Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Aryon87 válasza firemanus82 (#100) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennyire nincs senkinek ez a telefon, vagy más topikban van aktiv élet? ha igen, kérnék egy átirányító linket. Köszi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#102) asddsa válasza Aryon87 (#101) üzenetére


asddsa
tag

Nekem van :D

Elég jó, csak nagy. :D

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#103) Aryon87 válasza asddsa (#102) üzenetére


Aryon87
félisten

Kameraban milyen?
Par kepet ha felteszel drive-ba s megosztanad (akar privarban is/ halas lennek:R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#104) asddsa válasza Aryon87 (#103) üzenetére


asddsa
tag

Elég jó kamerában. Majd csinálok pár tesztfotót, ha olyan helyen járok :D

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#105) Aryon87 válasza asddsa (#104) üzenetére


Aryon87
félisten

Annak örülnék nagyon. Lehetséges utódjelölt a Magic 4Pro, de még listában van a Mate50Pro (ha megjelenne végre, vagy legalább lenne értelmes kamerateszt YT-n) és a Pixel 7Pro is. Meg talán az S23Ultra, amennyiben Snapdragonnal jön.
Papirforma szerint a magic 4Pro jobb lenne mint a M50Pro, tudom nem a számokon múlik, de na. Az igaz hogy a Honornak nincs OIS a főkamerában?
Valamint ezen a telón megy a Gcam? (P50Pro-n nem sajnos)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#106) asddsa válasza Aryon87 (#105) üzenetére


asddsa
tag

Megy rajta a Gcam... OIS a Dxomark szerint nincs a nagy kamerán, de még sosem mosta el a képeket. Maga a vas tényleg hibátlan, de a mérete miatt sajnos én megválok tőle hamarosan.

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#107) Aryon87 válasza asddsa (#106) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez jo hir nekem. Melyik Gcam megy rajta?
Nekem pont a nagy meret opcio

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#108) asddsa válasza Aryon87 (#107) üzenetére


asddsa
tag

a 8.5 ment rajta..

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#109) Aryon87 válasza asddsa (#108) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugy ertem melyik fejleszto programja megy?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110) asddsa válasza Aryon87 (#109) üzenetére


asddsa
tag

Ő

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#111) Aryon87 válasza asddsa (#110) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, ezt nem ismerem

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#112) firemanus82 válasza Aryon87 (#103) üzenetére


firemanus82
senior tag

A p40 pro után nem vagyok elajulva tőle. Persze nem rossz, de nem is tökéletes, főleg sötétben

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#113) Aryon87 válasza firemanus82 (#112) üzenetére


Aryon87
félisten

Kulso tarhelyre ha feltennel par kepet vegyesben megkoszonnem. Mgic 4Pro, Mate50Pro a kivalasztott, meg lehet hogy Pixel 7Pro, de ez nem biztos. Es lenyeges lenne a fotozas ugye. Huawei/Honor fele fotokepesseget nem tudom elengedni...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#114) firemanus82 válasza Aryon87 (#113) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hová töltsek fel? Tudnál tippet adni?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#115) wwhy válasza Aryon87 (#105) üzenetére


wwhy
veterán

már rég megjelent ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#116) Aryon87 válasza wwhy (#115) üzenetére


Aryon87
félisten

Maradnék a "hazai" verziónál, egy ilyen értékű cuccot nem szívesen vennék olyan helyről, ami esetében a gariztatás több macerával járna. Hazai alatt most Németországot értem, perpillanat ott élek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#117) Aryon87 válasza firemanus82 (#114) üzenetére


Aryon87
félisten

Drive is megteszi, ha van fiókod. Az a legegyszerűbb :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#118) firemanus82 válasza Aryon87 (#117) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ok. Osszehozok valamit

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#119) firemanus82 válasza Aryon87 (#117) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hamarosan fent lesz pár kép.
[link]

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#120) firemanus82 válasza firemanus82 (#119) üzenetére


firemanus82
senior tag

A videón hallatszik a csoda 'audio zoom' és sehol sem lehet kikapcsolni. :W

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#121) Aryon87 válasza firemanus82 (#119) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönöm a képeket. :R Őszintén szólva jobbra számítottam. Persze átlagembernek bőven megfelelhet, de ebben a a kategóriában többet kellene nyújtania. Főkamera még okés, de a széleslátó az borzalmasan gyenge, és a zoomkamera is. Éjszaka meg teljesen elvérzik. Azért is vagyok csalódott, mert korábban volt Honorom (8 és 9) és azok kisebb szenzorral jobbakat csináltak, ahogy párom Honor20Pro-ja is. Marad a Mate50pro és Pixel7Pro versenyben, ez a Magic 4Pro kiesett így.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#122) firemanus82 válasza Aryon87 (#121) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sajnos így van. P40 pro után elég nagy csalódás volt nekem is. De most már ez marad és a Google nélkül meg voltam lőve. Elő is került a szekrényben elfeledett Canon tükörreflexes, ami reneszánszát éli nálam

Éjszaka sokszor a fókuszt sem találja el, és ha több mozgó ember van a képen, mivel az arcukra akar fókuszálni nem engedi elsütni a képet.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#123) Aryon87 válasza firemanus82 (#122) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet az Ultimate verzio ezerszer jobb, de az meg ugye kurozium..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#124) firemanus82 válasza Aryon87 (#123) üzenetére


firemanus82
senior tag

Arról itthon ne is almodjuk :(

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#125) asddsa


asddsa
tag

Ha esetleg valakit érdekel, maradt két Nillkin CamShield Pro (fekete [még nem volt telón] és kék) tokom.
Ugyanitt HONOR Earbuds 3 Pro is van, bontatlanul.

