Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) daniatx


daniatx
csendes tag

Üdv! Mobilcornernél vagy partnerónál vett már valaki? 2 év hivatalos gari jár azokra is ?
köszi

(#4105) Lauda válasza daniatx (#4101) üzenetére


Lauda
félisten

Mobilcorner bolti gart ad, de valoszinubb, hogy semmit se ad mikor baj van, a feher 64-es nincs is europaban, gondolom kinai telefon van atkotyvasztva.

[ Szerkesztve ]

(#4220) Dwatti válasza Bennyboy (#4218) üzenetére


Dwatti
addikt

Ez is jó ár és hivatalos forgalmazó

mobilcorner vélemények - nézd meg a negatívat is éppen egy H8 rendelésöl

[ Szerkesztve ]

(#4892) func93 válasza headhunter86 (#4891) üzenetére


func93
senior tag

Én a mobilcornerbe vettem. Gyártói garis, 2 év. 112.000-ért. Bontatlan.
Több készüléket is vettem már tőlük, mindhez tökéletes volt a gyári gari, sose volt baj.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#5047) headhunter86 válasza Dwatti (#5046) üzenetére


headhunter86
senior tag

Hát én most azon agyalok hogy mondjam e a Mobilcorneres megrendelésem. Ki van nekik írva, hogy csak európai modellek, gyári garancia. Vélemények 1171-ből 4,6/5.
Vagy tizesssel többért Mall.hu.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5059) Quqesz válasza Sragi (#5023) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Milyen lg-ről váltottál?

headhunter
Annyit tudok, hogy aki vett n6p-t mobilcornertől lecsekkolta a garit a huaweinél és ment a gyári gari.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#5228) headhunter86 válasza headhunter86 (#5226) üzenetére


headhunter86
senior tag

Hívom a mobilcornert, hogy lemondjam a megrendelésem. Mivel köv hét közepéig mondták hogy megkapom. Erre azt mondja, el van csomagolva, holnap hozza a futár. Úgyhogy marad az.
Még jó hogy felhívtam őket, mert elmentem volna melóba pénz nélkül, azt jöhetett volna a futár :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5285) headhunter86


headhunter86
senior tag

Na megjött a teló. Mobilcornerből. Nexus 4 után ez valami álom. Lőttem mindjárt pár képet, hát nekem ez kész felüdülés :D
Nem is gondoltam volna, hogy ujjlenyomatolvasó ennyire király dolog. Mint a villám olyan.

Amúgy nekem a dobozban van füles. Ez normális? Dobozán amúgy rajta van, hogy működik a teló az EU-ban, szóval tuti EU-s.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5366) m.adri1 válasza headhunter86 (#5285) üzenetére


m.adri1
csendes tag

Szia!
Végül mennyi idő alatt érkezett meg a rendelésed a mobilcornertől?
Esetleg a huawei-eseket nem hívtad fel, hogy tényleg minden rendben van e a telefonnal (gyári gari stb)?
Én is nézegetem a webshopokat és ez a legolcsóbb, ami gyanús :B

(#5439) headhunter86 válasza m.adri1 (#5438) üzenetére


headhunter86
senior tag

Felhívtam én is őket, tutira akartam menni :D
Mobilcorner-ből rendeltem és igen EU-s! :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5443) headhunter86


headhunter86
senior tag

Jól gondolom, hogyha ma pl. bezárna a Mobilcorner, akkor engem az nem érintene? Mivel telóm EU-s, vonatkozik rá a garancia és úgy is Telemax-szal kell intézni. Tehát innentől lényegtelen, hogy létezik-e a bolt még vagy sem.

(#5442) m.adri1: Enyémben EU-s töltő és headset is volt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#6049) Dwatti válasza joefasalasso (#6046) üzenetére


Dwatti
addikt

Hivatalos forgalmazok a Honor 8 vásárlás oldalon
Továbbá ajánlott üzletek : mal.hu , esetleg még a mobilcorner - itt a visszajelzések alapján 2év gyári garancia jár.

(#6298) Dwatti válasza febee91 (#6297) üzenetére


Dwatti
addikt

A Mobilcorner oldalról már több pozitiv visszajelzés érkezett itt az oldalon.

(#7786) xAttilaxB válasza zzola (#7780) üzenetére


xAttilaxB
csendes tag

Köszi szépen a választ. Nem innen rendeltem, hanem a fentebb említett mobilcornertől.

