Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ezt gyorsan megírtad oriic, épp akartam linkelni az IGN-es videót a másik hír alá, amit pár perce tettek fel!

Nagyon kíváncsian várom, 1 és 2 részért tuti megveszem! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) cyberkind


cyberkind
félisten

Hallelujah, ideje volt meghallani a rajongókat kb 10 év után,. :))
Nekem már az is tetszene ha az elsőt a 3 motorjára tennék át, csak újítsák fel hivatalosan. :D

Paranormal Cocktivity

(#3) Segal


Segal
veterán

Az első részét imádtam. Pont tavaly játszottam újra :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Hopkins95 válasza cyberkind (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Most elkezdődött a találgatás a twitteren meg a Youtube komment szekcióban, mert 1. a The city of Lost Heavenből nem sokat mutattak, 2. az a 4 másodpercnyi részlet amit a videó legelején látunk, az úgy néz ki, mintha remakelték volna a játékot! :))

Mindenesetre én egyelőre még óvatos maradok ezzel, de ha tényleg remakelték, akkor egy álmom válna vele valóra! :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) cyberkind válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha relatív könnyen de élvezetesen játszható játékot akarnak az 1-ből a mostani konzolokra is, akkor minimum a fedezékrendszer dolgot bele kell tenniük a játékba, és ha az megvan, akkor bele is kellett jobban nyúlni. :)

Paranormal Cocktivity

(#6) batman91


batman91
őstag

Én csak az első részére leszek kíváncsi.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Hopkins95 válasza cyberkind (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én mondjuk ilyen játékokban pont nem vagyok híve a fedezékrendszernek, ahol sokszor akaratom ellenére odatapad a karakterem egy felületre, mint légy a légypapírra. Egyébként az eredeti megjelent Playstation 2-re és Xboxra is, ha jól láttam azokban sincs fedezékrendszer és nem volt probléma. Persze biztos sokkal könnyebb úgy játszani, de szerintem úgy meg túl easy lenne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) cyberkind válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szeretem, vagyis inkább annyira standard lett, hogy hozzá is szoktam, és most már igencsak nehezen megy a Mafia első részén kívül minden tps nézetű játék, amikben nincs fedezékrendszer, most is szopok a Gta SA-ban. :D Ha modernizálni akarják, szerintem máshogy nincs esély, mert most már nehéz lenne játszani az eredetit, hiába jött ki anno konzolokra is, az egy másik generáció volt minden téren, szerintem. :)

Paranormal Cocktivity

(#9) sheep


sheep
addikt

Na igen, pont az első rész lenne a lényeg, amiből itt nem sokat mutattak. Nem fűzök hozzá sok reményt hogy azt is felújítják.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Azt hittem többet nem ad a 2K a franchise-ból a H13-nak...

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#11) cyberkind


cyberkind
félisten

Már képek is vannak az első részből, és hát, jól néz ki. :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#12) batman91 válasza cyberkind (#11) üzenetére


batman91
őstag

Pont most néztem őket én is. Ez valami elképesztően jól néz ki.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) Hopkins95 válasza cyberkind (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Már redditen közben én is megtaláltam, dobtak be linket a Microsoft Store-ból, nagyon jól lesz ez! :Y

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Game-over válasza cyberkind (#11) üzenetére


Game-over
aktív tag

Na ha ez így fog kinézni, akkor le a kalappal előttük :)

(#15) cyberkind válasza Game-over (#14) üzenetére


cyberkind
félisten

A sokak által gyalázatos 3. rész után, nem volt más út, hogy a szériát és az 3-at készítő csapatot értelmesen életben tarthassák, úgyhogy még a végén kiderül, hogy jó is volt a 3. rész ilyen szarul. :D Írom ezt úgy, hogy nekem tetszett a 3. minden téren. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16) TrueWhitee válasza cyberkind (#15) üzenetére


TrueWhitee
tag

Ez aztán feldobta most a napomat. :C Kedvenc játékom volt, ezért is sajnáltam a 2-ik résznél (habár a végén 3-szori végigjátszásra megkedveltem), hogy nem maradtak a 30-as években. Ellenben a harmadik rész szerintem gyalázatos lett, mint akció terén, mint más értelemben is. Szerencse, hogy az ingyenes héten "játszottam ki". De augusztus még olyan messze. :U Mafia 1, Cyberpunk... lesz mivel elütni az időt majd.

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mafia 1 Remake képekkel frissítve a hír. :C

Live-Die-Respawn

(#18) RubbishBin válasza Game-over (#14) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Szerintem ez úgy fog így kinézni, mint anno a Mafia 3 retail a demo videóhoz képest. Sajna ezek a srácok néhány éve még skybox-ot se tudtak rendesen csinálni. Legyen ez most másképp, de nem értem Twitteren ezt a sok "dAy oNe" kommentet.

