Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daelion


Daelion
őstag

Megláttam a hírt és már kezdtem reménykedni, hogy bejelentették a PC megjelenés dátumát de sajnos nem. :(
No mind1 ha majd lesz akkor jöhet a DLC-vel együtt. :D

(#2) Wesder válasza Daelion (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Bilibe lóg az alkarod, még nagyon korai.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Maxxy10 válasza Wesder (#2) üzenetére


Maxxy10
őstag

Álmodni szabad :)

(#4) Daelion válasza Wesder (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Nem követtem első rész után sem, hogy mikor jött PC-re konzol után meg gondoltam ez talán kicsit hamarabb is lesz de akkor nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Wesder válasza Maxxy10 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Jönni fog persze, csak szerintem még minimum 1 év.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) VágniValó válasza Wesder (#5) üzenetére


VágniValó
addikt

Lesz az szerintem akár 3 is. A HZD-nél se egy év volt, mindegy is, addig se kell új vasat vennem :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) Daelion válasza VágniValó (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Na igen első része elég nagy tényező volt nekem abban, hogy új karit vegyek.
Akkoriban amikor megjelent PC-re RX 570-em '4 gigás verzió' volt ami nem nagyon tetszett neki a 2560x1080-as felbontással és keveselte a 4 giga Vramot azt bugosak voltak a textúrák/nem töltötte be rendesen őket még lowon se.

Vártam majdnem 1 évet hátha javítják valami patch-el de nem mert Nvidia oldalról meg elég volt neki a 4 gigás kari 'GTX 970-en is próbáltam'.
Elegem lett, hogy már ennyit várok meg a semmiért van meg a játék azt vettem egy használt GTX 1070-et és végig vittem azzal gond nélkül.

Azóta van itt egy 3060 Ti ami gondolom bőven elég lenne ehhez csak hát most meg a játékra lehet várni. :DDD 'szerencsére van mivel játszani de azért jó lenne'

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.