Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Nelman válasza < CyberBob > (#6847) üzenetére


Nelman
tag

Szépen szól fülessel is. :) Nem módosítottam rajta semmit, csak frissítem a szoftvereket rajta. Mondjuk a ROOT jogot megadtam neki, hogy a reklámblokkoló alkalmazást fel tudjam tenni, de ezen kívül semmit nem piszkáltam bele. Ez egy nagyon jó telefon. Mondjuk olyan képet nem tudok vele lőni, mint a G PRO 2-vel tudtam, de ennek ellenére is megéri bőven ezt az árat. :K

(#6852) Thowra123 válasza Thowra123 (#6840) üzenetére


Thowra123
tag

Megoldottam de ez a hiba másnál is előjöhet, jó lenne egy próba.
Ha a telefon repülős módba van és kikapcsolod, újraindítod a pin kérésen nem lép tovább.
Kb 5x próbáltam, normál esetben már PUK kellene de másik telefonba téve 3 lehetőséget írt a PIN re.
Kártya nélkül indítva és repülős mód kikapcsolása után minden ok

(#6853) xabolcsy válasza < CyberBob > (#6847) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Arra maximálisan jó!!!

(#6854) WhiteWalker válasza bAtt001 (#6849) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elég hülyeség...nah mindegy. Köszi!

Zsocó: névjegyeknél tartsd a home gombot hosszan ;)

(#6855) BalanceR


BalanceR
addikt

Ha alkalmazást másolok a /systembe ( rendszeralkalmazássá teszem) az okozhatja, hogy nem kapok ota frissítést? Van egy Smartwach2-őm, és a miui az csak akkor engedi a smartconnect appank meghívni a widgeteket, ha rendszeralkalmazássá teszem...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#6857) Zsocó válasza WhiteWalker (#6854) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Az megvan, de hogy importálom a telefonba? Csak SD-re csinálja meg.

(#6858) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok!
Mai naptól én is tulaj lettem, végül is Prime lett belőle fekete(szürke). 2hónap okosteló nélkül nem egyszerű az élet de már nagyon vártam ezt a napot. Amúgy Lg G2 ről váltottam és eddig kellemes meglepetés ért, mert jónak tűnik így elsőre a telefonon.

SM s21+

(#6859) xabolcsy válasza adamzflash (#6856) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Ez meg középkategória most!
Ez jó teló azért vettem. De ha 50e ért kaptam volna egy új g2 32gb azt választom. De az még mindig 80e újba.

(#6860) WhiteWalker válasza Zsocó (#6857) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem nincs benne SD...automatice eszközre importálta be.
Vedd ki az SD-t mig beimportálod a névjegyeket.

(#6862) Zsocó válasza WhiteWalker (#6860) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Kivettem, de így sem iportálja be.

(#6863) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Névjegyek Importálása/Exportálása - Importálás az 1.SIM-kártyáról, majd névjegyek létrehozása a következő fiókban: Telefon. Itt megjelennek a számok, de nem csinál semmit. Mit rontok el? Utána a névjegyekben nincsenek számok.

[ Szerkesztve ]

(#6864) Zsocó válasza Zsocó (#6863) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Megoldótott, egyet ki kellett jelölni és utána tudtam a többit is :D

(#6865) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Szervusztok!
Azt hittem vicceltek velem,hogy hűtsem le a telefont. Most jöttem a hidegben haza,nyomtam egy tesztet.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#6866) evooo


evooo
aktív tag

Udv!

Miért nincs chat headem messengerbe, illetve a link bubble sem hoz fel ugyanilyen headeket. Hol kell ezt beallitani hogy mukodjon?

Ja megvan, installed apps/messenger/permission manager alatt lehet beallitani.

[ Szerkesztve ]

(#6867) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Messenger értesítés nem érkezik meg, a kis kör alakú ablakocska se.... mi a megoldás ilyenkor? miui hu. 5.11.5 fejlesztői

SM s21+

(#6868) Baloo27 válasza dongasre (#6867) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Leírták már párszor,tessèk használni a keresőt...

[ Szerkesztve ]

(#6869) IRON STORM


IRON STORM
őstag

5.11.19 rom wifit eldobálja. Eddig egyik rommal sem volt ilyen gondom. Lezár a képernyő, eltűnik a wifi. Feloldom akkor újra csatlakozik. Van rá megoldás?

[ Szerkesztve ]

Csak a TDi!

