Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fm15


fm15
csendes tag

Nagyon korrekt az árazás, szép a dizájn. Kár, hogy funkcionális előrelépés kvázi nem történt. Jelenleg egy Honor Band 5-öt használok nagy megelégedéssel, ha váltanék erre, akkor szerintem csak a szebb kinézetért tenném. (Bár lehet, inkább a Huawei Watch Fit felé nézelődnék, az azért nagyobb ugrás lenne, nyilván az ár szempontjából is.)

(#2) juuzer


juuzer
addikt

Wow azért ez előrelépés az 5-ös szériától. o.O

Bár nekem baromi vastagnak tűnik, nem tudom, hogy csuklón hogy néz ki a valóságban.

Vamos a la playa.

(#4) mrThomi válasza Mr Anderson (#3) üzenetére


mrThomi
addikt

:DDD :DDD :DDD
Nekem óra és telefon is van már ott. Az ügyesebbek vonyarc és keszthely között keresgélhetnek :DD

Nothing Phone (2a)

(#5) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Amennyiben itthon is alkalmas lesz NFC-s fizetésre mobil nélkül is), egyre benevezek. Minden más funkciója számomra lényegtelen.

(#7) HKorn válasza DrKapocs (#5) üzenetére


HKorn
addikt

Itthon az NFC-s fizetés biztosan nem fog menni. Ettől függetlenül gusztusos kis cucc lett ez a Band 6.

Run&Ride

(#8) scyllarus


scyllarus
veterán

Szerintem ezzel az olcsó megoldásra vágyóknak abszolút best buy lett, mindent tud, és nem noname.
Mivel eléggé a Huawei Watch Fit/ Honor Watch ES-re mászott funkciókban, remélem, lenyomja azok árát :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9) Genova1983


Genova1983
tag

Igazán jól néz ki és nekem ez a tudása is bőven elég.Amint lehet,cserélem is a Band 4-emet.Úgyis eltört a szíj csatlakozási része és már csak egy bebújtatós szilikon szíjjal tudom használni.

(#10) tipuka válasza Genova1983 (#9) üzenetére


tipuka
addikt

a 4-ről nekem is megérné váltani rá, nagyon szeretem pedig, 1,5 éve használom. :DDD

(#11) sbi85g válasza DrKapocs (#5) üzenetére


sbi85g
csendes tag

Miért nem mehet itthon NFCs fizetés?

(#12) scyllarus válasza sbi85g (#11) üzenetére


scyllarus
veterán

A bankok nem támogatják. Egyedül a Garmin Pay működik Revoluttal, külön trükközés nélkül.
Ugyanígy nem megy a Xiaomi, Samsung stb. megoldása sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) beyruth82 válasza scyllarus (#8) üzenetére


beyruth82
veterán

Most vettem egy honor watch es-t 35 ezerért. Igaz kaptam hozzá ajándékba egy honor band 5-öt de ha a band 6 kb ugyan az lesz mint az es csak 20 ezerrel olcsóbban akkor már nagyon nem éri meg az es ....

(#14) scyllarus válasza beyruth82 (#13) üzenetére


scyllarus
veterán

Kisebb a kijelző, ez sokaknak fontos.
De amúgy feljebb írtam, hogy nagyon rámászott funkciókban, én sem nagyon értem a mögöttes koncepciót. Ha valaki a négyszögletes formát szereti, és erre várt a gyártótól, akkor megkapta a Watch Fit/Watch ES párost. Mire megvehetné, itt van kvázi ugyanaz olcsóbban...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16) PociAti válasza SzabóTamàs90 (#15) üzenetére


PociAti
senior tag

"trükkök nélkül..."
A hazai bankkártyák órával való kiváltásáról van szó, és ehhez igen is trükkökre, megalkuvásra, költségvonzattal járó kerülőutakra van szükség.

(#17) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#15) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehet, nem követem a dolgot, amíg normális kártyával nem működik valamelyik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#19) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#18) üzenetére


scyllarus
veterán

Hogyne lenne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#21) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#20) üzenetére


scyllarus
veterán

Másik kártya. Én a telefonomat használom fizetésre, terminálnál és egy csomó online vásárlásnál is (Simple). A Revolut vagy Curve már második platform, plusz nyűg, ráadásul még egy app, ami hozzáfér a számlámhoz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#22) Bibby válasza scyllarus (#14) üzenetére


Bibby
addikt

Én sem értem.
De egyébként a Honor watch es most már 28-ért megvehető, ez meg szerintem alsó hangon lesz 20, tehát úgy már nem akkora a difi.

