Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Skillet válasza lajbii (#149) üzenetére


Skillet
addikt

Közel sem biztos a magyar nyelv,ha mégis,akkor lehet,hogy a kínai változaton is lesz frissítés után.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#152) Sungoo válasza lajbii (#149) üzenetére


Sungoo
addikt

Ahogy a tapasztalatok mutatták eddig, valószínű dupla áron. Remélem nem lesz igazam.

(#153) PociAti válasza lajbii (#149) üzenetére


PociAti
senior tag

Nélkülözhetetlen hiánypótló, hogy a fogaskerék mellé magyarul kiírják: "Beállítások", a szív szimbólum mellé hogy "Pulzusszám mérés". Nehogy valaki összekeverje a kettőt.

(#154) punky10 válasza lajbii (#149) üzenetére


punky10
addikt

Ez még nem "hivatalos magyar forgalmazás"... :N
Az akkor lesz,ha megjelenik a hivatalos magyar webshopban,vagy valamelyik hivatalos magyar forgalmazó kínálatában(ilyen pl a Telekom,vagy a Media Markt)
Itt még csak arról van szó,hogy külföldi oldalról lehet rendelni global verziót.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#155) Skillet válasza PociAti (#153) üzenetére


Skillet
addikt

Egyetértek. Már ha így lesz. Ha lesz is magyar nyelv, szerintem a kínai verzióban is lesz. Az 5-ösnél is így volt. A 4-esnél meg nem volt magyar nyelv sem a globalban, sem a kínaiban.
Ma amúgy megjött a 29-én rendelt fekete Band 6. Nagyon szép darab. Asszonynak már van jópár hónapja egy rózsaszín, de azt nem volt lehetőségem ennyit nyomkodni.
Az üzemidőt mindenképpen tesztelni fogom, mert arra már feleségemmel is felfigyeltünk, hogy a 6-osát sokkal ritkábban kell tölteni, mint az 5-öst.
Az időjárás rész nagyon tetszik. Órákra lebontva meg lehet nézni, mint mondanak a jósok. De egy héttel előre is lehet kukucskálni. Szuper. Ezt hiányoltam már, mert pl a konkurens band 3-ban is megvolt már. Nekem úgy tűnik, nagyon egyben van a hardver, szoftver és a dizájn is.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#156) punky10 válasza Skillet (#155) üzenetére


punky10
addikt

Mult héten szombaton töltöttem,most 74%-on áll.
Ha nem is sokkal,de többet bír,mint az 5.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#157) yuing


yuing
őstag

CN és a Global verzió között akkor csupán a további nyelvek támogatása a különbség?

(#158) punky10 válasza yuing (#157) üzenetére


punky10
addikt

Meg talán az NFC.Bár(úgy tudom)nem nagy a különbség:a kínaiaban van,de nem tudjuk használni,a globálban nincs,tehát nem tudjuk használni... :D
De ez nem 100..

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#159) Skillet válasza punky10 (#158) üzenetére


Skillet
addikt

Kinaíból is van NFC nélküli is.
Viszont igen, teljesen felesleges. Itthon nem tudjuk használni.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#160) yuing válasza punky10 (#158) üzenetére


yuing
őstag

Okés, köszi! Akkor nem kell nekem a global. :) Okosórát nem bírom viselni egész nap, kíváncsi vagyok egy ilyen karperec mennyivel kényelmesebb számomra. Legfőképpen az alvás kritikus. Szétnézek Alin.

(#161) yuing válasza yuing (#160) üzenetére


yuing
őstag

Meg is rendelten a Honor boltjából. Izgatottan várom, az első karpercem lesz. Az appot le lehet szedni korábban ismerkedni? Vagy párosítással kezdődik az egész.

Oké, most esett le, hogy a Huawei Health alkalmazás gyárilag telepítve van telefonomon. :D

[ Szerkesztve ]

(#163) Skillet válasza yuing (#160) üzenetére


Skillet
addikt

Az biztos, hogy ez sokkal nagyobb a band 5-nél. Az szinte észrevétlen. De simán megeshet, hogy valakit még az is zavar alvás közben. Én észre sem vettem az 5-öst, hogy rajtam van. A 6 pedig csak tegnap jött, túl sok tapasztalat még nincsen vele. A súly biztos nem lesz gond, a méret és forma lehet az, nyilván te is erre gondolsz.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#164) RBJ válasza Skillet (#163) üzenetére


RBJ
addikt

Azért ez is óra méret. Nekem az a bajom, hogy band vonalat vinnem tovább. Kár hogy nem csináltak valami kicsit is.
Mivel hordok rendes karórát másik kézen a dög 6 os furán néznek. Lehet xiaomi Bánd lesz?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#165) punky10 válasza Skillet (#163) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem nem sokkal nagyobb.A Band 5 18 mm,a Band 6 25mm széles,hosszuk 43 mm.A Watch Es 46 hosszú és 30 mm széles.Az már kicst nagyobb. Igaz nem Band 5,hanem Huawei Band 3 Pro,de ennyi a különbség...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#166) punky10


punky10
addikt

Ja,és a Huawei 3 P valamivel keskenyebb,mint a Band5...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#167) kgmaci01 válasza RBJ (#164) üzenetére


kgmaci01
csendes tag

Én ajánlom a MiBandet, ha ezt nagynak találod. Annak jobb az app-os támogatása, sokkal személyre szabhatóbb. Én arról váltottam band 6-ra, mert nekem tetszik a nagyobb kijelző.

