Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Először is grat a géphez és a cikkhez!

Építőjellegű kritikaként megemlíteném, hogy van benne pár pontatlanság. Írtad, hogy a hosszú üzemidő a CPU és VGA alacsony fogyasztása miatt van. Na most itt már nincs egyik sem, csak APU, van, ami 1 tokban tartalmazza a kettőt és heterogén módon is programozható.

A másik és szerintem sokakat érdeklő téma lett volna a multimédiás képességek pontosabb felmérése. Egy 720p-s videó nem okoz gondot ennek a szerkezetnek. Az 1080p-vel is könnyű szerrel kell elbánnia. Itt gondolom főleg a Killa Sample és hasonló magas bitrátájú anyagok lettek volna érdekesek.

Játékoknál pedig bár látom, hogy családban Sims3-aztok,arra tökéletes. De, szerintem érdemes lett volna olyan játékokkal (Residet Evil, Left for Dead 2, EA-s online játékok, amelyek jól skálázódnak) is lefuttatni a tesztet. amelyeket sokan használnak és hordozható gép révén fontos lenne, hogy miként futnak. Mindamellett pedig az előző E350-es szériával is össze lehetne hasonlítani játékok terén.

Ha használtál AIDA-t, akkor lefuttathattad volna a memória teszteket is, hiszen itt is gyorsan összevethettük volna az E350-nél kapott értékekkel az számokat.

Bocsi, nem akartam negatív szájízű lenni, köszönöm az ismertetőt, jó volt olvasni. Ezeket pedig csak az én szememben hiányosságként megjelenő, de mindenképpen építő szándékú kritikaként értelmezd!

Üdvözletem és használd egészséggel a gépet!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.