Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) pgemil válasza rolandg (#298) üzenetére


pgemil
aktív tag

Szintén 10.1.2.12. és január 12 -n hozta a postás. Azóta frissült.

(#302) mihione


mihione
őstag

Nekem sose jelez frissitest :DDD Nemtudom mi alapjan frissulnek...lehet a health app vagy a telefon regios beallitasa szamit? :U

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#303) Sungoo válasza pgemil (#301) üzenetére


Sungoo
addikt

Hónapok óta van meg nekem is, de ezek szerint a B19 ezen ragadt nálam.

(#304) kishoris válasza Sungoo (#303) üzenetére


kishoris
tag

Próbáltátok frissíteni a Health alkalmazást (11.0.7.518)?
[link]

(#305) punky10 válasza kishoris (#304) üzenetére


punky10
addikt

Nalam a Honor 20-as telefonon ez van.
De akkor se talál újabb FW-t... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#306) Sungoo válasza kishoris (#304) üzenetére


Sungoo
addikt

Ma frissült az is. De a perecre nem talál.

(#307) Ear001 válasza kishoris (#304) üzenetére


Ear001
addikt

Nekem ezt feltéve rögtön talált új firmwaret. :R

(#308) mihione válasza kishoris (#304) üzenetére


mihione
őstag

Nekem ez a verzioszam van fent de nincs frissites :U

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#309) rolandg


rolandg
tag

Ma napon sétáltam, és kétszer is leállt azzal, hogy túlmelegedett. Ez nem annyira tetszik. Más tapasztalt már ilyet?

(#310) punky10 válasza rolandg (#309) üzenetére


punky10
addikt

Én még nem,bár tűző napon még nem sportoltam(nem volt rá alkalom...)de a fiam egy Watch Fittel már járt így...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#311) mihione válasza rolandg (#309) üzenetére


mihione
őstag

Tegnap extrem uv sugarzas volt lehet ez is kozrejatszik.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#312) lajbii


lajbii
tag

Üdv mindenkinek
Ha valakit érdekel és most tervez venni magyar 2 év garancia magyar nyelv benne most akciósan 14290.ft.
Vettem is gyorsan :DD

Katt ide a linkre : [link]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#313) TomBond


TomBond
aktív tag

Időközben (ma) kijött a 10.1.1.54 frissítés.

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#314) kishoris válasza TomBond (#313) üzenetére


kishoris
tag

Az enyémre tegnap reggel érkezett.

(#315) SzChriss95


SzChriss95
csendes tag

Sziasztok, a honlapon azt írja, hogy "A szabadtéri kerékpáros edzés funkció csak a Magic UI 2.0 és újabb, vagy a iOS 9.0 vagy újabb verziójú iOS eszközökkel érhető el. Ha más eszközökhöz csatlakozik, a HONOR Band 6 nem jeleníti meg a szabadtéri kerékpározás lehetőségét."
Így ez Huawei telefonnal sem fog működni?

(#316) bsh válasza SzChriss95 (#315) üzenetére


bsh
őstag

de fog. nekem huawei nova 5t van és működik

[ Szerkesztve ]

(#317) SzChriss95 válasza bsh (#316) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

rendben, köszönöm :)

(#318) Sungoo


Sungoo
addikt

Jelentem, az ARG-B19 modellre nálam még egy frissítés nem jött a mai napig. Azt hiszem, ezt el kell engednem. :DDD

(#319) punky10 válasza Sungoo (#318) üzenetére


punky10
addikt

Nekem is a 10.1.092-es a naprakész verzió...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#320) Sungoo válasza punky10 (#319) üzenetére


Sungoo
addikt

azaz :K

(#321) punky10 válasza Sungoo (#320) üzenetére


punky10
addikt

A fiam vette az Aliról még marcius első napjaiban.Ez a frissítes akkor jött.
Azóta is naprakész... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#322) mihione válasza punky10 (#319) üzenetére


mihione
őstag

+1 paromnak most vettunk egy amazfit gts 2 mini-t szebb a kijelzo meg nagyobb,jobbak a funkciok de nem cserelnem le ra a szurke szijjas bandom meg ha sose jon ra frissites akkor sem,na meg fele annyiba is kerult mint az ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#323) Skillet válasza punky10 (#321) üzenetére


Skillet
addikt

Szintén zenész :C

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#324) Kátai


Kátai
senior tag

Hogyan lehetne beállítani a távolságot a térképen,vagy az alkalmazáson belül,hogy pl. ne 0,22km-t mutasson hanem 1,22km-t?

