Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) user01


user01
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#202) novoszath válasza punky10 (#199) üzenetére


novoszath
senior tag

nekem is a kinai verzio van nfc-s valtozat lehet nekem azert van benne hangaszisztens csak nem mukodik.. van egy olyan menupont az oran add debit card de azt meg nem tudtam ra jonni hogy minek van benne es mire hasznalhato

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#203) punky10 válasza Skillet (#200) üzenetére


punky10
addikt

Ezek szerint csináltak egy egyendobozt,és random pakolták bele az órákat... :D
Akkor valószínűleg nekem sem NFC-s,mert sehol nincs olyan menüpontom,mint novoszathnak,hogy adjam hozzá a kártyát.
Van viszont egy Alipay menüpontom,azzal sem tudok mit kezdeni,nincs Alis accuntom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#204) lajbii válasza RBJ (#49) üzenetére


lajbii
tag

Elkezdődött a magyar értékesítés :R
Már meg is rendeltem egy megbízható magyar boltban :DD ahol már raktáron van és hétfőn vagy kedden a számomra legközelebbi pesti boltjukban átvehetem, magyar garival !!! :C

Itt a linkjük:

[link]

[ Szerkesztve ]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#205) punky10 válasza lajbii (#204) üzenetére


punky10
addikt

Nem rossz...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#206) lajbii


lajbii
tag

Nos meg is vettem a linken szereplő boltban:
[link]

1. év magyar garanciát adnak rá!

Magyar menü benne van! :C :R :DD

Eleve nyelv választással indul ahol kiválasztható!
Nagyon szuper a kijelző
Az óra mérete pont optimális számomra.
Ügy hogy felesleges kintről rendelni szerintem.

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#207) Skillet válasza lajbii (#206) üzenetére


Skillet
addikt

Azért ha valakit érdekel a nem kicsi árkülönbség, had rendelje kintről ;)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#209) novoszath


novoszath
senior tag

Gyártó Huawei
ARG-B19-verzió NFC nélkül
ARG-B29-verzió NFC-vel ennel a verzional a gomb alatt talalhato egy kis lyuk

Gyártó Honor
ARG-B39

a garanciat pedig itt lehet ellenorizni

Ellenőrzés a Huawei weboldalán AGR-B19. AGR-B29 modellek
Huawei webhely.

Ellenőrzés a Honor webhelyén AGR-B39 modell
Chinese Honor webhely.

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#210) novoszath


novoszath
senior tag

fizetos oralapokat mikent lehet elocsalni az alkalmazasban? sehogy nem sikerul csak az ingyeneseket latom

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#211) pgemil válasza novoszath (#209) üzenetére


pgemil
aktív tag

Köszönöm ez hasznos volt számomra, mert eddig többször kérdeztem, hogy hogyan lehet megállapítani, hogy NFC-s vagy nem. Tudom, hogy itthon nem használható....

(#212) Szilvi1110 válasza novoszath (#210) üzenetére


Szilvi1110
csendes újonc

Én belépek az alkalmazásban az óraszámlapokba, és ott vannak ömlesztve, fizetős és ingyenes is.

Az én cuccom is megjött múlt héten, francia raktárból, kínai verzió nfc nélküli, és nagyon tetszik, szeretni fogom :)

(#213) novoszath válasza Szilvi1110 (#212) üzenetére


novoszath
senior tag

milyen region hasznalod az alkalmazast? mert nekem csak az ingyeneseket dobalja fel

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#214) punky10 válasza novoszath (#213) üzenetére


punky10
addikt

Én magyar régión,nekem is ömlesztve vannak.Pedig jó lenne,ha lehetne füleken vállasztani az ingyenes és a fizetős között.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#215) novoszath válasza punky10 (#214) üzenetére


novoszath
senior tag

csak en vagyok kiveteles helyzetbe hogy csak is kizarolag az ingyeneseket latom...
kinek milyen FW van az orajan ? modell megjelolessel ha kerhetnem lehet ez is befolyasolja a dolgot

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#216) Sungoo válasza novoszath (#215) üzenetére


Sungoo
addikt

IOS-en is csak ingyenesek látszanak. :K

(#217) punky10 válasza novoszath (#215) üzenetére


punky10
addikt

7Honor Band 6 ARG-B19 10.1.0.92 version...
Az Egészség alkalmazás pedig 11.0.6.515.
A készülék Honor 20 Pro Magic UI 4.0.0
Más játszhat még szerepet? :)

Esetleg az lehet még,hogy Play-ről lett telepítve,vagy AppGaleryből,esetleg gyárilag rajta van az Egészség alklamazás....

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#218) bsh válasza punky10 (#217) üzenetére


bsh
őstag

én is rendeltem egyet, de most olvasom, hogy az app a play storeban régi, és a huawei appstore-ból kell letölteni? ez igaz? nekem nincs huawei accom és nem is lesz. :( vagy ha kézzel telepítem az apk-t, akkor a google play visszaállítja majd a régi verzióra?

