Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Na ez valami jó nagy vicc....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) kislg


kislg
tag

Ez nagyon nem a HTC.... nekem mást jelent ez a márka, ez nagyon béna!

(#3) Steve1207 válasza AS (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Na ja, én ne mondom, hogy ne gyártsanak szutykokat, mert mindenhol van, ahol beledobálják az elfekvő, akár silány alkatrészeket is, de hogy a szoftveres rész megmaradt fapados sense nélküli... Kb, mint egy kínai replika, csak itt nincs mihez hasonlítani.
A többinél azért látszik, hogy gondolkodnak vagy akarnak jó dolgokat, de itt ki volt az az elvetemült, aki a gyári tömeges KitKat-ot használó fapados telók közé bedob egy úgyszintén ilyet? :D Mindennek van határa.

.

(#4) margithid


margithid
veterán

Kár ilyennel égetnie magát a HTC-nek. Inkább ne gyártsanak alsó kategóriás készülékeket, de egy ilyen hardverű telefont 50$-ért dobnak az ember után Kínában.
Egész egyszerűen nem értem a HTC árazását alsó közép és felső kategóriában sem.
Inkább a több fillért választanák mint a kevés forintot.

(#5) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Okádék, de legalább sz@r is. Ez egy semmilyen esztétikát nélkülöző ultragagyi IZÉ.....

(#6) BrianDK


BrianDK
tag

Lehet ragozni napestig, de egy szóval is ki lehet fejezni a lényeget. Ez egy sz@r. Nem tudom hogy gondolták, hogyan lehet létjogosultsága egy ilyennek.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#7) tomcsa44


tomcsa44
tag

Hát. Ezt kár volt megcsinálni. Annyi telefon van az alsó kategóriában. Aki ennyiért normális telefont akar, az vegyen Lumia 520-at (igaz 1 simes). Droid frontos Prestigio, netán a kellemes Alcatel Pop C3, melynek ennél szebb kijelzője van (MT6572, 2x 1,3 ghz), átlagfelhasználásra gyors, stabil.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#8) wortz


wortz
tag

Ez harmat gyenge. Külön vicc, hogy 4 colon kb minden gyártó ilyen szutykokat gyárt, azon telefonok, amikbe meg normális (hangsúlyozom, hogy normális, és nem csúcs) hardvert tesznek, az meg mind 4-4,5-5-5+ col. Nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Bár talán inkább az előbbi...

(#9) w333


w333
félisten

Ez a telefon kb. úgy néz ki mintha 2012 -ben gyártották volna le ami most jelent meg, tényleg vicc, a legalsó kategóriába már legalább 768MB/RAM illene ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10) M3oH


M3oH
addikt

ŐŐ, hát ezt kár volt kiadni ennyiért. Értem én, hogy alsó kategória, de akkor is.

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Igazság szerint el akartam rohanni venni egyet, de szerencsére az orvosaim időben elkaptak és lenyugtatóztak... :DD

(Borzasztó, ennél még a régi Alcatelem (OT-992D) is fényévekkel jobb volt... :( )

B.Cs.

(#12) azopi74


azopi74
addikt

Ennek az árából kijön egy Lumia 530, és még marad pénz is egy-két appra. Ez egy hulladék. Persze a többi A brand gyártó is hasonló borzalmakat művel az alsókategóriában.

(#13) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Indiai árakat találtam, az 26k átváltva. Még úgy is sok. Még jó, hogy nálunk nem forgalmazzák.

(#14) AS válasza Fr0z3n (#13) üzenetére


AS
félisten

Nálunk lenne akkor 27% áfával lenne 40-45 :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) roli543


roli543
őstag

Akkor már inkább az Lg L40!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#16) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

30ezerért a hibái egy részét még talán meg lehetne bocsátani, de a kijelző minősége miatt nem érdemel irgalmat!!!
Komolyan, honnan szedték ezt a kijelzőt? Manapság már nem is nagyon gyártanak ilyen kijelzőt. A legolcsóbb, gagyibb kínai vacakban is különb van!

Elképzelem a telefonbeszélgetést a HTC beszerzési osztályán, miközben épp egy kijelzőgyártó céggel beszélgetnek:
-Helló! A HTC-től hívom! Szükségünk lenne 4 colos kijelzőkre.
-Rendben, van készleten egy csomó, milyet szeretnének?
-Az teljesen mindegy, csak gagyi legyen!
-Gagyi?
-Igen! Olvashatatlan, kis felbontású és sehonnan se lehessen jól látni!
-Fuh, de miért ilyen kell?
-Hogy a vevők érezzék, hogy szart vettek! Aztán majd legközelebb kétszer is meggondolják, hogy 30ezerért vegyenek telefont, ahelyett, hogy 130-ért vennének!
-Áh, értem, de ilyen kijelzőket mi már nem gyártunk! Van IPS, SLCD, Amoled, de ezek szépek!
-Engem nem érdekel, tudnak ilyen szart gyártani, vagy keressünk más beszállítót!
-Persze, persze! Természetesen tudunk! De ehhez újra be kell indítanunk egy 3éve leállított TFT gyártósort. Ez költségekkel jár!
-Mennyi költséggel?
-Hát körülbelül ugyanannyiba fog kerülni ez a TFT-panel, mintha venne tőlünk egy raktáron lévő, ugyanilyen felbontású, ugyanilyen méretű IPS-t.
-Nem baj, nekünk kell az a TFT! A parasztnak éreznie kell a szutyok 30ezres telefon nyomogatása közben, hogy egy szerencsétlen proli! Megkeserítjük a kis nyomorultak életét! Legközelebb majd One M8-at vesznek!
-Rendben, akkor megbeszéltük!
-Oké, viszlát!
-Viszlát!

