Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Ezek az árak... noname hülyeségek is ötszáz körül nyitnak.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Neurotoxin válasza GreatL (#1) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Egyetértek a fanyalgással, 2 év, belassulnak, nem jön frissítés és a kutyának sem kellenek. Utána pedig bekerül a fiók mélyére..előtte pedig kiadtál közel ~500e Forintot. Őrület!

Az IT café-n pedig ott a hír, hogy "A gazdaság lassul, a csúcsmobilok iránti igény pörög"...

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#3) joey04


joey04
titán

a kamera semmi kiemelkedő, az üzemidő meg csalódás. de legalább drága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ilyen áron bukásra van ítélve, most a 256GB-os S22Ultra 370Ft akciózva ajándék galaxy buds pro-val...

#2 Neurotoxin true

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#5) Alogonomus


Alogonomus
őstag

Amennyiben a Nokia nyitóárak nevetségesek, akkor ez az ár gyalázat.
S22 Ultra ennél olcsóbban kapható, és az nem csak több paraméterében jobb, mint amennyiben gyengébb, de arra nyugodtabban is ad ki az ember ~420-450 ezret, mert várhatóan hosszú évekig létezni fog még a Samsung, és érkezik majd a telefonra a frissítés. A Honor önálló márkaként történt "megszületését" nézve viszont ez messze nem annyira biztos. Amilyen gyorsan döntött a politika, és lépett az önkormányzat a cég gründolása ügyében, ugyanolyan gyorsan vége is szakadhat a Honor történetének.
Pedig egy ilyen árkategóriájú telefont már több évre vesznek, és több év múlva is szeretnének támogatást kapni hozzá.

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valahogy egy Honorert nem adnék ennyit.

Teljesen más terméket vettem pár hete, közel fele ennyiért, arra azt mondom megérte, de eszembe nem jutna 200 ezer felett kiadni telefonra.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Kamerában picit számomra csalódás, igaz ebben az Ultimate lesz a nagyágyú, de kezdek abban is kételkedni.
Mi 11 ultrát, egyszerűen nem tudja semmi meglépni.

Pici hiba a tesztben.:

A főkamera 50 megapixeles adata még közös, ám az első oszlopban a Honor a P50-nél apróbb, 1/1,56”-es Sony szenzorral szállít képeket,

A p50 pro-ban is ekkora szenzor van. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#8) Persie12 válasza Zsoleszhun (#4) üzenetére


Persie12
aktív tag

Szia! Azt meg tudod mondani hogy hol árulják ennyiért?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#9) pontyos


pontyos
senior tag

Röhej ára van... Egy 100assal olcsóbban biztosan jobban fogyna

(#10) Bone123 válasza Elit3Zotya (#7) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm, hogy jelezted!

(#11) bigmasterg válasza GreatL (#1) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az a baj, hogy a Honor név még nem cseng olyan jól.
A Huawei már ott volt a tiltás előtt hogy eléri a prémium szegmenst és most a Honronál azt hiszik, hogy ugyanonnan folytathatják.

1-2 év építkezés, kicsit alacsonyabb árakkal nem ártana a Honornak sem, hogy megszokják és megszeressék az emberek.

(#12) sfefe válasza Persie12 (#8) üzenetére


sfefe
őstag

370ert nem látom sehol...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13) bigmasterg válasza sfefe (#12) üzenetére


bigmasterg
addikt

Samsung.com
[link]
+ erre még lehet 10%-os kupon(okat) rakni.

Viszont most buds pro akciót nem látok itt, pár napja lejárt, de akkor készülék beszámítási akció is volt.

szerk.:
A sima samsung fizikai boltokban meg 100ezer ft kedvezményt adnak készülék beszámítás esetén és itt is él a -15% 300ezer ft felett.