Szerintem ezek vagy pre-rendered cutscene screenshot-ok, vagy rommá lesz butítva az optimalizáció végére. Főleg a fények/árnyékok. Ez egyelőre olyan grafikának tűnik, amit 2080ti SLI-vel fényképeztek, 20fps mellett. :D

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#19) joey04 válasza cyberkind (#11) üzenetére


joey04
titán

ez az :C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Komplikato válasza oriic (#17) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Üdv. Azt a kb. 9 perces videót az Unreal Engine 5 bemutatóról ki lehetne rakni hírbe, hogy legyen min csámcsogni a fórumban? :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#21) oriic válasza Komplikato (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Abu már megírta, kitettem ide is.

Live-Die-Respawn

(#22) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Képek alapján brutál szép a garfikája. Iszonyat várós.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon jó az 1-et nagyon szerettem anno, meg a 2-t is a 3 az kimaradt, de nem győzött meg a pótlásra. :)

(#24) hhenry válasza GodGamer5 (#22) üzenetére


hhenry
őstag

:K

(#25) goodboy007


goodboy007
senior tag

“I have never seen one like this before."

A parkolóházas küldetés a mai napig az általam játékban legtöbbet -konkrétan ötvennégyszer- próbált küldetés :).

Amint Paulie és Sam meglátott egy enemy-t, feléfutottak, nem törődve azzal, hogy oldalról szénnélőtték őket és "mission failed", remélem ezúttal könnyebb lesz.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#26) myckey


myckey
veterán

Tony Hawk's P.S. után, egy újabb örömteli hír.
Ezt is várjuk !
:R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27) KRoy19


KRoy19
őstag

Most madarat lehetne velem fogatni. :C :C :C :C

Persze csak az első rész miatt a másik kettő nem érdekel különösebben.

(#28) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden idők egyik legjobb játéka az első Mafia rész. Ha ezt tényleg megkapjuk a képeken látható minőségben. Akkor azon ritka alkalmak egyike fog megvalósulni, hogy szóhoz sem jutok. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) Scholes9 válasza .LnB (#28) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Huh, én azt hittem csak remaster lesz. De ez, ha tényleg így fog kinézni, akkor lesz öröm :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) Beniii06


Beniii06
őstag

Már csak az első részért meg fogja érni és most hátha le lehet hagyni a versenyzésnél a másik autót csalás nélkül vagy a "poén" az lenne, ha direkt benne hagynák? Ki tudja.

Már csak az árára leszek kíváncsi a komplett pakknak, remélhetőleg nem fognak vele elszállni 60+ eur áron.

Jól gondolom, hogy ebben az összes kieget belerakják a játékokhoz(2&3)? Erről nem találtam infót.

"Got any other secret weapons?"

(#31) adamssss


adamssss
veterán

Csak én nem örülök...? Tényleg szenzációs volt az első rész. A kettő sem volt rossz.
De tényleg ez a játékfejlesztés jövője, hogy remastereket tolnak ki orrba szájba?
Tény, hogy sokkal többe kerül a nulláról felépíteni egy történetet és köré a játékot... Csak így búcsút inthetünk a fejlesztésnek...
Tényleg vegyem meg ugyanazt szebb grafikával? Hát nem tudom. Engem nem nyűgöztek le...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32) cyberkind válasza adamssss (#31) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább kapjunk brutál szép, új, de totál üres játékokat a'la Ubisoft/EA címek?

Paranormal Cocktivity

(#33) adamssss válasza cyberkind (#32) üzenetére


adamssss
veterán

Nem tudom honnan jött az ötleted de ne mértek vele egyet. Inkább kapjunk Gears5-öt, Ghost of Thusima, TloU2-t, Cyberpunk-ot, Death Stranding-et, HL:Alyx-et. Na ezek a címek viszik előre a játékipart. Nem az, hogy mindennek felturbózzák a grafikáját. Ez az utóbbi időben lett pénzforrás a cégeknek. Ugyan az mint anno a DLC-k. A sok szerencsétlen meg benyalja és megveszi még egyszer ugyanazt más köntösben.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34) cyberkind válasza adamssss (#33) üzenetére


cyberkind
félisten

Amiket felsoroltál, abból 2 kapásból exkluzív (most még 3, és az az egy valszeg rétegjáték lesz), akkor a Gears 5 egy folytatás a tengerbe, ami ráadásul nem is nagy extra, a HL: Alyx meg hiába jó, ha a méregdrága VR szett miatt, nem fogják tömegek venni, és egy játékért VR szettet venni, meg nem valami kifizetődő. Másrészt, ezek a fajta DLC-k=remasteredek még mindig sokkal jobbak, mint a lehúzós DLC-k és társaik, ha meg jól is sikerül mint ahogy láthattuk is a RE-nél, akkor meg pláne, ezekre a játékokra van igény, ezek rettenet jó játékok, amikből ma, kevés van, mert az ipar nem erről szól.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#35) adamssss válasza cyberkind (#34) üzenetére


adamssss
veterán

ek rettenet jó játékok, amikből ma, kevés van, mert az ipar nem erről szól.

