Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) betyarr válasza Ezekiel Ston (#8899) üzenetére


betyarr
veterán

(#8902) Ezekiel Ston válasza Milestone2 (#8900) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Igen, ez alapján küldtem most rá ahogy írtad..kiválasztottam ahova lemásoltam a telóra....Akkor nem kell ugye.?

(#8903) Milestone2 válasza Ezekiel Ston (#8902) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Harmadszor...

Ha Multi-ról, Multi-ra frissítesz, akkor Updater-ből elindítva nem kell...megcsinálja magától.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8904) Ezekiel Ston válasza Milestone2 (#8903) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Harmadjára már letisztult. Köszönöm türelmed és segítséged. Még mindig csak tanuló fázisban vagyok a miui részleggel...majd kiképzem magam úgy mint honornál volt. :DDD

(#8905) Francii válasza Klara_ (#8894) üzenetére


Francii
tag

Bluetooth...!!! (de mivel még más nem jelezte, lehet, hogy csak nálam)

(#8906) Milestone2 válasza Ezekiel Ston (#8904) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Note1-re most kaptam egy EMUI3.0 ROM-ot, no ez az első portolt ROM ami nagyban megközelíti a MIUI-t.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8907) Elektrosokk válasza Milestone2 (#8906) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az Emui nagyon jó tényleg, Én mate 7 késdzüléken használom a gyári verziót, pont a felület miatt vettem. teljesen hibátlanul működik minden és gyorsan.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#8908) Ezekiel Ston válasza Milestone2 (#8906) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Igen, ezért is választottam a Xiaomit mert a miui és az emui között elég halvány differencia van...

(#8909) Milestone2 válasza Elektrosokk (#8907) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vannak még jó UI-k, de azok nem mennek zökkenőmentesen portolva....de ez igen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8910) Istuu15


Istuu15
senior tag

11.26 multiról megéri frissíteni 12.10 multira??

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#8911) Milestone2 válasza Istuu15 (#8910) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Páran most frissítettek, várd meg a véleményüket.
(Az enyém nem számít mert én állandóan frissítek, ROM-ot váltok, tesztelek)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8912) Elektrosokk válasza Milestone2 (#8909) üzenetére


Elektrosokk
addikt

lehet... számomra ez a 2 az etalon. köszi a linket! :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#8913) Klara_ válasza Francii (#8905) üzenetére


Klara_
őstag

Mi a gond vele?

(#8914) Ezekiel Ston válasza Milestone2 (#8911) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ez az új amit most feltettél ide feltettem..Eddig ami nagyon észlelhető, hogy villámgyors lett a 4g. A play letöltés hihetetlen gyors lett. Szóval vannak érdekességek még itt :DDD

(#8915) inkjet


inkjet
tag

Valakinek sikerült Multi 5.12.17 alatt az új időjárást működésre bírni, nekem csak akkor működik ha a nyelvet angolra állítom.

Ha visszaállítom magyarra akkor az időjárás is visszaáll.

(#8916) DaWe94 válasza inkjet (#8915) üzenetére


DaWe94
senior tag

Jaja írják is a fórumában a changelog alatt.

(#8917) Milestone2 válasza Elektrosokk (#8912) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De a link Note1 3G-s nem Note 2-es!!!

Ja-ja Inkjet!
Ez az új feature egyenlőre csak angol és kínai nyelven!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8918) Elektrosokk válasza Milestone2 (#8917) üzenetére


Elektrosokk
addikt

igen Tudom, olvastam az előzményt, de sosem lehet tudni, jó ha kéznél van :)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#8919) Istuu15


Istuu15
senior tag

Miért nem ismeri fel a gépem a note 2 primeom? Win 10 el sem ismerte fel, egy hozzàértő ember mindent megpróbàlt és végül nàla win 7 el felismerte. Én most telepítettem a win 7 et és nem ismeri fel.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#8920) Francii válasza Klara_ (#8913) üzenetére


Francii
tag

[#8839]

"csatlakoztatva (nincs telefon)" ezt dobja az arcomba...

[ Szerkesztve ]

(#8921) Klara_ válasza Francii (#8920) üzenetére


Klara_
őstag

FW frissites az eszkozon?

(#8922) grafnet


grafnet
veterán

12.17-tel van már tapasztalat?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#8923) Lokids


Lokids
addikt

Azt megtudja mondani valaki, hogy a régi telefon sim kártyáján lévő kontaktokat hogy tudom áthozni az új telefonra? Összekapcsoltam őket Bluetoothon, de innen nem tudom hogyan tovább.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#8924) ztibor válasza grafnet (#8922) üzenetére


ztibor
senior tag

Az elmúlt 40 hsz kb erről szólt :W :K

(#8925) tuningtomi


tuningtomi
aktív tag

Reggel óta van fent a 12.17.-es, a playstore egyszer lefagyott, más hibába nem futottam bele.

(#8926) Francii válasza Klara_ (#8921) üzenetére


Francii
tag

Eddig jó volt, más telefonnal most is hibátlan, meg nem egy bonyolult szerkezet a lelkem, szerintem firmware frissítést nem is lehet abszolválni rajta.

(#8927) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Harmadszor rakom újra a 12.17-est szétrobbanok, a titanium backup nem megy jól ezen a romon.
(Már bánom hogy újra raktam, angry birds transformeren az összes transformers megvolt. Nem csak ezt nem állítja vissza rendesen!) Ilyen még nem volt!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8928) Revolit


Revolit
senior tag

Sziasztok,

Láttam DaWe94 tesztjét, úgyhogy tudom, már van egy CM Mod-os kérdés, de én is nézegettem, azért van sok lehetőség :) Elkezdtem összeírni egy blogbejegyzésbe, hogy miket találtam.