Üdv Attila

(#8252) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Aki esetleg vett mobilcornerban ilyen telefont milyen régiósat kapott?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9392) Dwatti válasza hobbitka_ (#9385) üzenetére


Dwatti
addikt

Ha olcsón akarsz Honor 8-at 2 év gyártói garanciával akkor Mobilcorner

itt is érdemes nézelődni, és elég olcsó tokok is vannak ! mall.hu

[ Szerkesztve ]

(#9792) Quqesz válasza horush (#9791) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi az infót!

Eleő lépések
Van személyre szabhatóság rendesen! De elsőre tetszik. Most megyek fóliát szerezni, tok még kérdéses....

Build c432, szal eus(mobilcorner)..
A hicare-ben szükséges a reggelés?

migabi
Első körben tetszik, jól személyreszabható. Azért még kell ismerkednünk , de majd mesélek. A kinézet van olyan jó, mint g4 esetében.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10138) Dwatti válasza mbwrestling (#10135) üzenetére


Dwatti
addikt

MobilCorner 108 e 2 év gyári gari.

(#10139) Quqesz válasza mbwrestling (#10135) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mobilcornerban vettem a héten, ha van rakin másnap a kezedben. Nekem úgy fest holland importos jött, aminek kifejezetten örülök. Minden rendben velük, füles is volt a dobozban(tesztben a kapott dobozban nem volt)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10804) Quqesz válasza gabo91 (#10789) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mobilcorner. Én is ott vettem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11319) Quqesz válasza Slapy (#11314) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mobilcorner ajánlott!

Sragi
Amelyik app kezeli az ujjlenyomatokat ott myomj egy adatok törlése opciót.

Mai nemtudommi

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11798) donpedrog


donpedrog
csendes tag

Sziasztok !

A mobilcorner.hu-nál vett már valaki honort 8-at ? Miből tudom megállapítani hogy ténylegesen gyártói a garancia amit adnak rá?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#11805) spidangli válasza Quqesz (#11801) üzenetére


spidangli
csendes tag

Így Így ez a kulcs.

Mobilcorner teljesen rendben van, ismerős vett másik típusú Huawei készüléket, cserélni kellett és szó nélkül cseréltél központi szervíz keretén belül. :)

[ Szerkesztve ]

(#11985) fant0mi


fant0mi
addikt

Rendeltem Nillkin tpu tokot, meg MXVII tokot pont ket hete. Mondvan egy honap mire megjon, addig raerek a telefont megvenni, addig alszom is ra, kell is e nekem.
Basztikuli erre nem itt figyelnek a tokok a postaladamban? Kenytelen leszek most mar hamar megvenni. :D Mobilcornert neztem ki.

(#12013) felixo válasza ntomi0730 (#12010) üzenetére


felixo
őstag

Mobilcorner-nél olcsóbban megkapja.

Redmi Note 9

(#12082) fant0mi válasza pro96 (#12077) üzenetére


fant0mi
addikt

Fehervaron a Mediaban 139-ert van kirakva (nem is 124-ert) es az istennek sem akartak odaadni 109-ert. Manager nem volt benn. Szoval marad a Mobilcorner.

(#12085) Quqesz válasza fant0mi (#12082) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor fingasd meg őket és vedd meg innen és kérj személyes átvételt a boltjukba. Kis szerencsével a nem segítő srác fogja átadni. :D
Amúgy a mobilcorner nyugatit hoz be (pl enyém holland), és bennem még él az A,B,C piaci eloszlás...az LG G4-em hibátlan(szintén holland), míg az itthon vett telefonok elvéreztek. :)

zzola
nekem G4 volt előtte és semmivel sem rosszabb, sőt.....egyedül a videó rögzítése jobb az LG-ben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12089) fant0mi válasza Quqesz (#12085) üzenetére


fant0mi
addikt

Mondtak, hogy alapbol naluk is 124e de most emeltek 139-re. Gondolom az altalanos 10% kedvezmeny miatt, ami most az aruhazban van minden termekre. Vicces. :)
Ok is mondtak, hogy rendeljem meg akkor neten, mert sokkal jobban jarok. En meg mondtam, hogy 140-ert nem is vennem meg soha.
Azt mondjuk elfelejtettem megkerdezni, hogy ha neten rendelek, akkor az o aruhazi keszletukbol adjak ki a telefont, vagy kuldenek le raktarbol. Mert ha ok adjak ki, akkor este lehet atvennem, azert az arcokert amit vagnak, visszamennek. Ha meg igyisugyis napokba telik, akkor Mobilcorner mert mindegy, hogy ki kuldi futarral.
Azert mentem be ma a boltba, hogy akkor ma delutan lett volna idom a teloval foglalkozni, de a heten nemigen lesz.

