Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Nézheted a kirakatot :F szép, szerintem...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) joey04


joey04
titán

Hát ez hasznos...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

… és végre....!!!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) MrPetya19


MrPetya19
addikt

De iOS-en továbbra is elég átállítani a lokációt más országok kínálatának eléréséhez?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5) axioma


axioma
veterán

En nem is ertem ezt az egeszet, foleg eu-n belul. Elmentem egy konferenciara, es nem tolthettem le az ottani e-toltoallomasok mukodteto app-jat (ami a turistaknak kene legyen, a helyiek hard token-nel jarnak). De mas, helyi informacios appok is betliztek. Ha ott vagyok, miert vagyok kizarva? Azt me'g talan megertem, ha nem vagyok ott akkor biztonsagi okokbol ne probalkozzak (bar ugye pont e-toltesnel az elore felkeszules is indokolt lenne), de mikor ok maguk irjak ki hogy toltsd le ezzel a QR koddal...

(#6) MrPetya19 válasza axioma (#5) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ismerős...
Én még Railjeten szoktam olyanba beelfutni, hogy a wifi osztrák és így a google és sok más szerint is ott vagyok, aztán lejövök róla egy másik országban és tűnnek el a funkciók a telefonomról...
Eléggé zavaró tud lenni, főleg ha már egységes piac.
Meg persze ott van az hogy apk-ból kell telepítgetni az android autót.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én ennél jobban már csak a streaming appok régiós korlátozásait utálom.... :U

B.Cs.

(#8) #24536576 válasza MrPetya19 (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Android autót már egy jó ideje nem kell.

(#9) forgonati


forgonati
őstag

És ez így mire jó? Miért van ennek hírértéke egyaltalán?

Keelah Se'lai!

(#10) dredjudge84 válasza forgonati (#9) üzenetére


dredjudge84
őstag

Há mer izé. Hogy a Google milyen izé. Izélgetik a ízét, aztán a végén izé.

(#11) AliceWake válasza forgonati (#9) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hát pont ez az :F Nem teljesen világos, hogy ez miért is jó nekünk vagy egyáltalán cél volt-e, hogy nekünk jó legyen. De mindenképpen fura.

Non omnis moriar.

(#12) Hopkins95 válasza bollokcs80 (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ne is mondd. Volt ausztriai Amazon Primeom, mert diákként évet ingyen kaptam. Bécsben rendesen nézegettem, hogy majd mit lenne jó megnézni meg minden, erre hazaérek és látom, hogy ez a tartalom a te régiódban nem elérhető(150km-re lakom Bécstől, tegyük hozzá). Hát mondom elmentek ti a jó anyátokba :(((

A cikkhez: adtak a szarnak egy pofont azzal, hogy nem lehet letölteni! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) Ricardo válasza axioma (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek után vicces a Huawei topikokban azt olvasni, hogy nem szabad a gyártótól telefont venni, mert lesz olyan alkalamazàs ami nem elérhető, vagy nem fog működni. Nem kell ehhez GMS hiány, elég egy másik országba menni máris csődöt mond a nagy Google . Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez a google digitális peep show-ja...

[ Szerkesztve ]

(#15) janeszgol válasza MrPetya19 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért ez gáz. Előbb voltunk EU-s tag, mint hogy létrejött volna ez az áruház. Na mindegy.
Az is fura, hogy Playen meg lehet rendelni a telefonokat (Pixel) például a németeknél, de nálunk nem. Miért nem? Mi ez a baromság?

Ricardo +1

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) joey04 válasza Ricardo (#13) üzenetére


joey04
titán

[kép]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) gproject válasza axioma (#5) üzenetére


gproject
aktív tag

En par eve, amikor Nemetbe dolgoztam vettem a benzinkuton 50€-s playstore kartyat(nem volt a bankkartyamon penz, es kellett volna valami cucc egy ingame storebol) ami azota is megvan, mert nem tudtam levasarolni a sajat google accommal a lokalizacio miatt. Az a vicc, hogy fel sincs tuntetve a kartyan, hogy csak nem nemet accounttal lehet hasznalni. :(

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#19) axioma válasza #20749568 (#18) üzenetére


axioma
veterán

De a gugli adta meg a lehetoseget, raadasul azt is hogy EU sincs egyben kezelve (lehetne minimum adminisztrative nehezitett, ha valaki azon belul is meg akar kulonboztetni). Aztan hogy ezt netto leszarisagbol vagy a funcko nem jol kommunikalt celjai miatt hasznaljak a fejlesztok szarul egyes esetekben, azt mondja meg az aki fejleszt androidra es nezett mar ra erre a funkciora. En betippelnem hogy sokszor inkabb a telefon helyenek korlatozasa kellene nekik, csak helyette ezt talaljak meg.
[Jogilag is eleg kene legyen a telefon helye. Amikor kulfoldon vagy, az ottani szabalyok is vonatkoznak rad.]