(#6870) DaWe94 válasza IRON STORM (#6869) üzenetére


DaWe94
senior tag

jelenleg nincs, esetleg visszarakhatsz régebbi romot vagy megvárod amíg javítják

(#6871) dongasre válasza Baloo27 (#6868) üzenetére


dongasre
tag

Biztonság--engedélyeknél kapott felugró ablakos értesítési engedélyt.... de semmi

[ Szerkesztve ]

SM s21+

(#6872) WhiteWalker válasza Zsocó (#6864) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6873) randras_83 válasza csocsoszán (#6865) üzenetére


randras_83
addikt

Nekem múltkor 65k jött ki... :U :U

https://www.flickr.com/randras83/

(#6874) drr válasza dongasre (#6867) üzenetére


drr
őstag

Nekem ez a videó segített... Orosztudás ne márt...

(#6875) Xmister válasza Xmister (#6841) üzenetére


Xmister
senior tag

Kipróbáltam a gyakorlatban, működik minden, ha indul az Automate, felcsatolja és megy az MTP is, gyári fájlkezelő is látja, Storage beállításokban is látszódik, és nincs többé 4GB limit meg hasonlók :D

(#6876) danifilth


danifilth
csendes tag

Hellosztok

egy olyan kérdésem lenne valakinél fordult már elő az hogy amikor bedugja a jack dugóba a fülesét nem szól a zene?? kipróbáltam több fülessel is és hangfalra is rákötöttem csak akkor szól ha egy kicsit kijebb húzom a csatlakozót, de akkor nem annyira tiszta a hangzás.

(#6877) csocsoszán válasza Xmister (#6841) üzenetére


csocsoszán
őstag

Én köszönném!
Már próbálom is! Nem találom a Play-en.

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#6878) Xmister válasza csocsoszán (#6877) üzenetére


Xmister
senior tag

[Automate] - Ezt tedd fel, majd ezen belül a Comunnity flows-ban lesz a Format SD as ext4 for Redmi Note2 és a Mount SD as ext4 for Redmi Note2.
Automate-nek adsz root jogot, beállítod, hogy fusson minden induláskor.
Mindkettőt leszeded, először az elsőt lefutottatod, aztán elindítod a másodikat és csinálsz egy rebootot.

Bővebb info: [XDA]

[ Szerkesztve ]

(#6879) xabolcsy válasza csocsoszán (#6865) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Úgyi ugyi :DD

(#6880) csocsoszán válasza Xmister (#6878) üzenetére


csocsoszán
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#6881) Aryon87


Aryon87
félisten

Tudnátok olyan BP-i boltot ahol meg lehet nyomkodni a telefont? Meg szeretném majd nézni élőben hogy milyen. (Redmi Note 3 lehet majd a befutó, de előbb megvárom a tesztet róla, tavaszig van idő bőven :D )
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6882) fene_vad válasza Xmister (#6878) üzenetére


fene_vad
senior tag

huu ezt en is kiprobalom

(#6883) DaWe94 válasza Aryon87 (#6881) üzenetére


DaWe94
senior tag

én nemtudom, de biztos,hogy nem vennék Note 3-at... hát még erre sincs egy épkézláb rom, amire azt tudnám mondani, hogy ez perfect :D

(#6884) tomsolo válasza DaWe94 (#6883) üzenetére


tomsolo
őstag

ez a 19 azért sokkal jobb mint az előző,

jó ugyis lehet mondani ez nem annyira szar :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#6885) DaWe94 válasza tomsolo (#6884) üzenetére


DaWe94
senior tag

hát... nekem a wifi-értesítéses dolog elég.. de amúgy ezen kívül.. mondhatni számomra teljesen jó :D már csak ezt javítsák ki a "kici kinajiak" és minden rendben van nálam :D

[ Szerkesztve ]

(#6886) Aryon87 válasza DaWe94 (#6883) üzenetére


Aryon87
félisten

1-2 napja irtam mire lenne hasznalva es kinek lenne.
Roviden tomoren: 76eves nagymamanak lenne vagy ez, vagy a Xiaomi (nem offolok nyugi), mobilnet 3g van csak, tehat a wifi problema nem erintett dolog, a tersegben, es csak a skype menne, meg a rendszercuccok amiket nem lehet letiltani.
Ehhez kell egy stabil rendszer, amit konnyu kezelni, hosszu uzemidovel es jo hangszoro. (ami most van neki abbol egyik dolog se felel meg a kriteriumoknak, es szervizt is most jarta meg..)

Mellesleg a a Mi note 2-nek milyen az uzemideje atlagban?