(#325) bsh válasza Kátai (#324) üzenetére


bsh
őstag

miért mutatna 0,22 helyett 1,22-t? :F

[ Szerkesztve ]

(#326) Kátai válasza bsh (#325) üzenetére


Kátai
senior tag

Valószínű,rosszul fogalmaztam.A lényeg:nem mutatja a megtett utat valósan,hanem a fentebb említett módon.Vagyis a megtett távolság kb.2,2km volt,de az alkalmazás 0,22-őt mutat.A lényeg nem a számokban van,hanem abban,hogy azt mutassa km-ben ami kb.valós.

(#327) punky10 válasza Kátai (#326) üzenetére


punky10
addikt

De,a lényeg a számokban van.Ha 1,22 km-t tettél meg,akkor ne mutasson 0,22 km-t.
Mint ahogy nálunk nem is mutat...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#328) bsh


bsh
őstag

a covid miatt eddig nem tudtam úszni járni így ezt a funkciót még nem próbáltam, pedig ez a három féle "edzésem" egyike lenne.
de ma sikerült végre úsznom, és elég jól mérte a dolgokat a kütyü. :C ebben a samsung galaxy fit2 volt jó, a xiaomi egy nulla.
így most ez nekem tökéletes cucc lett: a fizikai gomb miatt nem kapcsolja ki a kabátujj az edzést, méri az úszást is jól, térképek, statisztikák is jók, és ezeket meg is tudom osztani képek formájában is. az üzemidő is jó.
mondjuk vannak a health alkalmazásban vicces hibák. pl. szerinte a leglassabb úszott hosszom a leggyorsabb volt, mert a 100 méterre számolt idő annaál a hossznál voilt a legnagyobb, és az alkalmazás írója szerint a nagyobb szám a gyorsabb :DDD :(
vagy mondjuk a strandon a napsütésben alig látható a kijelzőn a medence hossz beálíltás.

[ Szerkesztve ]

(#329) Okosság


Okosság
tag

Sziasztok!
Lefrissítettem az Egészség alkalmazást (most 11.0.9.516 lett) Az órához nem talál új frissítést (az meg jelenleg 10.1.0.92) . Viszont eltüntek az ingyenes számlapok. Ezeket hogyan tudom visszavarázsolni? Néha lehet hogy lecserélném.

(#330) bsh


bsh
őstag

:W
tegnap úsztam, semmi gond nem volt, minden frankó... erre éjjel erre ébredek:
[link]
próbáltam kikapcsolni, ahelyett újraindult(?), akkor a honor felirat villogott így, mintha többször próbálkozna. aztán mikor elindult, akkor ugyanezt csinálta tovább. nem tudtam semmit csinálni vele, így hagytam az asztalon.
reggelre ki volt kapcsolva. bekapcsoltam, megint honor felirat villog, majd kb. 5 perc múlva elindult, 00:00... health-el szinkronizáltam, idő megjavult. újraindítottam, akkor már normálisan elindult és azóta működik látszólag.
beázhatott a gomb?
eddig nem volt ilyen. pedig mindig ebben zuhanyzok meg minden.
vigyem így vissza gariba, vagy várjam meg amíg teljesen tönkremegy? kíváncsi leszek következő úszáskor mi lesz...
meg vagyok áldva ezekkel a karkötőkkel :O

(#331) punky10


punky10
addikt

Az echte kínai bandomra most jön le a 10.1.3.18-as frissítés.
Meg nem tudom mi valtozik.... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#332) punky10


punky10
addikt

Nos,egy gyors teszt alapjan azt mondom,hogy ami változott,az a fw verziószáma... :D
Ezen kívül semmi valtozast nem tapasztaltam..

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#333) Sungoo válasza punky10 (#332) üzenetére


Sungoo
addikt

Detto :)

(#334) Okosság válasza punky10 (#332) üzenetére


Okosság
tag

Nálam is ugyanez van, semmi változást nem vettem észre. Tetszetős lett volna ha átáll magyar nyelvre, de nem. (bár ha jól emlékszem, ahhoz hogy nyelvet tudj állítani, resetelni kell).

(#335) adabra válasza Okosság (#334) üzenetére


adabra
senior tag

Az is tetszetős lenne, ha végre az óráról is lehetne indítani edzést, és a kapcsolódó telefon GPS jelét használná. :(

(#336) Sungoo válasza Okosság (#334) üzenetére


Sungoo
addikt

Reseteltem, nincs magyar nyelv. Ellenben a régebbi letöltött számlapokat buktam, a Healtban sincsenek már meg. :W

[ Szerkesztve ]

(#337) Okosság válasza Sungoo (#336) üzenetére


Okosság
tag

Jó hogy ezt mondod, resetelni akartam, de az nem is volt eszemben hogy nem csak a beállításokat bukhatom.

