Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Socket A


Socket A
aktív tag

Kíváncsian várom a specifikációkat :)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2) DiVaD


DiVaD
senior tag

Végre! Mondjuk Én nagyon kíváncsi leszek a hazai árazásra. :U
Szerintetek még októberben hivatalosan lesz itthon (szolgáltatónál)? Vagy ez csak egy álom? :B

(#3) PowerBuldog válasza DiVaD (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha nem is októberben, de novemberben szerintem biztos lesz.
Árban meg szerintem maradnak nagyjából a mostani i4 árazásánál.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) rep3at


rep3at
őstag

Ez a meghívó tök jó lett, beszédesek az ikonok :)

Forward thinking. كرر

(#5) kcsa


kcsa
veterán

kezdek moonman szindrómában szenvedni, de wp 7.5-ről nem jött hír, bezzeg iphone-ról igen... :(

(#6) catroot


catroot
veterán

Kíváncsian várom!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) a.sebi válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


a.sebi
őstag

Specifikáciok erdekesebb hogy vajon tenyleg 2 féle iphone lesz az idén...iphonenál mindegy a specifikáció... akárki akármit. mond az apple minden evben kiadja a legjobb telefont....

(#8) Maxentius


Maxentius
addikt

Érdekes h pont 4-én lesz az i5 bemutatása - ez alapján inkább 4S-nek gondolnám ha már számmisztika. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10) Alwares válasza kcsa (#5) üzenetére


Alwares
aktív tag

Talán csak körbe kéne nézni a mobilaréna fórumokon :D

(#11) Graphics válasza Maxentius (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Arról nem is beszélve hogy a keleti kultúrákban a 4-es szerencsétlen szám , lásd Nokia 4xxx hiánya

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) kcsa válasza Alwares (#10) üzenetére


kcsa
veterán

nem is a fórumtémákat hiányolom, hanem egy hírt :) Nekem is fent van már :D

(#13) rep3at válasza a.sebi (#7) üzenetére


rep3at
őstag

A jobb alsó ikon szerint csak egy lesz, bár én is jobban örülnék ha lenne egy olcsóbb variáns is.

Forward thinking. كرر

(#14) janos68 válasza kcsa (#5) üzenetére


janos68
aktív tag

Ez van. Egy ú iPhone-t "kissé" többen várnak mint, egy operációs rendszer frissítést.

(#15) exkalibur válasza Graphics (#11) üzenetére


exkalibur
csendes tag

A nokia azonban Finn

(#16) Lord Soth válasza exkalibur (#15) üzenetére


Lord Soth
tag

Pontosan! Ráadásul az Apple sem keleti, így pláne nincs értelme a keleti számmisztikának. Arról már nem is beszélve, hogy egy komoly vállalatvezető ilyenre nem alapozza a termékpolitikáját...

(#17) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Várom már, de csak annyira, hogy a végén a hírösszesítőt olvassam el. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#18) Graphics válasza Lord Soth (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Nokia is komoly cég volt akkoriban, még is alapoztak erre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) #19708160


#19708160
törölt tag

Megjelenhetne már.Várom.

(#20) adamssss


adamssss
veterán

Előben lehet majd valahol követni az eseményeket?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) keIdor


keIdor
titán

Minek egy olcsobb varians ha mar 1.5 eve piacon van? Ez lesz az i4, ami atveszi a 3GS helyet... Egyebkent kivancsi vagyok ra mar nagyon, foleg a formajara, vajon milyen lesz?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) cabal válasza Lord Soth (#16) üzenetére


cabal
tag

Akkor szerencse, hogy nem vagy nemzetközi piacon komoly vállalatvezető... :)

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#23) #19708160 válasza keIdor (#21) üzenetére


#19708160
törölt tag

Szerintem olyan lessz mint a galaxy s2.Csak hogy legyen majd miről beszélni. :D

(#24) Depression


Depression
veterán

Engem már a teszt érdekel.
Főleg az, hogy egy 5mm-es teló mennyire kezelhető. És hogy mennyire fogja unalmasnak találni a tesztelő az ios-t.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#25) #19708160 válasza Depression (#24) üzenetére


#19708160
törölt tag

Ezt honnan veszed hogy 5 miliméteres lessz?És akkor hogy teszik bele a 3.5-es jack aljzatot?

