytatják lassan átnevezem magam AndroidOS-re. :DDD
Nekem sztem csak az hiányzik a "szerelmehez", hogy lássak és nyomkodjak egy ilyet.
Az adati elképesztőek. Minden benne van aki nekem úgymond alap egy telóban ma.

(#26) Barthezz2 válasza ThorsHUN (#22) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ja igaz, jogos, nem tudom mit néztem. Mindegy, akkor is hülyén néz ki szvsz :D

Everybody lies.

(#27) VD válasza WiZARD (#14) üzenetére


VD
őstag

Szerintem arra gondolt, hogy hivatalason és nem ráfőzve! ;)

(#28) zéügynök válasza timeline (#19) üzenetére


zéügynök
csendes tag

De, minden működik. De ennyi pénzért elvárok 2-3 év software updatet és nem csak az Android részt hanem a Sense-t is amitől egy HTC az ami.

(#29) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szépek a telók, csak a vas még a régi bennük, az 1GHz-es snapdragon már a piacon van több, mint 1 éve.

A kommunikációs fejlesztéseket is elég csínján csepegtetik, szép dolog az n-es WiFi meg a HSPA+, csak egy, még piacon nem is lévő telóba már kellene LTE és WiMax (ugye 150k+Ft-os telóról beszélünk, itt nemigen szeret az ember kompromisszumokat kötni)

Én ha ennyit kiadok telóra, a következőket várom bele:
~1GHz-es TEGRA 2 proci, vagy hasonló (cortex A9, full HD(3D?) gyorsítós grafikával), micro HDMI 1.4 kimenet.
- n-es wifi, LTE, WiMax, + kommunikáljon a világ összes mobiltelós és 3G frekvenciáján
- kombinált GLONASS+GPS navi + valamilyen megoldás beltéri/nagyvárosi navigációra (pl az FM rádiójel és egyéb környezetből érkező jelek passzív kihasználásával).(!)
- Bluetooth 3-4
- min. 10GB beépített gyors tárhely.
- SAMOLED kijelző(!)
- 2+nap üzemidő intenzív használat esetén (pl egésznapos túra folyamatos GPS használattal 1-2 hosszabb telefonálással)

Ha kész vannak vele, szóljanak, és cserélem a kaiseremet:))

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30) Straw válasza (An)Dante (#20) üzenetére


Straw
senior tag

Viszont ebben már második generációs SD van ami 45nm-en készül így elméletben kevesebbet eszik, ellenben nagyobb a kijelző, és az a kérdés hogy a procin spórolt mennyiség nagyobb avagy kisebb a kijelző plusz fogyasztásához képest. Ennek ellenére elférne benne egy nagyobb aksi.

A BT3 meg nekem egy kétes dolog mert pont Bogék írták hogy kipróbálták két BT3-as samu között és nem volt gyorsabb a 2.0-s-nál, később viszont nyilván fog ez működni.

@(#28) zéügynök: ebben teljesen egyet értek veled, sajnos itt a Nokia a példa mert az 5800-ra még ebben az évben is jött ki update, pedig már 2,5 éves. HW-ben nem sok különbség van az újak meg régi dézi között, több a ROM és újabb a proci, ennyi. Az meg hogy lusták átírni a sima desire-re az szerintem kiborító. És ha ebből indulunk ki én már a hivatalos android 3.0 frissítést sem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

42

(#31) timeline válasza zéügynök (#28) üzenetére


timeline
tag

sejtettem ;) - én alapvetően azt várom el tőle, hogy hozza normálisan azt amiért a pénzt kiadtam érte - biztos bennem van a hiba de én most sem várom reszketve a Froyo-t a Legendemre, nekem nagyon együtt van így ahogy van, ezért fizettem, és ha ezt tartja pár évig gond nélkül, akkor nem hiába - nekem a HTC ettől az ami

de természetesen tiszteletben tartom a te álláspontodat is :R

[ Szerkesztve ]

Valsz a következő telóm is HTC lesz, vagy Dell, vagy mittoménmi...

