Hirdetés

2021. május 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) fm15

fm15
csendes tag

Nagyon korrekt az árazás, szép a dizájn. Kár, hogy funkcionális előrelépés kvázi nem történt. Jelenleg egy Honor Band 5-öt használok nagy megelégedéssel, ha váltanék erre, akkor szerintem csak a szebb kinézetért tenném. (Bár lehet, inkább a Huawei Watch Fit felé nézelődnék, az azért nagyobb ugrás lenne, nyilván az ár szempontjából is.)

(#2) juuzer

juuzer
őstag

Wow azért ez előrelépés az 5-ös szériától. o.O

Bár nekem baromi vastagnak tűnik, nem tudom, hogy csuklón hogy néz ki a valóságban.

Vamos a la playa.

(#3) Mr Anderson

Mr Anderson
junior tag

Megvn az új okoskarkötőm. Ha már a Xiaomi mi band 5 a Balaton alján van... :((

(#4) mrThomi válasza Mr Anderson (#3) üzenetére

mrThomi
őstag

:DDD :DDD :DDD
Nekem óra és telefon is van már ott. Az ügyesebbek vonyarc és keszthely között keresgélhetnek :DD

(#5) DrKapocs

DrKapocs
senior tag

Amennyiben itthon is alkalmas lesz NFC-s fizetésre mobil nélkül is), egyre benevezek. Minden más funkciója számomra lényegtelen.

(#6) Mr Anderson válasza mrThomi (#4) üzenetére

Mr Anderson
junior tag

:(( Sajnálom..

(#7) HKorn válasza DrKapocs (#5) üzenetére

HKorn
addikt

Itthon az NFC-s fizetés biztosan nem fog menni. Ettől függetlenül gusztusos kis cucc lett ez a Band 6.

Run&Ride

(#8) scyllarus

scyllarus
addikt

Szerintem ezzel az olcsó megoldásra vágyóknak abszolút best buy lett, mindent tud, és nem noname.
Mivel eléggé a Huawei Watch Fit/ Honor Watch ES-re mászott funkciókban, remélem, lenyomja azok árát :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9) Genova1983

Genova1983
tag

Igazán jól néz ki és nekem ez a tudása is bőven elég.Amint lehet,cserélem is a Band 4-emet.Úgyis eltört a szíj csatlakozási része és már csak egy bebújtatós szilikon szíjjal tudom használni.

(#10) tipuka válasza Genova1983 (#9) üzenetére

tipuka
addikt

a 4-ről nekem is megérné váltani rá, nagyon szeretem pedig, 1,5 éve használom. :DDD

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> nyári gumi Pirelli Cinturato P1 175/65 R15 84T (4db) eladó <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*--

(#11) sbi85g válasza DrKapocs (#5) üzenetére

sbi85g
csendes tag

Miért nem mehet itthon NFCs fizetés?

(#12) scyllarus válasza sbi85g (#11) üzenetére

scyllarus
addikt

A bankok nem támogatják. Egyedül a Garmin Pay működik Revoluttal, külön trükközés nélkül.
Ugyanígy nem megy a Xiaomi, Samsung stb. megoldása sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) beyruth82 válasza scyllarus (#8) üzenetére

beyruth82
addikt

Most vettem egy honor watch es-t 35 ezerért. Igaz kaptam hozzá ajándékba egy honor band 5-öt de ha a band 6 kb ugyan az lesz mint az es csak 20 ezerrel olcsóbban akkor már nagyon nem éri meg az es ....

(#14) scyllarus válasza beyruth82 (#13) üzenetére

scyllarus
addikt

Kisebb a kijelző, ez sokaknak fontos.
De amúgy feljebb írtam, hogy nagyon rámászott funkciókban, én sem nagyon értem a mögöttes koncepciót. Ha valaki a négyszögletes formát szereti, és erre várt a gyártótól, akkor megkapta a Watch Fit/Watch ES párost. Mire megvehetné, itt van kvázi ugyanaz olcsóbban...

(#15) SzabóTamàs90 válasza scyllarus (#12) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Curve kártyával is működik, trükkök nélkül.
És nem csak a Garmin, hanem a Fitbit is működik itthon.

"Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá." Esterházy Péter

(#16) PociAti válasza SzabóTamàs90 (#15) üzenetére

PociAti
aktív tag

"trükkök nélkül..."
A hazai bankkártyák órával való kiváltásáról van szó, és ehhez igen is trükkökre, megalkuvásra, költségvonzattal járó kerülőutakra van szükség.

(#17) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#15) üzenetére

scyllarus
addikt

Lehet, nem követem a dolgot, amíg normális kártyával nem működik valamelyik.

(#18) SzabóTamàs90 válasza PociAti (#16) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Én sehol nem látom, hogy hazai bankkártyáról lenne szó.
Egyébként mind a Curve, mind a Revolut teljesen legális, itthon is működő kártyák. És egyik esetében sincs se költségvonzat, se megalkuvás.

(#19) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#18) üzenetére

scyllarus
addikt

Hogyne lenne.

(#20) SzabóTamàs90 válasza scyllarus (#19) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Konkrétan?

(#21) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#20) üzenetére

scyllarus
addikt

Másik kártya. Én a telefonomat használom fizetésre, terminálnál és egy csomó online vásárlásnál is (Simple). A Revolut vagy Curve már második platform, plusz nyűg, ráadásul még egy app, ami hozzáfér a számlámhoz.

[ Szerkesztve ]

(#22) Bibby válasza scyllarus (#14) üzenetére

Bibby
addikt

Én sem értem.
De egyébként a Honor watch es most már 28-ért megvehető, ez meg szerintem alsó hangon lesz 20, tehát úgy már nem akkora a difi.

Ελευθερια η θανατος

(#23) scyllarus válasza Bibby (#22) üzenetére

scyllarus
addikt

Ezt írtam, le fogja nyomni az árát a nagytesónak. Nekünk így jó, de a cégnek?

(#24) SzabóTamàs90 válasza scyllarus (#21) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Megbocsáss, de hogy jön ide, hogy te mivel fizetsz? Nem telefonos, hanem órás fizetésről volt szó.
És milyen számládhoz fér hozzá hozzá a Curve és a Revolut? Ne röhögtess már! Te miről beszélsz?

[ Szerkesztve ]

(#25) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#24) üzenetére

scyllarus
addikt

Te miről beszélsz?
Én telefonnal fizetek alapvetően, tehát, ha nem HELYETTE tudom használni az órát, akkor plusz egy dolog.
Nincs összekötve? Ja, hogy erre magától terem a pénz, nem a számlámról utalom át? Akkor mindjárt kérek egyet. :D Én ne mondd, hogy csak azt használjam, mert az nonszensz.

(#26) SzabóTamàs90 válasza scyllarus (#25) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Amit én írtam, azzal pont a telefon helyett tudsz fizetni az órával.
Még egyszer leírom, a Curve és a Revolut nem fér hozzá a számládhoz.
Ha egy webshopban megadom a kártyám adatait, akkor az már hozzáfér a számlámhoz? :Y
Amit te írsz az a durcás óvodás szint. Nőlj fel! Akkor tudunk értelmesen kommunikálni.

(#27) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#26) üzenetére

scyllarus
addikt

Nem, nem tudok, mert az OTP kártyámat használnom kell. Tehát amíg az órával nem tudom azt használni, addig nem helyette használnám.
Nem adom meg, virtuális kártyát használok :) Ismerős?
Elvileg valóban nem fér hozzá, ez igaz... Elvileg....
Felnőni meg neked illene már, személyeskedő kis fórumtárs. Én már akkor kártyával fizettem, amikor te még a csattogós lepkét tologattad.

(#28) htom127

htom127
tag

Üdv, szerintetek megoldható lesz a gpx (esetleg Strava) export?

" Bazinga !"

(#29) scyllarus válasza htom127 (#28) üzenetére

scyllarus
addikt

Másik Honor modelleknél a Health - Google Fitness - Strava útvonalon megoldható. Gyári megoldásra szerintem hiába várunk, hacsak a mostanában felemlegetett eladása a Honornak nem történik meg, és az új tulaj saját megoldást nem fejleszt. De ez nem most lesz.

(#30) SzabóTamàs90 válasza scyllarus (#27) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Szeretem mikor valaki az életkorára hivatkozik, úgy hogy 1. a másikról semmit sem tud, 2. egyértelmű, hogy nála az életkor nem jár együtt a tájékozottsággal, csak az arroganciával.
Szerintem nincs miről beszélnünk tovább.