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó telefon, szimpatikus. Igaz az SoC lehetne jobban hűtött vagy valami takarékosabb picit.
Ugyan ez SD870-el 200-250 ezerért instant buy lenne nálam.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#15) Zsoleszhun válasza Persie12 (#8) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ahogy bigmasterg írja, samsung.com 3 év garanciával :))

Kép a topikjából:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#16) Alfred88


Alfred88
tag

Az a kamera bevagas... joistengyerele :DDD :DDD 500k ... Köszi nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) pècsimunkás válasza Zsoleszhun (#15) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha otthon lennék, már venném is :)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18) h4h01 válasza Zsoleszhun (#15) üzenetére


h4h01
senior tag

Igeen, meg még eladod a kocsi alól a kerekeket és még 250-nel olcsóbb.. :DDD Nem tudom mennyire releváns egy majdnem 4 hónapja piacon lévő telefon "összekuponozott" árát összehasonlítani egy most piacra lépő telefonéval..A samu nyitóára hivatalosan 489.990 Ft volt, a honor 20 ropival olcsóbban nyit. Az, hogy akárki hogy könyörgi, vonja össze, többszörözi a kuponokat, az szerintem egy másik kérdés..Hivatalos nyitóárat a nyitóárral.. :U

Továbbra is tetszik a telefon, szívesen használnám! Ez a kijelző/előlap arány azért még mindig brutál. Külön öröm a 3d-s arcazonosítás! A huawei-jel közös jellemzőket - a szoftvert tekintve - személy szerint pozitívnak tartom, meg úgy igazából a cikk hangvételével sem értek egyet annyira..Most miért kéne minden áron a huawei-jel szembemennie a honornak? Azé, hogy még a huawei-t szerető felhasználók se találják meg ebben a telefonban a számításaikat, vagy kevésbé legyen ismerős nekik? Hülyék lennének szerintem..A szoftver maga jó és gyors gondolom, most az, hogy ez igazából egy EMUI, én pont örülök neki..Fotókat nézve, ennél kb. nem kell jobb, mindenre is elég, főleg nekem..Egyedül az akksi méretéért és a melegedésért kár egy picit, de az meg részben a qualcomm és a pöpec samu node sara..Akksi időért meg kárpótol a 100w-os adapter, ami ugye bent van a dobozban, a kábel és a tok mellett khm...

[ Szerkesztve ]

(#19) csako válasza h4h01 (#18) üzenetére


csako
veterán

"Hivatalos nyitóárat a nyitóárral.."
Szerintem az számít, hogy éppen mennyibe kerül, elvégre ha "most" veszek telefont, akkor nem fogom a Honort választani csak azért, mert a Samsung korábban drágább volt... Legközelebb induljon egyidőben vele vagy olcsóbban vagy nemtom.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20) h4h01 válasza csako (#19) üzenetére


h4h01
senior tag

Én értelek, de ezt így nem lehet kijelenteni, hogy a samu 370, ez meg 470!! Azért mert most pont olyan a csillagállás és a samunál a fejetlenség, hogy meglehet csinálni ezt a kuponozgatást, meg összevonni 3 kupont ez marhára nem biztos, hogy a jövő héten is működni fog..
De ilyen erővel, akkor vonjuk le az ajándék órát a honor árából és akkor máris 380..szinte egy árba van a kettő nem??? :))Meg a samuhoz kalkuláld hozzá a töltőt, meg a tokot..Ezért mondom, hogy ezekkel az ideiglenes akciókkal, kedvezményekkel nehéz összevonni a kettőnek az árát..

[ Szerkesztve ]

(#21) Zsoleszhun válasza h4h01 (#20) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerintem nem megy úgy az eladás ahogy várták, harmadik hete van kuponozós akció a samsungnál (mindig egy pici változtatással), ha vinnék akkor már biztos lelőtték volna.
Én örülnék, ha a honornál is lenne ilyen de addig biztosan nem tud labdába rúgni a samsung mellett :R

¯\_(ツ)_/¯

(#22) h4h01 válasza Zsoleszhun (#21) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem látok bele, legyen így..Csak majd az aprón is jusson eszébe az eladóknak, hogy nem 490-ért vették :DDD Az meg majd a jövő zenéje, hogy hogyan fog mérséklődni ennek a konkrét honornak az ára, milyen kedvezmények lesznek stb.. :R