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6887) Xmister válasza fene_vad (#6882) üzenetére


Xmister
senior tag

Azt elfelejtettem mondani, hogy busybox nélkül valószínűleg nem fogja tudni formázni a kártyát, de hibaüzenet nem lesz.

(#6888) DaWe94 válasza Aryon87 (#6886) üzenetére


DaWe94
senior tag

hát a standby ideje elég jó én úgy gondolom még bekapcsolt mobilnettel is :D gondolom a mama nem insta face snapchat függő, úgyhogy nem nyomkodná agyon :P
betűméretet fel lehet venni nagyon nagyra is, van egyszerű üzemmód ami hasznos lehet nagyon :) mondjuk az új rn3 biztos veri majd üzemidőben ezt a telót

[ Szerkesztve ]

(#6889) Aryon87 válasza DaWe94 (#6888) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar erdeklodott a facebook irant, gyorsan lebeszeltem rola, mondtam neki ez nem neked valo, csak ertelmetlen idotoltosdi (ehhez kepest a csaladom minden tagja rendelkezik face profillal, na meg en is. Igaz alig hasznalom mar :D

Akkor nala 3-4 napokat siman elmegy magaban is a telo. Akar ez akar az utod.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6890) sunnyi


sunnyi
csendes tag

Sziasztok!
5.11.19-es eu rom van fent és próbálnék betűtipust beállítani de nem igazán akarja még gyáriakra kidobja nem tudja telepíteni, téma kezelőbe letölteni letölti de nem telepíti. Valaki valami 5let hogy lehet bármit tenni ennek érdekébe?

Nyugalom, a hosszú élet RITKA!

(#6891) DaWe94


DaWe94
senior tag

random képernyő érzéketlenséggel találkozott már valaki? nálam ilyen 1-2mp volt amikor nem érzékelt kompletten a kijelző, de utána semmi baja.. csináltam multitouch tesztet is, hibátlan... remélem nem hardveres baj mert akkor agyf@szt kapok :D nagyon ritka jelenség amugy, heti 1x max

[ Szerkesztve ]

(#6892) Thowra123


Thowra123
tag

Tud esetleg valaki olyan helyet/oldalt ahol lehet kapni redmi note 2 flip tokot?
Ablakos tok nem jó sajnos, lehetőleg hazai webshop lenne jó.

(#6893) Baloo27 válasza dongasre (#6871) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Na,akkor utoljára:
Facebook èrtesítèsekhez az alábbiak engedèlyezèse kell:


Bocsi,hogy teleraktam a fórumot, Milestone,ha lehet tedd be az összefoglalóba :)

[ Szerkesztve ]

(#6894) Milestone2 válasza Baloo27 (#6893) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy se olvassák el, de berakom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6895) kisskaresz21


kisskaresz21
tag

Sziasztok. Feltettem a legújabb magyar romot (OTA) és van egy kis problemam. Folyton kiír valamilyen google-s alkalmazast, hogy leallt. Nagyon idegesito. Segítsetek mit az szurhattam el? :(((

(#6896) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Szinte ugyanolyan áron jön ki mint a Note2

Redmi Note 3:
- Helio X10 MediaTek Flagship Processor
- 4000 mAh large battery
- Metal body, 8.65mm, 164g, thin and light
- Fingerprint sensor, unlocks in 0.3s
- 13MP PDAF Autofocus
- 2GB LPDDR3 dual-channel
- 1080P, 5.5” full HD
- 4G Dual SIM, both SIM slots support 4G
- 802.11ac Wi-Fi
- MIUI 7 operating system

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6897) rasky válasza Milestone2 (#6896) üzenetére


rasky
senior tag

sőt ugyanolyan áron előrendelhető már giztopon...durva.

(#6898) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Hogyan tudom sd memóriakártyára appokat áthelyezni pl. 2-3 gb-s nagy méretű játékokat?
Próbáltam play-ról tölteni sd áthelyezőset,de nem műküdik.

(#6899) Benir8 válasza Milestone2 (#6896) üzenetére


Benir8
senior tag

Cserèljem le vagy marad note 2? Jó ár,nagyobb aksi,ujjlenyomat olvasós...nagy előre lèpès,ezt megvennèm,vártam volna...durva
Inkább maradok a mostanival.

(#6900) bAtt001 válasza Milestone2 (#6896) üzenetére


bAtt001
addikt

azt a... xiaomi odapakol ha ez igaz, hozzám meg jön egy mipad2 ha ilyen áron kapható lesz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.