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#17) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Én nem is értem miért próbálkoznak ebben a szegmensben, felesleges erőltetni. Az eredmény általában egy gyenge, túlárazott készülék.

<< Heimdal >>

(#18) AS válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


AS
félisten

:C :C
Ez nagyon nagy volt :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ó jaj... Ha nem HTC, hanem Csiangbao felirat lenne az elején, akkor is pocséknak minősíteném. Kíváncsi vagyok, hogyan próbálja majd valaki magyarázni a bizonyítványt. Mert erre még azt is nehéz rámondani, hogy a hétköznapokban pár alap dologra elég, ugyanis a kijelző a teszt alapján annyira ótvar, hogy még erre sem jó. :( Tudnának ettől sokkal jobbat, ár/érték arányban is.

Hozzátenném, hogy a többi nagy márka se nagyon töri magát az alsóbb kategóriákban, de azért láttunk már ettől jobb LG-t meg Sony-t is kb ennyiért.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) foxymaci


foxymaci
senior tag

Jééé ez tisztára sony tipo xD

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#21) w333 válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


w333
félisten

LOL ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22) Goose-T


Goose-T
veterán

...és még a Sense sem lehet mentség, mert az sincs rajta.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#23) Márko88


Márko88
aktív tag

HTC-re visszatértem. Legjobb szerintem most az M8. Először nem hittem el, de most már tudom ahogy egy napja használom. Mindig nézegetem :)

Alsó kategóriába elég lenne nekik egy telefon szerintem. Az a 310-es is gyenge volt.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#24) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Képekről is látszik, a kijelző nagyon gyenge.

(#25) zoo8800


zoo8800
veterán

Kis szutyok. Mondjuk a hátlap tetszik, de más jót nem találok a telefonban.

rip and tear, until it is done

(#26) Peterson_


Peterson_
addikt

Nagyot alkotott a HTC.:U
Komolyan nem értem, hogy ilyen készüléket miért adnak ki.
Fele ennyiért még oké...vagy ne is legyen fele ennyi, csak legyen igényesebb komponensekből.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) #13110016 válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


#13110016
törölt tag

A hónap HSZ-e! :C

HTC... ne erőltesd, nem fogsz hiányozni.

(#28) hemaka válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


hemaka
nagyúr

A vicc az, hogy tenyleg ugy tunik, mintha erre jatszottak volna direkt. :D

(#29) burriebonz


burriebonz
tag

Jó sokba kerülhet ez az htc logó! :)

(#30) babosmiki válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


babosmiki
addikt

:C :DD

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#31) h3lios


h3lios
addikt

Ha netán valaki ilyet vesz, szerintem eladás előtt bontsa vissza nyersanyagokra. Többet fog érte kapni, mint egészben. :DDD
Ilyen szemetet kínában körbe röhögnek az emberek.

B-tag: H3lios#2825

(#32) kislg


kislg
tag

Ilyet akkor vesz az ember ha az ellenségével akar kiszúrni.

Ha eladnak belőle legalább egy darabot, akkor visszaadom a diplomámat! Nevetséges. Fele ennyi pénzért lehet venni dupla ilyen gépet...

Tudja valaki a választ erre: Miért???? (kicsit részletesebben: Miért és kinek csinálta ezt a HTC? )

(#34) batai15


batai15
félisten

Szégyen ez a telefon

(#35) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Igazabol a gyengitette MT6572-es miatt estek ekkorat a pontszamok..

Ide azert egy rendes 1,3GHz-es vagy MT6582M dukalt volna..

Igy hulladek.. A legszarabb kinai is megeszi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) ALBY


ALBY
senior tag

Ez az igazi környezetszennyezés!
Már a legyártása közben és a legyártásával is csak szemét keletkezik...

Tényleg nincs egy értékelhető tulajdonsága sem.
Ingyen se adnám senkinek, ez nem az ár kérdése, ezzel csak szenvedés lenne.
Fellélegzés lehet mikor délután lemerül a franca az egész ;)

Javaslom adózzunk egy perces néma csönddel (itt ezen az írásos fórumon) azoknak akiket ezzel beugratnak :DD

Hogy valami pozítívat is mondjak, Jiayu-G2F ugyan ennyibe kerül...