(#168) Skillet válasza kgmaci01 (#167) üzenetére


Skillet
addikt

Ja, hátha ott a 6 végre jó lesz... Bár kicsi rá az esély :DDD
Ékezetekkel való szívás, mókolni kell hozzá valami külsős appal... Vagy ez már változott?
Szerintem a miband szívás sajnos. Pedig jó is lehetne.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#169) kgmaci01 válasza Skillet (#168) üzenetére


kgmaci01
csendes tag

1,5 évig volt Miband 4 global, nekem nem volt gond az ékezetekkel. Ha mókoláson azt érted, hogy plusz egy app kell hozzá, akkor igen. Viszont azzal olyan beállításokat tudsz megadni, ami simán megéri. Sokkal személyre szabhatóbb. Miband 5-re tényleg nem érte meg váltani, mert nem volt előre lépés, közben meg kijött a band 6, és a nagyobb kijelző miatt lett az. Nekem nincs észrevehető különbség viselésben a kettő között, kényelmesek, alvásnál is.

(#170) yuing válasza Skillet (#163) üzenetére


yuing
őstag

Meglátjuk... Már fel is adták, de Kínából míg ideér... :)
Még arra vagyok kíváncsi, hogy a szenzorai mennyire pontosak a Samsung Gear Sport órámhoz viszonyítva, majd szépen letesztelem a mindennapokban és edzés közben.

(#171) Skillet válasza yuing (#170) üzenetére


Skillet
addikt

Nem EU - ból rendelted? Na az gázos valóban :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#172) yuing válasza Skillet (#171) üzenetére


yuing
őstag

Nem, abban a változatban, amit szerettem volna csak kínai raktárból tudtam rendelni. Nem sürgős a dolog, majd jön. :)

(#173) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,

Magyar datomos oralapot le lehet tolteni valahonnan?
Foliat erdemes venni ra?

Koszonom

[ Szerkesztve ]

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#174) yuing válasza Uthenger (#173) üzenetére


yuing
őstag

Én fóliával együtt rendeltem meg, mindenképpen érdemes védeni a kijelzőt. YT-on 1-2 tesztben azt mondták, hogy karcolódik.

(#175) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, ennek a programjában (mi a nem gyári amit érdemes felrakni?) is vannéjszaki mód, csökkenteni (időzítve) a kijelző fényerejét?
Mi band 6-ot kezdtem nézegetni, de ennek az alakja/mérete (és ékezetes betű kezelése) szimpatikusabb :)

NFC/asszisztens-t nem láttam sehol, akkor gondolom az anélkülieket láttam? A fenti linkek (mobilról) nem mennek, de én is találtam 'globált'...

Szerk: fentebb volt említés (kgmacitól), én így értettem elsőre.
Honor vs Huawei Band 6: fekete és grafitszürke tokozás a különbség, vegyem ami jobban tetszik? :B

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#177) MC Pite


MC Pite
veterán

Erre gondoltam éjszaki móddal.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#178) Sungoo válasza MC Pite (#177) üzenetére


Sungoo
addikt

Sajnos a Healthban nincs ilyen lehetőség. Nekem is az a bajom, hogy éjjel bevilágítja a szobát.

(#179) MC Pite válasza Sungoo (#178) üzenetére


MC Pite
veterán

Ó-ó, ez nem kicsit baj :( . Ha a filléres fényérzékelő nem fér be, legalább ezt kopiznák! :((( Pedig már beleéltem magam hogy ez mennyivel jobb lesz nekem (méreteken és ékezeten és kijelző tartalmon túl pl a tok is hasznos néha, pl durvább munkáknál).
De este eléggé zavar (mi band 4en néztem ma meg élőben, nappal beltéren is erős volt a fele akkora 450 helyett 400 nites kijelzővel), főleg picur mellett (de nejem is képes ilyenre felébredni).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#180) MC Pite válasza Sungoo (#178) üzenetére


MC Pite
veterán

A 4 és 5 elvileg tudja... [link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#181) Sungoo válasza MC Pite (#180) üzenetére


Sungoo
addikt

Az órán beleül nekem csak 1-5-ig lehet állítani az erősséget, az appot meg IOS-en használom, ott fapadosabb.