Amúgy az hogy lehet hogy én nem kaptam meghívot? :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) Picco válasza Depression (#24) üzenetére


Picco
addikt

a (asszem)8.5 milis sgsII is kezelheto, bar ha 5mmes lesz akkor jonnek majd a szamuraj videok :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ma a buszon a mellettem álló középkorú ember nagyban mesélte a vele utazó nőnek, hogy hamarosan bejelentik az iPhone 5-öt, aminek az ára legalább 350ezer lesz, mivel az iPhone 4 most 2 kiló, de lényeg nem ez volt.

Nagyban ecsetelte, hogy az 5-ben hologrammal kivetített billentyűzet lesz, meg mindig, ami a youtube-os videóban van. Jól működik a PR :) Ha a csávó vesz majd egy ilyet, nagyot fog csalódni :)

(#28) sekli válasza #19708160 (#25) üzenetére


sekli
addikt

nem volt meg nekik a számod...

(#29) keIdor


keIdor
titán

Nagyon vékony lesz a telefon, nem semmi. Nagyon kíváncsi vagyok már a kinézetre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) knyitogato


knyitogato
őstag

Kíváncsi vagyok, lesz-e antennagate ezzel is.

(#31) #19708160 válasza sekli (#28) üzenetére


#19708160
törölt tag

az lehet

(#32) p87 válasza keIdor (#29) üzenetére


p87
senior tag

És az akkuja is jó vékony lesz.
Nem tudom, ha tényleg megkapta az A5-öt és 1400-as aksi van benne hát...

Meg ez a lefelé vékonyodó forma nekem nagyon nem tetszik nézzen ki bárhogy is, mint egy spatula vagy ajtó ék.

Ne vegye senki flame-nek, nem akarok vitát csak leírtam a véleményem!

(#33) #19708160


#19708160
törölt tag

Én arra lennék kiváncsi,hogy mennyi iphone 5 lett a tűz áldozata 27.-én

[link]

(#34) Kashim válasza #19708160 (#33) üzenetére


Kashim
őstag

Full offtopic, és no offense a kérdésért, de neked telefonszám fétised van? :)

#35: Nem zavar, csak kíváncsi voltam, ezért is írtam hogy "no offense" plusz smiley.

[ Szerkesztve ]

(#35) #19708160 válasza Kashim (#34) üzenetére


#19708160
törölt tag

Zavar hogy a nevem a telefonszámom?Kérlek szépen azért van mert az aláirásba mindig beirom a telefonszámom,de sokan igy is mindig megkérdezték hogy a telefonszám az ami az aláirásban van?Igy nem kell válaszoljak hogy igen,mert igy egyértelmű.

(#36) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Van 1 eladó meghívóm ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#37) #19708160 válasza Oppenheimer (#36) üzenetére


#19708160
törölt tag

nekem is lessz,mindjárt nyomtatok. :D

(#38) Akoneira


Akoneira
tag

Nekem már a 4. formája se tetszett...ha az 5 visszatér a 3gs formára akkor lehetek elgondolkodom rajta hogy jövőre vegyek egyet....

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#39) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mindennapi ájfon hírünk mára is megvolt.
Szerintem nem volt ember a földön, aki ezt ne tudta volna, ugyanis a mobilaréna egyszer már közzé tette ezt a hírt..

[ Szerkesztve ]

(#40) kutkut válasza keIdor (#21) üzenetére


kutkut
addikt

Attól még nem lesz olcsóbb az i4. Csak az i5 drágább. :DDD Legalábbis, ha a 3GS-i4-ből indulunk ki... A 3GS 2k-val lett olcsóbb a T-nél médiamánia s csomaggal... :/ (A többi csomagot nem néztem...)

Meizu MX3 32GB

(#41) debrejo válasza Arthuro_Adam (#27) üzenetére


debrejo
senior tag

röhögni fogsz, ugyanerről beszélt két munkatársam hogy hologrammos bill lesz benne. És tényleg működik a pr :)

(#42) Arthuro_Adam válasza debrejo (#41) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez hihetetlen :)

Ha még nem olvasod el a videó leírását, címét, akkor is azért sejthető, hogy eléggé elrugaszkodott dolgokról van ott szó.