(#31) htom127 válasza scyllarus (#29) üzenetére

htom127
tag

Akkor ez ennél a modellnél is járható lesz, nem?

" Bazinga !"

(#32) scyllarus válasza htom127 (#31) üzenetére

scyllarus
addikt

Valószínűleg működik ennél is. Valakit kérj meg esetleg, akinek itt már van, hogy tesztelje.

(#33) toompa

toompa
senior tag

Údv!
Vennék egy honor band 6-ost Aliról.
Mindegyikhez cn verzió van írva, de valamelyikhez 10-15 nyelv felsorolva.
A kérdésem az hogy várható-e majd magyar nyelv?
Illetve amíg nem érkezik, angolul minden funkciója működni fog?
Köszi!

(#34) SzabóTamàs90 válasza toompa (#33) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

A kínai verziókra általában nem érkezik magyar nyelv.

(#35) toompa válasza SzabóTamàs90 (#34) üzenetére

toompa
senior tag

Köszönöm!

(#36) htom127 válasza scyllarus (#32) üzenetére

htom127
tag

Rendben, köszönöm

" Bazinga !"

(#37) =Mentor= válasza SzabóTamàs90 (#34) üzenetére

=Mentor=
őstag

Ez még kérdéses, mert nekem kínai verziós Honor Band 5 van és pár frissítés után már magyarul tudott.

[ Szerkesztve ]

(#38) SzabóTamàs90 válasza =Mentor= (#37) üzenetére

SzabóTamàs90
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy biztosan nem lesz vagy nem volt ellenpélda.
Azt írtam, hogy általában. Lásd Mi Band sorozat. És nagyon sok olyan eszköz, amiből van nemzetközi és kínai verzió is, azoknál általában a kínai nem szokta megkapni a kelet európai nyelveket. ;)

(#39) Mr Anderson

Mr Anderson
junior tag

Nem tudjátok hogy Magyarországon mikor jelenik meg? Köszönöm

(#40) RBJ

RBJ
addikt

NÁlam most ért el a hír, hogy már van band6. Kár, hogy a kicsi vonalat nem folytatják mert pont én azért hordom éjjel nappal mert kicsi és melóba se kell óvni. Okosóra van minek még egy dög mellé. :D
De maradok honor vonalon ha lehet.

Linux Mint xfce / Redmi Note 8 pro / Honor Band 4 / Amazfit GTR lite / Gaggia Classic

(#41) juuzer válasza RBJ (#40) üzenetére

juuzer
őstag

Okosórát használsz aktivitásmérővel? Wow. :DDD

Vamos a la playa.

(#42) RBJ válasza juuzer (#41) üzenetére

RBJ
addikt

Okosóra csak csinosba hordom. :DD

Linux Mint xfce / Redmi Note 8 pro / Honor Band 4 / Amazfit GTR lite / Gaggia Classic

(#43) Teplic

Teplic
tag

nagyon tetszik, bár Alexa támogatás jó lenne. Az esetleg várható rá? Az NFC-s verzió használható itthon fizetésre?

(#44) kgmaci01

kgmaci01
csendes újonc

Már két hónapja megjelent Kínában, miért nem jön a global verzió???? :O :W :(( :(((
Lesz egyáltalán?

(#45) Sungoo válasza kgmaci01 (#44) üzenetére

Sungoo
addikt

Ami pl a Banggoodon kapható nem global? Vagy az miben különbözik a global verziótól?

(#46) kgmaci01 válasza Sungoo (#45) üzenetére

kgmaci01
csendes újonc

Amit én találtam az mind CN verzió. Miband - em volt Cn, az csak akkor tudta az angolt, ha a telefon nyelve is angol volt.

(#47) Sungoo válasza kgmaci01 (#46) üzenetére

Sungoo
addikt

Így már értem, köszi. Ezért nem mertem megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#48) Cavsfan

Cavsfan
tag

Tud valaki a hazai megjelenésről infót?

(#49) RBJ

RBJ
addikt

Nagyon nem kapkodják el a globál verziót. Lehet belpiacos?
Ennyit idő nem szokott eltelni szerintem.

(#50) bsh válasza RBJ (#49) üzenetére

bsh
őstag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.