(#338) punky10 válasza Sungoo (#336) üzenetére


punky10
addikt

Milyen telefonnal használjátok?
Frissítettem,reseteltem,majd leválasztottam,ujra reseteltem,ujrakapcsolódtam,magyar nyelv nincs,de megmaradtak a számlapjaim.
Honor 20 Pro a telefonom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#339) Sungoo válasza punky10 (#338) üzenetére


Sungoo
addikt

IOS. Nem eltűntek azok a lapok, amit régebben letöltöttem.

(#340) Okosság válasza punky10 (#338) üzenetére


Okosság
tag

Redmi note 9 pro-val. Úgy vettem észre, hogy az alvás figyelése nagyon nem pontos.
Este pl lefekszem 10-kor, nézem a TV-t 11-ig, kikapcsolom, majd 20-30 perc múlva elalszom, akkor a program simán azt mondja hogy már 10 órától alszom.
Reggel ugyanez van: felébredek 6-kor, elkészülök, vezetek 25km-t, beérek a munkahelyemre 7:20-kor és erre is azt mondja hogy mondjuk 7:30-ig aludtam. nem percekkel, hanem 1-1 órával többnek látja. (természetesen nem mindig van így. Az elalvást soha nem tudja pontosan, az ébredést meg csak hetente egyszer).

(#341) rolandg válasza Okosság (#340) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Nekem egy kínai piacra szánt darabom volt. Lecseréltem, mert elkezdett kikapcsolni a melegben, és ez nem annyira tetszett. Most egy global verzióm van, és remekül méri az alvást. Nem minden éjjeli felébredést azonosítja jól, de összességében eléggé pontos. Azt, hogy mikor kelek, tűpontosan érzékeli. Lehet, meg kéne próbálnod egy másikat.

(#342) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Ma vettünk a Telekomtól ilyen (ARG-B39) kütyüt az asszonynak a P Smart Z mellé, remélem beválik. Korábban volt már kínai okos karkötője, most szeretett volna valami jobbat.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#343) punky10 válasza rolandg (#341) üzenetére


punky10
addikt

Nekem a kínai piacos is jól meri az alvást.Az elalvásnál talán vannak tévedések(tévénézés mözben alszok el,nem tudom ellenőrízni)de az ébredés szinte hajszálbiztos.
A korral járó minimum 1 ébredést is jól érzékeli.
Sőt a hőséggel járó +1-2 ébredést is eddig jól jelezte... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#344) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

vettem egy ilyen kütyüt, semmi másra nem használnám, mint az értesítések olvasására, illetve a rezgés folytán könnyebb észrevételére. Viszont azt tapasztalom, h ha kimegyek az eszközzel a telefon BT hatósugarából, akkor nem kapcsolódik vissza automatikusan (S10 Light a telefon) ... lehet ezt esetleg szabályozni vhogy?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#345) rolandg válasza Magnat (#344) üzenetére


rolandg
tag

Szia!

Nekem nincs ilyen gondom. A telefon beállításaiban (BT) nézd meg az automatikus kapcsolódást, illetve az eszköznél is a beállításokat.

(#346) Magnat válasza rolandg (#345) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

A bt-nél nálam csak addig látszott az eszköz amíg össze nem párosítottam, azóta csak az alkalmazásban látom, de sajnos sem az alkalmazásban, sem az eszközön nem látom erre vonatkozó beállítást, neked hol van ilyen?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#347) mihione válasza Magnat (#346) üzenetére


mihione
őstag

Nekem s10+ van nem volt eddig meg ilyen probleman,mindig visszacsatlakozott magatol,es nalam sem latszik a bt kapcsolatok kozt csak health appban.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#348) Magnat válasza mihione (#347) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, most állítottam rajta annyit, h a helymeghatározást nem csak akkor engedem a Health appnak ha fut hanem állandóan, ez talán segít.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#349) Magnat válasza mihione (#347) üzenetére


Magnat
veterán

Na most lepróbáltam, sajnos nem csatlakozik vissza amíg az alkalmazást el nem indítom ... te csináltál bármi trükköt a telepítés után, pl beállítottad, h sosem aludjon az app v ilyesmi?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#350) mihione válasza Magnat (#349) üzenetére


mihione
őstag

Igen,asszem asszem kivettem az akku optimalizalos listabol,meg az altatast kikapcsoltam.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.