Aztán lehet, hogy jövő héten mi fogunk meglepődni :)

(#43) Kashim válasza Arthuro_Adam (#42) üzenetére


Kashim
őstag

Az a billentyűzet szerintem nem holografikus hanem lézeres is lehetne, olyan pedig már nagyon régóta van a piacon, mondjuk van is még mit rajt finomítani, de az Apple ehhez hasonló (újra feltalált) ötletekből szokott meggazdagodni. Persze 0% az esély, hogy helyet kapjon a következő iPhone-ban, de pont az a rész annyira nincs eltúlozva szerintem.

(#40) kutkut:
Szerintem most, hogy már van itthon hivatalos Apple Store, még ha csak online is, nem fogják ezt eljátszani. Hivatalos árazásnak úgy kellett volna mennie, hogy tavaly is a 3GS árát kapja az i4 és akkor nem lenne ilyen böszmeség a webshopban, hogy 30k különbség van két készülék közt, miközben generációs szakadék tátong közöttük. Ráadásul a korábbi modellből is csak 8 gigás. Ilyen áron, egy vicc. Szóval én arra tippelek hogy a 3GS-t kivonják, és egyel lejjebb tolják az egész palettát. Ha lesz pofájuk a mostani i4-nél magasabb áron adni, akkor elmehetnek a *** francba...

*A csillag helyére tetszőleges káromkodás helyettesíthető.

[ Szerkesztve ]

(#44) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Még ha nem is szándékozok venni egy ilyen készüléket, azért a megjelenés felborzolja a piacot, szóval már várom. :K

PS4

(#45) llaszlo válasza Arthuro_Adam (#27) üzenetére


llaszlo
veterán

Még jó, hogy az ilyenekhez az apple-nek semmi köze nincs. A sok nyomi nézi a jutyúkot amire a szintén istenbarmák megcsinálják az ilyen videókat és az egyik hülye elhiszi azt amit a másik hülye kitalált.
Hallottam én már nagyobb ökörségeket amiket az ember a neten látott és elhitte.
Sok a hülye na.

mrhitoshi: Szerintem most egyáltalán nem lesz olyan nagy durranás. Nagyon újat már nem tudnak kitalálni. A többi gyártó sem tud már semmi igazán ütőset csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#46) Jojo5 válasza kutkut (#40) üzenetére


Jojo5
őstag

idővel kivonják a 16/32 gigás I4-et és lesz szerintem helyette más mint ahogy most a 3GS(8GB)-os verzió van... az I5 meg szerintem kb. annyi lesz mint az I4 nyitáskor :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47) mrhitoshi válasza llaszlo (#45) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Tudnak azok hidd el, csak megy egy kicsit a rókabőrlehúzás. De tök mindegy, mert a 2 magos telefonok nincsenek még elterjedve, és a mobil OS-ek sem képesek natívan kezelni még a 2 magot, szóval ez lehet az Apple fegyvere szerintem. Ha beindul majd a HTML5 és a grafikusan gyorsított webes oldalak és a natív 2 magos telefonok korszaka, na meg elterjednek az LTE hálózatok, akkor lesz csak ámulatba ejtős a piac. Most szerintem egyelőre a 2 magos telók fognak hódítani, na meg a true HD kijelzők, amit tuti megkap az iPhone 5, és inentől kezdve az Androidnak kell tartani a ritmust a konkurenciával... :)

PS4

(#48) llaszlo válasza mrhitoshi (#47) üzenetére


llaszlo
veterán

Ilyenek még lehet, hogy lesznek, de ezek már nem olyan nagy előre lépések. Az NCF-et kihagytad.

[ Szerkesztve ]

(#49) mrhitoshi válasza llaszlo (#48) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez igaz, de gondolj bele mi mindent lehetne csinálni mondjuk egy 100Mb/s nettel. Nagyon sok mindent. Az NFC-t kihagytam igen, de abban is rengeteg lehetőség lakozik. Szerintem a mai világban a fejlődést visszafogják a nagyobb profit érdekében, de mondjuk ha 10 éven belül megjelennének a holografikus telefonok, akkor azokat is 1000 féle módon lehetne felhasználni.

PS4

(#50) joey04


joey04
titán

Breaking: tényleg jön az iPhone 4S!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.