(#13298) Quqesz válasza szepsuti (#13297) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mobilcorner ajánlott. Lehet várni kell, de korrekt hely.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13676) fant0mi válasza Poseidon. (#13672) üzenetére


fant0mi
addikt

Mobilcorner

(#13681) ClioRS válasza Poseidon. (#13672) üzenetére


ClioRS
őstag

Mobilcorner. Én is onnan vettem, két év gyári garival, áfás számlával 105.900, ingyen szállítással.

(#13700) Quqesz válasza Crestol (#13698) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mobilcorner....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13977) ClioRS válasza szabo.csabi (#13972) üzenetére


ClioRS
őstag

Mobilcorner, 2 év gyártói garancia, 105.900-ért :)

(#13978) Yasuo válasza ClioRS (#13977) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Mobilcorner-ben szerettem volna megvásárolni én is, de sajnos az utóbbi három napban a kéket, és a feketét sem árulják, csak fehéret... :((( Én sem tudom még, hogy hol kellene megvennem, mindenképpen 110.000Ft alatt szeretném.

S9+

(#13980) szabo.csabi válasza ClioRS (#13977) üzenetére


szabo.csabi
tag

Kösz az infót srácok! :-)

Nem fizetnék a 4 + 64 GB-s verzióért 2 év gyártói garival 130-140 eFt-ot ha olcsóbban is megúszhatom de amennyire lehet, szeretnék biztosra menni. Nem verem a fogamhoz a garast de nekem 120 körül van a lélektani határ egy telefon esetén.

Gari ellenőrzése IMEI szám alapján lehetséges? Azaz, például a MobilCorner által kínált kütyüt, hogy tudom csekkolni hogy valóban van-e rajta gyártói gari?

(#14700) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Valaki rendelt már a mobilcorner-től Honor 8-at? Miért ennyivel olcsóbb ott, mint a hivatalos forgalmazóknál? Mik a buktatók?

S9+

(#14718) Adami83 válasza Yasuo (#14707) üzenetére


Adami83
tag

Nekem szintén mobilcornertől van.
Semmi gond vele. Annó csekkoltattam imeit is a gari miatt. A 3hónapra is rákérdeztem (honor facebook oldalán), de nem mondták, hogy nem lenne rá.
Ja és ehhez volt füles is ellentétben a hivatalos forgalmazók csomagjától

(#14731) BlueSteel


BlueSteel
tag

Sziasztok!

Azoktól kérdezném, akik a mobilcorner.hu-tól rendeltek, hogy a számlán kívül jótállási jegy volt a csomagban? Az én Honor 8-am mellé csak egy lebélyegzett számlát helyeztek.

(#15002) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Sokáig a P10 lite jött szóba telefonvasárlás terén, de megláttam hogy a mobilcorner-nál alig pár ezerrel drágább a Honor 8. Mennyire ajánlott a bolt, és maga a telefon? :)
Gondolom azért magasabb szintet képvisel mint a P10 lite.

Támogatottsága milyen? Dual SIM-ként lenne használva mindenképpen.

Köszi!

(#15005) dussy válasza koxkids (#15002) üzenetére


dussy
őstag

Hello!
A nálunk bedobott szórólap szerint az edigitálnál csütörtöktől 114.990Ft -ért lesz kapható. A mobilcornert nem ismerem.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#15410) Lordpaduc


Lordpaduc
csendes tag

Kicsit off! Régóta szemezek a telefonnal, úgy érzem ez az a készülék, amiért érdemes lenne váltani.. Csak az ára a probléma. Láttok rá valamennyi esélyt hogy a következő pár hónapban lemenjen a készülék ára kb 100ra? Mobilcorneren néztem én is már 105-ért van, de vegyesek az érzéseim nem ismerem a boltot. Gondolom a honor 9 ha jön július körül lejjebb tolja az árát :) Vagy esetleg valami hiper szuper akciókba kellene belefutni, de türelmetlen vagyok már.. :D

