Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

A bluray rendesen megdobja az árat itt is :N

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2) mate0217


mate0217
aktív tag

Nekem a Transcend TS8XDVDRW jobban tetszett :K

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#3) atike válasza Thulcandra (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Igen. Tény.

Szerencsére külső optikai meghajtóra már nincs szükségem. Amit kellett meg tudtam oldani pendrive-al... :)

(#4) 04ahgy válasza atike (#3) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A legnagyobb baj, hogy az írás biztosan nem elégszik meg az USB 2,5W-os 5V-on leadott teljesítményével, kell a külső táp.

Az Acer gépemhez FireWire írót adtak, külső slim házban, az csak egy bélen kapcsolódik. A bajom, hogy a netbookokon nincs IEEE1394 aljzat, így az asztali gépemmel használhatom, meg a szubnotimmal.

Én benne volnék az egyszeres írási sebességben is, néhányszoros olvasásival, ha elég lenne ezekhez egy USB kábel. Vagy mondjuk kettő, mint a 2,5" külső winyóknál.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5) Duree


Duree
veterán

Szinte biztos,hogy kell külsö táp a BD iróhoz,a mostani Dvd irók is már 2 Usb portot igényelnek

duree54

(#6) marsu


marsu
addikt

Egy optikai meghajtó nélküli netbook-hoz valóban célszerű beszerezni valami külső eszközt. Persze legyen szép, olcsó, és megbízható ...

... de főleg ne legyen túl drága!

:U

Press any key to continue ...

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

A Buffalo nagyon drága. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.