Ha sokan támogatják a mai ipart azzal, hogy megveszik a szart akkor nem kell csodálkozni.

Hozzáteszem én meg fogom venni mert anno nem játszottam az 1-el de sokkal jobban örültem volna egy 1 szintű új résznek.

Most pl a COD MV RE-tolom. (nem vettem meg úgy voltam vele , hogy pont elég hogy megvettem még anno) Hát mit ne mondjak nem nyűgözött le. Az új MW-hez képest már fasorban sincs felhúzott grafika ide vagy oda. Persze ez lehet az én nyűgöm csak de én azt látom, hogy ma már több RE címet jelentenek be mint új játékot. Ez meg hosszú távon nem fog túl sok jóval kecsegtetni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#36) sheep válasza adamssss (#33) üzenetére


sheep
addikt

Nekem konkrétan a kedvenc játékom a Mafia (vagy 10x végigtoltam, legutóbb egy hónapja), és vagy 10 éve arra várok hogy felújítsák.
Szóval én tudom hogy mennyire jó játék az eredeti, minden egyes másodpercét kívülről ismerem, és nagyon örülök hogy végre rászánták magukat a remasterre.
Hiába volt jó, a játékmenet / grafika felett nagyon eljárt az idő. Bár szépen öregedett, ma már nem veheti fel a versenyt a modern játékokkal, és a mai fiatalok nem is ismerik. Ha új köntösbe csomagolják a régi Mafiát annak én nagyon örülök. Rz nálam instant vátel lesz.
Emellett még két játék felújításának örülnék nagyon, a Jedi Knight 2: Jedi Outcast és a No One Lives Forever -nek.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#37) Hopkins95 válasza cyberkind (#32) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mester, a számból vetted ki a szót! :C A rajongók már annyi ideje akarnának újra Prince of Persia vagy Splinter Cell játékokat látni, erre futószalagon kapjuk az Assassin's Creed meg most már Division játékokat.

Ha nem tudnak jobbat, akkor én is azt mondom, hogy a régiek felújítása teljesen megteszi! Nem kell újra feltalálni a kereket, ha jó az alap koncepció, ennek ékes példája most a Battlefield V(egy felújított Battlefield 1942-vel sokkal többre mentünk volna).

(#35) adamssss Amúgy nézd meg a Mafia 3 példáját. Újabb játék új történettel? Igen. Jobb játék lett az előzőeknél? Nem(lásd Metacritic vagy Steam értékelések). De ebbe a képletbe behelyettesítheted a Falloutot is...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

Na végre! A másodikat a mai napig évente egyszer végig játszom, de az elsőt sajnos nem tudom. (Utoljára 2007 környékén játszottam vele, kb hatszor kipörgettem azt is).
Sajnáltam is, hogy az bizony elavult ma már. A hármassal nem fogok foglalkozni, de az első remastered verzióját rongyosra játszom. És természetesen minden betervezett játékot el is tolok évekre miatta.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#39) janeszgol válasza adamssss (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocs, de az említett játékok egyike sem ér fel az első rész régi verziójával sem.

+ráadásul nem is játszottál vele ember. Anno az egy, aztán a kettő. (Ott ha jól emlékszem a 16. küldi volt az, ami az első rész zárójelenetében volt, és mi öltük meg az első rész főszereplőjét.)
Ezt nem láttad, semmit nem láttál!

[ Módosította: bolondember ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#40) RubbishBin válasza janeszgol (#39) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Hát gyakorlatilag most már mindenki látta, csak nem biztos hogy itt akarták szövegesen.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#41) janeszgol válasza RubbishBin (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Gondolkoztam a spoileren, vannak fiatalabb fórumozók is, akik anno kicsik voltak, és emiatt maradt ki nekik. De gyakorlatilag ma a netes/videós korszakban semmi nem marad titokban.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#42) RubbishBin válasza janeszgol (#41) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Nem hiszem, hogy bárki aki várja a remaket és nem játszott még vele (egy egész generáció), az azzal hangolódik a játékra hogy rákeres arra hogy "mafia 1 ending". Nekem nem mondtál újat, szóval nyugodt vagyok. Ellenkező esetben viszont megcsavartam volna a telefont a kezemben.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#43) janeszgol válasza RubbishBin (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez is, meg az is, hogy ez csak egy gag, egy flash volt a kettoben, nem ez a fo spoiler.
Az egy vege meg... tipikus mafia veg.
De termeszetesen akit zavar, hogy spoilereztem, azoktol bocsanatot kerek!