(#182) Skillet válasza Sungoo (#181) üzenetére


Skillet
addikt

Az 5-ben volt olyan,hogy éjszakára lejjebb veszi a fényerőt,jól emlékszem? Nem fényérzékelő volt benne, csak időpontokhoz aktiválta és deaktiválta, ugye? Itt nincs ilyen, nem találom. Viszont be lehetet állítani,hogy milyen idő ablakban van "ne zavarj" mód, vagyis nem rezeg, nem kapcsol be a kijelző,ha felemeled a kezed, stb.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#183) MC Pite válasza Skillet (#182) üzenetére


MC Pite
veterán

Spotifyt tudja vezérelni a Band 6? Van ahol azt írják, hogy nem...
Illetve ennél testreszabható az órán a menü, illetve hogy milyen tevékenységeket dobjon fel?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#184) Okosság válasza Skillet (#182) üzenetére


Okosság
tag

Igen, a ne "zavar mód" pont erre jó. Nálam is be van állítva hogy este 9-től reggel 7-ig ne értesítsen semmiről. Mérni ugyanúgy mér és az ébresztő is működik, viszont éjszaka nem világítja be a szobát és nem zavar rezgetéssel.

(#185) Skillet válasza Okosság (#184) üzenetére


Skillet
addikt

Ja, nagy találmány. Ha meg éjszaka felébredek, szeretném tudni mennyi az idő, megnyomom a gombot (mert ugye a karomat hiába emelgetem), akkor kivilágítja az agyamat.
Szuper. Szerintem az 5-ben jó volt úgy, ahogy volt. Felesleges a jón változtazni.
Félre értés ne essék, sokkal jobb óra,mint az 5, de ez pl mindenképp visszalépés.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#186) Szilvi1110


Szilvi1110
csendes újonc

Sziasztok!

Kérdés:akik Kínából rendelték, nem EU-ból, nem volt rajta plusz költség? Áfára gondolok konkrétan...

(#187) punky10 válasza Szilvi1110 (#186) üzenetére


punky10
addikt

Eddig nem volt...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#188) Sungoo válasza Szilvi1110 (#186) üzenetére


Sungoo
addikt

Kínai eladónak is van eu raktára. A szállítás onnan drágább.

(#189) Szilvi1110


Szilvi1110
csendes újonc

Azért kérdem, mert tavaj év vége felé rendeltem két aksit, fúróhoz. 20 ezer volt, és vissza tartották, ki kellett rá fizetni az áfát, plusz az ügyintézést... Elvileg 22 euró felett áfa köteles....
Nem nagyon szoktam ilyen összegért rendelni, ezért eléggé meglepő volt, és nem utolsó sorban nem is esett jól az a plusz 8 ezer forint. A band 6 ért nem szeretnék annyival többet fizetni 😁

https://www.posta.hu/vam

(#190) Okosság válasza Szilvi1110 (#189) üzenetére


Okosság
tag

Meg lehet beszélni az eladóval hogy olyan formában küldje hogy ne legyen plusz költség rajta. Én is ezt tettem, nem volt baj vele, nem volt plusz költség, 22 nap alatt ért ide. 11450ft-ba került.

[ Szerkesztve ]

(#191) Sungoo válasza Okosság (#190) üzenetére


Sungoo
addikt

Spanyol raktárból meg 12500, 7 napos szállítási idővel. És még trükközni sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#192) RBJ


RBJ
addikt

Érdemes ezt erőltetni amikor huawei band 6 szebb két fokkal?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#193) Cavsfan


Cavsfan
tag

(#194) novoszath


novoszath
senior tag

nekem t.nap jott meg az ora es vele egyutt a szivas is mert a play aruhazas app nem mukodik vele rendesen csak is kizarolag a huawei app galery bol letoltottel mukodik rendesen a hang aszisztens sem mukodik ki irja hogy emiui xx el alkalmas es azt csak a huawei telokon van.... :W :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#195) punky10 válasza novoszath (#194) üzenetére


punky10
addikt

Milyen hangaszisztenst akarsz használni?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#196) novoszath válasza punky10 (#195) üzenetére


novoszath
senior tag

lehet rosszul fogalmaztam nem tudom mi az ha hosszan megnyomod a gombot az oldalan akkor egy mikrofon szeruseg jelenik meg es ki irja alatta hogy csak emiui xx el mukodik

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#197) punky10 válasza novoszath (#196) üzenetére


punky10
addikt

Ja....
Passzolom, nekem olyan nincs.
De nem zavar, mert az angol kiejtésem "bikicsunáj" szinten van, a kínai meg még rosszabb... Úgyse értené, mit akarok. :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#198) Sungoo válasza novoszath (#196) üzenetére


Sungoo
addikt

Pl nekem ilyen funkció nincs! :DDD

(#199) punky10


punky10
addikt

Ki tudja mennyi verzió létezik... :)
Nekem kínai van,de a dobozán rajta van az NFC.A menüben van is egy (használhatalan..)Alipay.Állítólag az NFC-sben van hangaszisztens.Nos,az enyémben sincs.Hiába nyomogatom,maximum kikapcsol. :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#200) Skillet válasza punky10 (#199) üzenetére


Skillet
addikt

Az NFC az én dobozomon is rajta van, de ott van mellette egy picike 4-es, aztán le is írják lejjebb, persze érthetetlen nyelven, hogy nem mindegyik verzióban van NFC blablabla... Szerintem. Én nem NFC-set vettem. De nem tudom, hogyan lehetne tesztelni.
Asszonyé dettó.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.