Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Szép és drága, mint a HP általában.
Jelenleg tényleg sokkal jobb vétel egy E71! És ha csak nem esik mondjuk a felére az ára, akkor nem is hiszem, hogy sokan beruháznak majd egy ilyen kütyübe.

Azt viszont nem éretem, hogy nincs egy nyamvadt Garmin XT amivel le lehetne tesztelni azon kütyük GPS képességét, amik nem eszik az IGO-t? :(((

(#2) utax


utax
aktív tag

Gratula a cikkhez, jól sikerült, pár megjegyzésem viszont lenne:
- Nem lehet megtölteni a telefon memóriáját, mivel dinamikusan becsukja a háttérbe rakott alkalmazásokat, ha elfogy a memória. Azért tudom, mert az elmúlt 4 hónap alatt nem telt meg a telefonom memóriája.
- Van gyári navigációs alkalmazás, Webraska a neve, 30 napig ingyenes. [link] Utána akár országonként lehet havi licenszeket venni.
- Miért baj az, hogy az OS-nek nem lesz utódja? Jó az, ami éppen rajta van. Megveszek olyan kocsit is, aminek a motorját nem fejlesztik tovább, nem?

Use the force, Dude !

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kicsit túlzás azért a végén, hogy "ennél olcsóbb egy új HTC Touch HD" 140k környékén van.
Maga a telefon meg nem igazán jön be, ez a zongoralakk beütés nem túl szimpatikus. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Bog válasza utax (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem veszel meg egy olyan kocsit, aminek a motorját tuningolni akarod, ha tudod, hogy a legjobb tuningcuccok két év múlva már nem lesznek jók a te motorodhoz.

Nyilván egy átlagjúzernek teljesen jó lesz ez is, de aki szeretne a jövőben is friss szoftvereket rátologatni, az talán találkozik majd nehézségekkel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) PowerBuldog válasza Bog (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez azért nem lesz támogatva mert "Standard" vagy mert WinMo 6.1? :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) utax válasza Bog (#4) üzenetére


utax
aktív tag

Az iGO8 is felmegy a Win2003SE-re, úgyhogy valószínűleg a Wm6.1 is jó lesz még egy darabig. És el kell fogadni, hogy az üzleti felhasználók Windows-t akarnak, nem függelten fejlesztők ingyenes rendszereivel kísérletezni.

Use the force, Dude !

(#7) Napfénysüti

Maga a készülék tetszik de az ára sajnos elrettentő. Mondjuk olcsóbban se vennék Standard Windows oprendszeres telefont. Barátnőmnek is ilyen rendszerű van és a szoftver támogatottsága nem valami nagy :(

Més que un club!

(#8) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Az összehasonlításban Touch Diamondot akartam írni, csak véletlenül HD-t írtam.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) VD válasza Bocha (#8) üzenetére


VD
őstag

Nem érdekel a kifogás! Kövezzük meg! ;]

(#10) Karma válasza utax (#6) üzenetére


Karma
félisten

Gyanítom nem az S60-ra gondolsz, mint függelten (sic!) ingyenes rendszer, mivel se nem független, se nem ingyenes :DDD

Amelyik üzleti usernek WM Standard kell, az megérdemli. Mondom ezt úgy, hogy a jelenlegi primary telefonom egy i600-as.

“All nothings are not equal.”

(#11) papi77


papi77
addikt

Ma néztem meg a speedshop-ban;nagyon szép készülék! ( De mellette a BlackBerry Pearl 8110 sokkal szebb! :) )

Az első: NOKIA 1611

(#12) Majstor válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Majstor
senior tag

Izlések és pofonok... nekem pont a "zongoralakk" tetszik benne. :U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13) Bocha válasza utax (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem értitek: nem azzal van a baj, hogy WM 6.1, de ez _nem az_ a WM, ami a Pocket PC-ken van. Az iGO nem úgy önmagában a 2003SE-t támogatja, hanem a Pocket PC vonal régebbi verzióit, tehát a Smartphone (alias 6.x Standard) alapú készülékekre nem fog felmenni. A Microsoft már több mint egy éve kimondta, hogy a Standardnek nem lesz utódja, innentől megszűnik a szoftveres támogatottsága is. Azaz kvázi már rég megszűnt, mert a HP-n kívül gyakorlatilag egy cég sem erőlteti ezt a rendszert, nem véletlenül.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) tyaty1 válasza Bocha (#13) üzenetére


tyaty1
tag

A HTC is "erolteti"

http://www.htc.com/www/product/s740/overview.html

(#15) Bocha válasza tyaty1 (#14) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Rose? Tudom, én teszteltem. De azért kicsit más kaliberű, hogy kiadnak tíz gépet amiből egy darab futtat ilyen rendszert, a HP pedig kiadja a Data és a Voice Messengert, amikből ugye előbbi PPC, utóbbi SP.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) Finder


Finder
csendes tag

Nekem a today képernyő az alap 6.1-esnek tűnik, de szóljatok, ha van különbség!

(#17) Karma válasza Finder (#16) üzenetére


Karma
félisten

Nekem is "sima" Sliding Panelnek tűnik.
Mondjuk azt nem tudom, hogy alap 6.1-es dolog-e, mert csak főzött ROM-ban találkoztam vele HTC Tornado-n :B

“All nothings are not equal.”

(#18) domi007


domi007
őstag

Úgyis leportolja valaki a WM7-et erre is, ettől én nem félnék :DDD

A gép pedig nagyon drága, és ez a 4 soros QWERTY sem néz ki valami hű de használhatónak...

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#19) utax válasza Bocha (#13) üzenetére


utax
aktív tag

Nem ugyanarról beszélünk. A gépen van egy OS, ami működik, használható, vannak hozzá programok is. Miért akarnám lecserélni? Kíváncsi vagyok, ti le fogjátok-e cserélni júliusban az XP-t Vistára, csak mert az MS nem támogatja tovább. Ugye, hogy nem.
Milyen beépített levelezője van az Androidnak, ami támogatja az MS féle push mailt?

Use the force, Dude !

(#20) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nem is rossz, szerintem nem csunya, es minden van benne, ami kellhet, bar kicsit tenyleg draga, de uj meg es HP!:D :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.