Akit érdekel, vagy próbálta valamelyiket és tud segíteni a döntésben, nyugodtan írjon :) Köszi!

(#8929) DaWe94 válasza csocsoszán (#8927) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nincs cloud mentés játékon belül? Olyanra már időt se pazarlok amiben nincs ilyen lehetőség. Szerintem a mostanság ennek már alap dolognak kellene lennie.

(#8930) Klara_ válasza Lokids (#8923) üzenetére


Klara_
őstag

En anno a vcf-es menteseimet siman femasoltam es latta. Ha tud vcf-be menteni a regi telefonod, talan igy a legegyszerubb.

(#8931) csocsoszán válasza DaWe94 (#8929) üzenetére


csocsoszán
őstag

Eddig mindig titániummal mentettem és jó volt! Hát most hisztériázok, vagy egy hónapja tolom. Vissza rakom legfeljebb a 10-es. De most raktam újra vagy 5x mert egyszerűen nem hittem el. De a totalcommandert is rosszul rakja vissza, mert indításkor sokat gondolkozik.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8932) DaWe94 válasza csocsoszán (#8931) üzenetére


DaWe94
senior tag

Na jó amúgy megértem a problémád, én is így jártam az nfs-el. Kb 3 hétig tartott amíg kaptam kárpótlást :D Mondjuk elég bőkezű volt a support. Ez nem a restore hibája volt mondjuk hanem a játéké.. de átérzem.. :s

[ Szerkesztve ]

(#8933) zolmesz válasza Dévidzon (#8890) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Ott fent az van írva, hogy "MIUI Magyarország", akkor Neked most nem MIUIHU rom van fent? Az meg frissül OTA-n keresztül, és csak most találta meg a 5.12.10-es OTA-n kiadott rom-ot, mert csúszásban vannak.
Vagy EU-s rom esetén is az van szokott ott fent írva, ami a képen?
Én még kezdő vagyok ebben, csak találgatok, és lehet, hogy nincs igazam :F

(#8934) grafnet válasza ztibor (#8924) üzenetére


grafnet
veterán

Biztos figyelmetlen vagyok, de erősen keveredik az elmúlt 40 hsz-ben a 12.10 és a 12.17. Ha, valaki nem írja oda, hogy miről ír, akkor nem tudom.
Az időjárás widgeten kívül mást nem látok, hogy probléma lenne.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#8935) betyarr válasza grafnet (#8934) üzenetére


betyarr
veterán

én ~13 órától nyúzom a legújabbat,eddig semmilyen hibába nem ütköztem.a play meg úgy általában a le/feltöltés olyan mint a villám.

(#8936) DaWe94 válasza zolmesz (#8933) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem, az eus rom is ezt írja.

(#8937) Milestone2 válasza DaWe94 (#8936) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha magyarra van állítva a nyelv.
Mindennek nyelvnél mást ír ott a multirom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8938) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Visszaraktam a 10-est. A titánium backup mindent rendesen helyreállított! Ezzel az új rommal valami gáz van! Kihagyom, 11óra óta küzdök.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8939) DaWe94 válasza csocsoszán (#8938) üzenetére


DaWe94
senior tag

Hála istennek legalább megoldódott.

(#8940) natë


natë
nagyúr

Kínai theme store felrakható valahogy az eu-ra?

(#8941) csocsoszán válasza DaWe94 (#8939) üzenetére


csocsoszán
őstag

Köszönöm!
Jó nagyot szívtam! A samsungal is szívtam egy párszor, de ilyen még nem történt. A titánium backup hatalmas segítség, működnie kell. (Még különböző romok között is szokott működni.)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8942) sanyci válasza csocsoszán (#8938) üzenetére


sanyci
senior tag

Akkor épp ideje regisztálnod a Rovio-ra, és visszatölti automatikusan...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#8943) Istuu15


Istuu15
senior tag

12.10 es multiról tapasztalatok?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#8944) kidnou válasza Istuu15 (#8943) üzenetére


kidnou
senior tag

Ma még csak hatszor lett kerdezve...

(#8945) Milestone2 válasza Istuu15 (#8943) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És értelmetlen is ha már kint az 5.12.17

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8946) natë


natë
nagyúr

A global és az eu rom között mi a különbség?

(#8947) betyarr


betyarr
veterán

egy hibát már találtam az 5.12.17-ben: a SIP nem úgy működik ahogy kellene.eddig tudtam a SIP fiókommal hívást indítani,de most nem lehet,csak fogadni.hol lehet a supportnak írni bug ügyben?

(#8948) Milestone2 válasza natë (#8946) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A global a kínai bővített változat, az ő többnyelvű verziójuk, magyar nincs benne.
Sokféle sárga nyelv a kínain kívül, orosz, meg a fészke fene emlékszik 18-22 nyelv.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8949) natë válasza Milestone2 (#8948) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor ott sanszos, hogy megvan a kínai theme store.

(#8950) kstcsk


kstcsk
tag

Mindegyik ROM-ban gyenge a memória menedzsment? ez a MIUI sajátossága?

Előbb néztem egy Redmi Note 2 vs Meizu M2 Note videót, az utóbbi klasszisokkal jobban bánt a memóriával. Gyakorlatilag semmit nem kellett újratöltenie, míg ennek majd mindent. Meglepő hogy ekkora különbség lehet 2GB és 2GB memória között.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.