[ Szerkesztve ]

(#219) punky10 válasza bsh (#218) üzenetére


punky10
addikt

Működik a Play-en lévő 10-es is.A feleségemnek Samsungja van,a Playről telepítettem az Egészség alkalmazást,és működik neki.Ő Huawei Watch Es-t használ,de a Playes verzió is ismeri mind a Huawei Band 6-ot,mind a Honor Band 6-ot.
Ha a hozzáadás menüre megyek,és kiválasztom a karkötőt,ezekkel kezdődik... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#220) yuing


yuing
őstag

Az enyém is lassan befut, ha jól sejtem, továbbszállították a kicserélő központból.
Viszont azt írja a nyomkövető, hogy vége a vámkezelésnek, ezek szerint további költségekre számíthatok, vagy éppenséggel átcsúszott, mert nem tartották vissza?

(#221) Sungoo válasza yuing (#220) üzenetére


Sungoo
addikt

Ha fent akad, elméletileg kapnod kellene értesítőt a postától, ha a csomagon fel van tűntetve telefon szám, e-mail.

(#222) yuing válasza Sungoo (#221) üzenetére


yuing
őstag

Okés, köszi. Egyelőre nem kerestek meg semmilyen formában. Akkor gondolom napokon belül kiderül mi történik. Vagy megkapom vagy fizetek, és utána kapom meg. :)

(#223) bsh válasza punky10 (#219) üzenetére


bsh
őstag

na este kiderül, közben megérkezett a cucc az edigitalba, hazafelé el is hozom. kíváncsi leszek... a szíj már most nem szimpatikus, meg remélem nem lesz túl nagy az előző karkötők után. meg az úszást sem tudom most kipróbálni... az appra is kíváncsi leszek... nagy csodát nem várok, de a fizikai gomb volt a lényeg nálam. :U

(#224) fdisk


fdisk
őstag

Nekem band 5-öm van.
Ahogy látom a méretén kívül semmi előrelépés sincs.
Kár.
Pedig tetszik.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#225) punky10 válasza fdisk (#224) üzenetére


punky10
addikt

Én is Band 5-ről váltottam.
Valóban,a méreten kívül nem sok különbség van.
De ez a méretnövekedés a javára vált... :K

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#226) bsh


bsh
őstag

nem lehet kikapcsolni/eltüntetni edzésformákat a karkötőn és az alkalmazásban? vagy legalább sorrendet módosítani?

(#227) Skillet válasza fdisk (#224) üzenetére


Skillet
addikt

Nem értek egyet. Szerintem a mágneses töltés is előrelépés, és a szoftver is sokat javult, lett fizikai gomb is. Összességében én azt mondanám, sokat változott az 5-höz képest.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#228) PociAti válasza fdisk (#224) üzenetére


PociAti
senior tag

Teljesen másként látom. Minden területen.
A méret növekedés szerinted előre lépés, sokak szerint pedig inkább visszalépés, vagy tévút. Innentől kezdve ez már nem egy közel jelentéktelen méretű hordható eszköz, hanem valami, ami tényleg ott van az ember csuklóján.
Funkciókban sok hasznos újdonság van.
És pont a mérete miatt ez a készülék már nem tetszik (elődei tetszettek).

(#229) punky10 válasza PociAti (#228) üzenetére


punky10
addikt

Band 5 után Band 6-ra váltottam.Az a pár mm növekedés nem zavar,még simán szinte észrevehetetlen kategória(nálam...)
De...
....rövid Messenger üzeneteket el tudok olvasni
...a hosszú neveket is látom a híváslistán
...részletesebb időjárás
...és a számomra legfontosabb:10-12 nap helyett 15-16 nap üzemidő,tehát minden második hétvégén kell tölteni.
...és azt is egy félálomban is sikerrel járó mágneses töltővel
...a stressz mérés meg a fizikai gomb engem hidegen hagy,de még ezek is az újításokat erősítik...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#230) PociAti válasza punky10 (#229) üzenetére


PociAti
senior tag

"Az a pár mm növekedés" miatt lett pont másfélszer akkora.
A Honor Band 5 mérete is éppen csak még elmegy kategória volt eddig, de a 6 már szóba se jöhet! És a környezetemben pont erről beszélgettünk mostanában, azokkal akiknek Band 4 vagy Band 5 van a csuklóján.
17,2 mm-ről 25,4 mm-re növekedett a szélessége.
Keressük az utódot, ami 2 centinél érezhetően kisebb, mert ha nagyobb, akkor már szinte mindegy milyen bumszli, nem lesz éjjel-nappal rajtunk.