A #20-as hsz végén az *összevetni szót szerettem volna :P

[ Szerkesztve ]

(#23) janeszgol


janeszgol
félisten

Azert erdemes megnezni a GPU teszteredmenyeket. Mennyivel lemarad az Exys Samu.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#24) klaya86


klaya86
senior tag

Ízig-vérig csúcstelefon, ennek megfelelő árazással. Kár ezen sírni. A dizájn szintén ízlés kérdése. Nekem nincs bajom a hátlappal, legalább egyedi. Viszont amit nem tudnék megszokni, az a kapszula a kijelzőben. Marha zavaró. Volt Huaweiem, Honorom. Teljesen frankó rendszerük van. Mellé brutál gyors töltés, komoly kamera rendszer, kifogástalan kijelző stb ... Nincs ezzel baj, jó telefon. Szívesen látnék tőlük egy elérhető árú felső /felső középkategóriás cuccot ilyen 250 környékén.

(#25) joey04 válasza h4h01 (#22) üzenetére


joey04
titán

[link] :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Kevin8997 válasza h4h01 (#20) üzenetére


Kevin8997
tag

Pedig olyan mintha magadat győzködnéd, hogy neked miért érné meg a Honor drágábban mint most a samsung.

(#27) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az a kamerasziget hányinger... Én nem tudom, de ezek a "dizájnerek" nem tanulnak esztétikát, nem ismerik a szimmetriát, stb?? Egy kijelző legyen már szögletes, minden szartól mentes! Okádék az összes ilyen és hasonló telefon! Inkább ne legyen telefonom, de soha a büdös életben nem vennék ilyen rusnyaságokat. Azok az árak meg... Nevetséges, hogy egy valamire való telefon, amivel lehet telefonálni, böngetni, lőni pár képet, legalább 150-200 ropi. Nevetséges ez az egész telefonipar. Már nem, olvasok el egy tesztet sem. Ránézek a képekre és elmegy a kedvem az egésztől.

(#28) Graphics válasza SkyLine3000 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Anno a Nokia hasonló méretű és küllemű megoldása láttán is ez volt az érzésed?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) bigmasterg válasza h4h01 (#20) üzenetére


bigmasterg
addikt

Igazából mindkettőtöknek igaza van.
Átlag vásárló nem fog utána nyomozni és kuponokat vadászni, hanem bemegy(akar virtuálisan) valamelyik nagy boltba, vagy szolgáltatóhoz és megveszi. De ugyanakkor az nem fogja meghatni, hogy mennyi volt fél éve a készülék ára, hanem azt nézi, hogy most melyiket tudja olcsóbban megvenni.
De a kuponozástól függetlenül is csökkent a Samsung ára.

Na ezért nem szeretek átlag Android telefont megjelenés körül vásárolni, viszont iPhone-t igazából minél közelebb a megjelenéshez érdemes, úgysem csökken az ára 1évig.
Azt kell mondjam, hogy az Apple okosabban áraz.

(#30) Aryon87


Aryon87
félisten

Végre a várva várt teszt. Köszönöm :R
Az ára mai viszonylatban nem épp kellemes, de a többi se indított olcsón.
Számomra nem is kérdés, hogy mi lesz a P40Pro-m utódja jövöre..
Felhasználói tapasztalatokat kíváncsian várom + fotókat :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31) Aryon87 válasza h4h01 (#18) üzenetére


Aryon87
félisten

+1

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32) Aryon87 válasza klaya86 (#24) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem zavaró. Pláne ha bekapcsolod a szoftveres "kávát". Észre se veszed utána ;)
P40Pro-n 2 éve van így nekem. És sokkal jobb a kapszula az arcazonosító szenzorok miatt, mert ez legalább vaksötétben is felold pikkpakk, míg a kameralyukas verziók nem képesek erre.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) h4h01 válasza joey04 (#25) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát most erre nem tudok mit mondani..Mindenki úgy, meg azon nyerészkedik felőlem, ahogy akar..Ha talál rá vevőt, egészségére..

