Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blitz23


Blitz23
tag

Érdekes játék, abszolút várós a dolog. :R

Spoiler (a kirakott videókból):
A testmegszállásos dolog nagyon jó ötlet,de mint rpg elementum, nem tetszik.

4 test lesz (kaszt),amit meg lehet szállni, oszt jó napot. Persze még nem kőbe vésett a dolog,de nagyon úgy néz ki, hogy az ötlet a szabadság rovására megy és le leszünk limitálva ezekre a kasztokra az adott harc szituációkban. Szinte biztos,hogy halál esetén visszakerülünk a hub területre (pl. firelink shrine a dark souls-ból) és választhatunk másik testet, hátha azzal menni fog, de akkor is.


Hardcore nézőpontból ad egy kis feszültséget a "HP bár" meg a sebzés szám hiánya, viszont mi másból tudom,hogy erősebb lettem? Nem 4 ütés az ellenfél,hanem 3? :F

A másik a hossz (állandóan előjön nálam). 20 órát mondtak rá, ami nagyon kevés. Remélem,hogy itt tényleg lesz valami újrajátszhatósági faktor (pl. a 4 testet külön kell fejleszteni).

(#2) oriic válasza Blitz23 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes amúgy mert soulslike játékok annyira nem jönnek be,de ez vmiert tetszik mégis :C

Live-Die-Respawn

(#3) Blitz23 válasza oriic (#2) üzenetére


Blitz23
tag

:DDD

Kipróbáltad őket aztán nem jöttek át?

Első ránézésre ez nehezebb lesz ám. :U (hihi :DDD)

(#4) oriic válasza Blitz23 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aha, fura de így van.

:B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Blitz23 válasza oriic (#4) üzenetére


Blitz23
tag

:R

(#6) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hú de fasza hangulata lesz. Eddig nagyon tetszik. :C Végre egy tényleg fasza dark fantasy!

(#7) Daelion


Daelion
őstag

Jól néz ki bár én nem vagyok annyira nagy Souls like fan, max 1-2 játék van amit végig vittem és tetszett.
Lords of the Fallen meg a Darksiders 3 ami még vállalható kategória volt nekem,többi amit próbáltam csak 'felidegelt'. :D

@ Blitz23

Én is azt preferálom, ha látom a HP/sebzés számokat.
Remélhetőleg ez opcionális dolog a beállításokba.

Az a Enslaved Grisha boss a videóban tisztára egyik Lords bossra emlékeztetett, Championra.

(#8) Kvelstadt válasza oriic (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor találd ki nekem rohadtul vagy k.vára tetszik? :)
Nem is nagyon mert eddig senki úgy soulslikeot csinálni hohy a fantasy környezetet is bepróbálja.
Én nagyon vártam hogy valaki csináljon még jó souls világu soulslike játékot hogy legyen több a stilusban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.