Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Azt a szerencsetlen hazat pls minden geppel fotozzatok mar le:)

Elborul az agyam, ha nem lehet osszehasonlitani:)

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kár hogy nem Snap 650 es nem 3GB, utobbi talan letezik, de nekunk nem jut.

Lenovo P1-es is kb ennyi, ott legalabb nagyobb az aksi.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) konczy3


konczy3
senior tag

Nincs olyan tulajdonsága ami miatt jobb vétel lenne mint bármelyik riválisa, az ára meg túl magas lesz.

Never Settle

(#4) Graphics válasza konczy3 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

B20 :) Ez a neve annak a tulajdonsagnak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) ASHGAE válasza Graphics (#4) üzenetére


ASHGAE
csendes tag

én ezt a rendszersebesség problémát nem tudom félretenni, akármennyire is vonzó a többi tulajdonsága...
Nagyon vártam, de marad a 4X.

(#6) ASHGAE


ASHGAE
csendes tag

Amúgy érthető, hogy miért nincs benne jobb proci és több RAM: ki venné meg úgy a Honor 7-est? :W

(#7) Laca7601 válasza ASHGAE (#6) üzenetére


Laca7601
tag

Az, akinek a DSDA fontos. Abban viszont tárhely nincs. Illetve ahol van, az meg nem tudja a B20-at...
Beharangozták ugyan a 32 gigás verziót, de legyártani már nem sikerült, legalábbis sehol sem elérhető.
Röhej.

(#8) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nem is olyan veszelyesek a kepek... nappal.
De az a hazas kep elegge hianyzik.:S :)
Az ejszakai kepek eleg vackok, de meg mindig jobbak (a nappaliak is) mint a Xiaomi Redmi Note 3 kepei.

(#9) Luck Dragon válasza Graphics (#2) üzenetére

Az nem lenne semmi, mondjuk így is klassz ez a telefon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) joey04


joey04
titán

A Huawei cseszett el valamit, vagy a Snapdargon 615 ilyen szar?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Graphics válasza joey04 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mure gondolsz?

A Snap615 nem volt sose erobajnok. Valoszinu szoftveres dadogas van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) joey04 válasza Graphics (#11) üzenetére


joey04
titán

Nem volt erőbajnok, de hogy alapvető menüben lépkedés, alkalmazásváltás is dadog egy fhd kijelzőn, az gáz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Graphics válasza joey04 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szoftver :) ennyi szerintem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Laca7601 válasza joey04 (#12) üzenetére


Laca7601
tag

Hogy fog dadogni két év múlva? 😊

(#15) saintex72


saintex72
aktív tag

A srácnak szóljon már valaki, hogy ne írja, mondja el minden hasonló felépítésű telefonnál, hogy csak az egyik hangszóró szól.
A másik a mikrofon!
Az nagyon ritka esetben szól csak, és az valami bajt jelent.

(#16) Prime110


Prime110
aktív tag

Jó kis gép lett ez, Honor 7 mellé asszonykáknak ideális választás, ahol a fotózás úgyis fontosabb, mint az, hogy, hogy fut a RR3...

(#17) batai15


batai15
félisten

Ár és ram a sarkalatos pont.

(#18) judas13


judas13
addikt

"A hét hangszórórácsból csak az egyik szól"

Vettük!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) janes1976


janes1976
őstag

Kinézetre szép, de egyetértek, drága ennyiért. :U

Meg ez az akadás azért nagyon gáz. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#20) hallerlaller válasza joey04 (#10) üzenetére


hallerlaller
addikt

2013 nexus 7 is rendesen szaggatott játékok közben, snapdragon 600 sorozat kevés a fhd-hez.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#21) Laca7601 válasza saintex72 (#15) üzenetére


Laca7601
tag

Ahogy minden botnak egy vége van. A másik az eleje... 😊

(#22) ThorsHUN válasza Laca7601 (#21) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ezt valami tulszaturalt, misztikus kepre tudnam elkepzelni fokin coelhoi idezetkent amiket a FB olyan eloszeretettel posztolgatnak egyesek...