#26: Rosszul gondolod..Nem emiatt álltam bele a dologba! Amúgy meg számítana bármit is?

(#34) Apophisz1234 válasza Aryon87 (#32) üzenetére


Apophisz1234
újonc

A Magic 4 pron van szoftveres káva?

(#35) klaya86 válasza Aryon87 (#32) üzenetére


klaya86
senior tag

Gondolom milyen esztétikus lehet, ha az a kamu káva be van kapcsolva. Alul 2 mm, felül meg majd 1 cm 😃 anno a csepp alakú notchnál próbáltam ki, baromi asszimetrikus a kijelző, ha a notch el volt tüntetve. Elhiszem, hogy baromi jól működik sötétben is a feloldás stb... De én simán beáldoznám, ha cserébe egy pici kamera lyuk lenne.

(#36) Aryon87 válasza klaya86 (#35) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs 1cm. Az a Samunal jellemzo inkabb, mivel a lyuk joval lejjebb van.
Menj be egy boltba, keresd meg a P40Pro-t es nezd meg.
A tartalom marad, nem veszel eszre semmit az egeszbol.
Majd lefotozom nappal hogy lasd akar foto formajaban.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet. Jó telefon lett,az ára majd lejjebb megy.

A jövő most van

(#38) janeszgol válasza vilmose33 (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem is jó teló lett. Csak drága. 350-380 környékén igen jó vásár lenne.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#39) Hallosz


Hallosz
senior tag

Lehet, hogy csak nekem hiányzik, de szívesen megtudnám, hogy térerőben mennyire felkészült egy-egy telefon. Gondolok itt arra, hogy egy pontosan ismert, kevésbé lefedett területen miként viselkednek a készülékek. :R

Mert lakni, muszáj.

(#40) bigmasterg válasza klaya86 (#35) üzenetére


bigmasterg
addikt

Oledes telefonoknál a kamera lyukra simán megoldás egy fekete háttér (legalább ott fekete ahol a lyuk van) + System szintű dark mode.
Nekem így legtöbbször nem is látszik.

(#41) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez így nokedli. Pedig az emlegetett Honor 6-al kezdtem én is ezt a vonalat.
Ennyi pénzt csak iPhonera érdemes kiadni ha van rá. Samsungokon is csak nevetni lehet. :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#42) 7Heads Drago válasza SkyLine3000 (#27) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Érdekelne hogy szerinted melyik telo a szimmetrikus?
Az emberi arc se az. :))

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) 7Heads Drago válasza Alogonomus (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt kihagytad: a SOC-ja meg gyengébb, és ritka lassan tölt cserébe.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) 7Heads Drago válasza bigmasterg (#11) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sajnos a szoftveres háttér+Leica sincs most itt. Az ára meg úgy fog zuhanni, mint a gerely.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#45) arnyekxxx válasza SkyLine3000 (#27) üzenetére


arnyekxxx
veterán

amivel lehet telefonálni, böngetni, lőni pár képet,

erre egyébként miért nem felel meg egy random 50ezres droidos telefon?

(#46) vilmose33 válasza janeszgol (#38) üzenetére


vilmose33
őstag

Nem lenne a Fold 3-am elgondolkoznék rajta ha adnák hozzá az ajándék órát is.

A jövő most van

(#47) Füleske válasza janeszgol (#38) üzenetére


Füleske
addikt

"Ajándék" óra nélkül pont annyi lesz.

(#48) Doki42


Doki42
őstag

Szép szép, de nem tartós … support…

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#49) sfdrakex válasza arnyekxxx (#45) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

50 ezressel kb csak telefonálni lehet, fotózni 100 alattival nem lehet, de inkább 150-től.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50) arnyekxxx válasza sfdrakex (#49) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ha így nézzük akkor fotózni fullframe dslr alatt semmivel nem lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.