Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Nem ertem a cikk létjogosultságát, itt általában magyar vonatkozású fejlesztések szoktak bemutatásra kerülni, vagy tényleg kiemelkedően hasznos, innovatív appok. De ez egy n+1-dik játék, amiben semmi extra nincs.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) Csapoati válasza moleculez (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a Gamepod, nem a Mobilaréna. A játék meg felejtős sajnos. Az Apptivity érdekelt volna, de nem is tudtam a létezéséről.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) .LnB válasza moleculez (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te se olvasod sokat a Mobil rovatot ugye? :)

Én tavaly év végén kezdtem el játszani a Star Wars - Galaxy of Heroes játékkal. Kerestem, hogy volt e teszt, bemutató róla. De még egy árva hír sem. Pedig mobil játékok között egy kiemelkedő alkotás. Számomra ez az a játék amitől kicsit másképp tekintek a mobilos játékokra. Sőt a PC-s játékokat is háttérbe szorította egy ideje nálam ez a cím.

De legalább a Super Mario Run megkapja a maga "rivaldafényét". :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kipróbáltam de nem valami jó, főleg az irányítás a levegőben pont mintha fordítva működne a fizika

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) Csapoati válasza .LnB (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Látom lezárult a kazuárosodás nálad. ;] :P

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) .LnB válasza Csapoati (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kb végleg. Ez van. Múlt héten se játszottam semmivel PC-n csak pénteken először. És valahogy nem is érdekel az egész dolog. Annyi energiám elmegy egy napra, hogy esténként már nincs kedvem, és nem is tudok koncentrálni (mondjuk egy komolyabb multi játékban).

Szombat reggel elővettem a kormányt és Dirt Rallyztam egy kicsit. Tetszett, jó volt. Kimentem bagózni, mire visszamentem nem volt kedvem folytatni. 1,5 óra után összepakoltam a kormányt, aztán visszatettem a helyére. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) moleculez válasza Csapoati (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Basszus, MA-n láttam, és azt hittem odavalósi cikk. Sorry.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) stamas80


stamas80
tag

És a frissítés óta egyszer csak nem kompatibilis a Huawei P9 Plus-ommal, a P9-el pedig igen?!?! Mi van???
Amúgy nem volt rossz maga a játék, amíg ment.

(#9) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Nekem bejön a game.. metrón hülyülni megteszi. Egyedül a reklámok zavaróak benne.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.