(#23) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kifejezetten tetszetős darab, elismerésem.

A dadogás, röccenés, akadás. Egyáltalán létezik olyan robotos készülék, amelyik fluid módon működik?
(és mondjuk 150 ezernél nem több, függetlenben)

Itt az oldalon, még nem találkoztam olyan tesztel, ahol ne jelent volna meg ez a probléma. :R

Mert lakni, muszáj.

(#24) ToniSoprano válasza Prime110 (#16) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó telefon, de a fotók szerintem elég furák, még nappal is, olyan érdekes, misztikus színek vannak benne...

Hallosz: Nagyon akarták azt a full HD felbontást, de a procin meg spóroltak. A Full HD felbontáshoz valószínűleg már kevés a proci, akkor már lehet a sima HD-vel jobb lett volna az összhatás ebben az árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#25) joey04 válasza Hallosz (#23) üzenetére


joey04
titán

ó ilyet nem szabad mondani, mert harapnak márkától függetlenül... ;]
btw igazad van. de le lehet szűrni, hogy hol van csak ritka akadás, meg hol már-már zavaró akadozás. itt utóbbi van jelen és az már dühítő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) zetecR válasza saintex72 (#15) üzenetére


zetecR
addikt

:DDD

(#27) zsolltikka82


zsolltikka82
csendes tag

A túlárazása fura. Olvastam német nyelvű teszteket és ott mindenütt az árazás értékelése pozitív volt. S tessék, alábbi linken mindenhol 230EUR.
[link]

Dehát kirint vet, úgy arat...

(#28) etohun


etohun
aktív tag

Akkor már inkább egy mate 7

(#29) Graphics válasza etohun (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos ennyibe kerul.... :D

Szerk. Jah ennyibe, beneztem.

Hat majd esik ennek is az ara :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) ghiottone válasza joey04 (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem szar a 615 - Moto X Play-el nekem semmi gondom vele, játékokra nem használom, minden másnál ok. Az EMUI érdekes néha - és ezt egy erősebb Kirin 930-al szerelt Mediapad M2 tulajként mondom. Alkalmazásváltójában például ilyen dadogást én még nem láttam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#31) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#32) Nundee K.


Nundee K.
tag

Biztos vótmá', de a G8 mellett ennek mi az értelme?
Épp csak annyi talán, hogy ez némiképp olcsóbb (annál viszont 32GB a belső tárhely és - ha nem tévedek - 3GB a RAM)?

[ Szerkesztve ]

(#33) henrik1 válasza Graphics (#29) üzenetére


henrik1
tag

hát, ezeknek a Honoroknak nemigen szokott esni az ára. :)

(#34) .DLL


.DLL
veterán

Tetszetős, az oldalszélek kialakítása szerintem tökéletes, vékonyabbnak tűnik a telefon mintha csak "lecsapták" volna az oldalait. A műanyag antenna takarók is lehettek volna szálcsiszot imitációk, egységesebb lett volna a kép.

Kár az eggyel gyengébb hardverért, mert a dadogások folyamatosan szem előtt lesznek, és idegesítik az embert. Egyébként az mit jelent, hogy a R.R. 3 "már egyértelműen jelzi az Adreno 405 korlátait"? Szaggat, vagy folyamatos, de alacsony FPS mellett fut?

(P.H.)

(#35) =Mentor= válasza zsolltikka82 (#27) üzenetére


=Mentor=
őstag

És mennyi is a német átlagfizetés? :))

Aliexpressen 199$ az ára, ami kb 60 ezer Ft.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#36) csakany2001


csakany2001
senior tag

Nem rossz telefon de a kezdő ára olyan 90K körül van ami nem olcsó így nem érdemes vétel még,talán majd 60K körül.Az anyaghasználat jóra sikerült de a laggolásért viszont kár,gyengére sikerült a 615 ehhez a felbontáshoz,meg a GPU se egy bajnok.
A Redmi Note 3 egyenlőre jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#37) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

g8 lite :DDD

no fate but what we make

(#38) Matada2.3 válasza voyager4.4 (#37) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mini inkább :) Maga a 90-ezres ár egy kicsit tényleg fölé lett lőve, viszont szolgáltatónál biztos kihoznak valami jót belőle..