:R

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#126) vlesi69


vlesi69
senior tag

Vettem egy Magic 4 Prot mert Huawei párti voltam, eddig nem csalódtam benne, gyors, jó a kamera ahoz képest hogy a fő kamerába nincs képstabilizátor, nem melegszik és nem merűl annyira mint a Xiaomi 12 Prom ami volt. Most felváltva használom egy 23 Ultrával, egyenlőre még a kezdeti használatba vagyok mindkettővel majd a későbbiekbe derül ki hosszabb távon. De elvileg jön Európába Magic 5 Pro, arra kiváncsi leszek, meg a 13 Ultrára.

(#127) vlesi69


vlesi69
senior tag

Még egy kérdés, lehet e tudni mikor várható az Android 13 a 4 Prora?

(#128) koboldozat válasza firemanus82 (#119) üzenetére


koboldozat
senior tag

Úgy látom ezt sem kell megvenni, a képek minősége nagyon gyatra.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#129) vlesi69 válasza koboldozat (#128) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szerintem meg jók a képek.

(#130) koboldozat válasza vlesi69 (#129) üzenetére


koboldozat
senior tag

Hát nagyon nem, :(
A P30 Pro-m jobbakat csinál.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#131) vlesi69 válasza koboldozat (#130) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mondjuk azt aláírom! Volt P30 Prom, a gugli hiány miatt váltottam, de azért megvettem a P40 Prot és P50 Prot is, most a Magic 5 Prot várom. Érdekes módon tavalyi év legjobb kamerás mobilnak választották meg úgy hogy a fő kamerába nincs optikai stabilizátor, de nem tudni mennyire független a teszt. Amúgy meg nagy fényképezőgéppel fényképezek azt még most sem überele egy csúcs telefon sem.

(#132) Inarus


Inarus
addikt

Ha már fotózunk, adok én is pár fotót a közösbe, hátha segít árnyalni az összképet.
[link]
Vannak benne jók, rosszak, zoom és ultrawide fotók vegyesen, illetve "AI on" és "off" fotók is.

[ Szerkesztve ]

(#133) vlesi69 válasza Inarus (#132) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mi ha megyünk valahová fényképezőgépet viszünk, számomra a mobil arra jó ha nincs a gép nálam de le szeretnék kapni valamit az azért legyen jó. Teljesen felesleges ez a megapixel rálicitálás az S23 Ultrám 200 mpx de én 16:9 képarányra állítottam 9 megapixele, a Pro módba is 12 megapixelre van állítva, csak összehasonlítás képen szoktam a fullra állítani.

(#134) koboldozat válasza vlesi69 (#131) üzenetére


koboldozat
senior tag

A P30 Pro-n van Google. Ez volt az utolsó amin még volt.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#135) vlesi69 válasza koboldozat (#134) üzenetére


vlesi69
senior tag

Tudom. De az már régi én meg cserélgetem a telefonokat.

(#136) Inarus válasza vlesi69 (#133) üzenetére


Inarus
addikt

Bevallom, erősen vakarom a fejem, hogy a hozzászólásod melyik része kapcsolódott ahhoz, hogy belinkeltem pár képet annak érdekében, hogy segítsen kicsit megismerni a telefon képességeit.
Meg hogy hol volt szó eddig "megapixel rálicitálás"-ról. :F

(#137) vlesi69


vlesi69
senior tag

Kiadták a MagicOs 7.1-et Android 13-at. Tegnap este néztem rá, fel is van telepítve.

(#138) firemanus82 válasza vlesi69 (#137) üzenetére


firemanus82
senior tag

Azóta egyetlen app-nak sem tudom megváltoztatni az értesítési hangját :W

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#139) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy Magic 4 Pro vásárlásán. Egyedül a frissítések kiadása nem igazán szól mellette, olvastam, hogy áprilisban jött ki a 13-as droid. Általánosságban véve milyen gyakran jönnek frissítések? A 13-asra kapott már a kiadása óta?

:R

Xiaomi 14 Ultra

(#140) firemanus82 válasza Helltak (#139) üzenetére


firemanus82
senior tag

Júniusi a legutolsó frissítés nálam

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#141) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Került hozzám egy ilyen gyönyörűség, hát mit ne mondjak, kellemes csalódás ez a telefon.. Nem is értem, hogy miért nem lett népszerű itthon,mert konkrétan egy Huawei rendszert kap az ember Google támogatással, első osztályú kamerákkal innovatív külsővel..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.