(#15432) 7Heads Drago válasza Lordpaduc (#15410) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Más is vásárolt már a mobilcornernél. Nincs gond velük. Vedd meg nyugodtan.
glacious: Nekem megy B380-on a Hotspot

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15542) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Helló! :)
Jövőhéten elég valószínű, hogy meg fogom vásárolni ezt a készüléket a mobilcorner-től. (már ha addigra lesz kékben... :W )
A topik kb 90%-át elolvastam, de lenne még két kérdésem a készülékkel kapcsolatban felétek:
-Aki esetleg S7-ről váltott Honor 8-ra (én nem arról fogok) tapasztalt visszalépést kamera terén? Elég fontos szempont számomra a kamera.
-Valóban nincs a toppon ez a teló játék szempontjából? Igazából nem szoktam sokat játszani telefonon, de azért ennyi pénzért elvárnám, hogy ne fossa össze magát pl egy GTA San Andreastól.. :(

S9+

(#15753) 7Heads Drago válasza Lordpaduc (#15752) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sztem a kék most se sokkal van felette. Ha jól emlékszek 105 a mobilcornernél. És 1-2 héten belül kapnak.

Nem vágom miért ragaszkodnak ehhez a széles kávákhoz alul-felül. Meg ha van egy jól kitalált hátsó ujj-lenyomatós telonk, akkor miért kell utána meghazudtolni a szériát és átrakni előre?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15765) Lordpaduc


Lordpaduc
csendes tag

Gyerekek! Friss info: mobilcorneren 104800ert, eredeti aron van mar kek, es fekete keszulek is! Irany megrendelni!:D

(#16007) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Ma szerettem volna megrendelni az ajánlott Mobilcorner webshopból ezt a telefont kék színben, de most láttam, hogy már csak feketében, és fehérben van. :W Szerintetek kapható lesz még? Akik innen vásároltak azoknak hogyan volt?

S9+

(#16090) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Ha valakinek kell jó áron a kék verzió 2 év garanciával, akkor a mobilcornertől már be tudjátok szerezni!
Én most rendeltem meg, de siessetek, mert már nem sokáig lesz raktáron :))

Szerk.:
Most küldtek e-mailt, hogy már csak 10 van...

[ Szerkesztve ]

S9+

(#16400) Lordpaduc


Lordpaduc
csendes tag

Sikerult vegul mobilcornerrol rendelni, ajanlom mindenkinek, jo aron van a telefon:) A kerdesem pedig ugy szol, hogy szerintetek a gyari szilikon tok a jobb vagy a nillkin nature? Ugyanis beszereztem egy olyat is nem tudtam h jar hozza gyari:D Folia persze mar elol hatul fel lett ra rakva

(#16406) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Örömmel jelentem, hogy tegnap délután megérkezett a mobilcornertől vásárolt kék Honor 8-am! :C Köszönöm szépen mindenkinek aki segített itt a fórumon nekem, ez tényleg egy remek készülék. Kamerája kiváló, kijelzője gyönyörű, bitang gyors, stb... Mikor megérkezett a telefon, és kicsomagoltam meglepődve láttam, hogy nem csak headset, hanem még tok(gyári Honor tok) is volt a csomagolásban. :Y Igazából szerintem sokkal jobb minőségű, mint a Nilkin tpu, csak nincs az alján jack, illetve usb-védő bütyök. :)

A képen:
-Brotect airglass (Egész jó a tapintása, könnyű felhelyezni, de azért nem az egész előlapot takarja)
-Nilkin nature tpu (Megőrzi benne a telefon a szépségét, csúszásgátlók az oldalán, csatlakozó védő dugaszok)

Amiket még várok hozzá:
-Nilkin üveg (arc edge)
-MSVII tok (homokszórt fekete, és matt kék)
-Ugreen kábel
Ha szeretnétek ezekről is írok majd pár sort :)

[ Szerkesztve ]

S9+

(#16412) Dwatti válasza natë (#16411) üzenetére


Dwatti
addikt

Tapasztalat a mobilcorner sokszor külföldi akciós csomagokat szerez be ,amiben néha vannak extrák is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.