Ezek után mondja még valaki hogy a htc egy komoly, igényes gyártó.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#37) gghrtz


gghrtz
őstag

kvájötli brillient!

(#38) jozso1989


jozso1989
őstag

Ez mi??? Ezt azért gyártják, hogy az ember drágán vegyen a kukába szemetet? :D És miért a Sonytól vesznek kijelzőt? :DDD

(#16) tothmaxy182: Főleg, hogy minden kijelző TFT. Ez egy TFT kijelző, TN panellel.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#39) jozso1989


jozso1989
őstag

(#23) Márko88: Ne csináljanak alsó kategóriába telefont, az nekik nem megy, többször is láthattuk (itt az élő példa). Hagyják meg a Samunak, Sonynak, meg a többi gyártónak. Ha véletlen sikerül egy "normális" telefont csinálniuk, akkor háromszor annyiért árulják... Maradjanak csak meg a csúcskategóriában, ott úgyis ők a legjobbak Android téren.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#40) Márko88 válasza jozso1989 (#39) üzenetére


Márko88
aktív tag

Láttad ? Megvettem. Ennél jobb telefon nincs. :). Kamerába van de normálisakat csinálok ezzel is. Viszont az élmény ahogy használom..Igazad volt, tényleg visszatértem HTC-re. :))

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#41) Steve1207 válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


Steve1207
veterán

Érdemes volt benéznem ismét :C :R

.

(#42) r4z


r4z
nagyúr

Még az eredeti Desire-ben is több RAM volt, bakker! Ezt nem gondolhatták komolyan...

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#43) jozso1989 válasza Márko88 (#40) üzenetére


jozso1989
őstag

Én mondtam. :P Örülök, hogy újra közénk tartozol! :) :R Persze az UP annyira jó képeket nem csinál mint egy Galaxy S (ezt mindenki tudja már), de az átlagba bőven belefér. Esti fotóknál meg bajnok. Viszont a felhasználói élménye és gördülékenysége, meg gyorsasága a Sense-nek páratlan, ahogy mondod. Csak az tudja megérteni, aki használt már HTC-t. Ezt más úgysem hiszi el, amíg nem látta. Utána meg hamar lefagy a mosoly (tapasztalat XD).

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#44) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Mintha a HTC direkt le akarná rombolni a márka presztizsét... Az ilyen telefonok bizonyítják, hogy a HTC már rég nem prémiumgyártó. (A Obe minden jósága ellenére sem, az csak egy modell a választékban.)

Nem a lényeg a fontos.

(#45) Juliuska


Juliuska
senior tag

A tesztet elolvastam, a fotókat és a megosztott videót letöltöttem, majd becsületből végignézegettem mindet, mert egyszerűen nem akartam elhinni, h 2014-ben egy ilyen hm..."remek" alsóházas telefont ki mert adni a hTc... :(((

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#46) azopi74 válasza jozso1989 (#39) üzenetére


azopi74
addikt

" Ne csináljanak alsó kategóriába telefont, az nekik nem megy, többször is láthattuk (itt az élő példa). Hagyják meg a Samunak, Sonynak, meg a többi gyártónak."

Mert nekik annyira jól megy :) Szerintem inkább egyáltalán ne csináljon egyik A-brand gyártó se az alsó kategóriába androidos telefont, mert abból semmi jó nem sült ki még soha. Nem védeni akarom a HTC-t, mert ez tényleg egy hulladék, de azért a többieket sem félteni...

(#47) Kex613826


Kex613826
tag

Az Ascend Y300 kezdett ennyiért, szebb dizájnnal, vakuval, szerintem szebb UI-al, ez a telefon pedi több mint egy évvel lett piacra dobva, és még vaku sincsen benne...Ez nem HTC minőség

Be positive, nothing is perfect!

(#48) Lefagyol


Lefagyol
csendes tag

...Nyugi ezt a gagyit,nem nekünk szánták. :B

...fagyol.

(#49) vimes


vimes
senior tag

Hát ez egy kalap sz*r. Amúgy ezt biztos, hogy a htc gyártotta? Lehet, hogy vmi kínai OEM gyártja, és csak rászitázzák a htc logót. Aki ilyen telefont ad ki, az nem prémium gyártó. Akkor inkább választanám a Desire 200-at, mint ezt, abban a kijelző normális legalább és szebben néz ki. Ezeken úgyse játszik senki, max heti 2x passziánszot, vagy szókeresőt.

szerk.: ja, a fényérzékelőt már meg sem említem...:U

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#50) C$abi


C$abi
aktív tag

Nevetséges, amit a HTC csinál. Legalább néznék meg a konkurenciát, és akkor egy hangyaf@sznyit jobb lenne a végeredmény, de nem még véletlenül sem próbál jó cuccokat normális áron adni. Ez egy nagy vödör fos lett, szerencsére megkímélnek minket ennek a forgalmazásától. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.