(#231) yuing válasza yuing (#222) üzenetére


yuing
őstag

Megérkezett. Nem volt plusz költség, 2 fóliát és a + a szíjat is mellékelték a kínaik. 20 dollárt írtak amúgy a csomagra. :)
A fóliát elég bénán raktam rá, van egy-két kis buborék, de minden okés amúgy. Tetszik.
A Huawei TruSleepet van értelme bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#232) Sungoo válasza yuing (#231) üzenetére


Sungoo
addikt

Nekem még a gyári fólia van rajta. :)

(#233) punky10 válasza PociAti (#230) üzenetére


punky10
addikt

Akkor ne cseréld le!
Nehogy az a 8 mm szorítsa ki az élettered... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#234) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Na ma végre vettem egyet, szerintem zseniális a cucc!! [kép]

(#235) PociAti válasza punky10 (#233) üzenetére


PociAti
senior tag

Le szeretném cserélni, de biztosan nem a jelenlegi Honor Band 6 lesz az!
Viszont a Honor Bandoknak szoktak alverziói lenni, pl. Band 5i, Band 4 running. Várom, hogy ennél is legyen normális, karperec méretű variáns, vagy a 7-es modellel visszatérjenek a klasszikus méretre.
(Ez a 6-os meg mehet a mini órák közé, mert már az a kategória.)
Így május környékén már szoktak használható pletykák lenni az utód modellekről.

(#236) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Gps hamar pozíciónál?

(#237) Skillet válasza gyuri2008 (#236) üzenetére


Skillet
addikt

VÁT? :F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#238) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ha a honor band 6 rol indítom a sétát persze párosítva van az egészség applikációval,akkor a végén térkép nézet is van?

[ Szerkesztve ]

(#239) gyuri2008 válasza Skillet (#237) üzenetére


gyuri2008
veterán

?????????

(#240) novoszath


novoszath
senior tag

v.kinek sikerult mukodesre birni a modolt healt alkalmazast? mert a gyarival nem lehet szamlapokat be tenni csak az ingyenesek kozul lehet valogatni az meg eleg karcsu a valasztek ami jol nez ki :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#241) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sziasztok. 2napja van ilyen kütyüm. Azt kérdezném ha élmények a telotol miért nem csatlakozik vissza magától ha megint közel vagyok a telokhoz?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#242) yuing válasza kbyte1024 (#241) üzenetére


yuing
őstag

Ez a MIUI sajátja. Próbáld meg az egészség alkalmazást lelakatolni, az akkukímélőt kikapcsolni róla. Sajnos ezzel én is szenvedtem anno, nekem végül egy MIUI frissítés oldotta meg.

(#243) -ZeeZee- válasza kbyte1024 (#241) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

És kapcsold be a GPS-t is. Sajnos már az is kell hozzá.

(#244) kbyte1024 válasza -ZeeZee- (#243) üzenetére


kbyte1024
addikt

Azért ez durva nem? :K amúgy hol tudom lelakatolni?

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#245) yuing válasza kbyte1024 (#244) üzenetére


yuing
őstag

Az alkalmazásválasztóban tudod lelakatolni.

Nekem az időjárás adatokat nem firssíti automatikusan, oldalra kell lapoznom hozzá az időjárás részhez. A főképernyőn beragad. Hiba vagy ez így működik?

(#246) Skillet válasza gyuri2008 (#239) üzenetére


Skillet
addikt

Nincs benne GPS!
:F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#247) -ZeeZee- válasza Skillet (#246) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

A telefonon kell bekapcsolni a gps-t. Én RN9pro + Honor Band 4-gyel szenvedtem ezzel a problémával. Ha nem volt bekapcsolva a gps, akkor nem csatlakozott sehogy az óra, ha bekapcsoltam, csatalkoztattam, de a gps kikapcsoltam, akkor még csatlakzott, de ha megszakadt a kapcsolat és visszaértem a telefon közelébe, akkor is csak akkor volt hajlandó újracsatlakozni, ha be volt kapcsolva a gps. Azt hiszem valamelyiki android verziótól már ez a módi.

(#248) Skillet válasza -ZeeZee- (#247) üzenetére


Skillet
addikt

De a GPS pozíciónálási idejéről kérdezett a fórumtárs.
:K
Amúgy az infó okés. Jól jöhet sokaknak.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#249) -ZeeZee- válasza Skillet (#248) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok. 2napja van ilyen kütyüm. Azt kérdezném ha élmények a telotol miért nem csatlakozik vissza magától ha megint közel vagyok a telokhoz?

Én erre válaszoltam. Sehol nem látom a GPS pozícionálási időről való részt.

(#250) Skillet válasza -ZeeZee- (#249) üzenetére


Skillet
addikt

A fórumtárs azt kérdezte, a "GPS hamar pozíciónál?"
KATT
Te nem erre válaszoltál, hanem az én hozzászólásomra, amiben azt írtam, nincs benne GPS!
Nézdd vissza! Gondolom ezek szerint nem így szeretted volna, de így sikerült.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.