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#44) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Szintén az első részért jöttem, ragyogóan fest. Ha a játékmechnika is olyan remek élményt nyújt mint az eredeti, lesz egy biztos vevőjük személyemben.

(#45) joey04 válasza adamssss (#31) üzenetére


joey04
titán

Alapvetően nem kell örülni az ilyen híreknek. De mivel ez egy hatalmas klasszikus, a folytatások meg szarok, így persze, hogy örül az ember. Én pl. nem rajongok a felújított/kibővített változatokért, új címeket akarok. De jelenleg ennek a játéknak jobban örülök, mint bármilyen új címnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) KRoy19 válasza adamssss (#35) üzenetére


KRoy19
őstag

"Hozzáteszem én meg fogom venni mert anno nem játszottam az 1-el de sokkal jobban örültem volna egy 1 szintű új résznek."

Nem igazán értem a logikát. Miért örültél volna jobban, ha új rész lesz az 1 remaster helyett, ha még az 1-el sem játszottál, tehát lényegében új élmény lesz számodra.

Mellesleg azok után amit műveltek a 3-adik résszel, ezerszer inkább újítsák fel az 1-et mint, hogy csináljanek egy fos 4-edik részt.

[ Szerkesztve ]

(#47) adamssss válasza janeszgol (#39) üzenetére


adamssss
veterán

Egyrészt szeretem az ilyen ex-katedra kijelentéseket játékokról, filmekről, ételekről, hogy ez a legjobb mert én ezt szeretem. Ok.

Másrészt jó nagy tahó vagy, hogy bespoilerezel bárhova de főleg egy játék topikjába ahol simán lehetnek olyanok akik nem játszottak még a játékkal. Tudok gratulálni.

joey04: Én aláírom, hogy ez egy jó játék volt és megérdemel egy remake-et de a bajom az, hogy ez kezd tendencia lenni. Pechemre most bukott ki belőle, és lehet, hogy nem a legjobb topikba de gyakorlatilag nem telik el már hét hogy ne jelentsenek be egy remake-et. És közben meg mennyi új címet kapunk...

KRoy19: Csak az elv miatt. Ha egyszer tudtak jó játékot csinálni akkor valószínűleg tudnának másodszor is csak mint írtam az sokkal több idő, pénz és munka. Egyébként ezzel a játékkal valószínűleg pont fogok játszani mert anno valamiért kimaradt de szívem szerint egy petákot nem adnék ezekéért max az olyanokért ahol a játékmenetet is a kor követelményeihez igazítják. Sajnos ezekből van a kevesebb.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#48) .LnB válasza adamssss (#47) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amíg ez a Remake tendencia olyan játékokat szül mint a Resident Evil 2, Final Fantasy VII, THPS 1+2, és a képen látható Mafia Remake esetében. Akkor igen is legyen. A felsoroltak közül mindegyik egy ikonikus cím. És kiváló megvalósítást kaptak a Remake-ek, a már megjelentek esetében, a többinek megelőlegezem a bizalmat.

Sok mai fiatal nem tudja, hogy milyen jó játékok voltak ezek, így most ők is átélhetik azt az élményt amit anno mi. Nekünk meg tökéletes nosztalgia. Lehet fogyasztani természetesen a futószalagon gyártott Ubisoft és EA játékokat is. De én nagyon örülük ezeknek az újrázásoknak. Ha ilyen minőségiek, akkor csak jól járunk velük.

Már csak egy NOLF Remake kellen!!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) Norb79 válasza adamssss (#47) üzenetére


Norb79
őstag

Ez a spoilerezés egy 18 éves játéknál ez óriási poén volt! Darth Véder meg Luke Skywalker apja, sorry! ;]

(#50) KRoy19 válasza adamssss (#47) üzenetére


KRoy19
őstag

Értem amit mondasz. Viszont van jópár klasszikus ami igen is megérdemli a remastert (remakelést) és tökéletes példa erra a Mafia.
Arról nem ez a játék (és a többi klasszikus amelyik megérdemli a felújítást) tehet, hogy most a remasterelés a trend és 2-3 éves játékokat adnak ki újra rásütve a "remaster" vagy a definitve edition" jelzőt ezzel újabb pénzeket lehúzva az emberekről.
Külön kell választani ezt a kettőt és máris nem fog az elveidbe ütközni a megvétele bizonyos felújított játékoknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.