Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) serfozojozse


serfozojozse
csendes tag

Sziasztok! Kb egy hete érkezett meg a Honor band 5 -öm . Kicsit féltem megrendelni , mert senki sem szereti a pénzét bukni. Azonban végül is minden jól sült el. A Global verziót rendeltem. A készülék meg is érkezett kb 1,5 héten belül ami ugye nagyjából 7-8 munka nap. Alap beállításokkal kértem a szállítást, tehát nem sürgősen. A csomag picit meggyűrődött , de a készülékkel nem volt semmi gond. Felraktam töltőre és be is indult ahogy kell. Párosítottam a telefonommal majd le is töltötte hozzá a frissítést ezek után pedig bluetooth kapcsolaton keresztül frissítette a karkötőt. Beállítgattam amire lehetőség volt. Nyilván kell hozzá Huawei azonosítót regisztrálni, mert úgy működik a telefonra Play áruházból le tölthető alkalmazás. Enélkül én meg sem próbáltam. Így nem is tudom, hogy lehet -e. A karkötő egyszerű használatú. Spo mérőt én nem leltem fel benne sajnos. Szívritmus mérő az úgy van ahogy a könyvben megírták. A beállítások menüje csak akkor jön elő, ha a telefonodat előtte Angolra állítod. Egyébként csak üres sávokat fogsz látni a beállításoknál amik ettől függetlenül működnek; szöveg nélkül is. Nem tudom, hogy erre lesz -e bármilyen frissítés. A mozgás érzékelője elég jól működik. Én a forgatás képernyő választáshoz opciót kikapcsoltam. Zavaró tud lenni. Egyébként néha picit akadozik a karperec rendszere. Leginkább az üzenet kezelésnél máshol nem tapasztaltam. Nem villám gyors így aki ehhez van szokva előfordulhat ha duplán koppint máris megnyit valamit mire betölt. Hívásokat szépen jelzi. Írja a hívó fél nevét. Ez teszik benne. Funkcióit elég jól hozza. Panel lakásban 6 méter után leválik a telefonról. Honor 8 telóm van. Fülessel a panelban tud ajtón kívül is 12-15 métert. Nyilván a karkötőben kisebb a bluetooth modul. Ezért lehet ez. Eddig 1 hetes használat után egyszer érzékeltem , hogy magától nem csatlakozott vissza a telefonhoz ép a mai napon. Riasztás jól működik! Alvás monitor funkció nagyon jó!! Időjárást mutatja egy nap vagy felhő ikon plusz hőmérséklet. Van jó pár számlap amik közül lehet azért már találni valami jobbat is, de valahogy még mindig hiány érzetem van , ha rá nézek a karkötőre. Használom a folyamatos pulzus szám mérést és így kb 5 nap után töltöttem fel , de akkor még 25 % -on volt az aksija. Nagyon tetszik a töltési módszere , hogy nem kell a karkötőt szétszedni. Csak rá pattintom az állványára és megy a töltés. 5 riasztást lehet egyébként beállítani plusz egy intelligens ébresztést ami az alvás monitorozást használva akkor ébreszt amikor nem mély alvás periódusban vagy. Ezt ma állítottam be , holnap fogom tesztelni. A karkötő funkciók sorrendjét a telefonon lehet beállítani az alkalmazásban. Előfordulhat , hogy a karperecen is lehet, de csak ezért nem vártam meg míg az egész telefonom angolra áll. A neten egyébként fel lelhető , hogy a beállítások üres helyén minek kell látszódnia , így lehet állítani nagyjából a karkötőt. Üzeneteknél csak az összeset lehet egyszerre törölni és a kijelzőn megjelenő gombon sincs szöveg. Most itt tart az okos karkötő. Nyilván az ember nem várhatja el , hogy Magyarul tudjon a kicsike, de azért egy alap angol jó volna rá és az legyen független a telefon nyelvétől. Hát kb így elsőre ennyi jutott eszembe. Ha valakinek lenne kérdése , akkor keressen bátran. Igyekszem megválaszolni rá.

üdv: József

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.