(#20) MrPetya19 válasza janeszgol (#15) üzenetére


MrPetya19
addikt

Na ez a másik...

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#21) Ricardo válasza #20749568 (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

A hardver miatti eltérést még megértem. Na nem a gyengébb procit ugyanannyiért, és hasonlókat, de az hogy nem tesznek bele amerikai frekvenciát kezelő antennát egy európai mobilba az ok.
De ez a szoftveres korlát r is vicc. Van egy telefonod amin azért nem tudsz valamit használni, mert máshol laksz?
axioma példája
" Elmentem egy konferenciara, es nem tolthettem le az ottani e-toltoallomasok mukodteto app-jat"
Szerinted ez nem szánalmas?

(#22) berek21


berek21
senior tag

A kislányomnak ausztriában szoktam venni, vércukormérő szenzort (Libre) de az appot azt nem tudom letölteni hozzá, mivel hazánkban az ilyen eszközök nem léteznek. Azt hittem, hogy majd most... Ja, nem. :O

LG Velvet eladó!

(#23) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Vpn-el se lehet srácok?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) joey04 válasza Ricardo (#21) üzenetére


joey04
titán

Van egy telefonod amin azért nem tudsz valamit használni, mert máshol laksz?

Bizony ez ilyen... Csúnya fejlesztők... Így van ez iOS-en is.

De lááátod nem a nagy, csúnya, gonosz Google az oka, szóval belekeverni a huaweit meg hms-t elég buta dolog volt. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) mjani1172 válasza janeszgol (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezek szerint mégsem mindenki egyenlő.
Csak a hülye dumában.

(#27) Ricardo válasza #20749568 (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Milyen üzleti érdek van ebben? Miért jó? A fejlesztőnek miért jó ha nem tudja letölteni mondjuk egy itt nyaraló német turista az itteni túraútvonalakat bemutató alkalmazását? Mi előnye van ebből? Nem az lenne a lényeg, hogy minél többen használják?

(#29) janeszgol válasza #20749568 (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a Google hibája. Az ő dolga, hogy ezeket a logikátlanságokat kiszűrje. Pont elég vacak app van (kb 70%-a szemét), nem kell továbbiakkal növelni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) mjani1172 válasza #20749568 (#26) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez üzlet, ott meg baromira nem prédikált soha egyenlőséget.

Nem?
Hűű, mást sem hallok csak azt hogy miért nincs több fekete színész, meg fekete főszereplő, meg fekete hang, stb.........
Az nem üzlet ha előírják hogy olyan filmet kell elkészíteni amiben csak feketék vannak ( esetleg kövér fehér nők)?

"Elmentem egy konferenciara, es nem tolthettem le az ottani e-toltoallomasok mukodteto app-jat (ami a turistaknak kene legyen, a helyiek hard token-nel jarnak). "
És ebben mi az üzlet?


A másik, hogy még az ócska telefonjuk sem kapható nálunk.

Igazi értelmes cég. Ebből látszik hogy fi.gjuk sincs a kereskedelemhez, egyszerűen a reklámokkal meg a kersőhöz kapcsolódó bevételeikkel uralják a netet.
De kereskedni nem tudnak.

(#31) axioma válasza mjani1172 (#30) üzenetére


axioma
veterán

A PHEV feltolteset kifizettem volna nyilvan, ha el tudtam volna inditani az oszlopot, ami meg vagy tokennel vagy app segitsegevel ment volna, ertelemszeruen fizetesnek kartya megadasaval. Raadasul en olyan hulye zold vagyok (meg kicsit para'ztam a belso berlini keruletek zold zona megjelolesenel vajh mi vonatkozik rank), hogy benzinnel azonos arat is fizettem volna hogy a varoson belul ne pofogjunk, ha mar lehet valasztani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.