(#32) DemonDani


DemonDani
addikt

Érdekes lesz ez 1 szempontból, a kisebb Z erősebb lesz grafikus képeségben...
Én inkább amellett döntenék, a Snapdragon 1Ghzes meg ezen 800Mhzes cucc között használatban aligha tennék különbséget, max 1-2 ponton mjuk albummegnyitás de talán már ott sem a 2.2vel

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#33) geri|


geri|
aktív tag

Azért ez a nem mindegy: 768 MB RAM

LiveStrong

(#34) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Sziasztok!

Nagyjából erre saccoltam mikor vártam a telót. A Desire HD, ha az ember használni is akarja, pillanat alatt lezabálja ezt a pici aksit. Manapság okostelefont 1500mAh aksi nélkűl kiadni öngyilkosság.

Az embert elcsábítja a nagy kijelző, mint a HD2-nél is, de rájönn pár nap használat után, hogy nehezen éri át a kijelzőt. Fogtam HD2-t de féltem h leejtem, pedig nagy tenyerem van. 4" fölött már mobilnak túl széles egy teló. Lerakni érdekes lesz, mert nagyon kiáll a kamera lencse, páran ha nem vigyáznak könnyen bezúzhatják. És hol a belső memo? manapság mikor 8GB beépített memós telóval futkosnak az emberek, ez kevéske. El tudom képzelni majd az árat: 170 000...

Korábban kellet volna előállni ezzel a darabbal, nagyon elhúzták:(

Recept:
1HD2+1 új burok+android 2.2 = Desire HD

Fogták a megmaradt HD2-ket és új burkot készítettek neki - voala Desire HD :D ,

Nem egyszerűbb let volna egy hivatalos Android update..a HD2-nek?...

[ Szerkesztve ]

(#35) Gengi válasza geri| (#33) üzenetére


Gengi
senior tag

Amiből 769 MB-t a HTC Sense el fog vinni :D

t72killer# : Ilyen készülék szerintem soha se nem lesz. Ez túl szép volna :).

Sentinel80#: Igazad van ,ha belegondolok ,hogy majdnem fél centivel szélesebb mint a Galaxym ,hát kemény. (magasságba viszont egál. Ejjnyee Samsung ,hogy miért nem lehetett spórolni a felső szekcióval)

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#36) DemonDani válasza geri| (#33) üzenetére


DemonDani
addikt

az már inkább a 3.0 vagy a 3.2 igénye lesz, most az 512 is elvan

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#37) Sentinel80 válasza Gengi (#35) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

@Gengi:
nem spóroltak, lehet ezért nincs egy kamera duncs a hátlap közepén:) és mondjuk van előlapi Kamerája is. A Galaxy S mérete az ideális, méret/használhatóság szemszögből.

Itt a Sense felület a legfőbb húzóerő, már ha a user nem kapcsolja ki h plusz üzemidőt takarítson meg:)

(#38) t72killer válasza Gengi (#35) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Dehogynem, 3-4 év múlva egészen biztosan. 3évvel ezelőtt gondoltad volna, hogy 4+"-os kijelzőjű, 720p lejátszásra képes vasak jönnek ki?
A technológia halad, és ezt el is adják a készülékekben.
Egyetlen dolog, amitől tartok, hogy nemigen fog A-ból B-be jutni a közeljövőben a többnormás navigáció. Pedig tiszta pocséklás egy rendszerre alapozni, amikor fent van egy teljes orosz konstelláció és a kínaiak compass rendszere is globális lesz hamarosan.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39) cqr válasza DemonDani (#32) üzenetére


cqr
aktív tag

Érdekes lesz ez 1 szempontból, a kisebb Z erősebb lesz grafikus képeségben...

Azonos felbontás, adreno 205 vs adreno 205. Miért lesz a z erősebb?