Finn the human

(#39) Xaels válasza hallerlaller (#20) üzenetére


Xaels
félisten

One M7... fHD Snapdragon600 és soha nem volt dadogós...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Pystyke válasza Hallosz (#23) üzenetére


Pystyke
tag

Létezik!!!
Honor 6-nak hívják!!!
Ha lenne benne nfc, meg ujjlenyomat-olvasó,
A világ legjobb telefonja lenne!!!

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#41) Pystyke


Pystyke
tag

Ebből is lesz kisebb képernyős változat, 5c?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#42) hallerlaller válasza Xaels (#39) üzenetére


hallerlaller
addikt

na előre féltem megjelenik egy m7 tulaj, asszem pont egy éve vitatkoztam, lehet pont veled.

ne menjünk bele, tartom amit mondtam, lehet htc nem rontotta el, de kevés fhd alá a snapdragon600 sorozat, pláne ha ráengednek egy rosszul megírt gyártói felületet.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#43) Xaels válasza hallerlaller (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Már több mint 2éve nincs meg az M7... De ne mond nekem, hogy az egyik gyártó 3! évvel ezelőtt meg tudta oldani a másik akinek sokkal nagyobb tőke háttere van képtelen rá. Az UI-t tessék optimalizálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) csongi válasza ToniSoprano (#24) üzenetére


csongi
veterán

Azert akad egy jo par elfogadhato arban levo dadogas mentes android keszulek. :)

Ez sajnos nem azok koze tartozik. Ez van, ennyiert egy beakado rendszerrel nem jo vetel. Elkepzelheto, hogy nagyobb eladasok utan lesz ra fozott rom, de ugye ez a vasarlok 99% nal nem opcio. :) Emiui3 nagyon szep felulet, bar a jelek szerint rendesen van mit optimalizalni rajat, az en Coolpad F1 keszulekemre portolt verzio ment akadas nelkul. :).

(#45) Prime110 válasza Pystyke (#41) üzenetére


Prime110
aktív tag

Pletykálni már hallottam ilyen modellről, szerintem nem kizárt, hogy lesz,

(#46) .DLL válasza Prime110 (#45) üzenetére


.DLL
veterán

Csak ne társuljon hozzá gyengébb hardver...

(P.H.)

(#47) Potrien


Potrien
senior tag

Picit lehetne olcsóbb, ugy kb szerintem max 80000.
És jobb lenne stock droiddal.
Akkor szerintem nem akadozna ennyit.
Amúgy szerintem jó kis telefon lett.

(#48) .DLL válasza Potrien (#47) üzenetére


.DLL
veterán

Talán majd főznek rá jobbat. Egyébként én amikor kibontottam a Redmi 2-met az is kicsit szaggatott, de mivel már láttam előtte másik ugyan olyat, és azokon a helyeken is (meg mindenhol) vaj-sima volt, ezért utána azzal kezdtem, hogy teljes gyalu és Wipe, majd a legfrissebb MiUI ment rá, azóta nincs gond vele,
még a RR 3 is olajozottan fut.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49) voyager4.4 válasza Potrien (#47) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem vennék mérget a szoftveres bakira, szerintem a hw lesz a ludas.

no fate but what we make

(#50) Centurio9 válasza saintex72 (#15) üzenetére


Centurio9
csendes tag

+1 lol :D

Arra is felhívhatná valaki a figyelmét, hogy az 5-ös androidtól kezdve minden EMUI-ban van alkalmazás menü, csak "rejtett alkalmazások"-nak hívják és gombnyomás helyett széthúzással kell előhozni. Ezt a külföldi teszterek is mindig benézik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.