Ελευθερια η θανατος

(#23) scyllarus válasza Bibby (#22) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt írtam, le fogja nyomni az árát a nagytesónak. Nekünk így jó, de a cégnek?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#24) üzenetére


scyllarus
veterán

Te miről beszélsz?
Én telefonnal fizetek alapvetően, tehát, ha nem HELYETTE tudom használni az órát, akkor plusz egy dolog.
Nincs összekötve? Ja, hogy erre magától terem a pénz, nem a számlámról utalom át? Akkor mindjárt kérek egyet. :D Én ne mondd, hogy csak azt használjam, mert az nonszensz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27) scyllarus válasza SzabóTamàs90 (#26) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nem tudok, mert az OTP kártyámat használnom kell. Tehát amíg az órával nem tudom azt használni, addig nem helyette használnám.
Nem adom meg, virtuális kártyát használok :) Ismerős?
Elvileg valóban nem fér hozzá, ez igaz... Elvileg....
Felnőni meg neked illene már, személyeskedő kis fórumtárs. Én már akkor kártyával fizettem, amikor te még a csattogós lepkét tologattad.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) htom127


htom127
tag

Üdv, szerintetek megoldható lesz a gpx (esetleg Strava) export?

" Bazinga !"

(#29) scyllarus válasza htom127 (#28) üzenetére


scyllarus
veterán

Másik Honor modelleknél a Health - Google Fitness - Strava útvonalon megoldható. Gyári megoldásra szerintem hiába várunk, hacsak a mostanában felemlegetett eladása a Honornak nem történik meg, és az új tulaj saját megoldást nem fejleszt. De ez nem most lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31) htom127 válasza scyllarus (#29) üzenetére


htom127
tag

Akkor ez ennél a modellnél is járható lesz, nem?

" Bazinga !"

(#32) scyllarus válasza htom127 (#31) üzenetére


scyllarus
veterán

Valószínűleg működik ennél is. Valakit kérj meg esetleg, akinek itt már van, hogy tesztelje.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#33) toompa


toompa
őstag

Údv!
Vennék egy honor band 6-ost Aliról.
Mindegyikhez cn verzió van írva, de valamelyikhez 10-15 nyelv felsorolva.
A kérdésem az hogy várható-e majd magyar nyelv?
Illetve amíg nem érkezik, angolul minden funkciója működni fog?
Köszi!

(#35) toompa válasza SzabóTamàs90 (#34) üzenetére


toompa
őstag

Köszönöm!

(#36) htom127 válasza scyllarus (#32) üzenetére


htom127
tag

Rendben, köszönöm

" Bazinga !"

(#37) =Mentor= válasza SzabóTamàs90 (#34) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ez még kérdéses, mert nekem kínai verziós Honor Band 5 van és pár frissítés után már magyarul tudott.

[ Szerkesztve ]

(#40) RBJ


RBJ
addikt

NÁlam most ért el a hír, hogy már van band6. Kár, hogy a kicsi vonalat nem folytatják mert pont én azért hordom éjjel nappal mert kicsi és melóba se kell óvni. Okosóra van minek még egy dög mellé. :D
De maradok honor vonalon ha lehet.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#41) juuzer válasza RBJ (#40) üzenetére


juuzer
addikt

Okosórát használsz aktivitásmérővel? Wow. :DDD

Vamos a la playa.

(#42) RBJ válasza juuzer (#41) üzenetére


RBJ
addikt

Okosóra csak csinosba hordom. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43) Teplic


Teplic
tag

nagyon tetszik, bár Alexa támogatás jó lenne. Az esetleg várható rá? Az NFC-s verzió használható itthon fizetésre?

(#44) kgmaci01


kgmaci01
csendes tag

Már két hónapja megjelent Kínában, miért nem jön a global verzió???? :O :W :(( :(((
Lesz egyáltalán?

(#45) Sungoo válasza kgmaci01 (#44) üzenetére


Sungoo
addikt

Ami pl a Banggoodon kapható nem global? Vagy az miben különbözik a global verziótól?

(#46) kgmaci01 válasza Sungoo (#45) üzenetére


kgmaci01
csendes tag

Amit én találtam az mind CN verzió. Miband - em volt Cn, az csak akkor tudta az angolt, ha a telefon nyelve is angol volt.

(#47) Sungoo válasza kgmaci01 (#46) üzenetére


Sungoo
addikt

Így már értem, köszi. Ezért nem mertem megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#48) Cavsfan


Cavsfan
tag

Tud valaki a hazai megjelenésről infót?

(#49) RBJ


RBJ
addikt

Nagyon nem kapkodják el a globál verziót. Lehet belpiacos?
Ennyit idő nem szokott eltelni szerintem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#50) bsh válasza RBJ (#49) üzenetére


bsh
őstag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.