(#40) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Ez a Desire Z gyönyörű. :Y Na csak meg jött végre a G1 méltó utódja! Már "csak" az árát kéne összekuporgatni... :F

Egy jútyúb vedeó alatt a kommentekben arról vitatkozott két arc, hogy az USA T-mobile G2 az stock androiddal jön és hogy csak az Európába szánt Desire Z-k kapják meg a Sense felületet. Ez igaz? (csak mert jómagam stock android kedvelő vagyok szerk:hülye vagyok, az kikapcsolható :DDD )

[ Szerkesztve ]

#!

(#41) joshua7 válasza >-48-< (#40) üzenetére


joshua7
veterán

Nagyon jó meg minden, de szvsz eszméletlen gusztustalanok ezek a duplatepsis méretek.
Nem értem, hová növelik már a méretet. 68mm széles, 164 gramm? Kistáskát is adnak hozzájuk? :U

Semper Fi

(#42) rizso


rizso
addikt

HTC készüléken SRS+Dolby Mobile feliratok? ;] Mi a szösz??
Az megint más kérdés, hogy a valóságban hogyan teljesít pl. multimédiában...Papíron sok mindent le lehet írni (pl. 8MP, 720p).

Mindenesetre még mindig azt mondom, hogy 4,3" nem kicsi...Az árak meg :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#43) >-48-< válasza joshua7 (#41) üzenetére


>-48-<
aktív tag

A HD nekem is kicsit nagy. Én a Z-re pályázok. Annak a paraméterei nekem nem vészesek:
Desire Z -> 119 x 60,4 x 14,2 180g
G1 -> 117.7 x 55.7 x 17.1 158g

#!

(#44) rizso válasza >-48-< (#43) üzenetére


rizso
addikt

De a 180g-os súly is elég durva! Tudom mit beszélek, volt egy Acer M900 Tempom, az is ilyen súlyban volt...Ehhez ugye még hozzá jön egy tok is általában, és ott vagy, hogy 20 deka :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#45) joshua7 válasza >-48-< (#43) üzenetére


joshua7
veterán

Annak a súlya durva. :) 180g nem kevés...

Semper Fi

(#46) Gengi válasza t72killer (#38) üzenetére


Gengi
senior tag

Nem azért nem lehetséges ,mert nem adott a technológia ,hanem azért nem ,mert gyakorlatilag ez a készülék mindent tudna.. Ez pedig nem jellemző a gyártókra. Inkább kiadják ezt két részben és termékcsaládokat hoznak létre vagy valamit mindig kihagynak (szándékosan). Bár egyszer változhat a helyzet és valaki bedobja a nha most megcsinálom az ULTIMATE PHONE-t.. (mentalitás kérdése)

A samsung Galaxy S is képes a hardware alapján Full HD-s videók lejátszására. (Galaxy TAB) Csak egyszerűen nem engedélyezik. (Bár mi a fenéért nem :s, Erődemonstrációnak tökéletes volna).

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#47) >-48-< válasza rizso (#44) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Hát a plusz 22g-ért cserébe kapott egy nagyobb akkut nagyobb kijelzőt meg csini kis fém betétet hátulra. Szóval én kompromisszumkész vagyok ez ügyben, ha esetleg az HTC küldeni akarna egy ingyenes tesztpéldányt... :U :DDD

#!

(#48) rizso válasza >-48-< (#47) üzenetére


rizso
addikt

"Beta-teszter" en is lennek, ha a vegen megtarthatnam a keszuleket :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#49) Predator666


Predator666
aktív tag

Mint egy izgatott suttyó pattantam a gép elé, hogy megnézzem érkezett-e új hír az új HTC-kről, erre ... mi a fene ez az akku?! oO
Viszont azért az is kemény, hogy van, akinek 2-2.5 órát bír a Desire... :D

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#50) AS


AS
félisten

Továbbra is azt mondom Galaxy S mellet ezek nem nagy számok.... Főleg az Amcsi galaxy S-k mellet amik túlmutatnak az Europai felet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.